Prijave so odprte od 4. 1. 2024 do vključno 11. 1. 2024
Razpis
Uradni rezultati
Prijave so odprte od 4. 1. 2024 do vključno 11. 1. 2024
Razpis
Uradni rezultati
Prijave so odprte od 18. 1. 2024 do vključno 25. 1. 2024
Razpis
Uradni rezultati
Prijave so odprte od 18. 1. 2024 do vključno 25. 1. 2024
Razpis
Uradni rezultati
Prijave so odprte od 22. 2. 2024 do vključno 29. 2. 2024
Razpis
Uradni rezultati
Prijave so odprte od 22. 2. 2024 do vključno 29. 2. 2024
Razpis
Uradni rezultati
Prijave so odprte od 4. 3. 2024 do vključno 14. 3. 2024
Razpis
Uradni rezultati
Prijave so odprte od 4. 3. 2024 do vključno 14. 3. 2024
Razpis
Uradni rezultati
Prijave so odprte od 28. 3. 2024 do vključno 4. 4. 2024
Prijave so odprte od 28. 3. 2024 do vključno 4. 4. 2024
Prijave so odprte od 11. 4. 2024 do vključno 18. 4. 2024
Prijave so odprte od 16. 5. 2024 do vključno 23. 5. 2024
V skupnem seštevku se upošteva najboljših 6 posameznih rezultatov.
ZL Šenčur, mlajše kategorije (težavnost) | ZL Škofja Loka, sobota (balvani) | ZL Kranj, sobota (težavnost) | ZL Radovljica, sobota (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Luzar Laura Diana | DRPK | 100 | 100 | 100 | 100 | 400 |
2. | Ribičič Ana | DRPK | 47 | 80 | 80 | 80 | 287 |
3. | Pintar Julija | PD za Seliško dolino Železniki | 65 | 65 | 65 | 65 | 260 |
4. | Kelvišar Enja | ŠPO Jesenice | 80 | 55 | 40 | 51 | 226 |
5. | Anžič Cilka | PK Škofja Loka | 51 | 51 | 43 | 40 | 185 |
6. | Mordej Zala | ŠPO Radovljica | 28 | 47 | 51 | 34 | 160 |
7. | Vrhunec Kaja | ŠPO Rašica | 55 | 47 | 47 | 149 | |
8. | Prezelj Brina | PD za Seliško dolino Železniki | 31 | 43 | 34 | 31 | 139 |
9. | Markoč Iza | PK Kinezis | 26 | 26 | 55 | 28 | 135 |
10. | Lavtar Mikanovič Iva | ŠPO Radovljica | 43 | 31 | 55 | 129 | |
11. | Kolšek Ela | ŠD Balvanija | 37 | 28 | 18 | 37 | 120 |
12. | Hlebanja Laura | ŠPO Jesenice | 34 | 28 | 24 | 86 | |
13. | Dolžan Lena | PK Žirovnica | 22 | 15 | 22 | 18 | 77 |
14. | Pirc Vita | ŠPO Domžale | 24 | 33 | 9 | 10 | 76 |
15. | Mrak Marija | Pš Peter Mrak | 14 | 33 | 7 | 20 | 74 |
16. | Kolenko Mija | PD Kamnik | 24 | 43 | 67 | ||
17. | Šolar Anika | ŠPO Radovljica | 9 | 20 | 26 | 12 | 67 |
18. | Štokelj Ana Marija | Pš Peter Mrak | 40 | 3 | 22 | 65 | |
19. | Rozman Viva | AO Bohinj | 7 | 37 | 16 | 60 | |
20. | Kovač Taja | AO Kranj | 40 | 0 | 16 | 56 | |
21. | Šolar Neža | ŠPO Radovljica | 18 | 15 | 14 | 9 | 56 |
22. | Hauptman Neca | PK Kinezis | 16 | 18 | 5 | 14 | 53 |
23. | Zupanc Zara | Plezalno društvo Grif | 37 | 12 | 49 | ||
24. | Hribernik Zoja | ŠPO Domžale | 1 | 22 | 26 | 49 | |
25. | Frelih Lori | PK Žirovnica | 0 | 12 | 20 | 0 | 32 |
26. | Nuk Aneja | Pš Peter Mrak | 6 | 24 | 0 | 30 | |
27. | Osolnik Loti | PK Kamnik | 20 | 4 | 24 | ||
28. | Završnik Klara | AO Kranj | 12 | 6 | 6 | 24 | |
29. | Dolenc Iza | ŠPK Andrej Kokalj | 5 | 9 | 14 | ||
30. | Podobnik Tamara | PK Kinezis | 4 | 5 | 1 | 4 | 14 |
31. | Gubenšek Sofija | DRPK | 8 | 5 | 13 | ||
32. | Karanovič Mezinec Vita | PK Divača | 10 | 10 | |||
32. | Jerič Ema | ŠPD Plezarna | 10 | 10 | |||
32. | Oblak Estera | ŠPO Radovljica | 10 | 10 | |||
35. | Grilc Ajda | ŠPO Radovljica | 9 | 9 | |||
36. | Jazbec Pogačnik Julija | ŠPO Radovljica | 8 | 8 | |||
36. | Jakofčič Mija | ŠPK Andrej Kokalj | 8 | 8 | |||
38. | White Mia | DRPK | 0 | 7 | 7 | ||
38. | Kolman Lena | ŠPO Radovljica | 7 | 7 | |||
40. | Dolenc Noemi | PK Divača | 2 | 4 | 1 | 7 | |
41. | Jerman Ana | PK Divača | 6 | 6 | |||
42. | Jesenko Elina | AO Žiri | 3 | 3 | |||
42. | Cvetek Lidija | AO Bohinj | 3 | 3 | |||
42. | Volčič Manca | ŠPD Plezarna | 3 | 0 | 3 | ||
45. | kosirnik hajdi | PK Kamnik | 0 | 2 | 0 | 2 | |
46. | Piškur Sara | AO Bohinj | 1 | 1 | |||
46. | Plecity Papler Ema | ŠPO Radovljica | 1 | 1 | |||
46. | Lazar Iza | ŠPO Radovljica | 1 | 1 |
ZL Šenčur, mlajše kategorije (težavnost) | ZL Škofja Loka, sobota (balvani) | ZL Kranj, sobota (težavnost) | ZL Radovljica, sobota (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oblak Arne | PK Škofja Loka | 100 | 100 | 80 | 100 | 380 |
2. | Fonda Jakob | ŠPO Radovljica | 80 | 40 | 65 | 80 | 265 |
3. | Mansutti David | PK Kinezis | 55 | 43 | 100 | 37 | 235 |
4. | Jevšnik Tristan | DRPK | 65 | 55 | 55 | 51 | 226 |
5. | Pisk Anže | PK Kinezis | 40 | 80 | 37 | 43 | 200 |
6. | Epih Lev | PK Škofja Loka | 51 | 65 | 0 | 65 | 181 |
7. | Stubelj Lev | ŠPO Rašica | 43 | 51 | 34 | 47 | 175 |
8. | Peternel Matic | PK Škofja Loka | 47 | 26 | 40 | 40 | 153 |
9. | Zupan Ožbej | ŠPO Radovljica | 37 | 37 | 51 | 26 | 151 |
10. | Bolčič Tavčar Tristan | Plezalno društvo Grif | 31 | 22 | 47 | 31 | 131 |
11. | Gerbec Filip | DRPK | 20 | 34 | 22 | 28 | 104 |
12. | Mohorč Staš | ŠPD Plezarna | 18 | 18 | 31 | 34 | 101 |
13. | Kokalj Aljaž | ŠPO Komenda | 22 | 47 | 20 | 89 | |
14. | Zupanc Ožbej | AO Bohinj | 12 | 14 | 43 | 20 | 89 |
15. | Mikolavčič Natan | ŠPK Plus | 31 | 55 | 86 | ||
16. | Breznik Erik | ŠPO Jesenice | 9 | 24 | 26 | 59 | |
17. | Štefančič Žan | Plezalno društvo Grif | 24 | 28 | 52 | ||
18. | Kos Ian | ŠPO Radovljica | 26 | 20 | 46 | ||
19. | Šter Klemen | ŠPO Komenda | 6 | 9 | 28 | 0 | 43 |
20. | Muznik Noe | AO Vipava | 16 | 24 | 40 | ||
21. | Plevnik Peternelj Svit | ŠPD Korenjak | 14 | 12 | 14 | 40 | |
22. | Paternost Bor | PK Kamnik | 34 | 34 | |||
23. | Novak Valentin | ŠPO Domžale | 28 | 28 | |||
24. | Globokar Val | DRPK | 5 | 22 | 27 | ||
25. | Juvančič Klemen | DRPK | 8 | 6 | 12 | 26 | |
26. | Lužan Maks | PK Kinezis | 24 | 24 | |||
27. | Bajc Nace | Pš Peter Mrak | 10 | 10 | 20 | ||
28. | Cerar Bine | ŠPO Komenda | 2 | 7 | 10 | 0 | 19 |
29. | Jekovec Izak | ŠPO Radovljica | 18 | 18 | |||
29. | Pančur Luka | ŠPD Plezarna | 18 | 18 | |||
31. | Tavčar Žak | ŠPO Radovljica | 16 | 16 | |||
31. | Fujs Žiga | PD za Seliško dolino Železniki | 16 | 16 | |||
31. | Zarnik Maks | AO Kranj | 16 | 16 | |||
34. | Balič Nik | Pš Peter Mrak | 7 | 8 | 15 | ||
35. | Jurkić Jure | ŠPD Plezarna | 14 | 14 | |||
36. | Zorman Nace | PK Kamnik | 12 | 12 | |||
37. | Baškovec Ridian | PK Žirovnica | 4 | 4 | |||
38. | Bradaškja-Cizelj Aljaž | ŠPO Jesenice | 3 | 3 |
ZL Šenčur, mlajše kategorije (težavnost) | ZL Škofja Loka, sobota (balvani) | ZL Kranj, sobota (težavnost) | ZL Radovljica, sobota (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jamnikar Nia | PK Scena | 80 | 75 | 80 | 100 | 335 |
2. | Slokar Sofija | PK Scena | 100 | 75 | 40 | 80 | 295 |
3. | Krivec Tara | DRPK | 65 | 75 | 65 | 205 | |
4. | Šeruga Naja | AO Kranj | 55 | 75 | 47 | 28 | 205 |
5. | Pečenko Lili | DRPK | 37 | 43 | 51 | 43 | 174 |
6. | Zupančič Sara | PK Kamnik | 34 | 37 | 55 | 40 | 166 |
7. | Tomažin Mina | ŠPO Radovljica | 43 | 100 | 8 | 151 | |
8. | Bonetti Oki | PK Scena | 16 | 31 | 28 | 55 | 130 |
9. | Michieli Kaja | DRPK | 10 | 51 | 65 | 126 | |
10. | Rodman Nina | ŠPO Radovljica | 47 | 24 | 51 | 122 | |
11. | Kovačič Gaja | ŠPO Radovljica | 40 | 24 | 6 | 34 | 104 |
12. | Manfreda Pika | ŠPO Radovljica | 26 | 34 | 34 | 9 | 103 |
13. | vošnjak ula | PK Kamnik | 31 | 4 | 43 | 22 | 100 |
14. | Turnšek Tinkara | PK Scena | 26 | 26 | 47 | 99 | |
15. | Arh Jera | ŠPO Radovljica | 51 | 9 | 37 | 97 | |
16. | Mehle Omahen Maša | DRPK | 18 | 40 | 0 | 26 | 84 |
17. | Globočnik Lili Mailin | ŠPO Komenda | 5 | 16 | 37 | 16 | 74 |
18. | Strojan Ana | PK Škofja Loka | 28 | 22 | 0 | 14 | 64 |
19. | Pegan Mija | ŠD Balvanija | 9 | 11 | 14 | 20 | 54 |
20. | Kocijančič Ema | PK Kinezis | 47 | 0 | 0 | 0 | 47 |
21. | Vidic Taja | ŠPO Jesenice | 24 | 0 | 0 | 18 | 42 |
22. | Vraničar Neža | ŠD Balvanija | 14 | 20 | 2 | 5 | 41 |
23. | Igumanović Kristina | ŠPO Jesenice | 0 | 11 | 5 | 24 | 40 |
24. | Tratnik Tjaša | ŠPO Komenda | 7 | 0 | 31 | 0 | 38 |
25. | Vehovar Zaia | PK Scena | 31 | 31 | |||
26. | kopše ema | DRPK | 22 | 7 | 0 | 29 | |
27. | Rutar Valentinčič Neja | DEŠ | 28 | 28 | |||
28. | Frelih Klanšček Mina | PK Škofja Loka | 12 | 0 | 16 | 28 | |
29. | Čičić Minea | PK Kinezis | 4 | 0 | 22 | 0 | 26 |
30. | Osolnikar Bračič Živa | PK Škofja Loka | 20 | 4 | 24 | ||
31. | Ahčin Živa | ŠPO Jesenice | 3 | 14 | 0 | 6 | 23 |
32. | Lenarčič Nina | DRPK | 1 | 6 | 12 | 2 | 21 |
33. | Salecl Zoja | ŠPD Korenjak | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 |
34. | Kikelj Ela | PK Žirovnica | 2 | 18 | 20 | ||
35. | Vrhunc Martina | PD za Seliško dolino Železniki | 0 | 18 | 18 | ||
36. | Grgić Ema | PK Kinezis | 0 | 9 | 8 | 0 | 17 |
37. | Šorli Megi | AO Vipava | 0 | 1 | 4 | 8 | 13 |
38. | Fajdiga Mia | ŠD Balvanija | 0 | 0 | 0 | 12 | 12 |
39. | Šalamon Nika | ŠPO Rašica | 10 | 10 | |||
39. | Kobetič Zara | PK Kamnik | 0 | 10 | 10 | ||
41. | Pogačar Zala | ŠPO Komenda | 0 | 8 | 0 | 1 | 9 |
42. | Jurkovič Laura | AO Vipava | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 |
43. | Donkov Kočevar Zala | PK Scena | 7 | 0 | 7 | ||
44. | Korošec Neli | ŠPO Domžale | 6 | 6 | |||
45. | Pajek Laura | ŠD Balvanija | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 |
46. | Dobrilovič Zoja | AO Vipava | 0 | 4 | 0 | 4 | |
46. | Virijant Jerca | PK Kamnik | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 |
48. | Petrič Ela | AO Vipava | 3 | 0 | 3 | ||
49. | Jesenko Mija | AO Žiri | 1 | 0 | 0 | 1 | |
49. | Kuhar Ajša | PK Kamnik | 0 | 0 | 1 | 1 |
ZL Šenčur, mlajše kategorije (težavnost) | ZL Škofja Loka, sobota (balvani) | ZL Kranj, sobota (težavnost) | ZL Radovljica, sobota (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pibernik Tine | ŠPO Komenda | 100 | 90 | 100 | 80 | 370 |
2. | Žurman Maks | ŠPO Jesenice | 80 | 90 | 55 | 100 | 325 |
3. | Sivec Luka | PK Kamnik | 51 | 51 | 43 | 55 | 200 |
4. | Bevk Velikanje Matevž | PK Idrija | 65 | 80 | 47 | 192 | |
5. | Mrak Ambrož | Pš Peter Mrak | 31 | 28 | 65 | 65 | 189 |
6. | Dolinar Max Felix | ŠPD Korenjak | 55 | 47 | 26 | 51 | 179 |
7. | Jerkič Filip | ŠPO Ajdovščina | 47 | 55 | 47 | 28 | 177 |
8. | Butala Matic | DRPK | 65 | 43 | 51 | 159 | |
9. | Fedoriv Daniel | PK Kamnik | 40 | 37 | 28 | 31 | 136 |
10. | furlan erazem | ŠPD Plezarna | 28 | 26 | 40 | 24 | 118 |
11. | Kapitan Lenart | AO Vipava | 14 | 31 | 43 | 88 | |
12. | Moškon Nal | ŠPK Plus | 26 | 12 | 8 | 34 | 80 |
13. | Žargi Bor | PK Kinezis | 34 | 24 | 18 | 0 | 76 |
14. | Karun Dobravc Lovro | ŠD Balvanija | 12 | 37 | 26 | 75 | |
15. | Drole Bine | PK Kinezis | 22 | 14 | 12 | 22 | 70 |
16. | Knez Luka | DRPK | 4 | 40 | 24 | 68 | |
17. | Krošelj Lan | PK Scena | 22 | 40 | 62 | ||
18. | Zelič Benjamin | ŠPD Vizija | 24 | 37 | 61 | ||
19. | Popovič Erik | PK Divača | 43 | 7 | 9 | 59 | |
20. | Peternelj Jaša | PK Kinezis | 9 | 0 | 34 | 12 | 55 |
21. | Franko Ian | AO Kranj | 0 | 31 | 10 | 41 | |
22. | Marjetič Jan | ŠPD Korenjak | 18 | 5 | 16 | 39 | |
23. | Zupanc Matija | AO Bohinj | 16 | 18 | 4 | 1 | 39 |
24. | Petrica Vasja | ŠPO Rašica | 37 | 1 | 38 | ||
25. | Rejc Matic | PK Kinezis | 3 | 20 | 15 | 38 | |
26. | Guglielmino Luka | ŠPK Plus | 7 | 0 | 20 | 9 | 36 |
27. | Prašnikar Anže | ŠPO Domžale | 34 | 34 | |||
28. | Šapla Nik | ŠPO Ajdovščina | 20 | 6 | 0 | 5 | 31 |
29. | Golob Rituper Jaka | ŠPO Komenda | 5 | 8 | 15 | 28 | |
30. | Grom Nace | ŠD SCT | 22 | 22 | |||
31. | Lonić Rok | ŠPK Plus | 6 | 10 | 5 | 21 | |
32. | Kapitan Matevž | AO Vipava | 0 | 0 | 20 | 20 | |
33. | Bremec Matevž | ŠPO Jesenice | 0 | 18 | 18 | ||
34. | Grašič Stare Filip | AO Kranj | 10 | 7 | 17 | ||
35. | Saulnier Učakar Abel | ŠPO Rašica | 16 | 16 | |||
36. | Pagon Maj | AO Žiri | 14 | 14 | |||
37. | Renčelj Filip | PK Divača | 10 | 10 | |||
38. | Potočar Tim | AO Žiri | 9 | 9 | |||
39. | Ravnikar Filip | ŠPK Plus | 8 | 8 | |||
39. | Fišer David | ŠPO Ajdovščina | 0 | 0 | 8 | 8 | |
41. | Iveković Svit | ŠPD Korenjak | 2 | 6 | 0 | 8 | |
41. | Franjič Matej | AO Bohinj | 2 | 6 | 8 | ||
43. | Uršič Bor | AO Kranj | 7 | 7 | |||
44. | Jeram Bevk Mitja | AO Vipava | 0 | 3 | 0 | 4 | 7 |
45. | Pišot Jakob | ŠPK Plus | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 |
46. | Primožič Urh | AO Bohinj | 0 | 3 | 3 | ||
46. | Zore rok | PD Kamnik | 0 | 3 | 3 | ||
48. | Divjak Jakob | PK Kamnik | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 |
49. | Ribič Erik | PK Kinezis | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 |
50. | Plevnik Peternelj Vitan | ŠPD Korenjak | 1 | 0 | 1 | 2 |
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) | ZL Škofja Loka, nedelja (balvani) | ZL Kranj, nedelja (težavnost) | ZL Radovljica, nedelja (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skukan Mlačnik Ajda | ŠPO Tržič | 100 | 100 | 100 | 80 | 380 |
2. | Bavdek Sara | PK FA | 65 | 80 | 55 | 65 | 265 |
3. | Oblak Lana | PK Škofja Loka | 43 | 65 | 65 | 47 | 220 |
4. | Štremfelj Lara | ŠPO Radovljica | 55 | 47 | 26 | 55 | 183 |
5. | Marjetič Zala | ŠPD Korenjak | 80 | 100 | 180 | ||
6. | Rant Klara | PK Kinezis | 47 | 34 | 34 | 34 | 149 |
7. | Sivec Maša | PK Scena | 43 | 47 | 51 | 141 | |
8. | Gričar Zoya Decent | PK Scena | 80 | 40 | 9 | 0 | 129 |
9. | Nemec Karolina | DEŠ | 40 | 0 | 51 | 37 | 128 |
10. | Vrhunc Grgič Brina | PK FA | 51 | 55 | 20 | 126 | |
11. | Žvan Pika | DRPK | 28 | 43 | 26 | 97 | |
12. | Jereb Mina | ŠPD Plezarna | 6 | 24 | 40 | 18 | 88 |
13. | Budkovič Mina | ŠPO Radovljica | 37 | 37 | 74 | ||
14. | Smolnikar Doroteja | ŠPD Korenjak | 34 | 0 | 14 | 24 | 72 |
15. | Lesar Kaja | ŠPO Komenda | 0 | 31 | 12 | 28 | 71 |
16. | Mahne Taša | PK Kamnik | 0 | 26 | 43 | 69 | |
17. | Slaviček Neja | DRPK | 31 | 3 | 16 | 10 | 60 |
18. | Juvan Ula | ŠPD Vizija | 28 | 14 | 16 | 58 | |
19. | Brnot Mrak Lana | ŠD Balvanija | 51 | 51 | |||
20. | Horvat Nika | PK Kinezis | 0 | 6 | 37 | 0 | 43 |
21. | Pertot Viki | ŠPK Plus | 18 | 24 | 1 | 43 | |
22. | Vodopivec Zala | PK Kinezis | 0 | 1 | 40 | 41 | |
23. | Novak Neža | ŠPD Korenjak | 8 | 22 | 0 | 10 | 40 |
24. | Podlipnik Neža | PK Škofja Loka | 16 | 20 | 3 | 39 | |
25. | Šulin Lana | AO Vipava | 0 | 0 | 31 | 7 | 38 |
26. | Potočnik Nina | PK Škofja Loka | 14 | 0 | 0 | 20 | 34 |
27. | Plevnjak Klara | ŠPD Korenjak | 1 | 4 | 28 | 0 | 33 |
28. | Runovc Ula | PK Scena | 20 | 5 | 8 | 0 | 33 |
29. | Isak Maša | ŠD Balvanija | 26 | 6 | 32 | ||
30. | Maček Uršula | ŠPK Andrej Kokalj | 0 | 0 | 31 | 31 | |
31. | Zidar Matijevec Brina | ŠPD Vizija | 9 | 0 | 22 | 31 | |
32. | Mesojednik Kaja | ŠPD Korenjak | 0 | 12 | 4 | 14 | 30 |
33. | Ćetojević Tija | ŠPD Korenjak | 12 | 9 | 5 | 0 | 26 |
34. | Bergant Eva Anastazija | PK Škofja Loka | 24 | 0 | 24 | ||
35. | Debevec Ronja | DRPK | 0 | 22 | 22 | ||
35. | Perne Katja | PD Kamnik | 22 | 0 | 0 | 22 | |
37. | Radšel Živa | PK Kinezis | 0 | 18 | 0 | 18 | |
37. | Troha Tija | PK Kamnik | 18 | 0 | 0 | 18 | |
39. | Rakun Manca | DRPK | 0 | 16 | 0 | 2 | 18 |
40. | Fajs Alja | ŠD Balvanija | 2 | 6 | 8 | 16 | |
41. | Pogačnik Ana | PK Škofja Loka | 3 | 0 | 10 | 0 | 13 |
42. | Polanc Golob Neža | DEŠ | 10 | 2 | 12 | ||
43. | Feltrin Zala | ŠPO Radovljica | 1 | 10 | 11 | ||
44. | Albreht Neja | AO Žiri | 10 | 0 | 0 | 10 | |
45. | Dagarin Manca | AO Kranj | 0 | 8 | 0 | 0 | 8 |
46. | Vrhunc Petra | PD za Seliško dolino Železniki | 7 | 0 | 7 | ||
46. | Laharnar Tinkara | ŠD SCT | 0 | 7 | 0 | 7 | |
46. | Bole Neža | ŠPD Plezarna | 0 | 7 | 0 | 0 | 7 |
49. | Kos Zala | PK FA | 0 | 2 | 0 | 5 | 7 |
50. | Šifrer Sara | PK Kinezis | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 |
51. | Hašić Zoja | ŠPO Rašica | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 |
51. | Urbančnik Sara | ŠPD Korenjak | 4 | 0 | 4 | ||
53. | Sekač Zala | PD Kamnik | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 |
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) | ZL Škofja Loka, sobota (balvani) | ZL Kranj, sobota (težavnost) | ZL Radovljica, sobota (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Travnik Maj | ŠPO Jesenice | 65 | 100 | 100 | 51 | 316 |
2. | Mohar Tibor | ŠPO Radovljica | 100 | 80 | 43 | 80 | 303 |
3. | Oblak Maks | ŠPD Korenjak | 51 | 65 | 80 | 65 | 261 |
4. | Žmavc Andre | PK FA | 55 | 55 | 9 | 100 | 219 |
5. | Pibernik Jošt | ŠPO Komenda | 47 | 43 | 65 | 43 | 198 |
6. | Ržen Nejc | PK Škofja Loka | 40 | 51 | 40 | 47 | 178 |
7. | Stevanović Luka | PK Žirovnica | 80 | 55 | 135 | ||
8. | Košir Bor | PK Kamnik | 20 | 28 | 47 | 28 | 123 |
9. | Uhan Žan | DRPK | 37 | 47 | 37 | 121 | |
10. | Staut Jaka | ŠPK Plus | 12 | 37 | 34 | 18 | 101 |
11. | Berlec Andraž | PK Kamnik | 31 | 40 | 21 | 92 | |
12. | Širaiy Njegoš | PK Scena | 24 | 5 | 55 | 7 | 91 |
13. | Jelenc Kristjan | ŠPD Plezarna | 18 | 10 | 31 | 31 | 90 |
14. | cvet lijan val | DRPK | 34 | 34 | 20 | 88 | |
15. | Pogačar Jaka | ŠPO Komenda | 28 | 31 | 8 | 14 | 81 |
16. | Volkov Arsenii | PK Scena | 14 | 26 | 34 | 74 | |
17. | Mazi Vitja | ŠPK Plus | 0 | 4 | 51 | 55 | |
18. | Militarov Nejc | PK Škofja Loka | 0 | 8 | 28 | 16 | 52 |
19. | Tehovnik Martin | PK Kinezis | 0 | 10 | 40 | 50 | |
20. | Velikanja Lovro | ŠPD Plezarna | 0 | 24 | 16 | 6 | 46 |
21. | Milanič Julij | PK Scena | 43 | 0 | 0 | 43 | |
22. | Stegel Leon | ŠPK Plus | 8 | 7 | 24 | 4 | 43 |
23. | Poljanec Blaž | AO Žiri | 10 | 2 | 26 | 3 | 41 |
24. | Ostanek Patrick | ŠPD Vizija | 5 | 12 | 24 | 41 | |
25. | Muznik Deni | AO Vipava | 3 | 37 | 40 | ||
26. | Škrjanec Maks | Plezalno društvo Grif | 22 | 0 | 14 | 36 | |
27. | Müller Izak | ŠPO Radovljica | 22 | 4 | 9 | 35 | |
28. | Pucer Martin | ŠPD Vizija | 0 | 20 | 12 | 32 | |
29. | Džafič Dian Smajo | ŠPD Korenjak | 4 | 3 | 0 | 21 | 28 |
30. | Volarič Van | AO Vipava | 16 | 0 | 12 | 0 | 28 |
31. | Justin Gal | ŠPO Radovljica | 18 | 9 | 27 | ||
32. | Globočnik Timo | ŠPO Komenda | 6 | 18 | 1 | 2 | 27 |
33. | Tomazin David | PD Kamnik | 26 | 0 | 26 | ||
33. | Bilas Ian | ŠPK Plus | 26 | 26 | |||
35. | Kovačec Matevž | PK Kamnik | 7 | 16 | 0 | 23 | |
36. | Likar Ris | DRPK | 0 | 0 | 22 | 0 | 22 |
37. | Privšek Žemva Lovro | DRPK | 14 | 7 | 0 | 21 | |
38. | Vidic Nikola | ŠPD Korenjak | 0 | 9 | 3 | 5 | 17 |
39. | Jerebica Blaž | ŠPK Plus | 9 | 6 | 15 | ||
40. | Abe Aljaž | ŠPO Domžale | 1 | 10 | 11 | ||
41. | Bremec Anže | ŠPD Plezarna | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 |
42. | Praznik Svit | ŠD Balvanija | 0 | 1 | 5 | 0 | 6 |
43. | Rovere Dominik | ŠPO Rašica | 2 | 0 | 2 | ||
43. | Pečelin Drejc | AO Žiri | 2 | 2 | |||
45. | Sodja Voršič Gaber | AO Bohinj | 0 | 0 | 1 | 1 |
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) | ZL Škofja Loka, nedelja (balvani) | ZL Kranj, nedelja (težavnost) | ZL Radovljica, nedelja (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Babič Liza | ŠPO Jesenice | 100 | 51 | 51 | 100 | 302 |
2. | Brulec Julija | ŠPD Vizija | 80 | 100 | 80 | 260 | |
3. | Ahec Maša | ŠPO Jesenice | 47 | 65 | 47 | 47 | 206 |
4. | Fliser Špela | ŠPO Jesenice | 28 | 40 | 80 | 37 | 185 |
5. | Kranjc Eva | AO Vipava | 40 | 10 | 65 | 55 | 170 |
6. | Kikelj Julija | PK Žirovnica | 31 | 55 | 28 | 51 | 165 |
7. | Pogačnik Ajda | PK Škofja Loka | 55 | 34 | 31 | 26 | 146 |
8. | Mrak Tinkara | Pš Peter Mrak | 22 | 47 | 55 | 19 | 143 |
9. | Zalaznik Ema | PK Škofja Loka | 24 | 31 | 37 | 40 | 132 |
10. | Markizeti Iris | ŠPO Jesenice | 20 | 43 | 65 | 128 | |
11. | Bukovec Eva | PK Žirovnica | 65 | 0 | 34 | 22 | 121 |
12. | Bergant Nika | PK Škofja Loka | 51 | 28 | 34 | 113 | |
13. | Rak Ema | PK Kamnik | 5 | 100 | 7 | 112 | |
14. | Primc Živa | DRPK | 80 | 12 | 92 | ||
15. | Juvanec Remskar Tisa | ŠD Balvanija | 4 | 43 | 43 | 90 | |
16. | Sedžek Tinkara | ŠPO Jesenice | 37 | 22 | 18 | 4 | 81 |
17. | Ponikvar Marija | ŠPO Radovljica | 18 | 18 | 31 | 67 | |
18. | Marolt Ana | DRPK | 43 | 0 | 12 | 10 | 65 |
19. | Kumer Pia | PK Kinezis | 10 | 0 | 40 | 14 | 64 |
20. | Zupan Eva | ŠPO Radovljica | 14 | 20 | 24 | 58 | |
21. | Jeran Pirih Iza | ŠPO Radovljica | 16 | 24 | 16 | 56 | |
22. | Rakovec Sergeja | PK Škofja Loka | 9 | 26 | 20 | 55 | |
23. | Kuder Naja | ŠPO Rašica | 7 | 37 | 0 | 44 | |
24. | Skale Demšar Petra | PK Škofja Loka | 26 | 16 | 0 | 0 | 42 |
25. | PERNIĆ Eiji | ŠPK Plus | 8 | 24 | 5 | 37 | |
26. | Peternel Tara | PK Škofja Loka | 34 | 0 | 34 | ||
27. | Kotnik Eva | ŠPO Komenda | 12 | 22 | 34 | ||
28. | Županc Manca | ŠPK Plus | 28 | 28 | |||
29. | Ravnikar Ema | ŠPO Komenda | 0 | 26 | 26 | ||
30. | Pretnar Nika | ŠPO Radovljica | 0 | 19 | 19 | ||
31. | Kern Mija | ŠPD Plezarna | 8 | 10 | 0 | 18 | |
32. | Jursinovič Vida | ŠPK Plus | 0 | 0 | 16 | 0 | 16 |
33. | Hajduković Ivana | ŠD SCT | 14 | 1 | 15 | ||
34. | Brnot Neli | PK Kamnik | 9 | 6 | 15 | ||
34. | Novak Vita | ŠPD Korenjak | 0 | 6 | 9 | 15 | |
36. | Ipavec Tia | PK Žirovnica | 6 | 2 | 7 | 0 | 15 |
37. | Božiček Ela | ŠPO Komenda | 0 | 14 | 14 | ||
38. | Pajk Nika | AO Kranj | 12 | 0 | 12 | ||
39. | Geržina Julija | PK Divača | 0 | 3 | 0 | 8 | 11 |
40. | Petrovič Tajda | ŠPO Komenda | 0 | 7 | 4 | 11 | |
41. | Mavko Petja | ŠPO Domžale | 0 | 9 | 9 | ||
42. | Pantelin Eva | ŠPK Plus | 0 | 8 | 0 | 8 | |
43. | Egić Fereday Thana | ŠPK Plus | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 |
44. | Zoran Pija | ŠPD Plezarna | 5 | 5 | |||
44. | Pahor Valentina | ŠPK Plus | 0 | 5 | 5 | ||
46. | Jakofčič Ula | ŠPK Andrej Kokalj | 2 | 0 | 3 | 5 | |
47. | Lesar Lana | ŠPO Komenda | 4 | 0 | 4 | ||
48. | Turšič Lara | ŠD SCT | 0 | 3 | 0 | 3 | |
48. | Lajevec Zala | DRPK | 3 | 0 | 3 | ||
50. | Golob Urška | ŠPO Rašica | 2 | 2 | |||
50. | Komen Vičič Manca | ŠPK Plus | 0 | 2 | 0 | 2 | |
52. | Muha Polona | ŠPK Plus | 0 | 1 | 0 | 1 | |
52. | Tehovnik Manca | PK Kinezis | 1 | 1 | |||
52. | Beguš Neja | AO Kranj | 1 | 0 | 1 |
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) | ZL Škofja Loka, nedelja (balvani) | ZL Kranj, nedelja (težavnost) | ZL Radovljica, nedelja (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krnec David | PK Scena | 65 | 100 | 80 | 80 | 325 |
2. | Janžekovič Erazem | PK Kamnik | 100 | 43 | 51 | 55 | 249 |
3. | Skube Jan | PK Kamnik | 51 | 47 | 65 | 28 | 191 |
4. | Miklavčič Andraž | ŠPD Plezarna | 37 | 65 | 20 | 51 | 173 |
5. | Pernić An | ŠPK Plus | 100 | 65 | 165 | ||
6. | Muznik Filip | AO Vipava | 80 | 37 | 47 | 0 | 164 |
7. | Sodnik Nejc | ŠPD Plezarna | 28 | 80 | 43 | 0 | 151 |
8. | Hiti Ožbej | ŠPD Plezarna | 55 | 28 | 34 | 34 | 151 |
9. | Mansutti Amadej | PK Kinezis | 22 | 34 | 55 | 26 | 137 |
10. | Kocjančič Jakob | ŠPK Plus | 31 | 55 | 31 | 14 | 131 |
11. | Zupanc Matevž | AO Bohinj | 45 | 24 | 9 | 37 | 115 |
12. | Sodja Ožbej | AO Bohinj | 45 | 10 | 37 | 22 | 114 |
13. | Maček Tibor | ŠPK Andrej Kokalj | 40 | 26 | 40 | 106 | |
14. | Požar Anže | PK Divača | 26 | 20 | 40 | 20 | 106 |
15. | Kenig Luka | PK Škofja Loka | 18 | 51 | 22 | 10 | 101 |
16. | Hočevar Gal | DRPK | 100 | 100 | |||
17. | Maler David | ŠPO Radovljica | 0 | 40 | 47 | 87 | |
18. | Pečnik Lev | ŠPO Rašica | 24 | 31 | 26 | 3 | 84 |
19. | Kokošar Maks | PK Kamnik | 34 | 22 | 12 | 68 | |
20. | Pražnikar Lev | ŠPK Plus | 16 | 28 | 24 | 68 | |
21. | Fišer Matija | ŠPO Ajdovščina | 20 | 18 | 18 | 4 | 60 |
22. | Rot David | ŠD Balvanija | 8 | 9 | 16 | 18 | 51 |
23. | Sotlar Vid | ŠPD Plezarna | 12 | 6 | 24 | 2 | 44 |
24. | Zalaznik Aljaž | ŠD SCT | 43 | 43 | |||
25. | Brumen Jaka | ŠPD Korenjak | 10 | 14 | 12 | 6 | 42 |
26. | Alič Tevž | AO Bohinj | 3 | 12 | 14 | 8 | 37 |
27. | Mohar Oskar Lev | ŠPO Radovljica | 31 | 31 | |||
28. | Lužan Taj | PK Kinezis | 14 | 0 | 7 | 9 | 30 |
29. | Jurjevič Svit | ŠPD Vizija | 16 | 5 | 1 | 22 | |
30. | Kebe Tar | ŠD Balvanija | 6 | 4 | 10 | 0 | 20 |
31. | Trnovšek Nejc | PK Divača | 5 | 8 | 5 | 18 | |
32. | Kokalj Rene | ŠPO Radovljica | 16 | 16 | |||
33. | Matić Polh Žan | PK Divača | 2 | 7 | 6 | 0 | 15 |
34. | Vrhunc Matevž | PD za Seliško dolino Železniki | 7 | 5 | 12 | ||
35. | Kramar Cverle Niko | PK Divača | 2 | 8 | 0 | 10 | |
36. | Jež Lev Tit | PK Scena | 9 | 0 | 9 | ||
37. | Kofler Tomaž | ŠPO Jesenice | 7 | 7 | |||
38. | Bolčina Oskar | DEŠ | 4 | 4 | |||
38. | Vidergar Žiga | PD Kamnik | 4 | 4 | |||
40. | Colja Vitan | ŠPK Plus | 0 | 0 | 3 | 3 | |
40. | Yeroshin Šuster Artyom | ŠPD Korenjak | 0 | 3 | 3 | ||
42. | Hočevar Jakob | Plezalno društvo Grif | 1 | 1 | |||
42. | Janžekovič Anže | PD za Seliško dolino Železniki | 1 | 1 |
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) | ZL Kranj, nedelja (težavnost) | ZL Radovljica, nedelja (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ravnič Živa | AO Kranj | 55 | 100 | 80 | 235 |
2. | Cerar Iva | ŠPD Korenjak | 80 | 100 | 180 | |
3. | Reš Lara | PK Žirovnica | 51 | 51 | 65 | 167 |
4. | Potočnik Kaja | PK Škofja Loka | 100 | 55 | 155 | |
5. | Švab Ula | ŠPD Plezarna | 80 | 47 | 127 | |
6. | Keržič Nika | ŠPO Komenda | 37 | 37 | 43 | 117 |
7. | Čop Sara | ŠPO Domžale | 47 | 65 | 112 | |
8. | Sosič Ela | ŠPO Rašica | 43 | 55 | 98 | |
9. | Marolt Khermayer Tira | ŠPO Rašica | 28 | 47 | 22 | 97 |
10. | Božič Sara | ŠPO Jesenice | 22 | 40 | 34 | 96 |
11. | Golob Lana | ŠPO Rašica | 43 | 51 | 94 | |
12. | Geržina Urška | PK Divača | 24 | 24 | 40 | 88 |
13. | Košir Zala | ŠPO Komenda | 26 | 26 | 20 | 72 |
14. | Sikur Fiona | ŠPK Plus | 65 | 65 | ||
15. | Kariž Erika | PK Scena | 31 | 31 | 62 | |
16. | Ferbar Ula | PK Škofja Loka | 10 | 34 | 15 | 59 |
17. | Kočar Taja | PK Kamnik | 34 | 24 | 58 | |
18. | Kočar Katjuša | DRPK | 7 | 31 | 18 | 56 |
19. | Kreže Hana | ŠPK Andrej Kokalj | 18 | 22 | 15 | 55 |
20. | Oblak Naja | ŠPO Komenda | 16 | 28 | 44 | |
21. | Čulav Iva | ŠPK Plus | 40 | 40 | ||
22. | Maksimovic Mila | ŠPO Rašica | 37 | 37 | ||
23. | Logar Ana | AO Kranj | 9 | 26 | 35 | |
24. | Podrzavnik Maruša | ŠD SCT | 28 | 28 | ||
25. | Kordič Kaja | AO Kranj | 14 | 11 | 25 | |
26. | Gruden Zarja | ŠPO Domžale | 20 | 20 | ||
26. | Kovačič Anja | PK FA | 20 | 20 | ||
28. | Repac Hana | ŠPK Andrej Kokalj | 12 | 12 | ||
29. | Kosirnik Tjaša | PK Kamnik | 11 | 11 | ||
30. | Ravnikar Kim Melania | PK Škofja Loka | 0 | 9 | 9 | |
31. | Mlakar Ines | PK Žirovnica | 8 | 8 | ||
31. | Gale Zala | PD Kamnik | 8 | 8 | ||
33. | Tomše Nina | AO Kranj | 6 | 6 | ||
34. | Orlenko Tatyana | DRPK | 5 | 5 |
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) | ZL Kranj, nedelja (težavnost) | ZL Radovljica, nedelja (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lipanje Marko | ŠPK Plus | 43 | 100 | 100 | 243 |
2. | Mavko Lovro | ŠPO Domžale | 80 | 55 | 65 | 200 |
3. | Kalan Lukas | PK Žirovnica | 100 | 65 | 18 | 183 |
4. | Černjak Nik Sol | PK Scena | 47 | 80 | 43 | 170 |
5. | Zorč Luc | AO Kranj | 55 | 51 | 55 | 161 |
6. | Tomšič Erazem | ŠPO Jesenice | 37 | 40 | 40 | 117 |
7. | Perko Tjuš | ŠPO Komenda | 40 | 43 | 31 | 114 |
8. | Kastelec Klemen | ŠPO Rašica | 51 | 37 | 88 | |
9. | Stele Žiga | ŠPO Komenda | 26 | 34 | 26 | 86 |
10. | Božiček Lan | ŠPO Komenda | 80 | 80 | ||
11. | češnovar Jure | ŠPK Andrej Kokalj | 31 | 47 | 78 | |
12. | Šušteršič Matic | ŠPO Rašica | 34 | 24 | 16 | 74 |
13. | Kordiš Žiga | PK Scena | 65 | 65 | ||
14. | Pavlin Lovro | ŠD SCT | 31 | 24 | 55 | |
15. | Bordjan Lan | PK Kamnik | 28 | 26 | 54 | |
16. | Kordiš Miha | PK Scena | 51 | 51 | ||
17. | Krapež Jure | ŠPO Rašica | 47 | 47 | ||
18. | Radovac Keni | ŠPK Plus | 37 | 37 | ||
19. | Strgar Elija | ŠPO Komenda | 22 | 14 | 36 | |
20. | Lipanje Jernej | ŠPK Plus | 34 | 34 | ||
21. | Zrimšek Tim | ŠD SCT | 28 | 28 | ||
21. | Primon Filip | PK Scena | 28 | 28 | ||
23. | Gantar Jon | ŠPD Korenjak | 24 | 24 | ||
24. | Zrimšek Timi | ŠD SCT | 22 | 22 | ||
24. | Kiršner Luka | PK Kamnik | 22 | 22 | ||
26. | Lusa Costamagna Noam | ŠPK Plus | 20 | 20 |