Prijave so odprte od 4. 1. 2024 do vključno 11. 1. 2024
Razpis
Uradni rezultati
Prijave so odprte od 4. 1. 2024 do vključno 11. 1. 2024
Razpis
Uradni rezultati
Prijave so odprte od 18. 1. 2024 do vključno 25. 1. 2024
Razpis
Uradni rezultati
Prijave so odprte od 18. 1. 2024 do vključno 25. 1. 2024
Razpis
Uradni rezultati
Prijave so odprte od 22. 2. 2024 do vključno 29. 2. 2024
Razpis
Uradni rezultati
Prijave so odprte od 22. 2. 2024 do vključno 29. 2. 2024
Razpis
Uradni rezultati
Prijave so odprte od 4. 3. 2024 do vključno 14. 3. 2024
Razpis
Uradni rezultati
Prijave so odprte od 4. 3. 2024 do vključno 14. 3. 2024
Razpis
Uradni rezultati
Prijave so odprte od 28. 3. 2024 do vključno 4. 4. 2024
Razpis
Uradni rezultati
Prijave so odprte od 28. 3. 2024 do vključno 4. 4. 2024
Razpis
Uradni rezultati
Prijave so odprte od 10. 4. 2024 do vključno 17. 4. 2024
Razpis
Seznam prijav
Štartne liste
Prijave so odprte od 16. 5. 2024 do vključno 23. 5. 2024
V skupnem seštevku se upošteva najboljših 6 posameznih rezultatov.
ZL Šenčur, mlajše kategorije (težavnost) | ZL Škofja Loka, sobota (balvani) | ZL Kranj, sobota (težavnost) | ZL Radovljica, sobota (balvani) | ZL Kamnik, sobota (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Luzar Laura Diana | DRPK | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 500 |
2. | Pintar Julija | PD za Seliško dolino Železniki | 65 | 65 | 65 | 65 | 80 | 340 |
3. | Ribičič Ana | DRPK | 47 | 80 | 80 | 80 | 51 | 338 |
4. | Kelvišar Enja | ŠPO Jesenice | 80 | 55 | 40 | 51 | 65 | 291 |
5. | Anžič Cilka | PK Škofja Loka | 51 | 51 | 43 | 40 | 40 | 225 |
6. | Mordej Zala | ŠPO Radovljica | 28 | 47 | 51 | 34 | 47 | 207 |
7. | Vrhunec Kaja | ŠPO Rašica | 55 | 47 | 47 | 36 | 185 | |
8. | Kolšek Ela | ŠD Balvanija | 37 | 28 | 18 | 37 | 55 | 175 |
9. | Prezelj Brina | PD za Seliško dolino Železniki | 31 | 43 | 34 | 31 | 28 | 167 |
10. | Lavtar Mikanovič Iva | ŠPO Radovljica | 43 | 31 | 55 | 31 | 160 | |
11. | Markoč Iza | PK Kinezis | 26 | 26 | 55 | 28 | 25 | 160 |
12. | Mrak Marija | Pš Peter Mrak | 14 | 33 | 7 | 20 | 36 | 110 |
13. | Hlebanja Laura | ŠPO Jesenice | 34 | 28 | 24 | 17 | 103 | |
14. | Kovač Taja | AO Kranj | 40 | 0 | 16 | 43 | 99 | |
15. | Dolžan Lena | PK Žirovnica | 22 | 15 | 22 | 18 | 21 | 98 |
16. | Pirc Vita | ŠPO Domžale | 24 | 33 | 9 | 10 | 14 | 90 |
17. | Šolar Anika | ŠPO Radovljica | 9 | 20 | 26 | 12 | 21 | 88 |
18. | Štokelj Ana Marija | Pš Peter Mrak | 40 | 3 | 22 | 17 | 82 | |
19. | Kolenko Mija | PD Kamnik | 24 | 43 | 8 | 75 | ||
20. | Hauptman Neca | PK Kinezis | 16 | 18 | 5 | 14 | 12 | 65 |
21. | Šolar Neža | ŠPO Radovljica | 18 | 15 | 14 | 9 | 9 | 65 |
22. | Rozman Viva | AO Bohinj | 7 | 37 | 16 | 60 | ||
23. | Zupanc Zara | Plezalno društvo Grif | 37 | 12 | 10 | 59 | ||
24. | Hribernik Zoja | ŠPO Domžale | 1 | 22 | 26 | 7 | 56 | |
25. | Nuk Aneja | Pš Peter Mrak | 6 | 24 | 0 | 25 | 55 | |
26. | Frelih Lori | PK Žirovnica | 0 | 12 | 20 | 0 | 32 | |
27. | Osolnik Loti | PK Kamnik | 20 | 4 | 24 | |||
28. | Završnik Klara | AO Kranj | 12 | 6 | 6 | 24 | ||
29. | Dolenc Iza | ŠPK Andrej Kokalj | 5 | 9 | 0 | 14 | ||
30. | Podobnik Tamara | PK Kinezis | 4 | 5 | 1 | 4 | 0 | 14 |
31. | Gubenšek Sofija | DRPK | 8 | 5 | 13 | |||
32. | Kolman Lena | ŠPO Radovljica | 7 | 6 | 13 | |||
33. | Jerič Ema | ŠPD Plezarna | 10 | 10 | ||||
33. | Karanovič Mezinec Vita | PK Divača | 10 | 10 | ||||
33. | Oblak Estera | ŠPO Radovljica | 10 | 10 | ||||
36. | Jerman Ana | PK Divača | 6 | 4 | 10 | |||
37. | Grilc Ajda | ŠPO Radovljica | 9 | 9 | ||||
38. | Dolenc Noemi | PK Divača | 2 | 4 | 1 | 2 | 9 | |
39. | Jazbec Pogačnik Julija | ŠPO Radovljica | 8 | 8 | ||||
39. | Jakofčič Mija | ŠPK Andrej Kokalj | 8 | 8 | ||||
41. | White Mia | DRPK | 0 | 7 | 7 | |||
42. | Volčič Manca | ŠPD Plezarna | 3 | 0 | 4 | 7 | ||
43. | Švigelj Zara | PK Kamnik | 4 | 4 | ||||
44. | Jesenko Elina | AO Žiri | 3 | 3 | ||||
44. | Cvetek Lidija | AO Bohinj | 3 | 3 | ||||
46. | kosirnik hajdi | PK Kamnik | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | |
47. | Plecity Papler Ema | ŠPO Radovljica | 1 | 1 | ||||
47. | Lazar Iza | ŠPO Radovljica | 1 | 1 | ||||
47. | Piškur Sara | AO Bohinj | 1 | 1 |
ZL Šenčur, mlajše kategorije (težavnost) | ZL Škofja Loka, sobota (balvani) | ZL Kranj, sobota (težavnost) | ZL Radovljica, sobota (balvani) | ZL Kamnik, sobota (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oblak Arne | PK Škofja Loka | 100 | 100 | 80 | 100 | 100 | 480 |
2. | Fonda Jakob | ŠPO Radovljica | 80 | 40 | 65 | 80 | 65 | 330 |
3. | Jevšnik Tristan | DRPK | 65 | 55 | 55 | 51 | 80 | 306 |
4. | Mansutti David | PK Kinezis | 55 | 43 | 100 | 37 | 45 | 280 |
5. | Pisk Anže | PK Kinezis | 40 | 80 | 37 | 43 | 51 | 251 |
6. | Epih Lev | PK Škofja Loka | 51 | 65 | 0 | 65 | 33 | 214 |
7. | Stubelj Lev | ŠPO Rašica | 43 | 51 | 34 | 47 | 33 | 208 |
8. | Bolčič Tavčar Tristan | Plezalno društvo Grif | 31 | 22 | 47 | 31 | 55 | 186 |
9. | Peternel Matic | PK Škofja Loka | 47 | 26 | 40 | 40 | 33 | 186 |
10. | Zupan Ožbej | ŠPO Radovljica | 37 | 37 | 51 | 26 | 151 | |
11. | Kokalj Aljaž | ŠPO Komenda | 22 | 47 | 20 | 45 | 134 | |
12. | Mohorč Staš | ŠPD Plezarna | 18 | 18 | 31 | 34 | 33 | 134 |
13. | Mikolavčič Natan | ŠPK Plus | 31 | 55 | 40 | 126 | ||
14. | Gerbec Filip | DRPK | 20 | 34 | 22 | 28 | 20 | 124 |
15. | Zupanc Ožbej | AO Bohinj | 12 | 14 | 43 | 20 | 89 | |
16. | Štefančič Žan | Plezalno društvo Grif | 24 | 28 | 23 | 75 | ||
17. | Muznik Noe | AO Vipava | 16 | 24 | 26 | 66 | ||
18. | Breznik Erik | ŠPO Jesenice | 9 | 24 | 26 | 59 | ||
19. | Paternost Bor | PK Kamnik | 34 | 23 | 57 | |||
20. | Šter Klemen | ŠPO Komenda | 6 | 9 | 28 | 0 | 14 | 57 |
21. | Kos Ian | ŠPO Radovljica | 26 | 20 | 46 | |||
22. | Globokar Val | DRPK | 5 | 22 | 18 | 45 | ||
23. | Plevnik Peternelj Svit | ŠPD Korenjak | 14 | 12 | 14 | 40 | ||
24. | Tavčar Žak | ŠPO Radovljica | 16 | 16 | 32 | |||
25. | Novak Valentin | ŠPO Domžale | 28 | 28 | ||||
26. | Cerar Bine | ŠPO Komenda | 2 | 7 | 10 | 0 | 8 | 27 |
27. | Juvančič Klemen | DRPK | 8 | 6 | 12 | 26 | ||
28. | Lužan Maks | PK Kinezis | 24 | 0 | 24 | |||
29. | Bajc Nace | Pš Peter Mrak | 10 | 10 | 20 | |||
30. | Jekovec Izak | ŠPO Radovljica | 18 | 18 | ||||
30. | Pančur Luka | ŠPD Plezarna | 18 | 18 | ||||
32. | Zorman Nace | PK Kamnik | 12 | 6 | 18 | |||
33. | Fujs Žiga | PD za Seliško dolino Železniki | 16 | 16 | ||||
33. | Zarnik Maks | AO Kranj | 16 | 16 | ||||
35. | Balič Nik | Pš Peter Mrak | 7 | 8 | 15 | |||
36. | Jurkić Jure | ŠPD Plezarna | 14 | 14 | ||||
37. | Babačič Luka | PK Kamnik | 12 | 12 | ||||
38. | Babinski Gabrijel | ŠPD Plezarna | 10 | 10 | ||||
39. | Lorbek Ažbe | PK Kamnik | 9 | 9 | ||||
40. | Benedik Jakob | AO Kranj | 7 | 7 | ||||
41. | Baškovec Ridian | PK Žirovnica | 4 | 4 | ||||
42. | Bradaškja-Cizelj Aljaž | ŠPO Jesenice | 3 | 3 |
ZL Šenčur, mlajše kategorije (težavnost) | ZL Škofja Loka, sobota (balvani) | ZL Kranj, sobota (težavnost) | ZL Radovljica, sobota (balvani) | ZL Kamnik, sobota (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jamnikar Nia | PK Scena | 80 | 75 | 80 | 100 | 100 | 435 |
2. | Slokar Sofija | PK Scena | 100 | 75 | 40 | 80 | 55 | 350 |
3. | Krivec Tara | DRPK | 65 | 75 | 65 | 80 | 285 | |
4. | Pečenko Lili | DRPK | 37 | 43 | 51 | 43 | 47 | 221 |
5. | Šeruga Naja | AO Kranj | 55 | 75 | 47 | 28 | 14 | 219 |
6. | Zupančič Sara | PK Kamnik | 34 | 37 | 55 | 40 | 31 | 197 |
7. | Tomažin Mina | ŠPO Radovljica | 43 | 100 | 8 | 43 | 194 | |
8. | Michieli Kaja | DRPK | 10 | 51 | 65 | 65 | 191 | |
9. | Bonetti Oki | PK Scena | 16 | 31 | 28 | 55 | 51 | 181 |
10. | Rodman Nina | ŠPO Radovljica | 47 | 24 | 51 | 40 | 162 | |
11. | Kovačič Gaja | ŠPO Radovljica | 40 | 24 | 6 | 34 | 37 | 141 |
12. | vošnjak ula | PK Kamnik | 31 | 4 | 43 | 22 | 28 | 128 |
13. | Turnšek Tinkara | PK Scena | 26 | 26 | 47 | 20 | 119 | |
14. | Manfreda Pika | ŠPO Radovljica | 26 | 34 | 34 | 9 | 4 | 107 |
15. | Arh Jera | ŠPO Radovljica | 51 | 9 | 37 | 9 | 106 | |
16. | Globočnik Lili Mailin | ŠPO Komenda | 5 | 16 | 37 | 16 | 26 | 100 |
17. | Mehle Omahen Maša | DRPK | 18 | 40 | 0 | 26 | 0 | 84 |
18. | Pegan Mija | ŠD Balvanija | 9 | 11 | 14 | 20 | 18 | 72 |
19. | Vehovar Zaia | PK Scena | 31 | 34 | 65 | |||
20. | Strojan Ana | PK Škofja Loka | 28 | 22 | 0 | 14 | 0 | 64 |
21. | Igumanović Kristina | ŠPO Jesenice | 0 | 11 | 5 | 24 | 22 | 62 |
22. | Vidic Taja | ŠPO Jesenice | 24 | 0 | 0 | 18 | 8 | 50 |
23. | Kocijančič Ema | PK Kinezis | 47 | 0 | 0 | 0 | 0 | 47 |
24. | Vraničar Neža | ŠD Balvanija | 14 | 20 | 2 | 5 | 41 | |
25. | Tratnik Tjaša | ŠPO Komenda | 7 | 0 | 31 | 0 | 0 | 38 |
26. | Pogačar Zala | ŠPO Komenda | 0 | 8 | 0 | 1 | 24 | 33 |
27. | kopše ema | DRPK | 22 | 7 | 0 | 0 | 29 | |
28. | Rutar Valentinčič Neja | DEŠ | 28 | 28 | ||||
29. | Fajdiga Mia | ŠD Balvanija | 0 | 0 | 0 | 12 | 16 | 28 |
29. | Frelih Klanšček Mina | PK Škofja Loka | 12 | 0 | 16 | 28 | ||
31. | Čičić Minea | PK Kinezis | 4 | 0 | 22 | 0 | 0 | 26 |
32. | Osolnikar Bračič Živa | PK Škofja Loka | 20 | 4 | 0 | 24 | ||
33. | Ahčin Živa | ŠPO Jesenice | 3 | 14 | 0 | 6 | 0 | 23 |
34. | Šorli Megi | AO Vipava | 0 | 1 | 4 | 8 | 10 | 23 |
35. | Grgić Ema | PK Kinezis | 0 | 9 | 8 | 0 | 5 | 22 |
36. | Lenarčič Nina | DRPK | 1 | 6 | 12 | 2 | 0 | 21 |
37. | Salecl Zoja | ŠPD Korenjak | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
38. | Kikelj Ela | PK Žirovnica | 2 | 18 | 20 | |||
39. | Vrhunc Martina | PD za Seliško dolino Železniki | 0 | 18 | 18 | |||
40. | Šalamon Nika | ŠPO Rašica | 10 | 7 | 17 | |||
41. | Bonin Lara | ŠPK Plus | 12 | 12 | ||||
42. | Kobetič Zara | PK Kamnik | 0 | 10 | 0 | 10 | ||
43. | Jurkovič Laura | AO Vipava | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 |
44. | Binder Sara | ŠPO Rašica | 0 | 0 | 0 | 7 | 7 | |
44. | Donkov Kočevar Zala | PK Scena | 7 | 0 | 7 | |||
46. | Korošec Neli | ŠPO Domžale | 6 | 6 | ||||
47. | Pajek Laura | ŠD Balvanija | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 5 |
48. | Dobrilovič Zoja | AO Vipava | 0 | 4 | 0 | 4 | ||
48. | Virijant Jerca | PK Kamnik | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 |
50. | Peternel Neli | ŠPO Jesenice | 0 | 3 | 3 | |||
50. | Petrič Ela | AO Vipava | 3 | 0 | 0 | 3 | ||
52. | Kuhar Ajša | PK Kamnik | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | |
53. | Jesenko Mija | AO Žiri | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 |
ZL Šenčur, mlajše kategorije (težavnost) | ZL Škofja Loka, sobota (balvani) | ZL Kranj, sobota (težavnost) | ZL Radovljica, sobota (balvani) | ZL Kamnik, sobota (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pibernik Tine | ŠPO Komenda | 100 | 90 | 100 | 80 | 65 | 435 |
2. | Žurman Maks | ŠPO Jesenice | 80 | 90 | 55 | 100 | 80 | 405 |
3. | Sivec Luka | PK Kamnik | 51 | 51 | 43 | 55 | 100 | 300 |
4. | Bevk Velikanje Matevž | PK Idrija | 65 | 80 | 47 | 55 | 247 | |
5. | Mrak Ambrož | Pš Peter Mrak | 31 | 28 | 65 | 65 | 47 | 236 |
6. | Jerkič Filip | ŠPO Ajdovščina | 47 | 55 | 47 | 28 | 43 | 220 |
7. | Butala Matic | DRPK | 65 | 43 | 51 | 40 | 199 | |
8. | Dolinar Max Felix | ŠPD Korenjak | 55 | 47 | 26 | 51 | 0 | 179 |
9. | Fedoriv Daniel | PK Kamnik | 40 | 37 | 28 | 31 | 22 | 158 |
10. | furlan erazem | ŠPD Plezarna | 28 | 26 | 40 | 24 | 26 | 144 |
11. | Kapitan Lenart | AO Vipava | 14 | 31 | 43 | 34 | 122 | |
12. | Knez Luka | DRPK | 4 | 40 | 24 | 51 | 119 | |
13. | Žargi Bor | PK Kinezis | 34 | 24 | 18 | 0 | 37 | 113 |
14. | Karun Dobravc Lovro | ŠD Balvanija | 12 | 37 | 26 | 19 | 94 | |
15. | Krošelj Lan | PK Scena | 22 | 40 | 28 | 90 | ||
16. | Moškon Nal | ŠPK Plus | 26 | 12 | 8 | 34 | 6 | 86 |
17. | Drole Bine | PK Kinezis | 22 | 14 | 12 | 22 | 0 | 70 |
18. | Zelič Benjamin | ŠPD Vizija | 24 | 37 | 61 | |||
19. | Popovič Erik | PK Divača | 43 | 7 | 9 | 0 | 59 | |
20. | Golob Rituper Jaka | ŠPO Komenda | 5 | 8 | 15 | 31 | 59 | |
21. | Peternelj Jaša | PK Kinezis | 9 | 0 | 34 | 12 | 3 | 58 |
22. | Rejc Matic | PK Kinezis | 3 | 20 | 15 | 16 | 54 | |
23. | Franko Ian | AO Kranj | 0 | 31 | 10 | 9 | 50 | |
24. | Guglielmino Luka | ŠPK Plus | 7 | 0 | 20 | 9 | 14 | 50 |
25. | Zupanc Matija | AO Bohinj | 16 | 18 | 4 | 1 | 8 | 47 |
26. | Grom Nace | ŠD SCT | 22 | 24 | 46 | |||
27. | Lonić Rok | ŠPK Plus | 6 | 10 | 5 | 19 | 40 | |
28. | Marjetič Jan | ŠPD Korenjak | 18 | 5 | 16 | 39 | ||
29. | Petrica Vasja | ŠPO Rašica | 37 | 1 | 38 | |||
30. | Prašnikar Anže | ŠPO Domžale | 34 | 34 | ||||
31. | Šapla Nik | ŠPO Ajdovščina | 20 | 6 | 0 | 5 | 0 | 31 |
32. | Kapitan Matevž | AO Vipava | 0 | 0 | 20 | 10 | 30 | |
33. | Bremec Matevž | ŠPO Jesenice | 0 | 18 | 6 | 24 | ||
34. | Franjič Matej | AO Bohinj | 2 | 6 | 12 | 20 | ||
35. | Grašič Stare Filip | AO Kranj | 10 | 7 | 0 | 17 | ||
36. | Saulnier Učakar Abel | ŠPO Rašica | 16 | 16 | ||||
37. | Pagon Maj | AO Žiri | 14 | 14 | ||||
38. | Fišer David | ŠPO Ajdovščina | 0 | 0 | 8 | 6 | 14 | |
39. | Renčelj Filip | PK Divača | 10 | 10 | ||||
40. | Potočar Tim | AO Žiri | 9 | 9 | ||||
41. | Ravnikar Filip | ŠPK Plus | 8 | 8 | ||||
42. | Iveković Svit | ŠPD Korenjak | 2 | 6 | 0 | 8 | ||
43. | Uršič Bor | AO Kranj | 7 | 7 | ||||
44. | Jeram Bevk Mitja | AO Vipava | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 7 |
45. | Salobir Mars | PK Kamnik | 0 | 0 | 6 | 6 | ||
46. | Primožič Urh | AO Bohinj | 0 | 3 | 3 | 6 | ||
47. | Pišot Jakob | ŠPK Plus | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 |
48. | Zore rok | PD Kamnik | 0 | 3 | 3 | |||
49. | Divjak Jakob | PK Kamnik | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | |
50. | Ribič Erik | PK Kinezis | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 |
51. | Plevnik Peternelj Vitan | ŠPD Korenjak | 1 | 0 | 1 | 2 | ||
52. | Šeruga Dominik | PK Kamnik | 0 | 1 | 1 |
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) | ZL Škofja Loka, nedelja (balvani) | ZL Kranj, nedelja (težavnost) | ZL Radovljica, nedelja (balvani) | ZL Kamnik, nedelja (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skukan Mlačnik Ajda | ŠPO Tržič | 100 | 100 | 100 | 80 | 80 | 460 |
2. | Bavdek Sara | PK FA | 65 | 80 | 55 | 65 | 65 | 330 |
3. | Štremfelj Lara | ŠPO Radovljica | 55 | 47 | 26 | 55 | 51 | 234 |
4. | Vrhunc Grgič Brina | PK FA | 51 | 55 | 20 | 100 | 226 | |
5. | Oblak Lana | PK Škofja Loka | 43 | 65 | 65 | 47 | 220 | |
6. | Sivec Maša | PK Scena | 43 | 47 | 51 | 55 | 196 | |
7. | Marjetič Zala | ŠPD Korenjak | 80 | 100 | 180 | |||
8. | Rant Klara | PK Kinezis | 47 | 34 | 34 | 34 | 24 | 173 |
9. | Gričar Zoya Decent | PK Scena | 80 | 40 | 9 | 0 | 12 | 141 |
10. | Žvan Pika | DRPK | 28 | 43 | 26 | 43 | 140 | |
11. | Nemec Karolina | DEŠ | 40 | 0 | 51 | 37 | 6 | 134 |
12. | Jereb Mina | ŠPD Plezarna | 6 | 24 | 40 | 18 | 37 | 125 |
13. | Mahne Taša | PK Kamnik | 0 | 26 | 43 | 40 | 109 | |
14. | Lesar Kaja | ŠPO Komenda | 0 | 31 | 12 | 28 | 28 | 99 |
15. | Vodopivec Zala | PK Kinezis | 0 | 1 | 40 | 47 | 88 | |
16. | Smolnikar Doroteja | ŠPD Korenjak | 34 | 0 | 14 | 24 | 7 | 79 |
17. | Budkovič Mina | ŠPO Radovljica | 37 | 37 | 74 | |||
18. | Novak Neža | ŠPD Korenjak | 8 | 22 | 0 | 10 | 26 | 66 |
19. | Slaviček Neja | DRPK | 31 | 3 | 16 | 10 | 0 | 60 |
20. | Podlipnik Neža | PK Škofja Loka | 16 | 20 | 3 | 20 | 59 | |
21. | Juvan Ula | ŠPD Vizija | 28 | 14 | 16 | 58 | ||
22. | Radšel Živa | PK Kinezis | 0 | 18 | 0 | 34 | 52 | |
23. | Brnot Mrak Lana | ŠD Balvanija | 51 | 51 | ||||
24. | Pertot Viki | ŠPK Plus | 18 | 24 | 1 | 8 | 51 | |
25. | Horvat Nika | PK Kinezis | 0 | 6 | 37 | 0 | 6 | 49 |
26. | Maček Uršula | ŠPK Andrej Kokalj | 0 | 0 | 31 | 18 | 49 | |
27. | Šulin Lana | AO Vipava | 0 | 0 | 31 | 7 | 10 | 48 |
28. | Potočnik Nina | PK Škofja Loka | 14 | 0 | 0 | 20 | 6 | 40 |
29. | Kos Zala | PK FA | 0 | 2 | 0 | 5 | 31 | 38 |
30. | Pogačnik Ana | PK Škofja Loka | 3 | 0 | 10 | 0 | 22 | 35 |
31. | Rakun Manca | DRPK | 0 | 16 | 0 | 2 | 16 | 34 |
32. | Plevnjak Klara | ŠPD Korenjak | 1 | 4 | 28 | 0 | 33 | |
33. | Runovc Ula | PK Scena | 20 | 5 | 8 | 0 | 0 | 33 |
34. | Isak Maša | ŠD Balvanija | 26 | 6 | 32 | |||
35. | Zidar Matijevec Brina | ŠPD Vizija | 9 | 0 | 22 | 31 | ||
36. | Mesojednik Kaja | ŠPD Korenjak | 0 | 12 | 4 | 14 | 0 | 30 |
37. | Ćetojević Tija | ŠPD Korenjak | 12 | 9 | 5 | 0 | 0 | 26 |
38. | Fajs Alja | ŠD Balvanija | 2 | 6 | 8 | 9 | 25 | |
39. | Bergant Eva Anastazija | PK Škofja Loka | 24 | 0 | 24 | |||
40. | Perne Katja | PD Kamnik | 22 | 0 | 0 | 0 | 22 | |
40. | Debevec Ronja | DRPK | 0 | 22 | 22 | |||
42. | Dagarin Manca | AO Kranj | 0 | 8 | 0 | 0 | 14 | 22 |
43. | Troha Tija | PK Kamnik | 18 | 0 | 0 | 0 | 18 | |
44. | Polanc Golob Neža | DEŠ | 10 | 2 | 12 | |||
45. | Feltrin Zala | ŠPO Radovljica | 1 | 10 | 11 | |||
46. | Albreht Neja | AO Žiri | 10 | 0 | 0 | 10 | ||
47. | Hašić Zoja | ŠPO Rašica | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 10 |
48. | Vrhunc Petra | PD za Seliško dolino Železniki | 7 | 0 | 7 | |||
48. | Bole Neža | ŠPD Plezarna | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 |
48. | Laharnar Tinkara | ŠD SCT | 0 | 7 | 0 | 0 | 7 | |
51. | Pretnar Naja | ŠPO Radovljica | 0 | 0 | 6 | 6 | ||
51. | Berlec Rubi | PD Kamnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 |
51. | Rebolj Ana | ŠPO Jesenice | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | |
54. | Šifrer Sara | PK Kinezis | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
55. | Urbančnik Sara | ŠPD Korenjak | 4 | 0 | 0 | 4 | ||
56. | Sekač Zala | PD Kamnik | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 |
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) | ZL Škofja Loka, sobota (balvani) | ZL Kranj, sobota (težavnost) | ZL Radovljica, sobota (balvani) | ZL Kamnik, sobota (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mohar Tibor | ŠPO Radovljica | 100 | 80 | 43 | 80 | 65 | 368 |
2. | Travnik Maj | ŠPO Jesenice | 65 | 100 | 100 | 51 | 51 | 367 |
3. | Oblak Maks | ŠPD Korenjak | 51 | 65 | 80 | 65 | 51 | 312 |
4. | Žmavc Andre | PK FA | 55 | 55 | 9 | 100 | 80 | 299 |
5. | Ržen Nejc | PK Škofja Loka | 40 | 51 | 40 | 47 | 100 | 278 |
6. | Pibernik Jošt | ŠPO Komenda | 47 | 43 | 65 | 43 | 34 | 232 |
7. | Uhan Žan | DRPK | 37 | 47 | 37 | 43 | 164 | |
8. | Košir Bor | PK Kamnik | 20 | 28 | 47 | 28 | 31 | 154 |
9. | Berlec Andraž | PK Kamnik | 31 | 40 | 21 | 51 | 143 | |
10. | Stevanović Luka | PK Žirovnica | 80 | 55 | 135 | |||
11. | Staut Jaka | ŠPK Plus | 12 | 37 | 34 | 18 | 14 | 115 |
12. | Jelenc Kristjan | ŠPD Plezarna | 18 | 10 | 31 | 31 | 22 | 112 |
13. | Pogačar Jaka | ŠPO Komenda | 28 | 31 | 8 | 14 | 28 | 109 |
14. | cvet lijan val | DRPK | 34 | 34 | 20 | 16 | 104 | |
15. | Širaiy Njegoš | PK Scena | 24 | 5 | 55 | 7 | 0 | 91 |
16. | Milanič Julij | PK Scena | 43 | 0 | 0 | 37 | 80 | |
17. | Tehovnik Martin | PK Kinezis | 0 | 10 | 40 | 26 | 76 | |
18. | Volkov Arsenii | PK Scena | 14 | 26 | 34 | 74 | ||
19. | Velikanja Lovro | ŠPD Plezarna | 0 | 24 | 16 | 6 | 24 | 70 |
20. | Bilas Ian | ŠPK Plus | 26 | 40 | 66 | |||
21. | Mazi Vitja | ŠPK Plus | 0 | 4 | 51 | 55 | ||
22. | Militarov Nejc | PK Škofja Loka | 0 | 8 | 28 | 16 | 0 | 52 |
23. | Poljanec Blaž | AO Žiri | 10 | 2 | 26 | 3 | 10 | 51 |
24. | Globočnik Timo | ŠPO Komenda | 6 | 18 | 1 | 2 | 18 | 45 |
25. | Škrjanec Maks | Plezalno društvo Grif | 22 | 0 | 14 | 8 | 44 | |
26. | Stegel Leon | ŠPK Plus | 8 | 7 | 24 | 4 | 43 | |
27. | Kovačec Matevž | PK Kamnik | 7 | 16 | 0 | 20 | 43 | |
28. | Muznik Deni | AO Vipava | 3 | 37 | 1 | 41 | ||
29. | Ostanek Patrick | ŠPD Vizija | 5 | 12 | 24 | 41 | ||
30. | Müller Izak | ŠPO Radovljica | 22 | 4 | 9 | 35 | ||
31. | Privšek Žemva Lovro | DRPK | 14 | 7 | 0 | 12 | 33 | |
32. | Pucer Martin | ŠPD Vizija | 0 | 20 | 12 | 32 | ||
33. | Justin Gal | ŠPO Radovljica | 18 | 9 | 5 | 32 | ||
34. | Džafič Dian Smajo | ŠPD Korenjak | 4 | 3 | 0 | 21 | 28 | |
35. | Volarič Van | AO Vipava | 16 | 0 | 12 | 0 | 0 | 28 |
36. | Tomazin David | PD Kamnik | 26 | 0 | 26 | |||
37. | Likar Ris | DRPK | 0 | 0 | 22 | 0 | 22 | |
38. | Vidic Nikola | ŠPD Korenjak | 0 | 9 | 3 | 5 | 0 | 17 |
39. | Jerebica Blaž | ŠPK Plus | 9 | 6 | 15 | |||
40. | Praznik Svit | ŠD Balvanija | 0 | 1 | 5 | 0 | 9 | 15 |
41. | Bremec Anže | ŠPD Plezarna | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 12 |
42. | Abe Aljaž | ŠPO Domžale | 1 | 10 | 11 | |||
43. | Zupančič Ožbej | Plezalno društvo Grif | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 7 |
44. | Rovere Dominik | ŠPO Rašica | 2 | 0 | 4 | 6 | ||
45. | Rajčević Vitan | ŠPK Andrej Kokalj | 0 | 4 | 4 | |||
46. | Stanič Timon | DRPK | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | |
46. | Pečelin Drejc | AO Žiri | 2 | 2 | ||||
48. | Sodja Voršič Gaber | AO Bohinj | 0 | 0 | 1 | 1 |
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) | ZL Škofja Loka, nedelja (balvani) | ZL Kranj, nedelja (težavnost) | ZL Radovljica, nedelja (balvani) | ZL Kamnik, nedelja (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Babič Liza | ŠPO Jesenice | 100 | 51 | 51 | 100 | 302 | |
2. | Ahec Maša | ŠPO Jesenice | 47 | 65 | 47 | 47 | 65 | 271 |
3. | Kranjc Eva | AO Vipava | 40 | 10 | 65 | 55 | 100 | 270 |
4. | Brulec Julija | ŠPD Vizija | 80 | 100 | 80 | 260 | ||
5. | Pogačnik Ajda | PK Škofja Loka | 55 | 34 | 31 | 26 | 47 | 193 |
6. | Fliser Špela | ŠPO Jesenice | 28 | 40 | 80 | 37 | 185 | |
7. | Mrak Tinkara | Pš Peter Mrak | 22 | 47 | 55 | 19 | 37 | 180 |
8. | Primc Živa | DRPK | 80 | 12 | 80 | 172 | ||
9. | Bukovec Eva | PK Žirovnica | 65 | 0 | 34 | 22 | 51 | 172 |
10. | Kikelj Julija | PK Žirovnica | 31 | 55 | 28 | 51 | 165 | |
11. | Zalaznik Ema | PK Škofja Loka | 24 | 31 | 37 | 40 | 31 | 163 |
12. | Markizeti Iris | ŠPO Jesenice | 20 | 43 | 65 | 34 | 162 | |
13. | Bergant Nika | PK Škofja Loka | 51 | 28 | 34 | 43 | 156 | |
14. | Rak Ema | PK Kamnik | 5 | 100 | 7 | 28 | 140 | |
15. | Juvanec Remskar Tisa | ŠD Balvanija | 4 | 43 | 43 | 40 | 130 | |
16. | Kumer Pia | PK Kinezis | 10 | 0 | 40 | 14 | 55 | 119 |
17. | Sedžek Tinkara | ŠPO Jesenice | 37 | 22 | 18 | 4 | 16 | 97 |
18. | Marolt Ana | DRPK | 43 | 0 | 12 | 10 | 18 | 83 |
19. | Rakovec Sergeja | PK Škofja Loka | 9 | 26 | 20 | 24 | 79 | |
20. | Ponikvar Marija | ŠPO Radovljica | 18 | 18 | 31 | 6 | 73 | |
21. | Kuder Naja | ŠPO Rašica | 7 | 37 | 0 | 20 | 64 | |
22. | Zupan Eva | ŠPO Radovljica | 14 | 20 | 24 | 58 | ||
23. | Jeran Pirih Iza | ŠPO Radovljica | 16 | 24 | 16 | 56 | ||
24. | Županc Manca | ŠPK Plus | 28 | 26 | 54 | |||
25. | Skale Demšar Petra | PK Škofja Loka | 26 | 16 | 0 | 0 | 12 | 54 |
26. | PERNIĆ Eiji | ŠPK Plus | 8 | 24 | 5 | 4 | 41 | |
27. | Brnot Neli | PK Kamnik | 9 | 6 | 22 | 37 | ||
28. | Peternel Tara | PK Škofja Loka | 34 | 0 | 34 | |||
29. | Kotnik Eva | ŠPO Komenda | 12 | 22 | 34 | |||
30. | Pretnar Nika | ŠPO Radovljica | 0 | 19 | 14 | 33 | ||
31. | Ravnikar Ema | ŠPO Komenda | 0 | 26 | 3 | 29 | ||
32. | Geržina Julija | PK Divača | 0 | 3 | 0 | 8 | 9 | 20 |
33. | Kern Mija | ŠPD Plezarna | 8 | 10 | 0 | 0 | 18 | |
34. | Jursinovič Vida | ŠPK Plus | 0 | 0 | 16 | 0 | 1 | 17 |
35. | Hajduković Ivana | ŠD SCT | 14 | 1 | 0 | 15 | ||
36. | Novak Vita | ŠPD Korenjak | 0 | 6 | 9 | 0 | 15 | |
37. | Ipavec Tia | PK Žirovnica | 6 | 2 | 7 | 0 | 0 | 15 |
38. | Božiček Ela | ŠPO Komenda | 0 | 14 | 0 | 14 | ||
39. | Pajk Nika | AO Kranj | 12 | 0 | 0 | 12 | ||
40. | Jakofčič Ula | ŠPK Andrej Kokalj | 2 | 0 | 3 | 7 | 12 | |
41. | Petrovič Tajda | ŠPO Komenda | 0 | 7 | 4 | 0 | 11 | |
42. | Gaber Mojca | PK Škofja Loka | 0 | 0 | 10 | 10 | ||
43. | Mavko Petja | ŠPO Domžale | 0 | 9 | 9 | |||
44. | Pantelin Eva | ŠPK Plus | 0 | 8 | 0 | 0 | 8 | |
44. | Kuzma Iva | ŠPO Domžale | 8 | 8 | ||||
46. | Egić Fereday Thana | ŠPK Plus | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 |
47. | Zoran Pija | ŠPD Plezarna | 5 | 5 | ||||
47. | Pahor Valentina | ŠPK Plus | 0 | 5 | 5 | |||
47. | Megušar Tisa | PK Škofja Loka | 0 | 0 | 5 | 5 | ||
50. | Lesar Lana | ŠPO Komenda | 4 | 0 | 0 | 4 | ||
51. | Turšič Lara | ŠD SCT | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | |
51. | Lajevec Zala | DRPK | 3 | 0 | 3 | |||
53. | Beguš Neja | AO Kranj | 1 | 0 | 2 | 3 | ||
54. | Golob Urška | ŠPO Rašica | 2 | 2 | ||||
54. | Komen Vičič Manca | ŠPK Plus | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | |
56. | Muha Polona | ŠPK Plus | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
56. | Tehovnik Manca | PK Kinezis | 1 | 1 |
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) | ZL Škofja Loka, nedelja (balvani) | ZL Kranj, nedelja (težavnost) | ZL Radovljica, nedelja (balvani) | ZL Kamnik, nedelja (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krnec David | PK Scena | 65 | 100 | 80 | 80 | 51 | 376 |
2. | Janžekovič Erazem | PK Kamnik | 100 | 43 | 51 | 55 | 65 | 314 |
3. | Skube Jan | PK Kamnik | 51 | 47 | 65 | 28 | 55 | 246 |
4. | Pernić An | ŠPK Plus | 100 | 65 | 80 | 245 | ||
5. | Hočevar Gal | DRPK | 100 | 100 | 200 | |||
6. | Muznik Filip | AO Vipava | 80 | 37 | 47 | 0 | 34 | 198 |
7. | Miklavčič Andraž | ŠPD Plezarna | 37 | 65 | 20 | 51 | 18 | 191 |
8. | Sodnik Nejc | ŠPD Plezarna | 28 | 80 | 43 | 0 | 28 | 179 |
9. | Mansutti Amadej | PK Kinezis | 22 | 34 | 55 | 26 | 37 | 174 |
10. | Hiti Ožbej | ŠPD Plezarna | 55 | 28 | 34 | 34 | 14 | 165 |
11. | Sodja Ožbej | AO Bohinj | 45 | 10 | 37 | 22 | 43 | 157 |
12. | Kocjančič Jakob | ŠPK Plus | 31 | 55 | 31 | 14 | 16 | 147 |
13. | Maček Tibor | ŠPK Andrej Kokalj | 40 | 26 | 40 | 40 | 146 | |
14. | Zupanc Matevž | AO Bohinj | 45 | 24 | 9 | 37 | 24 | 139 |
15. | Pečnik Lev | ŠPO Rašica | 24 | 31 | 26 | 3 | 47 | 131 |
16. | Maler David | ŠPO Radovljica | 0 | 40 | 47 | 31 | 118 | |
17. | Požar Anže | PK Divača | 26 | 20 | 40 | 20 | 8 | 114 |
18. | Kenig Luka | PK Škofja Loka | 18 | 51 | 22 | 10 | 10 | 111 |
19. | Kokošar Maks | PK Kamnik | 34 | 22 | 12 | 20 | 88 | |
20. | Zalaznik Aljaž | ŠD SCT | 43 | 26 | 69 | |||
21. | Pražnikar Lev | ŠPK Plus | 16 | 28 | 24 | 68 | ||
22. | Fišer Matija | ŠPO Ajdovščina | 20 | 18 | 18 | 4 | 8 | 68 |
23. | Alič Tevž | AO Bohinj | 3 | 12 | 14 | 8 | 22 | 59 |
24. | Rot David | ŠD Balvanija | 8 | 9 | 16 | 18 | 51 | |
25. | Sotlar Vid | ŠPD Plezarna | 12 | 6 | 24 | 2 | 2 | 46 |
26. | Brumen Jaka | ŠPD Korenjak | 10 | 14 | 12 | 6 | 4 | 46 |
27. | Mohar Oskar Lev | ŠPO Radovljica | 31 | 12 | 43 | |||
28. | Lužan Taj | PK Kinezis | 14 | 0 | 7 | 9 | 4 | 34 |
29. | Matić Polh Žan | PK Divača | 2 | 7 | 6 | 0 | 9 | 24 |
30. | Trnovšek Nejc | PK Divača | 5 | 8 | 5 | 6 | 24 | |
31. | Jurjevič Svit | ŠPD Vizija | 16 | 5 | 1 | 22 | ||
32. | Kebe Tar | ŠD Balvanija | 6 | 4 | 10 | 0 | 20 | |
33. | Kokalj Rene | ŠPO Radovljica | 16 | 16 | ||||
34. | Vrhunc Matevž | PD za Seliško dolino Železniki | 7 | 5 | 0 | 12 | ||
35. | Kramar Cverle Niko | PK Divača | 2 | 8 | 0 | 10 | ||
36. | Jež Lev Tit | PK Scena | 9 | 0 | 9 | |||
37. | Kofler Tomaž | ŠPO Jesenice | 7 | 7 | ||||
38. | Hafner Oskar | PD za Seliško dolino Železniki | 5 | 5 | ||||
39. | Bolčina Oskar | DEŠ | 4 | 4 | ||||
39. | Vidergar Žiga | PD Kamnik | 4 | 4 | ||||
41. | Colja Vitan | ŠPK Plus | 0 | 0 | 3 | 3 | ||
41. | Yeroshin Šuster Artyom | ŠPD Korenjak | 0 | 3 | 3 | |||
43. | Janžekovič Anže | PD za Seliško dolino Železniki | 1 | 1 | 2 | |||
44. | Hočevar Jakob | Plezalno društvo Grif | 1 | 1 |
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) | ZL Kranj, nedelja (težavnost) | ZL Radovljica, nedelja (balvani) | ZL Kamnik, nedelja (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ravnič Živa | AO Kranj | 55 | 100 | 80 | 80 | 315 |
2. | Potočnik Kaja | PK Škofja Loka | 100 | 55 | 100 | 255 | |
3. | Reš Lara | PK Žirovnica | 51 | 51 | 65 | 51 | 218 |
4. | Cerar Iva | ŠPD Korenjak | 80 | 100 | 180 | ||
5. | Švab Ula | ŠPD Plezarna | 80 | 47 | 37 | 164 | |
6. | Čop Sara | ŠPO Domžale | 47 | 65 | 47 | 159 | |
7. | Keržič Nika | ŠPO Komenda | 37 | 37 | 43 | 28 | 145 |
8. | Sosič Ela | ŠPO Rašica | 43 | 55 | 40 | 138 | |
9. | Marolt Khermayer Tira | ŠPO Rašica | 28 | 47 | 22 | 34 | 131 |
10. | Geržina Urška | PK Divača | 24 | 24 | 40 | 20 | 108 |
11. | Košir Zala | ŠPO Komenda | 26 | 26 | 20 | 31 | 103 |
12. | Božič Sara | ŠPO Jesenice | 22 | 40 | 34 | 96 | |
13. | Golob Lana | ŠPO Rašica | 43 | 51 | 94 | ||
14. | Maksimovic Mila | ŠPO Rašica | 37 | 55 | 92 | ||
15. | Kočar Taja | PK Kamnik | 34 | 24 | 24 | 82 | |
16. | Kreže Hana | ŠPK Andrej Kokalj | 18 | 22 | 15 | 22 | 77 |
17. | Kočar Katjuša | DRPK | 7 | 31 | 18 | 16 | 72 |
18. | Ferbar Ula | PK Škofja Loka | 10 | 34 | 15 | 12 | 71 |
19. | Oblak Naja | ŠPO Komenda | 16 | 28 | 26 | 70 | |
20. | Mavec Eva | PK Scena | 65 | 65 | |||
20. | Sikur Fiona | ŠPK Plus | 65 | 65 | |||
22. | Kariž Erika | PK Scena | 31 | 31 | 62 | ||
23. | Podrzavnik Maruša | ŠD SCT | 28 | 18 | 46 | ||
24. | Stepančič Hana | DEŠ | 43 | 43 | |||
25. | Čulav Iva | ŠPK Plus | 40 | 40 | |||
26. | Logar Ana | AO Kranj | 9 | 26 | 35 | ||
27. | Repac Hana | ŠPK Andrej Kokalj | 12 | 14 | 26 | ||
28. | Kordič Kaja | AO Kranj | 14 | 11 | 25 | ||
29. | Gruden Zarja | ŠPO Domžale | 20 | 20 | |||
29. | Kovačič Anja | PK FA | 20 | 20 | |||
31. | Ravnikar Kim Melania | PK Škofja Loka | 0 | 9 | 10 | 19 | |
32. | Kosirnik Tjaša | PK Kamnik | 11 | 11 | |||
33. | Kočevar Nala | ŠD SCT | 0 | 9 | 9 | ||
34. | Mlakar Ines | PK Žirovnica | 8 | 8 | |||
34. | Gale Zala | PD Kamnik | 8 | 8 | |||
36. | Tomše Nina | AO Kranj | 6 | 6 | |||
37. | Orlenko Tatyana | DRPK | 5 | 5 |
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) | ZL Kranj, nedelja (težavnost) | ZL Radovljica, nedelja (balvani) | ZL Kamnik, nedelja (balvani) | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lipanje Marko | ŠPK Plus | 43 | 100 | 100 | 100 | 343 |
2. | Mavko Lovro | ŠPO Domžale | 80 | 55 | 65 | 65 | 265 |
3. | Černjak Nik Sol | PK Scena | 47 | 80 | 43 | 55 | 225 |
4. | Zorč Luc | AO Kranj | 55 | 51 | 55 | 43 | 204 |
5. | Kalan Lukas | PK Žirovnica | 100 | 65 | 18 | 183 | |
6. | Perko Tjuš | ŠPO Komenda | 40 | 43 | 31 | 34 | 148 |
7. | Kastelec Klemen | ŠPO Rašica | 51 | 37 | 51 | 139 | |
8. | Božiček Lan | ŠPO Komenda | 80 | 40 | 120 | ||
9. | Tomšič Erazem | ŠPO Jesenice | 37 | 40 | 40 | 117 | |
10. | Lipanje Jernej | ŠPK Plus | 34 | 80 | 114 | ||
11. | Kordiš Žiga | PK Scena | 65 | 37 | 102 | ||
12. | Krapež Jure | ŠPO Rašica | 47 | 47 | 94 | ||
13. | Stele Žiga | ŠPO Komenda | 26 | 34 | 26 | 0 | 86 |
14. | Pavlin Lovro | ŠD SCT | 31 | 24 | 28 | 83 | |
15. | češnovar Jure | ŠPK Andrej Kokalj | 31 | 47 | 78 | ||
16. | Šušteršič Matic | ŠPO Rašica | 34 | 24 | 16 | 74 | |
17. | Radovac Keni | ŠPK Plus | 37 | 26 | 63 | ||
18. | Bordjan Lan | PK Kamnik | 28 | 26 | 54 | ||
19. | Zrimšek Timi | ŠD SCT | 22 | 31 | 53 | ||
20. | Kordiš Miha | PK Scena | 51 | 51 | |||
21. | Lusa Costamagna Noam | ŠPK Plus | 20 | 23 | 43 | ||
22. | Strgar Elija | ŠPO Komenda | 22 | 14 | 36 | ||
23. | Primon Filip | PK Scena | 28 | 28 | |||
23. | Zrimšek Tim | ŠD SCT | 28 | 28 | |||
25. | Gantar Jon | ŠPD Korenjak | 24 | 24 | |||
26. | Petrič Kovačič Matjaž | PD Kamnik | 23 | 23 | |||
27. | Kiršner Luka | PK Kamnik | 22 | 22 |