Šenčur - Uradni rezultati


Mesto Številka Priimek Ime Klub 3 4 Skupni čas Točk
1. #5 Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 46.0 1:36 39.0 1:24 3:00 100
2. #16 Sivec Maša PD Kamnik 46.0 1:33 39.0 1:33 3:06 80
3. #54 Bobnar Tina GŠD Bricalp 46.0 1:38 39.0 1:56 3:34 65
4. #4 Babič Liza ŠPO Jesenice 46.0 2:23 39.0 1:49 4:12 55
5. #55 Fliser Špela ŠPO Jesenice 46.0 2:08 39.0 2:30 4:38 51
6. #9 Gabršček Manja Pš Peter Mrak 42.0+ 2:07 33.0+ 2:17 4:24 47
7. #56 Cigale Blažka ŠD Proteus 30.0 2:32 32.0 4:00 6:32 43
8. #67 Razinger Zoja PK Žirovnica 42.0 2:55 26.0+ 1:55 4:50 40
9. #60 Bavdek Sara GŠD Bricalp 30.0 1:43 31.0 2:38 4:21 37
10. #8 Kikelj Julija PK Žirovnica 33.0 2:04 26.0+ 2:07 4:11 34
11. #6 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 29.0 3:08 32.0 4:00 7:08 31
12. #58 Polanc Golob Neža AO Vipava 29.0 2:31 26.0+ 3:49 6:20 28
13. #18 Ribnikar Ema AO Kranj 29.0+ 2:27 19.0+ 1:54 4:21 26
14. #14 Ipavec Tia PK Žirovnica 29.0 2:54 19.0+ 2:16 5:10 24
15. #11 Florjančič Mila AO Kranj 23.0 2:00 20.0 2:20 4:20 22
16. #65 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 17.0+ 1:41 21.0+ 1:47 3:28 20
17. #62 Ovčak Nika AO Kranj 25.0+ 1:53 17.0+ 1:18 3:11 18
18. #17 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 17.0+ 3:22 19.0+ 2:04 5:26 16
19. #7 Dagarin Manca AO Kranj 23.0 2:28 17.0 1:59 4:27 14
20. #15 Šinkovec Ajda GŠD Bricalp 17.0+ 1:47 17.0+ 1:47 3:34 12
21. #64 Planinc Nika AO Kranj 19.0 1:53 17.0 1:36 3:29 10
22. #57 Vilfan Nika AO Kranj 17.0 1:25 17.0 1:25 2:50 9
23. #63 Ribnikar Tonja AO Kranj 15.0+ 0:51 17.0 1:14 2:05 8
24. #66 Primožič Neža Urša AO Bohinj 17.0 1:11 13.0 1:52 3:03 7
25. #10 Bende Pika PK Kamnik 15.0+ 0:52 13.0+ 0:41 1:33 6
26. #68 Planinc Ema AO Kranj 14.0 1:22 12.0+ 1:31 2:53 5
27. #13 Lautar Brina ŠPO Domžale 14.0 1:37 12.0 1:32 3:09 4
#59 Lautar Meta ŠPO Domžale 10.0+ 1:52 1:52 0
#12 Boncelj Manca AO Kranj 0
#61 Čebohlin-Grah Vita AO Kranj 0
Po smereh
3 (višina 46) višina čas
1. #16 Sivec Maša PD Kamnik 46.0 1:33
1. #5 Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 46.0 1:36
1. #54 Bobnar Tina GŠD Bricalp 46.0 1:38
1. #55 Fliser Špela ŠPO Jesenice 46.0 2:08
1. #4 Babič Liza ŠPO Jesenice 46.0 2:23
6. #9 Gabršček Manja Pš Peter Mrak 42.0+ 2:07
7. #67 Razinger Zoja PK Žirovnica 42.0 2:55
8. #8 Kikelj Julija PK Žirovnica 33.0 2:04
9. #60 Bavdek Sara GŠD Bricalp 30.0 1:43
9. #56 Cigale Blažka ŠD Proteus 30.0 2:32
11. #18 Ribnikar Ema AO Kranj 29.0+ 2:27
12. #58 Polanc Golob Neža AO Vipava 29.0 2:31
12. #14 Ipavec Tia PK Žirovnica 29.0 2:54
12. #6 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 29.0 3:08
15. #62 Ovčak Nika AO Kranj 25.0+ 1:53
16. #11 Florjančič Mila AO Kranj 23.0 2:00
16. #7 Dagarin Manca AO Kranj 23.0 2:28
18. #64 Planinc Nika AO Kranj 19.0 1:53
19. #65 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 17.0+ 1:41
19. #15 Šinkovec Ajda GŠD Bricalp 17.0+ 1:47
19. #17 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 17.0+ 3:22
22. #66 Primožič Neža Urša AO Bohinj 17.0 1:11
22. #57 Vilfan Nika AO Kranj 17.0 1:25
24. #63 Ribnikar Tonja AO Kranj 15.0+ 0:51
24. #10 Bende Pika PK Kamnik 15.0+ 0:52
26. #68 Planinc Ema AO Kranj 14.0 1:22
26. #13 Lautar Brina ŠPO Domžale 14.0 1:37
 
4 (višina 39) višina čas
1. #5 Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 39.0 1:24
1. #16 Sivec Maša PD Kamnik 39.0 1:33
1. #4 Babič Liza ŠPO Jesenice 39.0 1:49
1. #54 Bobnar Tina GŠD Bricalp 39.0 1:56
1. #55 Fliser Špela ŠPO Jesenice 39.0 2:30
6. #9 Gabršček Manja Pš Peter Mrak 33.0+ 2:17
7. #56 Cigale Blažka ŠD Proteus 32.0 4:00
7. #6 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 32.0 4:00
9. #60 Bavdek Sara GŠD Bricalp 31.0 2:38
10. #67 Razinger Zoja PK Žirovnica 26.0+ 1:55
10. #8 Kikelj Julija PK Žirovnica 26.0+ 2:07
10. #58 Polanc Golob Neža AO Vipava 26.0+ 3:49
13. #65 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 21.0+ 1:47
14. #11 Florjančič Mila AO Kranj 20.0 2:20
15. #18 Ribnikar Ema AO Kranj 19.0+ 1:54
15. #17 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 19.0+ 2:04
15. #14 Ipavec Tia PK Žirovnica 19.0+ 2:16
18. #62 Ovčak Nika AO Kranj 17.0+ 1:18
18. #15 Šinkovec Ajda GŠD Bricalp 17.0+ 1:47
20. #63 Ribnikar Tonja AO Kranj 17.0 1:14
20. #57 Vilfan Nika AO Kranj 17.0 1:25
20. #64 Planinc Nika AO Kranj 17.0 1:36
20. #7 Dagarin Manca AO Kranj 17.0 1:59
24. #10 Bende Pika PK Kamnik 13.0+ 0:41
25. #66 Primožič Neža Urša AO Bohinj 13.0 1:52
26. #68 Planinc Ema AO Kranj 12.0+ 1:31
27. #13 Lautar Brina ŠPO Domžale 12.0 1:32
28. #59 Lautar Meta ŠPO Domžale 10.0+ 1:52
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub 1 2 Skupni čas Točk
1. #104 Stubelj Ars Oskar Pš Peter Mrak 33.0 3:24 40.0 3:27 6:51 100
2. #114 Blasutig Leonardo DEŠ 33.0+ 1:43 39.0+ 1:57 3:40 80
3. #157 Zupanc Matevž AO Bohinj 33.0+ 2:51 39.0+ 3:45 6:36 65
4. #156 Janžekovič Erazem PK Kamnik 30.0 1:48 40.0 2:05 3:53 55
5. #155 Kokalj Rene ŠPO Jesenice 33.0+ 3:36 37.0 4:00 7:36 51
6. #105 Makuc Maj Pš Peter Mrak 31.0+ 2:43 37.0+ 2:31 5:14 47
7. #106 Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 27.0+ 1:50 39.0+ 2:17 4:07 43
8. #109 Peternelj Matic ŠD Proteus 32.0 2:30 29.0 1:59 4:29 40
9. #162 Žmavc Andre AO Kranj 30.0+ 2:20 37.0 2:25 4:45 37
10. #113 Kokošar Maks ŠD Proteus 31.0 1:58 32.0+ 1:46 3:44 34
11. #111 Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 31.0+ 2:17 11.0 1:05 3:22 31
12. #159 Benedik Vid AO Kranj 26.0+ 2:16 35.0 2:35 4:51 28
13. #110 Oblak Maks ŠPD Korenjak 23.0+ 2:18 35.0 2:45 5:03 26
14. #112 Šeliga Nik GŠD Bricalp 29.0+ 4:00 28.0 3:09 7:09 24
15. #154 Kete Luka AO Vipava 26.0+ 3:17 28.0+ 2:45 6:02 22
16. #163 Stevanovič Luka PK Žirovnica 26.0+ 4:00 28.0+ 3:50 7:50 20
17. #115 Dujc Anže ŠD Proteus 27.0+ 1:45 28.0 1:49 3:34 18
18. #161 Knafelj Bor PK Žirovnica 24.0 3:50 28.0 3:07 6:57 16
19. #160 Kelbl Lovro PK Žirovnica 23.0+ 4:00 28.0 2:41 6:41 14
20. #158 Kovačec Matevž Plezalno društvo Grif 7.0+ 2:12 13.0 2:08 4:20 12
21. #107 Knafelj Erazem PK Žirovnica 15.0 2:33 11.0+ 2:26 4:59 10
22. #108 Čop Urh ŠPO Domžale 5.0+ 0:30 11.0 2:52 3:22 9
#164 Primožič Lovro AO Bohinj 0
Po smereh
1 (višina 41) višina čas
1. #114 Blasutig Leonardo DEŠ 33.0+ 1:43
1. #157 Zupanc Matevž AO Bohinj 33.0+ 2:51
1. #155 Kokalj Rene ŠPO Jesenice 33.0+ 3:36
4. #104 Stubelj Ars Oskar Pš Peter Mrak 33.0 3:24
5. #109 Peternelj Matic ŠD Proteus 32.0 2:30
6. #111 Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 31.0+ 2:17
6. #105 Makuc Maj Pš Peter Mrak 31.0+ 2:43
8. #113 Kokošar Maks ŠD Proteus 31.0 1:58
9. #162 Žmavc Andre AO Kranj 30.0+ 2:20
10. #156 Janžekovič Erazem PK Kamnik 30.0 1:48
11. #112 Šeliga Nik GŠD Bricalp 29.0+ 4:00
12. #115 Dujc Anže ŠD Proteus 27.0+ 1:45
12. #106 Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 27.0+ 1:50
14. #159 Benedik Vid AO Kranj 26.0+ 2:16
14. #154 Kete Luka AO Vipava 26.0+ 3:17
14. #163 Stevanovič Luka PK Žirovnica 26.0+ 4:00
17. #161 Knafelj Bor PK Žirovnica 24.0 3:50
18. #110 Oblak Maks ŠPD Korenjak 23.0+ 2:18
18. #160 Kelbl Lovro PK Žirovnica 23.0+ 4:00
20. #107 Knafelj Erazem PK Žirovnica 15.0 2:33
21. #158 Kovačec Matevž Plezalno društvo Grif 7.0+ 2:12
22. #108 Čop Urh ŠPO Domžale 5.0+ 0:30
 
2 (višina 40) višina čas
1. #156 Janžekovič Erazem PK Kamnik 40.0 2:05
1. #104 Stubelj Ars Oskar Pš Peter Mrak 40.0 3:27
3. #114 Blasutig Leonardo DEŠ 39.0+ 1:57
3. #106 Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 39.0+ 2:17
3. #157 Zupanc Matevž AO Bohinj 39.0+ 3:45
6. #105 Makuc Maj Pš Peter Mrak 37.0+ 2:31
7. #162 Žmavc Andre AO Kranj 37.0 2:25
7. #155 Kokalj Rene ŠPO Jesenice 37.0 4:00
9. #159 Benedik Vid AO Kranj 35.0 2:35
9. #110 Oblak Maks ŠPD Korenjak 35.0 2:45
11. #113 Kokošar Maks ŠD Proteus 32.0+ 1:46
12. #109 Peternelj Matic ŠD Proteus 29.0 1:59
13. #154 Kete Luka AO Vipava 28.0+ 2:45
13. #163 Stevanovič Luka PK Žirovnica 28.0+ 3:50
15. #115 Dujc Anže ŠD Proteus 28.0 1:49
15. #160 Kelbl Lovro PK Žirovnica 28.0 2:41
15. #161 Knafelj Bor PK Žirovnica 28.0 3:07
15. #112 Šeliga Nik GŠD Bricalp 28.0 3:09
19. #158 Kovačec Matevž Plezalno društvo Grif 13.0 2:08
20. #107 Knafelj Erazem PK Žirovnica 11.0+ 2:26
21. #111 Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 11.0 1:05
21. #108 Čop Urh ŠPO Domžale 11.0 2:52
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub 7 8 Skupni čas Točk
1. #204 Podobnik Maruša ŠPK Andrej Kokalj 46.0 2:15 39.0+ 2:10 4:25 100
2. #254 Bobnar Teja GŠD Bricalp 44.0+ 1:47 39.0+ 1:58 3:45 80
3. #205 Čepon Laura DRPK 46.0 1:36 34.0 1:50 3:26 65
4. #209 Božič Sara ŠPO Jesenice 43.0 1:50 38.0+ 1:45 3:35 55
5. #255 Miler Jera ŠD Proteus 46.0 1:45 29.0 2:01 3:46 51
6. #256 Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 43.0+ 1:58 37.0+ 2:02 4:00 47
7. #206 Isak Naja ŠD Balvanija 43.0 1:48 37.0+ 1:57 3:45 43
8. #263 Potočnik Kaja PK Škofja Loka 44.0 2:04 33.0+ 2:05 4:09 40
9. #262 Ahec Maša ŠPO Jesenice 43.0+ 2:13 33.0+ 2:21 4:34 37
10. #218 Sosič Ela Plezalno društvo Grif 43.0+ 2:05 33.0 1:55 4:00 34
11. #266 Keržič Nika PD Kamnik 42.0 2:02 33.0+ 2:14 4:16 31
12. #215 Izda Živa GŠD Bricalp 34.0+ 1:40 35.0 2:35 4:15 28
13. #267 Bukovec Eva PK Žirovnica 42.0+ 1:59 31.0 1:28 3:27 26
14. #259 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 36.0+ 2:18 33.0 2:11 4:29 24
15. #268 Furlan Ela AO Vipava 36.0+ 2:08 28.0 1:34 3:42 22
16. #211 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 34.0 1:25 33.0 2:07 3:32 20
18. #253 Košir Zala PD Kamnik 36.0 2:09 24.0+ 1:20 3:29 16
19. #260 Kotnik Eva ŠPO Komenda 34.0+ 1:43 26.0+ 1:25 3:08 14
20. #216 Žumer Anja AO Kranj 35.0+ 2:49 24.0+ 1:52 4:41 12
21. #258 Lavrič Snežna ŠD Proteus 34.0 2:46 24.0+ 1:09 3:55 10
22. #264 Stržinar Eva PK Škofja Loka 33.0 1:54 24.0+ 1:51 3:45 9
23. #208 Peternelj Tara PK Škofja Loka 34.0 1:00 24.0 0:45 1:45 8
24. #265 Kočar Katjuša DRPK 33.0 2:03 24.0 1:34 3:37 7
25. #214 Gračnar Neža ŠPO Tržič 33.0 2:48 24.0 2:25 5:13 6
26. #203 Pertnač Klara AO Bohinj 31.0 2:30 24.0 1:42 4:12 5
27. #217 Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 30.0 2:29 24.0 2:15 4:44 4
28. #213 Karlovšek Lana ŠPO Komenda 29.0 2:02 24.0 1:45 3:47 3
29. #210 Kern Mija AO Kranj 30.0 2:19 23.0 1:28 3:47 2
30. #207 Drobnič Maša PK Žirovnica 29.0 2:48 23.0+ 1:43 4:31 1
31. #257 Nagode Neža AO Vipava 23.0 2:18 23.0 1:53 4:11 0
Po smereh
7 (višina 46) višina čas
1. #205 Čepon Laura DRPK 46.0 1:36
1. #255 Miler Jera ŠD Proteus 46.0 1:45
1. #204 Podobnik Maruša ŠPK Andrej Kokalj 46.0 2:15
4. #254 Bobnar Teja GŠD Bricalp 44.0+ 1:47
5. #263 Potočnik Kaja PK Škofja Loka 44.0 2:04
6. #256 Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 43.0+ 1:58
6. #218 Sosič Ela Plezalno društvo Grif 43.0+ 2:05
6. #262 Ahec Maša ŠPO Jesenice 43.0+ 2:13
9. #206 Isak Naja ŠD Balvanija 43.0 1:48
9. #209 Božič Sara ŠPO Jesenice 43.0 1:50
11. #267 Bukovec Eva PK Žirovnica 42.0+ 1:59
12. #266 Keržič Nika PD Kamnik 42.0 2:02
13. #268 Furlan Ela AO Vipava 36.0+ 2:08
13. #259 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 36.0+ 2:18
15. #253 Košir Zala PD Kamnik 36.0 2:09
17. #216 Žumer Anja AO Kranj 35.0+ 2:49
18. #215 Izda Živa GŠD Bricalp 34.0+ 1:40
18. #260 Kotnik Eva ŠPO Komenda 34.0+ 1:43
20. #208 Peternelj Tara PK Škofja Loka 34.0 1:00
20. #211 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 34.0 1:25
20. #258 Lavrič Snežna ŠD Proteus 34.0 2:46
23. #264 Stržinar Eva PK Škofja Loka 33.0 1:54
23. #265 Kočar Katjuša DRPK 33.0 2:03
23. #214 Gračnar Neža ŠPO Tržič 33.0 2:48
26. #203 Pertnač Klara AO Bohinj 31.0 2:30
27. #210 Kern Mija AO Kranj 30.0 2:19
27. #217 Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 30.0 2:29
29. #213 Karlovšek Lana ŠPO Komenda 29.0 2:02
29. #207 Drobnič Maša PK Žirovnica 29.0 2:48
31. #257 Nagode Neža AO Vipava 23.0 2:18
 
8 (višina 40) višina čas
1. #254 Bobnar Teja GŠD Bricalp 39.0+ 1:58
1. #204 Podobnik Maruša ŠPK Andrej Kokalj 39.0+ 2:10
3. #209 Božič Sara ŠPO Jesenice 38.0+ 1:45
4. #206 Isak Naja ŠD Balvanija 37.0+ 1:57
4. #256 Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 37.0+ 2:02
6. #215 Izda Živa GŠD Bricalp 35.0 2:35
7. #205 Čepon Laura DRPK 34.0 1:50
8. #263 Potočnik Kaja PK Škofja Loka 33.0+ 2:05
8. #266 Keržič Nika PD Kamnik 33.0+ 2:14
8. #262 Ahec Maša ŠPO Jesenice 33.0+ 2:21
11. #218 Sosič Ela Plezalno društvo Grif 33.0 1:55
11. #211 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 33.0 2:07
11. #259 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 33.0 2:11
14. #267 Bukovec Eva PK Žirovnica 31.0 1:28
15. #255 Miler Jera ŠD Proteus 29.0 2:01
16. #268 Furlan Ela AO Vipava 28.0 1:34
17. #260 Kotnik Eva ŠPO Komenda 26.0+ 1:25
18. #258 Lavrič Snežna ŠD Proteus 24.0+ 1:09
18. #253 Košir Zala PD Kamnik 24.0+ 1:20
18. #264 Stržinar Eva PK Škofja Loka 24.0+ 1:51
18. #216 Žumer Anja AO Kranj 24.0+ 1:52
23. #208 Peternelj Tara PK Škofja Loka 24.0 0:45
23. #265 Kočar Katjuša DRPK 24.0 1:34
23. #203 Pertnač Klara AO Bohinj 24.0 1:42
23. #213 Karlovšek Lana ŠPO Komenda 24.0 1:45
23. #217 Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 24.0 2:15
23. #214 Gračnar Neža ŠPO Tržič 24.0 2:25
29. #207 Drobnič Maša PK Žirovnica 23.0+ 1:43
30. #210 Kern Mija AO Kranj 23.0 1:28
30. #257 Nagode Neža AO Vipava 23.0 1:53
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub 5 6 Skupni čas Točk
1. #305 Čreslovnik Lan ŠD Balvanija 41.0 1:20 40.0 1:11 2:31 100
2. #304 Reš Jaka PK Žirovnica 41.0 1:38 40.0 1:08 2:46 80
3. #354 Baloh Elija PK Kamnik 41.0 1:50 40.0 1:32 3:22 65
5. #355 Černuta Nik DEŠ 40.0+ 1:54 38.0 2:08 4:02 51
6. #312 Pengov Pavel Gal DRPK 40.0+ 1:33 37.0+ 2:20 3:53 47
7. #366 Tominšek Urban DRPK 33.0+ 1:39 38.0 1:41 3:20 43
8. #306 Cigale Jakob ŠD Proteus 33.0+ 1:56 38.0 2:10 4:06 40
9. #364 Kete Jakob AO Vipava 39.0 2:16 35.0 1:46 4:02 37
10. #359 Peršin Šantej Svit DEŠ 33.0+ 1:50 35.0 2:06 3:56 34
11. #310 Jureš Črt ŠD Proteus 33.0+ 1:59 35.0 2:06 4:05 31
12. #311 Stoilov Mark ŠPO Tržič 32.0+ 2:01 35.0+ 2:01 4:02 28
13. #317 Sodja Ožbej AO Bohinj 33.0+ 2:03 34.0+ 1:48 3:51 26
14. #315 Šuštar Filip Pš Peter Mrak 33.0+ 1:33 34.0 1:50 3:23 24
15. #362 Burnik Lovro GŠD Bricalp 33.0+ 2:04 31.0 1:50 3:54 22
16. #363 Grilc Ian Plezalno društvo Grif 33.0 1:54 35.0 1:52 3:46 20
17. #308 Logar Lin PK Žirovnica 33.0 2:02 35.0 1:50 3:52 18
18. #313 Pogačnik Ažbe ŠPK Andrej Kokalj 33.0 2:23 35.0 1:47 4:10 16
19. #307 Lukežič Jaša ŠPO Domžale 30.0 1:57 32.0 1:35 3:32 14
20. #358 Jenko Martin ŠD Balvanija 27.0 2:17 29.0 1:56 4:13 12
21. #318 Jugovic David Aleksej GŠD Bricalp 30.0 3:13 27.0 2:05 5:18 10
22. #365 Skube Žan ŠPO Domžale 24.0+ 2:19 28.0 2:36 4:55 9
23. #357 Skube Jan ŠPO Domžale 26.0 3:22 24.0 3:12 6:34 8
24. #361 Logar Drejc AO Kranj 17.0+ 1:09 20.0 0:52 2:01 7
25. #360 Golob Lenart PK Kamnik 19.0+ 1:24 13.0+ 0:53 2:17 6
#309 Hiti Ožbej AO Kranj 0
#314 Žnider Erik DRPK 0
#316 Maček Tibor ŠPK Andrej Kokalj 0
#367 Zupančič Jan Pš Peter Mrak 0
Po smereh
5 (višina 41) višina čas
1. #305 Čreslovnik Lan ŠD Balvanija 41.0 1:20
1. #304 Reš Jaka PK Žirovnica 41.0 1:38
1. #354 Baloh Elija PK Kamnik 41.0 1:50
4. #312 Pengov Pavel Gal DRPK 40.0+ 1:33
4. #355 Černuta Nik DEŠ 40.0+ 1:54
6. #364 Kete Jakob AO Vipava 39.0 2:16
7. #315 Šuštar Filip Pš Peter Mrak 33.0+ 1:33
7. #366 Tominšek Urban DRPK 33.0+ 1:39
7. #359 Peršin Šantej Svit DEŠ 33.0+ 1:50
7. #306 Cigale Jakob ŠD Proteus 33.0+ 1:56
7. #310 Jureš Črt ŠD Proteus 33.0+ 1:59
7. #317 Sodja Ožbej AO Bohinj 33.0+ 2:03
7. #362 Burnik Lovro GŠD Bricalp 33.0+ 2:04
15. #363 Grilc Ian Plezalno društvo Grif 33.0 1:54
15. #308 Logar Lin PK Žirovnica 33.0 2:02
15. #313 Pogačnik Ažbe ŠPK Andrej Kokalj 33.0 2:23
18. #311 Stoilov Mark ŠPO Tržič 32.0+ 2:01
19. #307 Lukežič Jaša ŠPO Domžale 30.0 1:57
19. #318 Jugovic David Aleksej GŠD Bricalp 30.0 3:13
21. #358 Jenko Martin ŠD Balvanija 27.0 2:17
22. #357 Skube Jan ŠPO Domžale 26.0 3:22
23. #365 Skube Žan ŠPO Domžale 24.0+ 2:19
24. #360 Golob Lenart PK Kamnik 19.0+ 1:24
25. #361 Logar Drejc AO Kranj 17.0+ 1:09
 
6 (višina 40) višina čas
1. #304 Reš Jaka PK Žirovnica 40.0 1:08
1. #305 Čreslovnik Lan ŠD Balvanija 40.0 1:11
1. #354 Baloh Elija PK Kamnik 40.0 1:32
5. #366 Tominšek Urban DRPK 38.0 1:41
5. #355 Černuta Nik DEŠ 38.0 2:08
5. #306 Cigale Jakob ŠD Proteus 38.0 2:10
8. #312 Pengov Pavel Gal DRPK 37.0+ 2:20
9. #311 Stoilov Mark ŠPO Tržič 35.0+ 2:01
10. #364 Kete Jakob AO Vipava 35.0 1:46
10. #313 Pogačnik Ažbe ŠPK Andrej Kokalj 35.0 1:47
10. #308 Logar Lin PK Žirovnica 35.0 1:50
10. #363 Grilc Ian Plezalno društvo Grif 35.0 1:52
10. #359 Peršin Šantej Svit DEŠ 35.0 2:06
10. #310 Jureš Črt ŠD Proteus 35.0 2:06
16. #317 Sodja Ožbej AO Bohinj 34.0+ 1:48
17. #315 Šuštar Filip Pš Peter Mrak 34.0 1:50
18. #307 Lukežič Jaša ŠPO Domžale 32.0 1:35
19. #362 Burnik Lovro GŠD Bricalp 31.0 1:50
20. #358 Jenko Martin ŠD Balvanija 29.0 1:56
21. #365 Skube Žan ŠPO Domžale 28.0 2:36
22. #318 Jugovic David Aleksej GŠD Bricalp 27.0 2:05
23. #357 Skube Jan ŠPO Domžale 24.0 3:12
24. #361 Logar Drejc AO Kranj 20.0 0:52
25. #360 Golob Lenart PK Kamnik 13.0+ 0:53
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub 11 12 Skupni čas Točk
1. #404 Funa Lina ŠPK Plus 43.0 1:22 29.0+ 2:03 3:25 100
2. #421 Mlakar Starič Zala PK FA 43.0 1:20 28.0+ 1:55 3:15 80
3. #454 Peklaj Zala ŠPK Andrej Kokalj 43.0 1:30 26.0+ 1:46 3:16 65
4. #424 Dacar Vita PK Kamnik 43.0 2:08 26.0+ 1:45 3:53 55
5. #405 Rakar Tinka ŠPO Jesenice 43.0 2:07 26.0+ 1:58 4:05 51
6. #456 Koselj Ana PK Žirovnica 43.0 2:07 23.0 1:24 3:31 47
7. #406 Habjan Lana PK Scena 40.0+ 1:50 23.0+ 1:19 3:09 43
8. #418 Anžur Ema PK Scena 43.0 1:38 17.0+ 1:03 2:41 40
9. #455 Miklavčič Zala PK Scena 43.0 1:36 17.0+ 1:10 2:46 37
10. #473 Jerman Eva ŠPO Tržič 31.0 2:29 23.0+ 1:43 4:12 34
11. #469 Prvinšek Tina PK Kamnik 42.0 1:56 17.0+ 1:26 3:22 31
12. #460 Ramuš Lara PK Žirovnica 40.0+ 1:38 17.0+ 1:24 3:02 28
13. #461 Likar Julija DRPK 40.0+ 2:07 17.0+ 1:09 3:16 26
14. #425 Pisk Špela AO Žiri 40.0+ 2:52 17.0+ 2:07 4:59 24
15. #419 Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 40.0 2:44 17.0+ 1:38 4:22 22
16. #464 Božič Ajda DRPK 34.0+ 1:22 17.0+ 1:06 2:28 20
17. #407 Reš Lara PK Žirovnica 34.0+ 1:32 17.0+ 1:14 2:46 18
18. #465 Vehovar Eva PK Kamnik 34.0+ 1:24 17.0+ 1:40 3:04 16
19. #457 Kecman Kordež Ivana ŠPO Jesenice 34.0+ 1:56 17.0+ 1:19 3:15 14
20. #474 Mavec Eva PK Kamnik 33.0+ 1:20 17.0+ 1:12 2:32 12
21. #409 Čulav Iva ŠPK Plus 33.0+ 1:32 17.0+ 1:09 2:41 10
22. #410 Popovič Neja AO Vipava 30.0+ 1:24 17.0+ 1:00 2:24 9
23. #414 Zupan Maša PK Žirovnica 30.0+ 1:16 17.0+ 1:12 2:28 8
24. #423 Učakar Alina PD Kamnik 30.0+ 1:08 17.0+ 1:21 2:29 7
25. #408 Rebec Neža ŠPK Plus 30.0+ 1:23 17.0+ 1:10 2:33 6
26. #422 Šifrer Barbara AO Kranj 30.0+ 1:23 17.0+ 1:32 2:55 5
27. #417 Gruden Zarja ŠPO Domžale 30.0+ 1:25 17.0+ 1:36 3:01 4
28. #462 Uršič Ana ŠPK Plus 30.0+ 1:40 17.0+ 1:30 3:10 3
29. #468 Trunk Nina PK Kamnik 30.0+ 1:42 17.0+ 2:10 3:52 2
30. #415 Pančur Špela PK Kamnik 30.0+ 2:17 17.0+ 2:04 4:21 1
31. #416 Dolžan Tinkara ŠPO Tržič 34.0 1:28 17.0 1:02 2:30 0
32. #472 Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 33.0+ 1:55 17.0 1:34 3:29 0
33. #411 Čop Sara ŠPO Domžale 33.0+ 1:52 16.0+ 1:28 3:20 0
34. #413 Babnik Brina PK Kamnik 30.0+ 1:36 17.0 1:27 3:03 0
35. #463 Žumer Katjuša AO Kranj 30.0+ 1:19 15.0+ 1:32 2:51 0
36. #420 Gregorc Julija PK Kamnik 30.0+ 2:12 13.0+ 1:38 3:50 0
37. #458 Oblak Nika PK Kamnik 30.0+ 1:09 12.0+ 0:36 1:45 0
38. #466 Reberšak Zala ŠPO Radovljica 30.0 1:45 17.0 1:34 3:19 0
39. #471 Raztresen Pia ŠPO Tržič 30.0+ 1:36 6.0+ 0:25 2:01 0
40. #459 Čadež Rebeka AO Žiri 23.0+ 2:18 16.0+ 1:42 4:00 0
41. #467 Kovačič Anja ŠPO Radovljica 23.0+ 1:40 6.0+ 1:40 3:20 0
#412 Pestotnik Katja ŠPO Rašica 0
#470 Jekovec Neža ŠPO Tržič 0
Po smereh
11 (višina 43) višina čas
1. #421 Mlakar Starič Zala PK FA 43.0 1:20
1. #404 Funa Lina ŠPK Plus 43.0 1:22
1. #454 Peklaj Zala ŠPK Andrej Kokalj 43.0 1:30
1. #455 Miklavčič Zala PK Scena 43.0 1:36
1. #418 Anžur Ema PK Scena 43.0 1:38
1. #405 Rakar Tinka ŠPO Jesenice 43.0 2:07
1. #456 Koselj Ana PK Žirovnica 43.0 2:07
1. #424 Dacar Vita PK Kamnik 43.0 2:08
9. #469 Prvinšek Tina PK Kamnik 42.0 1:56
10. #460 Ramuš Lara PK Žirovnica 40.0+ 1:38
10. #406 Habjan Lana PK Scena 40.0+ 1:50
10. #461 Likar Julija DRPK 40.0+ 2:07
10. #425 Pisk Špela AO Žiri 40.0+ 2:52
14. #419 Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 40.0 2:44
15. #464 Božič Ajda DRPK 34.0+ 1:22
15. #465 Vehovar Eva PK Kamnik 34.0+ 1:24
15. #407 Reš Lara PK Žirovnica 34.0+ 1:32
15. #457 Kecman Kordež Ivana ŠPO Jesenice 34.0+ 1:56
19. #416 Dolžan Tinkara ŠPO Tržič 34.0 1:28
20. #474 Mavec Eva PK Kamnik 33.0+ 1:20
20. #409 Čulav Iva ŠPK Plus 33.0+ 1:32
20. #411 Čop Sara ŠPO Domžale 33.0+ 1:52
20. #472 Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 33.0+ 1:55
24. #473 Jerman Eva ŠPO Tržič 31.0 2:29
25. #423 Učakar Alina PD Kamnik 30.0+ 1:08
25. #458 Oblak Nika PK Kamnik 30.0+ 1:09
25. #414 Zupan Maša PK Žirovnica 30.0+ 1:16
25. #463 Žumer Katjuša AO Kranj 30.0+ 1:19
25. #408 Rebec Neža ŠPK Plus 30.0+ 1:23
25. #422 Šifrer Barbara AO Kranj 30.0+ 1:23
25. #410 Popovič Neja AO Vipava 30.0+ 1:24
25. #417 Gruden Zarja ŠPO Domžale 30.0+ 1:25
25. #413 Babnik Brina PK Kamnik 30.0+ 1:36
25. #471 Raztresen Pia ŠPO Tržič 30.0+ 1:36
25. #462 Uršič Ana ŠPK Plus 30.0+ 1:40
25. #468 Trunk Nina PK Kamnik 30.0+ 1:42
25. #420 Gregorc Julija PK Kamnik 30.0+ 2:12
25. #415 Pančur Špela PK Kamnik 30.0+ 2:17
39. #466 Reberšak Zala ŠPO Radovljica 30.0 1:45
40. #467 Kovačič Anja ŠPO Radovljica 23.0+ 1:40
40. #459 Čadež Rebeka AO Žiri 23.0+ 2:18
 
12 (višina 31) višina čas
1. #404 Funa Lina ŠPK Plus 29.0+ 2:03
2. #421 Mlakar Starič Zala PK FA 28.0+ 1:55
3. #424 Dacar Vita PK Kamnik 26.0+ 1:45
3. #454 Peklaj Zala ŠPK Andrej Kokalj 26.0+ 1:46
3. #405 Rakar Tinka ŠPO Jesenice 26.0+ 1:58
6. #406 Habjan Lana PK Scena 23.0+ 1:19
6. #473 Jerman Eva ŠPO Tržič 23.0+ 1:43
8. #456 Koselj Ana PK Žirovnica 23.0 1:24
9. #410 Popovič Neja AO Vipava 17.0+ 1:00
9. #418 Anžur Ema PK Scena 17.0+ 1:03
9. #464 Božič Ajda DRPK 17.0+ 1:06
9. #409 Čulav Iva ŠPK Plus 17.0+ 1:09
9. #461 Likar Julija DRPK 17.0+ 1:09
9. #408 Rebec Neža ŠPK Plus 17.0+ 1:10
9. #455 Miklavčič Zala PK Scena 17.0+ 1:10
9. #474 Mavec Eva PK Kamnik 17.0+ 1:12
9. #414 Zupan Maša PK Žirovnica 17.0+ 1:12
9. #407 Reš Lara PK Žirovnica 17.0+ 1:14
9. #457 Kecman Kordež Ivana ŠPO Jesenice 17.0+ 1:19
9. #423 Učakar Alina PD Kamnik 17.0+ 1:21
9. #460 Ramuš Lara PK Žirovnica 17.0+ 1:24
9. #469 Prvinšek Tina PK Kamnik 17.0+ 1:26
9. #462 Uršič Ana ŠPK Plus 17.0+ 1:30
9. #422 Šifrer Barbara AO Kranj 17.0+ 1:32
9. #417 Gruden Zarja ŠPO Domžale 17.0+ 1:36
9. #419 Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 17.0+ 1:38
9. #465 Vehovar Eva PK Kamnik 17.0+ 1:40
9. #415 Pančur Špela PK Kamnik 17.0+ 2:04
9. #425 Pisk Špela AO Žiri 17.0+ 2:07
9. #468 Trunk Nina PK Kamnik 17.0+ 2:10
31. #416 Dolžan Tinkara ŠPO Tržič 17.0 1:02
31. #413 Babnik Brina PK Kamnik 17.0 1:27
31. #472 Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 17.0 1:34
31. #466 Reberšak Zala ŠPO Radovljica 17.0 1:34
35. #411 Čop Sara ŠPO Domžale 16.0+ 1:28
35. #459 Čadež Rebeka AO Žiri 16.0+ 1:42
37. #463 Žumer Katjuša AO Kranj 15.0+ 1:32
38. #420 Gregorc Julija PK Kamnik 13.0+ 1:38
39. #458 Oblak Nika PK Kamnik 12.0+ 0:36
40. #471 Raztresen Pia ŠPO Tržič 6.0+ 0:25
40. #467 Kovačič Anja ŠPO Radovljica 6.0+ 1:40
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub 9 10 Skupni čas Točk
1. #554 Jurekovič Gorazd ŠPO Radovljica 34.0 1:18 35.0 1:00 2:18 100
2. #566 Koder Jaša PK FA 34.0 1:30 35.0 1:25 2:55 80
3. #556 Žigon Amadej PK Scena 33.0+ 1:35 35.0 1:11 2:46 65
4. #504 Margon Matevž ŠPD Korenjak 33.0+ 1:26 35.0 1:22 2:48 55
5. #516 Žagar Alen Plezalno društvo Grif 33.0+ 1:38 35.0 1:39 3:17 51
6. #562 Šeliga Svit PK Scena 31.0+ 1:49 35.0 1:31 3:20 47
7. #555 Lužnik Robba Jaka Pš Peter Mrak 31.0+ 1:38 35.0 2:07 3:45 43
8. #514 Požek Nejc PK FA 32.0 1:25 33.0+ 1:14 2:39 40
9. #560 Jeran Pirih Nejc ŠPO Radovljica 32.0 1:43 31.0+ 1:02 2:45 37
10. #507 Bohorč Bor PK Kamnik 28.0+ 1:13 34.0 1:18 2:31 34
11. #505 Savorgnani Maj ŠPO Jesenice 30.0+ 1:13 31.0+ 1:06 2:19 31
12. #564 Kalan Lukas PK Žirovnica 27.0 1:45 33.0+ 1:58 3:43 28
13. #506 Elikan Longo Lev DRPK 28.0+ 1:22 31.0+ 1:20 2:42 26
14. #517 Berne Aljaž ŠD Proteus 28.0+ 1:46 31.0+ 1:32 3:18 24
15. #512 Bat Zupan Jakob AO Vipava 28.0 1:47 31.0+ 1:49 3:36 22
16. #558 Grilc Matjaž ŠPO Radovljica 27.0+ 1:24 31.0+ 1:25 2:49 20
18. #557 Ambrožič Luka PK Škofja Loka 27.0+ 1:33 31.0 1:40 3:13 16
19. #563 Markun Matevž AO Bohinj 23.0+ 1:53 31.0+ 1:56 3:49 14
20. #515 Ahlin Matevž AO Kranj 26.0+ 1:46 30.0+ 1:36 3:22 12
21. #553 Podobnik Mark AO Kranj 24.0+ 2:29 29.0+ 2:14 4:43 10
22. #513 Kosmač Ahčan Tit DRPK 22.0+ 1:00 30.0+ 1:15 2:15 9
23. #511 Pavlič Juriša Nejc ŠPK Andrej Kokalj 22.0+ 1:16 30.0+ 1:24 2:40 8
24. #509 Zazvonil Patrik AO Kranj 21.0+ 1:12 30.0+ 1:23 2:35 7
25. #559 Podobnik Tim ŠPK Andrej Kokalj 21.0+ 1:45 26.0 1:53 3:38 6
26. #561 Kralj Luka DRPK 13.0+ 0:44 25.0+ 0:53 1:37 5
27. #565 Čarman Žiga AO Kranj 16.0 1:46 20.0+ 2:03 3:49 4
#510 Krepfl Anej DRPK 0
Po smereh
9 (višina 34) višina čas
1. #554 Jurekovič Gorazd ŠPO Radovljica 34.0 1:18
1. #566 Koder Jaša PK FA 34.0 1:30
3. #504 Margon Matevž ŠPD Korenjak 33.0+ 1:26
3. #556 Žigon Amadej PK Scena 33.0+ 1:35
3. #516 Žagar Alen Plezalno društvo Grif 33.0+ 1:38
6. #514 Požek Nejc PK FA 32.0 1:25
6. #560 Jeran Pirih Nejc ŠPO Radovljica 32.0 1:43
8. #555 Lužnik Robba Jaka Pš Peter Mrak 31.0+ 1:38
8. #562 Šeliga Svit PK Scena 31.0+ 1:49
10. #505 Savorgnani Maj ŠPO Jesenice 30.0+ 1:13
11. #507 Bohorč Bor PK Kamnik 28.0+ 1:13
11. #506 Elikan Longo Lev DRPK 28.0+ 1:22
11. #517 Berne Aljaž ŠD Proteus 28.0+ 1:46
14. #512 Bat Zupan Jakob AO Vipava 28.0 1:47
15. #558 Grilc Matjaž ŠPO Radovljica 27.0+ 1:24
15. #557 Ambrožič Luka PK Škofja Loka 27.0+ 1:33
18. #564 Kalan Lukas PK Žirovnica 27.0 1:45
19. #515 Ahlin Matevž AO Kranj 26.0+ 1:46
20. #553 Podobnik Mark AO Kranj 24.0+ 2:29
21. #563 Markun Matevž AO Bohinj 23.0+ 1:53
22. #513 Kosmač Ahčan Tit DRPK 22.0+ 1:00
22. #511 Pavlič Juriša Nejc ŠPK Andrej Kokalj 22.0+ 1:16
24. #509 Zazvonil Patrik AO Kranj 21.0+ 1:12
24. #559 Podobnik Tim ŠPK Andrej Kokalj 21.0+ 1:45
26. #565 Čarman Žiga AO Kranj 16.0 1:46
27. #561 Kralj Luka DRPK 13.0+ 0:44
 
10 (višina 35) višina čas
1. #554 Jurekovič Gorazd ŠPO Radovljica 35.0 1:00
1. #556 Žigon Amadej PK Scena 35.0 1:11
1. #504 Margon Matevž ŠPD Korenjak 35.0 1:22
1. #566 Koder Jaša PK FA 35.0 1:25
1. #562 Šeliga Svit PK Scena 35.0 1:31
1. #516 Žagar Alen Plezalno društvo Grif 35.0 1:39
1. #555 Lužnik Robba Jaka Pš Peter Mrak 35.0 2:07
8. #507 Bohorč Bor PK Kamnik 34.0 1:18
9. #514 Požek Nejc PK FA 33.0+ 1:14
9. #564 Kalan Lukas PK Žirovnica 33.0+ 1:58
11. #560 Jeran Pirih Nejc ŠPO Radovljica 31.0+ 1:02
11. #505 Savorgnani Maj ŠPO Jesenice 31.0+ 1:06
11. #506 Elikan Longo Lev DRPK 31.0+ 1:20
11. #558 Grilc Matjaž ŠPO Radovljica 31.0+ 1:25
11. #517 Berne Aljaž ŠD Proteus 31.0+ 1:32
11. #512 Bat Zupan Jakob AO Vipava 31.0+ 1:49
11. #563 Markun Matevž AO Bohinj 31.0+ 1:56
19. #557 Ambrožič Luka PK Škofja Loka 31.0 1:40
20. #513 Kosmač Ahčan Tit DRPK 30.0+ 1:15
20. #509 Zazvonil Patrik AO Kranj 30.0+ 1:23
20. #511 Pavlič Juriša Nejc ŠPK Andrej Kokalj 30.0+ 1:24
20. #515 Ahlin Matevž AO Kranj 30.0+ 1:36
24. #553 Podobnik Mark AO Kranj 29.0+ 2:14
25. #559 Podobnik Tim ŠPK Andrej Kokalj 26.0 1:53
26. #561 Kralj Luka DRPK 25.0+ 0:53
27. #565 Čarman Žiga AO Kranj 20.0+ 2:03
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub 15 16 Skupni čas Točk
1. #655 Šimnic Mija ŠPO Jesenice 43.0 1:16 32.0 1:18 2:34 100
3. #604 Mavec Pia PK Kamnik 43.0 1:19 29.0+ 1:08 2:27 65
4. #656 Breznik Ula DRPK 43.0 1:15 29.0+ 1:30 2:45 55
5. #605 Arnež Maja ŠPO Radovljica 43.0 1:33 29.0+ 1:38 3:11 51
6. #606 Rekar Rosa ŠPO Jesenice 43.0 1:23 29.0+ 1:51 3:14 47
7. #610 Pintar Mihajlovič Tamara ŠPO Rašica 43.0 1:19 28.0+ 1:38 2:57 43
8. #607 Likar Zoja DRPK 43.0 1:41 27.0+ 1:21 3:02 40
9. #661 Škutelj Klara ŠPO Radovljica 43.0 1:50 26.0+ 1:57 3:47 37
10. #657 Pajič Kiara DRPK 42.0+ 1:47 28.0+ 1:28 3:15 34
11. #662 Babič Neža ŠPO Jesenice 41.0+ 1:42 28.0+ 1:26 3:08 31
12. #609 Bučar Larisa AO Bohinj 42.0 1:49 24.0 1:22 3:11 28
13. #611 Lavtižar Verdnik Amadeja ŠPO Jesenice 39.0 1:36 26.0+ 1:52 3:28 26
14. #658 Premrl Polona AO Vipava 34.0+ 1:23 26.0+ 1:23 2:46 24
15. #608 Ušeničnik Zoja PK Scena 40.0+ 1:45 26.0 1:29 3:14 22
16. #660 Božič Maša ŠPO Jesenice 34.0 1:17 17.0 0:51 2:08 20
17. #659 Hladnik Manca PK Žirovnica 30.0+ 1:56 16.0+ 1:21 3:17 18
#612 Žnider Ana DRPK 0
Po smereh
15 (višina 43) višina čas
1. #656 Breznik Ula DRPK 43.0 1:15
1. #655 Šimnic Mija ŠPO Jesenice 43.0 1:16
1. #604 Mavec Pia PK Kamnik 43.0 1:19
1. #610 Pintar Mihajlovič Tamara ŠPO Rašica 43.0 1:19
1. #606 Rekar Rosa ŠPO Jesenice 43.0 1:23
1. #605 Arnež Maja ŠPO Radovljica 43.0 1:33
1. #607 Likar Zoja DRPK 43.0 1:41
1. #661 Škutelj Klara ŠPO Radovljica 43.0 1:50
10. #657 Pajič Kiara DRPK 42.0+ 1:47
11. #609 Bučar Larisa AO Bohinj 42.0 1:49
12. #662 Babič Neža ŠPO Jesenice 41.0+ 1:42
13. #608 Ušeničnik Zoja PK Scena 40.0+ 1:45
14. #611 Lavtižar Verdnik Amadeja ŠPO Jesenice 39.0 1:36
15. #658 Premrl Polona AO Vipava 34.0+ 1:23
16. #660 Božič Maša ŠPO Jesenice 34.0 1:17
17. #659 Hladnik Manca PK Žirovnica 30.0+ 1:56
 
16 (višina 32) višina čas
1. #655 Šimnic Mija ŠPO Jesenice 32.0 1:18
3. #604 Mavec Pia PK Kamnik 29.0+ 1:08
3. #656 Breznik Ula DRPK 29.0+ 1:30
3. #605 Arnež Maja ŠPO Radovljica 29.0+ 1:38
3. #606 Rekar Rosa ŠPO Jesenice 29.0+ 1:51
7. #662 Babič Neža ŠPO Jesenice 28.0+ 1:26
7. #657 Pajič Kiara DRPK 28.0+ 1:28
7. #610 Pintar Mihajlovič Tamara ŠPO Rašica 28.0+ 1:38
10. #607 Likar Zoja DRPK 27.0+ 1:21
11. #658 Premrl Polona AO Vipava 26.0+ 1:23
11. #611 Lavtižar Verdnik Amadeja ŠPO Jesenice 26.0+ 1:52
11. #661 Škutelj Klara ŠPO Radovljica 26.0+ 1:57
14. #608 Ušeničnik Zoja PK Scena 26.0 1:29
15. #609 Bučar Larisa AO Bohinj 24.0 1:22
16. #660 Božič Maša ŠPO Jesenice 17.0 0:51
17. #659 Hladnik Manca PK Žirovnica 16.0+ 1:21
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub 13 14 Skupni čas Točk
1. #754 Skumavec Nejc ŠPO Radovljica 34.0 1:32 35.0 1:10 2:42 100
2. #755 Udovič Janez PK Scena 33.0+ 1:24 35.0 1:07 2:31 80
3. #705 Kosednar Jakob ŠPD Korenjak 33.0+ 1:34 35.0 1:26 3:00 65
4. #715 Koselj Anže PK Žirovnica 31.0+ 1:25 35.0 1:32 2:57 55
5. #757 Frelih Gašper GŠD Bricalp 31.0 0:59 35.0 1:15 2:14 51
6. #704 Cerar Božič Tanej ŠPO Radovljica 33.0 1:24 31.0+ 1:08 2:32 47
7. #756 Dautović Emil ŠPO Jesenice 31.0+ 1:36 33.0 1:13 2:49 43
8. #712 Svete Maks PK Kamnik 28.0+ 1:51 33.0+ 1:32 3:23 40
9. #706 Bertoncelj Žiga ŠPO Radovljica 31.0+ 1:38 31.0+ 1:09 2:47 37
10. #709 Bergant Maj AO Kranj 31.0+ 1:37 31.0+ 1:13 2:50 34
11. #711 Černuta Nejc DEŠ 31.0+ 1:31 31.0+ 1:36 3:07 31
12. #713 Ulčar Jan ŠPO Radovljica 31.0+ 1:30 31.0 1:23 2:53 28
13. #760 Prvinšek Juš PK Kamnik 30.0 1:26 31.0+ 1:11 2:37 26
14. #763 Dautović Ajdin ŠPO Jesenice 29.0+ 1:26 31.0+ 1:41 3:07 24
15. #710 Komel Matic DEŠ 29.0 1:11 31.0+ 0:57 2:08 22
16. #708 Frelih Ambrož ŠPO Radovljica 28.0+ 1:28 31.0+ 2:01 3:29 20
17. #762 Stare Vid AO Bohinj 27.0+ 1:20 31.0+ 1:23 2:43 18
18. #759 Hribar Žan PK Kamnik 15.0 0:42 31.0+ 1:03 1:45 16
19. #758 Torkar Lenart PK Kamnik 26.0+ 1:19 31.0 1:23 2:42 14
20. #714 Repovž Tevž DRPK 23.0+ 1:05 31.0 1:25 2:30 12
21. #764 Zupančič Mark AO Bohinj 15.0+ 0:48 29.0+ 1:34 2:22 10
22. #707 Čokl Aljaž ŠPK Andrej Kokalj 15.0 0:58 27.0 1:43 2:41 9
#761 Rogelj Gregor AO Kranj 0
Po smereh
13 (višina 34) višina čas
1. #754 Skumavec Nejc ŠPO Radovljica 34.0 1:32
2. #755 Udovič Janez PK Scena 33.0+ 1:24
2. #705 Kosednar Jakob ŠPD Korenjak 33.0+ 1:34
4. #704 Cerar Božič Tanej ŠPO Radovljica 33.0 1:24
5. #715 Koselj Anže PK Žirovnica 31.0+ 1:25
5. #713 Ulčar Jan ŠPO Radovljica 31.0+ 1:30
5. #711 Černuta Nejc DEŠ 31.0+ 1:31
5. #756 Dautović Emil ŠPO Jesenice 31.0+ 1:36
5. #709 Bergant Maj AO Kranj 31.0+ 1:37
5. #706 Bertoncelj Žiga ŠPO Radovljica 31.0+ 1:38
11. #757 Frelih Gašper GŠD Bricalp 31.0 0:59
12. #760 Prvinšek Juš PK Kamnik 30.0 1:26
13. #763 Dautović Ajdin ŠPO Jesenice 29.0+ 1:26
14. #710 Komel Matic DEŠ 29.0 1:11
15. #708 Frelih Ambrož ŠPO Radovljica 28.0+ 1:28
15. #712 Svete Maks PK Kamnik 28.0+ 1:51
17. #762 Stare Vid AO Bohinj 27.0+ 1:20
18. #758 Torkar Lenart PK Kamnik 26.0+ 1:19
19. #714 Repovž Tevž DRPK 23.0+ 1:05
20. #764 Zupančič Mark AO Bohinj 15.0+ 0:48
21. #759 Hribar Žan PK Kamnik 15.0 0:42
21. #707 Čokl Aljaž ŠPK Andrej Kokalj 15.0 0:58
 
14 (višina 35) višina čas
1. #755 Udovič Janez PK Scena 35.0 1:07
1. #754 Skumavec Nejc ŠPO Radovljica 35.0 1:10
1. #757 Frelih Gašper GŠD Bricalp 35.0 1:15
1. #705 Kosednar Jakob ŠPD Korenjak 35.0 1:26
1. #715 Koselj Anže PK Žirovnica 35.0 1:32
6. #712 Svete Maks PK Kamnik 33.0+ 1:32
7. #756 Dautović Emil ŠPO Jesenice 33.0 1:13
8. #710 Komel Matic DEŠ 31.0+ 0:57
8. #759 Hribar Žan PK Kamnik 31.0+ 1:03
8. #704 Cerar Božič Tanej ŠPO Radovljica 31.0+ 1:08
8. #706 Bertoncelj Žiga ŠPO Radovljica 31.0+ 1:09
8. #760 Prvinšek Juš PK Kamnik 31.0+ 1:11
8. #709 Bergant Maj AO Kranj 31.0+ 1:13
8. #762 Stare Vid AO Bohinj 31.0+ 1:23
8. #711 Černuta Nejc DEŠ 31.0+ 1:36
8. #763 Dautović Ajdin ŠPO Jesenice 31.0+ 1:41
8. #708 Frelih Ambrož ŠPO Radovljica 31.0+ 2:01
18. #713 Ulčar Jan ŠPO Radovljica 31.0 1:23
18. #758 Torkar Lenart PK Kamnik 31.0 1:23
18. #714 Repovž Tevž DRPK 31.0 1:25