Zahodna liga

Sezona 2019/2020





Skupna lestvica

V skupnem seštevku se upošteva najboljših 7 posameznih rezultatov.

Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Marjetič Zala ŠPD Korenjak 66 100 166
2. Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 66 80 146
3. Cigale Blažka ŠD Proteus 66 55 121
4. Polanc Golob Neža AO Vipava 66 47 113
5. Bavdek Sara GŠD Bricalp 66 33 99
6. Mrak Dominika Pš Peter Mrak 66 24 90
7. Sivec Maša PD Kamnik 65 65
8. Vrhunc Grgič Brina AO Kranj 51 51
9. Gosgnach Jasna Pš Peter Mrak 37 12 49
10. Rant Klara PK Kinezis 43 43
10. Poženel Leila Ema Pš Peter Mrak 43 43
12. Brnot Mrak Lana ŠD Balvanija 40 40
12. Štravs Sara Pš Peter Mrak 40 40
14. Kosmač Sara PK Kinezis 37 37
15. Mihelj Lila DEŠ 34 34
16. Jamnikar Nia PK Scena 33 33
17. Kete Manca AO Vipava 31 31
18. Vodopivec Zala PK Kinezis 28 28
19. Štremfelj Lara ŠPO Radovljica 26 26
20. Zidar Matijevec Brina PK Scena 22 22
21. Podlipnik Meta PK Kinezis 20 20
22. Dagarin Manca AO Kranj 18 18
23. Kragelj Eva ŠD Proteus 16 16
24. Gašperlin Evita PK Kamnik 12 12
24. Podlipnik Neža PK Kinezis 12 12
26. Juvan Vita ŠD Proteus 9 9
27. Juvan Ula PK Scena 8 8
28. Lukežič Neva ŠD Proteus 7 7
29. Sotlar Nikita Nika ŠPO Domžale 6 6
30. Mali Pika PK Kamnik 5 5
31. Stevanović Ava ŠPO Domžale 4 4
Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Oblak Maks ŠPD Korenjak 100 80 180
2. Žmavc Andre AO Kranj 80 65 145
3. Stevanovič Luka PK Žirovnica 65 42 107
4. Čreslovnik Nejc ŠD Balvanija 100 100
5. Kovačec Matevž Plezalno društvo Grif 47 42 89
6. Uhan Žan DRPK 55 24 79
7. Müller Izak ŠPO Radovljica 51 28 79
8. Knafelj Erazem PK Žirovnica 43 20 63
9. Knafelj Bor PK Žirovnica 40 17 57
10. Bilas Ian ŠPK Plus 55 55
11. Ravnikar Nik ŠPK Plus 51 51
12. Dvoršak Nej PK Scena 47 47
13. Krapež Jakob DRPK 37 37
13. Velikonja Blaž Pš Peter Mrak 37 37
15. Nagode Kristjan AO Vipava 34 34
15. Požlep Lucian DRPK 34 34
17. Mohar Tibor ŠPO Radovljica 31 31
18. Pucer Martin PK Scena 26 26
19. Kelbl Lovro PK Žirovnica 22 22
20. Stegel Leon ŠPK Plus 17 17
21. Cvetko Luka ŠPO Domžale 14 14
22. Langus Nikolaj ŠPO Radovljica 12 12
Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Bobnar Tina GŠD Bricalp 53 100 153
2. Čepon Laura DRPK 53 80 133
3. Miler Jera ŠD Proteus 53 65 118
4. Isak Naja ŠD Balvanija 53 55 108
5. Bukovec Eva PK Žirovnica 53 34 87
6. Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 53 27 80
7. Babič Liza ŠPO Jesenice 27 51 78
8. Jeseničnik Pia DEŠ 53 20 73
9. Fliser Špela ŠPO Jesenice 27 43 70
10. Kramar Ališa ŠPD Korenjak 53 16 69
11. Furlan Ela AO Vipava 53 13 66
12. Bergant Nika PK Škofja Loka 22 39 61
13. Gabršček Manja Pš Peter Mrak 53 6 59
14. Lipanje Petra ŠPK Plus 53 53
15. Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 47 47
16. Belingar Tina DEŠ 18 27 45
17. Ahec Maša ŠPO Jesenice 14 27 41
18. Pirš Neva ŠD Balvanija 39 39
19. Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 22 13 35
20. Peternelj Tara PK Škofja Loka 27 27
21. Kikelj Julija PK Žirovnica 16 8 24
22. Nagode Neža AO Vipava 22 22
22. Ponikvar Marija ŠPO Radovljica 22 22
24. Žvan Alja ŠD Proteus 18 18
25. Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 10 7 17
26. Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 12 0 12
27. Kerstein Nika ŠD Balvanija 10 10
28. Sajovic Alja PK Škofja Loka 9 9
28. Premrl Lucija AO Vipava 9 0 9
30. Bambič Vaneja GŠD Bricalp 8 0 8
31. Ipavec Tia PK Žirovnica 7 0 7
32. Jesenko Zarja ŠPO Radovljica 5 5
32. Jalen Zara PK Žirovnica 5 5
34. Grilc Hana ŠPO Komenda 3 3
35. Skale Demšar Petra PK Škofja Loka 2 2
35. Štefelin Nika PK Kinezis 2 2
Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Pengov Pavel Gal DRPK 100 80 180
2. Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 65 100 165
3. Cigale Jakob ŠD Proteus 80 37 117
4. Burnik Lovro GŠD Bricalp 40 65 105
5. Janžekovič Erazem PK Kamnik 51 47 98
6. Logar Lin PK Žirovnica 47 47 94
7. Stubelj Ars Oskar Pš Peter Mrak 55 34 89
8. Kokalj Rene ŠPO Jesenice 43 40 83
9. Perme Tine PK Kinezis 55 55
10. Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 20 31 51
11. Blasutig Leonardo DEŠ 47 47
12. Dujc Anže ŠD Proteus 37 9 46
13. Premrl Matevž ŠD Proteus 31 5 36
14. Jugovic David Aleksej GŠD Bricalp 34 34
15. Kokošar Maks ŠD Proteus 22 8 30
16. Hiti Ožbej AO Kranj 28 0 28
16. Kocjančič Jakob ŠPK Plus 28 28
18. Makuc Maj Pš Peter Mrak 26 0 26
18. Tomažin Lovro PK Scena 26 26
20. Kete Luka AO Vipava 24 24
20. Maček Tibor ŠPK Andrej Kokalj 24 24
22. Peternelj Matic ŠD Proteus 18 6 24
23. Skube Žan ŠPO Domžale 12 12 24
24. Pražnikar Lev ŠPK Plus 20 20
24. Kalan Grega PK Kinezis 20 20
24. Benedik Vid AO Kranj 20 20
27. Skube Jan ŠPO Domžale 14 4 18
28. Vezjak Juljan DRPK 16 0 16
28. Jenko Martin ŠD Balvanija 16 16
30. Mohar Oskar Lev ŠPO Radovljica 14 14
31. Maler David ŠPO Radovljica 10 10
32. Mrgole Žan ŠD Balvanija 7 7
33. Kankel Kular Tim PK Kinezis 3 3
34. Pecman Luka ŠD Proteus 2 2
35. Orozović Roko ŠPK Plus 1 1
Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Podobnik Maruša ŠPK Andrej Kokalj 100 80 180
2. Bobnar Teja GŠD Bricalp 80 55 135
3. Anžur Ema PK Scena 55 65 120
4. Likar Julija DRPK 65 47 112
5. Zajc Neža PK Scena 100 100
6. Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 31 43 74
7. Batagelj Julija DRPK 47 26 73
8. Jerman Eva ŠPO Tržič 34 37 71
9. Vehovar Eva PK Kamnik 28 40 68
10. Rebec Neža ŠPK Plus 40 20 60
11. Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 26 34 60
12. Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 43 10 53
13. Rakar Tinka ŠPO Jesenice 51 51
13. Koselj Ana PK Žirovnica 51 51
15. Pevc Carrera Odalys DRPK 24 24 48
16. Uršič Ana ŠPK Plus 37 5 42
17. Potočnik Kaja PK Škofja Loka 14 28 42
18. Mavec Eva PK Kamnik 10 31 41
19. Trunk Nina PK Kamnik 9 22 31
20. Babnik Brina PK Kamnik 18 12 30
21. Gunde Zala AO Kranj 22 22
22. Izda Živa GŠD Bricalp 8 14 22
23. Reberšak Zala ŠPO Radovljica 16 5 21
24. Popovič Neja AO Vipava 20 0 20
25. Keržič Nika PD Kamnik 18 18
26. Božič Sara ŠPO Jesenice 12 5 17
27. Maksimović Mila ŠPO Rašica 16 16
28. Žorž Tjaša GŠD Bricalp 8 8
29. Gruden Zarja ŠPO Domžale 6 0 6
30. Sikur Fiona ŠPK Plus 5 5
30. Ramič Katja PK Scena 5 5
30. Kavčič Pavla ŠPO Radovljica 5 5
30. Mlekuž Maša DRPK 5 5
30. Kariž Erika PK Scena 5 5
30. Stepančič Hana DEŠ 5 0 5
30. Cilenšek Tana Kaja PK Scena 5 5
30. Maler Eva ŠPO Radovljica 5 5
38. Lavrič Snežna ŠD Proteus 4 4
39. Pečnik Pija ŠPK Andrej Kokalj 3 3
40. Leban Andreja AO Vipava 2 2
41. Kovačič Anja ŠPO Radovljica 1 0 1
Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Šeliga Svit PK Scena 100 100 200
2. Čreslovnik Lan ŠD Balvanija 80 80 160
3. Berne Aljaž ŠD Proteus 65 65 130
4. Reš Jaka PK Žirovnica 47 51 98
5. Černuta Nik DEŠ 37 43 80
6. Sedmak Nace ŠD Balvanija 31 47 78
7. Jeran Pirih Nejc ŠPO Radovljica 34 40 74
7. Jovanovič Ažbe ŠPO Radovljica 40 34 74
9. Tominšek Urban DRPK 43 22 65
10. Žagar Alen Plezalno društvo Grif 9 55 64
11. Burja Mark ŠPD Korenjak 28 26 54
11. Bat Zupan Jakob AO Vipava 26 28 54
13. Lipanje Jernej ŠPK Plus 53 53
13. Premrl Matic ŠPO Tržič 53 53
15. Jaklič Lenart DRPK 12 37 49
16. Ambrožič Luka PK Škofja Loka 31 31
17. Jureš Črt ŠD Proteus 24 2 26
18. Malenšek Brin ŠD Balvanija 24 24
19. Lipanje Marko ŠPK Plus 22 22
20. Arzenšek Tilen PK Škofja Loka 20 20
20. Kete Jakob AO Vipava 20 20
22. Jalen Nejc ŠPO Radovljica 17 17
22. Peršin Šantej Svit DEŠ 17 17
22. Ahlin Matevž AO Kranj 17 0 17
22. Šuštar Filip DEŠ 17 17
26. Sol Černjak Nik ŠPK Andrej Kokalj 4 12 16
27. Oblak Tim PK Kinezis 14 14
27. Kosmač Ahčan Tit DRPK 14 14
29. Podobnik Tim ŠPK Andrej Kokalj 2 10 12
30. Primon Filip PK Scena 10 10
30. Zazvonil Patrik AO Kranj 10 0 10
32. Grilc Ian Plezalno društvo Grif 8 2 10
33. Perko Tjuš ŠPO Komenda 8 8
33. Uranič Matija AO Kranj 8 8
35. Novak Dan ŠPO Radovljica 7 0 7
36. Mevlja Filip DEŠ 6 6
36. Ivančič Jakob ŠPK Plus 6 6
38. Perme Jaka PK Kinezis 5 5
38. Žnider Erik DRPK 5 0 5
40. Zupančič Jan Pš Peter Mrak 3 0 3
41. Majerle Val ŠPO Domžale 2 2
41. Kordiš Žiga PK Scena 2 2
41. Košir Jakob PK Kinezis 2 2
Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Likar Zoja DRPK 65 55 120
2. Funa Lina ŠPK Plus 100 100
3. Arnež Maja ŠPO Radovljica 47 51 98
4. Peklaj Zala ŠPK Andrej Kokalj 55 40 95
5. Miklavčič Zala PK Scena 43 43 86
6. Kralj Nina DRPK 51 34 85
7. Habjan Lana PK Scena 37 47 84
8. Pintar Mihajlovič Tamara ŠPO Rašica 80 80
9. Laharnar Lina ŠPO Radovljica 34 37 71
10. Prvinšek Tina PK Kamnik 40 27 67
11. Rekar Rosa ŠPO Jesenice 65 65
12. Glavač Ela ŠPO Radovljica 28 31 59
13. Dacar Vita PK Kamnik 26 27 53
14. Ramuš Lara PK Žirovnica 24 24 48
15. Škutelj Klara ŠPO Radovljica 31 14 45
16. Drašler Zarja ŠPD Korenjak 20 16 36
17. Zupan Maša PK Žirovnica 18 18 36
18. Reš Lara PK Žirovnica 22 7 29
19. Čop Sara ŠPO Domžale 16 7 23
20. Ponikvar Pavla ŠPO Radovljica 22 22
21. Smrtnik Petra ŠPD Korenjak 20 20
22. Oblak Nika PK Kamnik 14 0 14
23. Božič Ajda DRPK 12 12
23. Čulav Iva ŠPK Plus 12 12
25. Hladnik Manca PK Žirovnica 10 1 11
26. Hafner Anja Plezalno društvo Grif 8 3 11
27. Pančur Špela PK Kamnik 10 10
28. Pestotnik Katja ŠPO Rašica 9 9
28. Rozman Eva PK Scena 9 9
28. Sladič Dora PK Kamnik 9 9
31. Harbaš Maja PK Kinezis 5 5
32. Tončetič Ida ŠPK Plus 3 3
32. Vičič Ela ŠPK Plus 3 3
34. Memon Mari ŠPK Plus 1 1
34. Osredkar Tia ŠPO Komenda 1 1
34. Accetto Vranac Lili ŠPO Domžale 1 1
Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Cerar Božič Tanej ŠPO Radovljica 80 100 180
2. Skumavec Nejc ŠPO Radovljica 65 80 145
3. Kosednar Jakob ŠPD Korenjak 100 40 140
4. Černuta Nejc DEŠ 43 65 108
5. Ulčar Jan ŠPO Radovljica 55 47 102
6. Koselj Anže PK Žirovnica 47 51 98
7. Svete Maks PK Kamnik 40 37 77
8. Krepfl Anej DRPK 51 10 61
9. Bertoncelj Žiga ŠPO Radovljica 55 55
10. Savorgnani Maj ŠPO Jesenice 37 14 51
11. Komel Matic DEŠ 26 20 46
12. Dautović Ajdin ŠPO Jesenice 28 17 45
13. Margon Matevž ŠPD Korenjak 43 43
14. Lužnik Robba Jaka DEŠ 34 34
14. Repovž Tevž DRPK 34 34
16. Grilc Matjaž ŠPO Radovljica 31 31
17. Romih Klemen Ivan AO Vipava 24 7 31
18. Šprogar Perko Martin ŠPK Andrej Kokalj 30 30
18. Frelih Ambrož ŠPO Radovljica 30 30
20. Mur Urh AO Žiri 18 12 30
21. Demšar Anže AO Žiri 20 7 27
22. Cimprič Miha ŠPD Korenjak 26 26
23. Cencič Rafael ŠPK Plus 24 24
24. Kalan Lukas PK Žirovnica 14 9 23
25. Ajdovec Jure ŠD Proteus 22 22
25. Ferbežar Lan DRPK 22 22
27. Bohorč Bor PK Kamnik 17 17
28. Mihevc Luka ŠPD Korenjak 16 16
29. Šparl Miha ŠPD Korenjak 7 7
29. Cencič Emanuel ŠPK Plus 7 7
31. Golc Vid ŠPK Andrej Kokalj 4 4
32. Kordiš Miha PK Scena 3 3
33. Čarman Žiga AO Kranj 2 2
Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Šimnic Mija ŠPO Jesenice 100 100 200
2. Pajič Kiara DRPK 80 80 160
3. Purkart Pia ŠPD Korenjak 55 65 120
3. Likar Lara AO Vipava 65 55 120
5. Premrl Polona AO Vipava 43 51 94
6. Jovanovič Živa ŠPO Radovljica 47 37 84
7. Lavtižar Verdnik Amadeja ŠPO Jesenice 40 43 83
8. Božič Maša ŠPO Jesenice 34 34 68
9. Dolinar Katja GŠD Bricalp 37 26 63
10. Ravnik Jana ŠPO Jesenice 51 51
11. Ogrinc Ema ŠPD Korenjak 47 47
12. Žnider Ana DRPK 40 40
13. Torkar Tina ŠPD Korenjak 31 31
13. Radman Laura ŠPO Jesenice 31 31
15. Sikur Aurora ŠPK Plus 28 28
16. Janežič Dolinšek Lucija ŠPO Radovljica 24 24
Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Rus Adam ŠPD Korenjak 100 100 200
2. Grdadolnik Jakob ŠPD Korenjak 80 55 135
3. Dautović Emil ŠPO Jesenice 47 40 87
4. Tomažič Štefan ŠPD Korenjak 80 80
5. Prvinšek Juš PK Kamnik 40 40 80
6. Hožič David AO Kranj 43 34 77
7. Meglič David AO Kranj 65 65
7. Frelih Gašper GŠD Bricalp 65 65
9. Košiček Vid AO Kranj 55 55
10. Torkar Miha ŠPO Jesenice 51 51
10. Uranič Luka AO Kranj 51 51
12. Černe Žan DEŠ 47 47
13. Stanek Ožbej AO Kranj 40 40
14. Šinigoj Luka DEŠ 37 37