Zahodna liga

Sezona 2019/2020





Skupna lestvica

V skupnem seštevku se upošteva najboljših 7 posameznih rezultatov.

Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Cigale Blažka ŠD Proteus 66 66
1. Marjetič Zala ŠPD Korenjak 66 66
1. Polanc Golob Neža AO Vipava 66 66
1. Bavdek Sara GŠD Bricalp 66 66
1. Mrak Dominika Pš Peter Mrak 66 66
1. Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 66 66
7. Poženel Leila Ema Pš Peter Mrak 43 43
8. Štravs Sara Pš Peter Mrak 40 40
9. Gosgnach Jasna Pš Peter Mrak 37 37
10. Mihelj Lila DEŠ 34 34
11. Kete Manca AO Vipava 31 31
Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Oblak Maks ŠPD Korenjak 100 100
2. Žmavc Andre AO Kranj 80 80
3. Stevanovič Luka PK Žirovnica 65 65
4. Uhan Žan DRPK 55 55
5. Müller Izak ŠPO Radovljica 51 51
6. Kovačec Matevž Plezalno društvo Grif 47 47
7. Knafelj Erazem PK Žirovnica 43 43
8. Knafelj Bor PK Žirovnica 40 40
9. Velikonja Blaž Pš Peter Mrak 37 37
10. Nagode Kristjan AO Vipava 34 34
Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Isak Naja ŠD Balvanija 53 53
1. Furlan Ela AO Vipava 53 53
1. Gabršček Manja Pš Peter Mrak 53 53
1. Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 53 53
1. Čepon Laura DRPK 53 53
1. Miler Jera ŠD Proteus 53 53
1. Kramar Ališa ŠPD Korenjak 53 53
1. Lipanje Petra ŠPK Plus 53 53
1. Jeseničnik Pia DEŠ 53 53
1. Bobnar Tina GŠD Bricalp 53 53
1. Bukovec Eva PK Žirovnica 53 53
12. Fliser Špela ŠPO Jesenice 27 27
12. Babič Liza ŠPO Jesenice 27 27
14. Bergant Nika PK Škofja Loka 22 22
14. Nagode Neža AO Vipava 22 22
14. Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 22 22
17. Belingar Tina DEŠ 18 18
18. Kikelj Julija PK Žirovnica 16 16
19. Ahec Maša ŠPO Jesenice 14 14
20. Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 12 12
21. Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 10 10
22. Premrl Lucija AO Vipava 9 9
23. Bambič Vaneja GŠD Bricalp 8 8
24. Ipavec Tia PK Žirovnica 7 7
Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Pengov Pavel Gal DRPK 100 100
2. Cigale Jakob ŠD Proteus 80 80
3. Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 65 65
4. Stubelj Ars Oskar Pš Peter Mrak 55 55
5. Janžekovič Erazem PK Kamnik 51 51
6. Logar Lin PK Žirovnica 47 47
7. Kokalj Rene ŠPO Jesenice 43 43
8. Burnik Lovro GŠD Bricalp 40 40
9. Dujc Anže ŠD Proteus 37 37
10. Jugovic David Aleksej GŠD Bricalp 34 34
11. Premrl Matevž ŠD Proteus 31 31
12. Hiti Ožbej AO Kranj 28 28
13. Makuc Maj Pš Peter Mrak 26 26
14. Kete Luka AO Vipava 24 24
15. Kokošar Maks ŠD Proteus 22 22
16. Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 20 20
17. Peternelj Matic ŠD Proteus 18 18
18. Vezjak Juljan DRPK 16 16
19. Skube Jan ŠPO Domžale 14 14
20. Skube Žan ŠPO Domžale 12 12
Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Podobnik Maruša ŠPK Andrej Kokalj 100 100
2. Bobnar Teja GŠD Bricalp 80 80
3. Likar Julija DRPK 65 65
4. Anžur Ema PK Scena 55 55
5. Koselj Ana PK Žirovnica 51 51
6. Batagelj Julija DRPK 47 47
7. Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 43 43
8. Rebec Neža ŠPK Plus 40 40
9. Uršič Ana ŠPK Plus 37 37
10. Jerman Eva ŠPO Tržič 34 34
11. Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 31 31
12. Vehovar Eva PK Kamnik 28 28
13. Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 26 26
14. Pevc Carrera Odalys DRPK 24 24
15. Gunde Zala AO Kranj 22 22
16. Popovič Neja AO Vipava 20 20
17. Babnik Brina PK Kamnik 18 18
18. Rebršak Zala ŠPO Radovljica 16 16
19. Potočnik Kaja PK Škofja Loka 14 14
20. Božič Sara ŠPO Jesenice 12 12
21. Mavec Eva PK Kamnik 10 10
22. Trunk Nina PK Kamnik 9 9
23. Žorž Tjaša GŠD Bricalp 8 8
23. Izda Živa GŠD Bricalp 8 8
25. Gruden Zarja ŠPO Domžale 6 6
26. Stepančič Hana DEŠ 5 5
27. Lavrič Snežna ŠD Proteus 4 4
28. Pečnik Pija ŠPK Andrej Kokalj 3 3
29. Leban Andreja AO Vipava 2 2
30. Kovačič Anja ŠPO Radovljica 1 1
Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Šeliga Svit PK Scena 100 100
2. Čreslovnik Lan ŠD Balvanija 80 80
3. Berne Aljaž ŠD Proteus 65 65
4. Premrl Matic ŠPO Tržič 53 53
4. Lipanje Jernej ŠPK Plus 53 53
6. Reš Jaka PK Žirovnica 47 47
7. Tominšek Urban Egon DRPK 43 43
8. Jovanovič Ažbe ŠPO Radovljica 40 40
9. Černuta Nik DEŠ 37 37
10. Jeran Pirih Nejc ŠPO Radovljica 34 34
11. Sedmak Nace ŠD Balvanija 31 31
12. Burja Mark ŠPD Korenjak 28 28
13. Bat Zupan Jakob AO Vipava 26 26
14. Jureš Črt ŠD Proteus 24 24
15. Lipanje Marko ŠPK Plus 22 22
16. Kete Jakob AO Vipava 20 20
17. Ahlin Matevž AO Kranj 17 17
17. Peršin Šantej Svit DEŠ 17 17
19. Kosmač Ahčan Tit DRPK 14 14
20. Jaklič Lenart DRPK 12 12
21. Zazvonil Patrik AO Kranj 10 10
22. Žagar Alen Plezalno društvo Grif 9 9
23. Grilc Ian Plezalno društvo Grif 8 8
24. Novak Dan ŠPO Radovljica 7 7
25. Mevlja Filip DEŠ 6 6
26. Žnider Erik DRPK 5 5
27. Sol Černjak Nik ŠPK Andrej Kokalj 4 4
28. Zupančič Jan Pš Peter Mrak 3 3
29. Podobnik Tim ŠPK Andrej Kokalj 2 2
Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Funa Lina ŠPK Plus 100 100
2. Beber Boštjančič Nara ŠPD Korenjak 80 80
3. Likar Zoja DRPK 65 65
4. Peklaj Zala ŠPK Andrej Kokalj 55 55
5. Kralj Nina DRPK 51 51
6. Arnež Maja ŠPO Radovljica 47 47
7. Miklavčič Zala PK Scena 43 43
8. Prvinšek Tina PK Kamnik 40 40
9. Habjan Lana PK Scena 37 37
10. Laharnar Lina ŠPO Radovljica 34 34
11. Škutelj Klara ŠPO Radovljica 31 31
12. Glavač Ela ŠPO Radovljica 28 28
13. Dacar Vita PK Kamnik 26 26
14. Ramuš Lara PK Žirovnica 24 24
15. Reš Lara PK Žirovnica 22 22
16. Drašler Zarja ŠPD Korenjak 20 20
17. Zupan Maša PK Žirovnica 18 18
18. Čop Sara ŠPO Domžale 16 16
19. Oblak Nika PK Kamnik 14 14
20. Božič Ajda DRPK 12 12
21. Hladnik Manca PK Žirovnica 10 10
22. Sladič Dora PK Kamnik 9 9
23. Hafner Anja Plezalno društvo Grif 8 8
Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Kosednar Jakob ŠPD Korenjak 100 100
2. Cerar Božič Tanej ŠPO Radovljica 80 80
3. Skumavec Nejc ŠPO Radovljica 65 65
4. Ulčar Jan ŠPO Radovljica 55 55
5. Krepfl Anej DRPK 51 51
6. Koselj Anže PK Žirovnica 47 47
7. Černuta Nejc DEŠ 43 43
8. Svete Maks PK Kamnik 40 40
9. Savorgnani Maj ŠPO Jesenice 37 37
10. Repovž Tevž DRPK 34 34
11. Grilc Matjaž ŠPO Radovljica 31 31
12. Dautović Ajdin ŠPO Jesenice 28 28
13. Komel Matic DEŠ 26 26
14. Romih Klemen Ivan AO Vipava 24 24
15. Ajdovec Jure ŠD Proteus 22 22
16. Demšar Anže AO Žiri 20 20
17. Mur Urh AO Žiri 18 18
18. Mihevc Luka ŠPD Korenjak 16 16
19. Kalan Lukas PK Žirovnica 14 14
Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Šimnic Mija ŠPO Jesenice 100 100
2. Pajič Kiara DRPK 80 80
3. Likar Lara AO Vipava 65 65
4. Purkart Pia ŠPD Korenjak 55 55
5. Ravnik Jana ŠPO Jesenice 51 51
6. Jovanovič Živa ŠPO Radovljica 47 47
7. Premrl Polona AO Vipava 43 43
8. Lavtižar Verdnik Amadeja ŠPO Jesenice 40 40
9. Dolinar Katja GŠD Bricalp 37 37
10. Božič Maša ŠPO Jesenice 34 34
11. Radman Laura ŠPO Jesenice 31 31
Vipava 1. dan Vipava 2. dan Bolder Scena Šenčur Žirovnica Jesenice Radovljica Log-Dragomer Kamnik Plezalni center Ljubljana Skupaj
1. Rus Adam ŠPD Korenjak 100 100
2. Gradolnik Jakob ŠPD Korenjak 80 80
3. Meglič David AO Kranj 65 65
4. Košiček Vid AO Kranj 55 55
5. Uranič Luka AO Kranj 51 51
6. Dautović Emil ŠPO Jesenice 47 47
7. Hožič David AO Kranj 43 43
8. Prvinšek Juš PK Kamnik 40 40
9. Šinigoj Luka DEŠ 37 37