Žirovnica - Uradni rezultati


Mesto Številka Priimek Ime Klub smer 5 smer 6 Skupni čas Točk
1. #20 Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 25.0+ 1:03 30.0 1:09 2:12 100
2. #4 Babič Liza ŠPO Jesenice 23.0 2:41 31.0 1:47 4:28 80
3. #5 Fliser Špela ŠPO Jesenice 21.0+ 1:54 25.0+ 1:51 3:45 65
4. #6 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 21.0+ 1:56 25.0+ 2:13 4:09 55
5. #14 Boncelj Manca AO Kranj 21.0 1:11 25.0+ 1:11 2:22 51
6. #54 Bobnar Tina GŠD Bricalp 21.0 1:55 25.0+ 1:37 3:32 47
7. #12 Kikelj Julija PK Žirovnica 17.0+ 0:55 25.0+ 1:31 2:26 43
8. #63 Ipavec Tia PK Žirovnica 21.0 3:04 25.0 2:26 5:30 40
9. #52 Šinkovec Ajda GŠD Bricalp 17.0+ 2:01 25.0 1:38 3:39 37
10. #55 Cigale Blažka ŠD Proteus 21.0 2:14 22.0 2:08 4:22 34
11. #66 Razinger Zoja PK Žirovnica 17.0 1:00 25.0 1:26 2:26 31
12. #18 Jarkovič Neja PK Žirovnica 17.0+ 0:53 22.0+ 1:06 1:59 28
13. #64 Skale Demšar Petra PK Škofja Loka 17.0+ 0:51 22.0+ 1:16 2:07 26
14. #8 Bavdek Sara GŠD Bricalp 16.0 2:15 24.0 2:07 4:22 24
15. #62 Jalen Zara PK Žirovnica 13.0 0:46 22.0+ 1:46 2:32 22
16. #17 Polanc Golob Neža AO Vipava 17.0 1:37 18.0 1:40 3:17 20
17. #59 Ribnikar Ema AO Kranj 13.0+ 1:25 19.0+ 1:07 2:32 18
18. #15 Resman Mina ŠPO Radovljica 15.0 1:10 19.0 0:45 1:55 16
19. #16 Petrovčič Sara ŠPO Radovljica 17.0 1:02 16.0+ 1:17 2:19 14
20. #9 Ovčak Nika AO Kranj 13.0 1:55 18.0+ 1:14 3:09 12
21. #10 Štremfelj Lara ŠPO Radovljica 16.0 3:07 16.0+ 1:19 4:26 10
22. #68 Presl Edith Marija Pš Peter Mrak 13.0 2:23 17.0 3:15 5:38 9
23. #67 Sekač Zala ŠPO Domžale 10.0 0:51 18.0 0:55 1:46 8
24. #61 Mencinger Hana ŠPO Radovljica 11.0 1:16 16.0 1:42 2:58 7
25. #13 Dagarin Manca AO Kranj 10.0 1:13 17.0+ 1:29 2:42 6
26. #56 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 10.0+ 0:59 16.0 1:11 2:10 5
27. #57 Grapkić Aiša ŠPO Domžale 10.0 0:46 17.0 2:46 3:32 4
29. #2 Korošec Sara ŠPO Radovljica 10.0+ 0:39 13.0 1:49 2:28 2
30. #19 Peršolja Tonja Pš Peter Mrak 10.0+ 1:24 13.0 1:30 2:54 1
31. #11 Mesojedec Erzin Trina ŠPO Radovljica 10.0+ 1:28 13.0 1:49 3:17 0
32. #58 Robič Eva ŠPO Radovljica 10.0 3:25 16.0 2:20 5:45 0
33. #7 Košelnik Neja Naja PK Žirovnica 10.0 2:03 12.0 2:31 4:34 0
34. #69 Rušt Izabela Plezalno društvo Grif 8.0 3:26 13.0 4:00 7:26 0
35. #3 Planinc Ema AO Kranj 10.0 1:20 11.0 1:17 2:37 0
36. #60 Ribnikar Tonja AO Kranj 7.0 0:39 13.0 1:49 2:28 0
37. #53 Planinc Nika AO Kranj 5.0+ 0:27 13.0 1:05 1:32 0
#65 Lotrič Neža ŠPO Radovljica 0
Po smereh
smer 5 (višina 30) višina čas
1. #20 Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 25.0+ 1:03
2. #4 Babič Liza ŠPO Jesenice 23.0 2:41
3. #5 Fliser Špela ŠPO Jesenice 21.0+ 1:54
3. #6 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 21.0+ 1:56
5. #14 Boncelj Manca AO Kranj 21.0 1:11
5. #54 Bobnar Tina GŠD Bricalp 21.0 1:55
5. #55 Cigale Blažka ŠD Proteus 21.0 2:14
5. #63 Ipavec Tia PK Žirovnica 21.0 3:04
9. #64 Skale Demšar Petra PK Škofja Loka 17.0+ 0:51
9. #18 Jarkovič Neja PK Žirovnica 17.0+ 0:53
9. #12 Kikelj Julija PK Žirovnica 17.0+ 0:55
9. #52 Šinkovec Ajda GŠD Bricalp 17.0+ 2:01
13. #66 Razinger Zoja PK Žirovnica 17.0 1:00
13. #16 Petrovčič Sara ŠPO Radovljica 17.0 1:02
13. #17 Polanc Golob Neža AO Vipava 17.0 1:37
16. #8 Bavdek Sara GŠD Bricalp 16.0 2:15
16. #10 Štremfelj Lara ŠPO Radovljica 16.0 3:07
18. #15 Resman Mina ŠPO Radovljica 15.0 1:10
19. #59 Ribnikar Ema AO Kranj 13.0+ 1:25
20. #62 Jalen Zara PK Žirovnica 13.0 0:46
20. #9 Ovčak Nika AO Kranj 13.0 1:55
20. #68 Presl Edith Marija Pš Peter Mrak 13.0 2:23
23. #61 Mencinger Hana ŠPO Radovljica 11.0 1:16
24. #2 Korošec Sara ŠPO Radovljica 10.0+ 0:39
24. #56 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 10.0+ 0:59
24. #19 Peršolja Tonja Pš Peter Mrak 10.0+ 1:24
24. #11 Mesojedec Erzin Trina ŠPO Radovljica 10.0+ 1:28
29. #57 Grapkić Aiša ŠPO Domžale 10.0 0:46
29. #67 Sekač Zala ŠPO Domžale 10.0 0:51
29. #13 Dagarin Manca AO Kranj 10.0 1:13
29. #3 Planinc Ema AO Kranj 10.0 1:20
29. #7 Košelnik Neja Naja PK Žirovnica 10.0 2:03
29. #58 Robič Eva ŠPO Radovljica 10.0 3:25
35. #69 Rušt Izabela Plezalno društvo Grif 8.0 3:26
36. #60 Ribnikar Tonja AO Kranj 7.0 0:39
37. #53 Planinc Nika AO Kranj 5.0+ 0:27
 
smer 6 (višina 35) višina čas
1. #4 Babič Liza ŠPO Jesenice 31.0 1:47
2. #20 Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 30.0 1:09
3. #14 Boncelj Manca AO Kranj 25.0+ 1:11
3. #12 Kikelj Julija PK Žirovnica 25.0+ 1:31
3. #54 Bobnar Tina GŠD Bricalp 25.0+ 1:37
3. #5 Fliser Špela ŠPO Jesenice 25.0+ 1:51
3. #6 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 25.0+ 2:13
8. #66 Razinger Zoja PK Žirovnica 25.0 1:26
8. #52 Šinkovec Ajda GŠD Bricalp 25.0 1:38
8. #63 Ipavec Tia PK Žirovnica 25.0 2:26
11. #8 Bavdek Sara GŠD Bricalp 24.0 2:07
12. #18 Jarkovič Neja PK Žirovnica 22.0+ 1:06
12. #64 Skale Demšar Petra PK Škofja Loka 22.0+ 1:16
12. #62 Jalen Zara PK Žirovnica 22.0+ 1:46
15. #55 Cigale Blažka ŠD Proteus 22.0 2:08
16. #59 Ribnikar Ema AO Kranj 19.0+ 1:07
17. #15 Resman Mina ŠPO Radovljica 19.0 0:45
18. #9 Ovčak Nika AO Kranj 18.0+ 1:14
19. #67 Sekač Zala ŠPO Domžale 18.0 0:55
19. #17 Polanc Golob Neža AO Vipava 18.0 1:40
21. #13 Dagarin Manca AO Kranj 17.0+ 1:29
22. #57 Grapkić Aiša ŠPO Domžale 17.0 2:46
22. #68 Presl Edith Marija Pš Peter Mrak 17.0 3:15
24. #16 Petrovčič Sara ŠPO Radovljica 16.0+ 1:17
24. #10 Štremfelj Lara ŠPO Radovljica 16.0+ 1:19
26. #56 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 16.0 1:11
26. #61 Mencinger Hana ŠPO Radovljica 16.0 1:42
26. #58 Robič Eva ŠPO Radovljica 16.0 2:20
30. #53 Planinc Nika AO Kranj 13.0 1:05
30. #19 Peršolja Tonja Pš Peter Mrak 13.0 1:30
30. #2 Korošec Sara ŠPO Radovljica 13.0 1:49
30. #11 Mesojedec Erzin Trina ŠPO Radovljica 13.0 1:49
30. #60 Ribnikar Tonja AO Kranj 13.0 1:49
30. #69 Rušt Izabela Plezalno društvo Grif 13.0 4:00
36. #7 Košelnik Neja Naja PK Žirovnica 12.0 2:31
37. #3 Planinc Ema AO Kranj 11.0 1:17
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub smer 5 smer 6 Skupni čas Točk
1. #154 Stubelj Ars Oskar Pš Peter Mrak 21.0+ 2:36 28.0 3:00 5:36 100
2. #104 Kete Luka AO Vipava 21.0+ 1:56 26.0 2:26 4:22 80
3. #112 Oblak Maks ŠPD Korenjak 21.0+ 2:21 25.0+ 1:58 4:19 65
4. #113 Kokalj Rene ŠPO Jesenice 21.0+ 2:16 25.0 2:24 4:40 55
5. #108 Kokošar Maks ŠD Proteus 20.0 1:25 25.0 1:56 3:21 51
6. #163 Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 20.0 1:30 25.0 2:03 3:33 47
7. #105 Makuc Maj Pš Peter Mrak 18.0+ 0:56 22.0 2:33 3:29 43
8. #111 Bolčina Oskar Pš Peter Mrak 17.0+ 1:07 23.0+ 1:49 2:56 40
9. #109 Šeliga Nik GŠD Bricalp 18.0 1:49 19.0+ 1:33 3:22 37
10. #155 Dujc Anže ŠD Proteus 15.0+ 1:31 21.0+ 0:47 2:18 34
11. #160 Stevanovič Luka PK Žirovnica 17.0 2:29 18.0 3:05 5:34 31
12. #106 Peternelj Matic ŠD Proteus 16.0+ 0:56 17.0+ 1:26 2:22 28
13. #107 Kutin Matic Pš Peter Mrak 17.0 4:00 16.0 4:00 8:00 26
14. #164 Logar Kris PK Žirovnica 9.0 0:38 18.0+ 1:36 2:14 24
15. #159 Müller Izak ŠPO Radovljica 15.0 1:10 16.0 1:20 2:30 22
16. #162 Mincu Jon Matia ŠPO Radovljica 9.0 0:37 16.0 1:14 1:51 20
17. #157 Kelbl Lovro PK Žirovnica 10.0+ 1:14 15.0 2:00 3:14 18
18. #161 Turk Drejc ŠPO Radovljica 9.0 0:30 15.0+ 0:47 1:17 16
19. #114 Cvetko Luka ŠPO Domžale 9.0 1:22 15.0 1:03 2:25 14
20. #156 Resman Marcel ŠPO Radovljica 4.0 4:00 6.0 4:00 8:00 12
Po smereh
smer 5 (višina 30) višina čas
1. #104 Kete Luka AO Vipava 21.0+ 1:56
1. #113 Kokalj Rene ŠPO Jesenice 21.0+ 2:16
1. #112 Oblak Maks ŠPD Korenjak 21.0+ 2:21
1. #154 Stubelj Ars Oskar Pš Peter Mrak 21.0+ 2:36
5. #108 Kokošar Maks ŠD Proteus 20.0 1:25
5. #163 Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 20.0 1:30
7. #105 Makuc Maj Pš Peter Mrak 18.0+ 0:56
8. #109 Šeliga Nik GŠD Bricalp 18.0 1:49
9. #111 Bolčina Oskar Pš Peter Mrak 17.0+ 1:07
10. #160 Stevanovič Luka PK Žirovnica 17.0 2:29
10. #107 Kutin Matic Pš Peter Mrak 17.0 4:00
12. #106 Peternelj Matic ŠD Proteus 16.0+ 0:56
13. #155 Dujc Anže ŠD Proteus 15.0+ 1:31
14. #159 Müller Izak ŠPO Radovljica 15.0 1:10
15. #157 Kelbl Lovro PK Žirovnica 10.0+ 1:14
16. #161 Turk Drejc ŠPO Radovljica 9.0 0:30
16. #162 Mincu Jon Matia ŠPO Radovljica 9.0 0:37
16. #164 Logar Kris PK Žirovnica 9.0 0:38
16. #114 Cvetko Luka ŠPO Domžale 9.0 1:22
20. #156 Resman Marcel ŠPO Radovljica 4.0 4:00
 
smer 6 (višina 35) višina čas
1. #154 Stubelj Ars Oskar Pš Peter Mrak 28.0 3:00
2. #104 Kete Luka AO Vipava 26.0 2:26
3. #112 Oblak Maks ŠPD Korenjak 25.0+ 1:58
4. #108 Kokošar Maks ŠD Proteus 25.0 1:56
4. #163 Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 25.0 2:03
4. #113 Kokalj Rene ŠPO Jesenice 25.0 2:24
7. #111 Bolčina Oskar Pš Peter Mrak 23.0+ 1:49
8. #105 Makuc Maj Pš Peter Mrak 22.0 2:33
9. #155 Dujc Anže ŠD Proteus 21.0+ 0:47
10. #109 Šeliga Nik GŠD Bricalp 19.0+ 1:33
11. #164 Logar Kris PK Žirovnica 18.0+ 1:36
12. #160 Stevanovič Luka PK Žirovnica 18.0 3:05
13. #106 Peternelj Matic ŠD Proteus 17.0+ 1:26
14. #162 Mincu Jon Matia ŠPO Radovljica 16.0 1:14
14. #159 Müller Izak ŠPO Radovljica 16.0 1:20
14. #107 Kutin Matic Pš Peter Mrak 16.0 4:00
17. #161 Turk Drejc ŠPO Radovljica 15.0+ 0:47
18. #114 Cvetko Luka ŠPO Domžale 15.0 1:03
18. #157 Kelbl Lovro PK Žirovnica 15.0 2:00
20. #156 Resman Marcel ŠPO Radovljica 6.0 4:00
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub smer 2 smer 7 Skupni čas Točk
1. #204 Podobnik Maruša ŠPK Andrej Kokalj 28.0+ 2:39 31.0+ 1:45 4:24 100
2. #254 Bobnar Teja GŠD Bricalp 27.0+ 1:46 23.0+ 1:32 3:18 80
3. #205 Čepon Laura DRPK 21.0+ 1:49 23.0+ 1:24 3:13 65
4. #256 Miler Jera ŠD Proteus 26.0 1:55 22.0+ 1:23 3:18 55
5. #212 Isak Naja ŠD Balvanija 25.0 1:32 23.0 1:16 2:48 51
6. #255 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 21.0 1:35 22.0 1:33 3:08 47
7. #277 Ahec Maša ŠPO Jesenice 21.0 1:34 21.0+ 1:18 2:52 43
8. #226 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 21.0 2:22 21.0+ 1:35 3:57 40
9. #220 Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 21.0 3:14 21.0+ 1:16 4:30 37
10. #206 Izda Živa GŠD Bricalp 20.0+ 1:15 21.0+ 1:14 2:29 34
11. #271 Potočnik Kaja PK Škofja Loka 20.0+ 1:36 21.0+ 1:39 3:15 31
12. #216 Božič Sara ŠPO Jesenice 17.0+ 1:19 21.0+ 1:16 2:35 28
13. #227 Bukovec Eva PK Žirovnica 20.0 0:48 21.0 0:52 1:40 26
14. #207 Sosič Ela Plezalno društvo Grif 17.0 1:27 21.0+ 1:35 3:02 24
16. #218 Kočar Katjuša DRPK 17.0+ 0:51 19.0+ 0:55 1:46 20
17. #274 Rižmarič Hladnik Neža PK Žirovnica 17.0+ 1:14 19.0+ 1:53 3:07 18
18. #222 Bergant Nika PK Škofja Loka 19.0+ 1:07 17.0+ 1:43 2:50 16
19. #270 Keržič Nika PD Kamnik 17.0 1:34 18.0+ 2:16 3:50 14
20. #217 Žorž Tjaša GŠD Bricalp 17.0 1:36 16.0 1:40 3:16 12
21. #278 Furlan Ela AO Vipava 15.0+ 3:47 19.0+ 4:00 7:47 10
22. #225 Sajovic Alja PK Škofja Loka 14.0 1:20 20.0 1:35 2:55 9
23. #259 Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 17.0 2:02 14.0 2:16 4:18 8
24. #279 Košir Zala PD Kamnik 16.0 1:20 17.0 1:40 3:00 7
25. #261 Kerstein Nika ŠPK Andrej Kokalj 16.0 1:05 16.0+ 2:05 3:10 6
26. #219 Matjašec Tinkara AO Žiri 17.0 0:59 11.0+ 1:33 2:32 5
27. #275 Pintar Mihajlovič Iva ŠPO Rašica 16.0+ 0:56 14.0 1:29 2:25 4
28. #229 Nagode Neža AO Vipava 16.0 2:30 14.0+ 1:44 4:14 3
29. #215 Jesenko Zarja ŠPO Radovljica 17.0 3:47 10.0 2:28 6:15 2
30. #203 Švab Ula ŠPO Tržič 13.0+ 0:58 17.0+ 1:54 2:52 1
31. #208 Žumer Anja AO Kranj 15.0 3:04 16.0 2:27 5:31 0
32. #210 Kotnik Eva ŠPO Komenda 16.0 3:22 14.0 1:33 4:55 0
33. #202 Stržinar Eva PK Škofja Loka 16.0 3:55 11.0+ 1:26 5:21 0
34. #276 Kern Mija AO Kranj 15.0 1:24 14.0 2:25 3:49 0
35. #211 Lavrič Snežna ŠD Proteus 13.0+ 1:15 14.0 1:42 2:57 0
36. #265 Božiček Ela ŠPO Komenda 14.0+ 0:53 11.0+ 0:46 1:39 0
37. #267 Sever Neca AO Kranj 14.0+ 2:21 8.0 4:00 6:21 0
38. #264 Karlovšek Lana ŠPO Komenda 13.0 1:12 10.0+ 0:42 1:54 0
39. #258 Lužnik Tisa PK Žirovnica 13.0 0:44 10.0+ 1:29 2:13 0
40. #269 Bele Julija ŠD Balvanija 12.0 0:50 11.0 1:36 2:26 0
41. #280 Sedovšek Blažka PK Žirovnica 13.0 0:58 8.0+ 1:30 2:28 0
42. #266 Drobnič Maša PK Žirovnica 13.0 2:21 8.0 4:00 6:21 0
43. #268 Češnovar Špela ŠPO Radovljica 12.0 1:07 8.0+ 1:46 2:53 0
44. #214 Kurakina Aleksandra ŠD Balvanija 12.0 1:11 8.0 0:36 1:47 0
45. #273 Bogunović Elena ŠD Proteus 11.0 0:47 8.0 1:07 1:54 0
46. #224 Ažman Stella ŠPO Radovljica 12.0 0:57 5.0 0:19 1:16 0
47. #262 Eržen Iva ŠPO Radovljica 8.0 1:11 8.0 1:37 2:48 0
48. #213 Modrijan Klara PK Žirovnica 11.0 1:17 7.0 1:02 2:19 0
49. #263 Žirovnik Lenka ŠPO Komenda 9.0 0:45 7.0+ 0:36 1:21 0
50. #209 Modrijan Rebeka PK Žirovnica 9.0 2:02 7.0 1:10 3:12 0
51. #272 Košir Hana ŠPO Radovljica 9.0 0:40 5.0+ 0:13 0:53 0
#228 Ponikvar Marija ŠPO Radovljica 0
#257 Turha Taja PK Scena 0
Po smereh
smer 2 (višina 33) višina čas
1. #204 Podobnik Maruša ŠPK Andrej Kokalj 28.0+ 2:39
2. #254 Bobnar Teja GŠD Bricalp 27.0+ 1:46
3. #256 Miler Jera ŠD Proteus 26.0 1:55
4. #212 Isak Naja ŠD Balvanija 25.0 1:32
5. #205 Čepon Laura DRPK 21.0+ 1:49
6. #277 Ahec Maša ŠPO Jesenice 21.0 1:34
6. #255 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 21.0 1:35
6. #226 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 21.0 2:22
6. #220 Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 21.0 3:14
10. #206 Izda Živa GŠD Bricalp 20.0+ 1:15
10. #271 Potočnik Kaja PK Škofja Loka 20.0+ 1:36
12. #227 Bukovec Eva PK Žirovnica 20.0 0:48
13. #222 Bergant Nika PK Škofja Loka 19.0+ 1:07
14. #218 Kočar Katjuša DRPK 17.0+ 0:51
14. #274 Rižmarič Hladnik Neža PK Žirovnica 17.0+ 1:14
14. #216 Božič Sara ŠPO Jesenice 17.0+ 1:19
17. #219 Matjašec Tinkara AO Žiri 17.0 0:59
17. #207 Sosič Ela Plezalno društvo Grif 17.0 1:27
17. #270 Keržič Nika PD Kamnik 17.0 1:34
17. #217 Žorž Tjaša GŠD Bricalp 17.0 1:36
17. #259 Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 17.0 2:02
17. #215 Jesenko Zarja ŠPO Radovljica 17.0 3:47
24. #275 Pintar Mihajlovič Iva ŠPO Rašica 16.0+ 0:56
25. #261 Kerstein Nika ŠPK Andrej Kokalj 16.0 1:05
25. #279 Košir Zala PD Kamnik 16.0 1:20
25. #229 Nagode Neža AO Vipava 16.0 2:30
25. #210 Kotnik Eva ŠPO Komenda 16.0 3:22
25. #202 Stržinar Eva PK Škofja Loka 16.0 3:55
30. #278 Furlan Ela AO Vipava 15.0+ 3:47
31. #276 Kern Mija AO Kranj 15.0 1:24
31. #208 Žumer Anja AO Kranj 15.0 3:04
33. #265 Božiček Ela ŠPO Komenda 14.0+ 0:53
33. #267 Sever Neca AO Kranj 14.0+ 2:21
35. #225 Sajovic Alja PK Škofja Loka 14.0 1:20
36. #203 Švab Ula ŠPO Tržič 13.0+ 0:58
36. #211 Lavrič Snežna ŠD Proteus 13.0+ 1:15
38. #258 Lužnik Tisa PK Žirovnica 13.0 0:44
38. #280 Sedovšek Blažka PK Žirovnica 13.0 0:58
38. #264 Karlovšek Lana ŠPO Komenda 13.0 1:12
38. #266 Drobnič Maša PK Žirovnica 13.0 2:21
42. #269 Bele Julija ŠD Balvanija 12.0 0:50
42. #224 Ažman Stella ŠPO Radovljica 12.0 0:57
42. #268 Češnovar Špela ŠPO Radovljica 12.0 1:07
42. #214 Kurakina Aleksandra ŠD Balvanija 12.0 1:11
46. #273 Bogunović Elena ŠD Proteus 11.0 0:47
46. #213 Modrijan Klara PK Žirovnica 11.0 1:17
48. #272 Košir Hana ŠPO Radovljica 9.0 0:40
48. #263 Žirovnik Lenka ŠPO Komenda 9.0 0:45
48. #209 Modrijan Rebeka PK Žirovnica 9.0 2:02
51. #262 Eržen Iva ŠPO Radovljica 8.0 1:11
 
smer 7 (višina 34) višina čas
1. #204 Podobnik Maruša ŠPK Andrej Kokalj 31.0+ 1:45
2. #205 Čepon Laura DRPK 23.0+ 1:24
2. #254 Bobnar Teja GŠD Bricalp 23.0+ 1:32
4. #212 Isak Naja ŠD Balvanija 23.0 1:16
5. #256 Miler Jera ŠD Proteus 22.0+ 1:23
6. #255 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 22.0 1:33
7. #206 Izda Živa GŠD Bricalp 21.0+ 1:14
7. #216 Božič Sara ŠPO Jesenice 21.0+ 1:16
7. #220 Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 21.0+ 1:16
7. #277 Ahec Maša ŠPO Jesenice 21.0+ 1:18
7. #207 Sosič Ela Plezalno društvo Grif 21.0+ 1:35
7. #226 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 21.0+ 1:35
7. #271 Potočnik Kaja PK Škofja Loka 21.0+ 1:39
15. #227 Bukovec Eva PK Žirovnica 21.0 0:52
16. #225 Sajovic Alja PK Škofja Loka 20.0 1:35
17. #218 Kočar Katjuša DRPK 19.0+ 0:55
17. #274 Rižmarič Hladnik Neža PK Žirovnica 19.0+ 1:53
17. #278 Furlan Ela AO Vipava 19.0+ 4:00
20. #270 Keržič Nika PD Kamnik 18.0+ 2:16
21. #222 Bergant Nika PK Škofja Loka 17.0+ 1:43
21. #203 Švab Ula ŠPO Tržič 17.0+ 1:54
23. #279 Košir Zala PD Kamnik 17.0 1:40
24. #261 Kerstein Nika ŠPK Andrej Kokalj 16.0+ 2:05
25. #217 Žorž Tjaša GŠD Bricalp 16.0 1:40
25. #208 Žumer Anja AO Kranj 16.0 2:27
27. #229 Nagode Neža AO Vipava 14.0+ 1:44
28. #275 Pintar Mihajlovič Iva ŠPO Rašica 14.0 1:29
28. #210 Kotnik Eva ŠPO Komenda 14.0 1:33
28. #211 Lavrič Snežna ŠD Proteus 14.0 1:42
28. #259 Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 14.0 2:16
28. #276 Kern Mija AO Kranj 14.0 2:25
33. #265 Božiček Ela ŠPO Komenda 11.0+ 0:46
33. #202 Stržinar Eva PK Škofja Loka 11.0+ 1:26
33. #219 Matjašec Tinkara AO Žiri 11.0+ 1:33
36. #269 Bele Julija ŠD Balvanija 11.0 1:36
37. #264 Karlovšek Lana ŠPO Komenda 10.0+ 0:42
37. #258 Lužnik Tisa PK Žirovnica 10.0+ 1:29
39. #215 Jesenko Zarja ŠPO Radovljica 10.0 2:28
40. #280 Sedovšek Blažka PK Žirovnica 8.0+ 1:30
40. #268 Češnovar Špela ŠPO Radovljica 8.0+ 1:46
42. #214 Kurakina Aleksandra ŠD Balvanija 8.0 0:36
42. #273 Bogunović Elena ŠD Proteus 8.0 1:07
42. #262 Eržen Iva ŠPO Radovljica 8.0 1:37
42. #267 Sever Neca AO Kranj 8.0 4:00
42. #266 Drobnič Maša PK Žirovnica 8.0 4:00
47. #263 Žirovnik Lenka ŠPO Komenda 7.0+ 0:36
48. #213 Modrijan Klara PK Žirovnica 7.0 1:02
48. #209 Modrijan Rebeka PK Žirovnica 7.0 1:10
50. #272 Košir Hana ŠPO Radovljica 5.0+ 0:13
51. #224 Ažman Stella ŠPO Radovljica 5.0 0:19
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub smer 2 smer 7 Skupni čas Točk
1. #304 Baloh Elija PK Kamnik 33.0 2:35 29.0 2:02 4:37 100
2. #363 Čreslovnik Lan ŠD Balvanija 25.0+ 1:54 25.0+ 1:15 3:09 73
2. #305 Reš Jaka PK Žirovnica 27.0 1:59 23.0+ 1:10 3:09 73
4. #356 Pengov Pavel Gal DRPK 21.0+ 0:56 20.0+ 0:54 1:50 55
5. #355 Kete Jakob AO Vipava 21.0 2:02 21.0 1:20 3:22 51
6. #310 Malenšek Brin ŠD Balvanija 20.0 2:21 21.0+ 1:41 4:02 47
7. #360 Šuštar Filip Pš Peter Mrak 19.0 1:56 21.0+ 1:51 3:47 43
8. #354 Cigale Jakob ŠD Proteus 17.0+ 1:33 21.0+ 1:49 3:22 40
9. #368 Tominšek Urban Egon DRPK 20.0+ 0:53 20.0+ 0:59 1:52 37
11. #315 Abram Alen ŠD Proteus 17.0 1:24 21.0+ 1:48 3:12 31
12. #306 Grilc Ian Plezalno društvo Grif 17.0 4:00 21.0+ 2:20 6:20 28
13. #367 Jaklič Lenart DRPK 16.0+ 0:47 21.0+ 1:10 1:57 26
14. #311 Debeljak Enej ŠPO Komenda 17.0+ 1:08 18.0 1:11 2:19 24
15. #357 Pogačnik Ažbe ŠPK Andrej Kokalj 17.0 1:33 19.0+ 1:45 3:18 22
16. #361 Logar Lin PK Žirovnica 17.0 0:50 18.0 1:12 2:02 20
17. #353 PAVLIN TEODOR ŠD Proteus 14.0 1:03 20.0 2:02 3:05 18
18. #313 Lukežič Jaša ŠPO Domžale 17.0 1:56 14.0 1:41 3:37 16
19. #308 Jureš Črt ŠD Proteus 15.0+ 1:06 19.0+ 1:41 2:47 14
20. #307 Arzenšek Tilen PK Škofja Loka 16.0+ 1:30 17.0+ 1:19 2:49 12
21. #317 Ulčar Ažbe AO Kranj 16.0+ 0:56 11.0+ 0:32 1:28 10
22. #358 Stoilov Mark ŠPO Tržič 15.0 1:09 14.0 1:50 2:59 9
23. #314 Oblak Miha ŠD Proteus 13.0 1:41 16.0+ 2:03 3:44 8
24. #359 Zupančič Jan Pš Peter Mrak 13.0 0:30 14.0 1:13 1:43 7
25. #362 Žnider Erik DRPK 13.0 1:13 12.0 1:11 2:24 6
26. #309 Hiti Ožbej AO Kranj 13.0 1:25 10.0+ 2:02 3:27 5
27. #316 Partos Andris PK Scena 13.0 0:51 8.0 0:39 1:30 4
28. #312 Ćorković Žan Luka PK Žirovnica 12.0 0:27 8.0 0:18 0:45 3
#318 Lotrič Matevž ŠPO Radovljica 0
#366 Grkman Kristjan ŠPO Komenda 0
Po smereh
smer 2 (višina 33) višina čas
1. #304 Baloh Elija PK Kamnik 33.0 2:35
2. #305 Reš Jaka PK Žirovnica 27.0 1:59
3. #363 Čreslovnik Lan ŠD Balvanija 25.0+ 1:54
4. #356 Pengov Pavel Gal DRPK 21.0+ 0:56
5. #355 Kete Jakob AO Vipava 21.0 2:02
6. #368 Tominšek Urban Egon DRPK 20.0+ 0:53
8. #310 Malenšek Brin ŠD Balvanija 20.0 2:21
9. #360 Šuštar Filip Pš Peter Mrak 19.0 1:56
10. #311 Debeljak Enej ŠPO Komenda 17.0+ 1:08
10. #354 Cigale Jakob ŠD Proteus 17.0+ 1:33
12. #361 Logar Lin PK Žirovnica 17.0 0:50
12. #315 Abram Alen ŠD Proteus 17.0 1:24
12. #357 Pogačnik Ažbe ŠPK Andrej Kokalj 17.0 1:33
12. #313 Lukežič Jaša ŠPO Domžale 17.0 1:56
12. #306 Grilc Ian Plezalno društvo Grif 17.0 4:00
17. #367 Jaklič Lenart DRPK 16.0+ 0:47
17. #317 Ulčar Ažbe AO Kranj 16.0+ 0:56
17. #307 Arzenšek Tilen PK Škofja Loka 16.0+ 1:30
20. #308 Jureš Črt ŠD Proteus 15.0+ 1:06
21. #358 Stoilov Mark ŠPO Tržič 15.0 1:09
22. #353 PAVLIN TEODOR ŠD Proteus 14.0 1:03
23. #359 Zupančič Jan Pš Peter Mrak 13.0 0:30
23. #316 Partos Andris PK Scena 13.0 0:51
23. #362 Žnider Erik DRPK 13.0 1:13
23. #309 Hiti Ožbej AO Kranj 13.0 1:25
23. #314 Oblak Miha ŠD Proteus 13.0 1:41
28. #312 Ćorković Žan Luka PK Žirovnica 12.0 0:27
 
smer 7 (višina 34) višina čas
1. #304 Baloh Elija PK Kamnik 29.0 2:02
2. #363 Čreslovnik Lan ŠD Balvanija 25.0+ 1:15
3. #305 Reš Jaka PK Žirovnica 23.0+ 1:10
4. #367 Jaklič Lenart DRPK 21.0+ 1:10
4. #310 Malenšek Brin ŠD Balvanija 21.0+ 1:41
4. #315 Abram Alen ŠD Proteus 21.0+ 1:48
4. #354 Cigale Jakob ŠD Proteus 21.0+ 1:49
4. #360 Šuštar Filip Pš Peter Mrak 21.0+ 1:51
4. #306 Grilc Ian Plezalno društvo Grif 21.0+ 2:20
10. #355 Kete Jakob AO Vipava 21.0 1:20
11. #356 Pengov Pavel Gal DRPK 20.0+ 0:54
11. #368 Tominšek Urban Egon DRPK 20.0+ 0:59
13. #353 PAVLIN TEODOR ŠD Proteus 20.0 2:02
15. #308 Jureš Črt ŠD Proteus 19.0+ 1:41
15. #357 Pogačnik Ažbe ŠPK Andrej Kokalj 19.0+ 1:45
17. #311 Debeljak Enej ŠPO Komenda 18.0 1:11
17. #361 Logar Lin PK Žirovnica 18.0 1:12
19. #307 Arzenšek Tilen PK Škofja Loka 17.0+ 1:19
20. #314 Oblak Miha ŠD Proteus 16.0+ 2:03
21. #359 Zupančič Jan Pš Peter Mrak 14.0 1:13
21. #313 Lukežič Jaša ŠPO Domžale 14.0 1:41
21. #358 Stoilov Mark ŠPO Tržič 14.0 1:50
24. #362 Žnider Erik DRPK 12.0 1:11
25. #317 Ulčar Ažbe AO Kranj 11.0+ 0:32
26. #309 Hiti Ožbej AO Kranj 10.0+ 2:02
27. #312 Ćorković Žan Luka PK Žirovnica 8.0 0:18
27. #316 Partos Andris PK Scena 8.0 0:39
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub smer 1 smer 7 Skupni čas Točk
1. #404 Funa Lina ŠPK Plus 29.0 1:30 34.0 1:39 3:09 100
2. #457 Mlakar Starič Zala PK FA 26.0+ 1:30 34.0 1:51 3:21 80
3. #456 Rakar Tinka ŠPO Jesenice 22.0+ 1:56 31.0+ 2:12 4:08 65
4. #406 Laharnar Lina ŠPO Radovljica 22.0+ 2:07 23.0+ 1:31 3:38 55
5. #454 Peklaj Zala ŠPK Andrej Kokalj 25.0+ 1:50 22.0+ 1:22 3:12 51
6. #464 Anžur Ema PK Scena 22.0+ 1:40 23.0 1:27 3:07 47
7. #422 Dacar Vita PK Kamnik 19.0+ 0:54 23.0+ 1:15 2:09 43
8. #405 Likar Julija DRPK 18.0+ 1:08 25.0+ 1:20 2:28 40
9. #409 Miklavčič Zala PK Scena 19.0+ 1:13 23.0 1:10 2:23 37
10. #476 Glavač Ela ŠPO Radovljica 19.0+ 1:35 23.0 1:22 2:57 34
11. #468 Reš Lara PK Žirovnica 18.0+ 1:09 23.0 1:17 2:26 31
12. #414 Habjan Lana PK Scena 19.0+ 0:59 22.0+ 1:00 1:59 28
13. #418 Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 19.0+ 1:27 22.0+ 1:30 2:57 26
14. #473 Pisk Špela AO Žiri 15.0+ 1:38 23.0 2:05 3:43 24
15. #462 Koselj Ana PK Žirovnica 19.0+ 1:17 21.0+ 0:53 2:10 22
16. #467 Kecman Kordež Ivana ŠPO Jesenice 17.0+ 0:50 22.0+ 0:55 1:45 20
17. #412 Batagelj Julija DRPK 15.0+ 1:55 22.0 1:48 3:43 18
18. #465 Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 18.0 1:47 21.0+ 1:40 3:27 16
19. #423 Trunk Nina PK Kamnik 14.0 1:30 22.0+ 1:30 3:00 14
20. #417 Zupan Maša PK Žirovnica 13.0+ 0:47 22.0+ 1:03 1:50 12
21. #455 Božič Ajda DRPK 15.0+ 1:01 21.0+ 1:02 2:03 10
22. #416 Prvinšek Tina PK Kamnik 15.0+ 1:03 21.0+ 1:08 2:11 9
23. #407 Rebec Neža ŠPK Plus 14.0+ 1:17 21.0+ 1:13 2:30 8
24. #428 Šifrer Barbara AO Kranj 14.0+ 1:20 21.0+ 1:17 2:37 7
25. #471 Čop Sara ŠPO Domžale 14.0+ 1:35 21.0 1:46 3:21 6
26. #419 Mavec Eva PK Kamnik 14.0+ 1:33 20.0+ 1:29 3:02 5
27. #459 Žumer Katjuša AO Kranj 14.0+ 1:11 19.0+ 1:06 2:17 4
28. #463 Ramuš Lara PK Žirovnica 11.0+ 0:37 21.0+ 1:07 1:44 3
29. #470 Čulav Iva ŠPK Plus 11.0+ 1:30 21.0+ 1:19 2:49 2
30. #426 Weber Špela ŠPK Plus 13.0+ 1:37 20.0+ 1:12 2:49 1
31. #460 Gunde Zala AO Kranj 11.0+ 1:08 21.0 1:58 3:06 0
32. #475 Urbanija Ana DRPK 13.0+ 1:33 18.0 2:14 3:47 0
33. #425 Pestotnik Katja ŠPO Rašica 12.0+ 1:24 19.0+ 1:24 2:48 0
34. #474 Babnik Brina PK Kamnik 11.0+ 0:47 20.0+ 1:11 1:58 0
35. #466 Gruden Zarja ŠPO Domžale 11.0+ 0:45 20.0+ 1:26 2:11 0
36. #413 Uršič Ana ŠPK Plus 11.0+ 0:41 20.0+ 1:36 2:17 0
37. #411 Oblak Naja ŠPO Komenda 13.0 1:18 14.0 1:01 2:19 0
38. #469 Tiganj Sara PD Kamnik 11.0+ 0:39 19.0 1:02 1:41 0
39. #415 Popovič Neja AO Vipava 11.0 1:00 20.0+ 1:05 2:05 0
40. #421 Kovačič Anja ŠPO Radovljica 11.0+ 0:48 17.0+ 1:16 2:04 0
41. #420 Janežič Dolinšek Sergeja ŠPO Radovljica 11.0+ 1:00 17.0+ 1:30 2:30 0
42. #458 Osredkar Tia ŠPO Komenda 11.0+ 0:48 14.0 1:14 2:02 0
43. #472 Jesenko Danaja ŠPO Radovljica 11.0+ 1:36 14.0 1:38 3:14 0
44. #427 Repe Špela PK Žirovnica 11.0 0:51 17.0 1:15 2:06 0
45. #478 Novak Zarja ŠPO Rašica 11.0+ 0:40 8.0 0:20 1:00 0
46. #410 Grošelj Brina PD Kamnik 11.0 1:05 14.0 1:38 2:43 0
47. #477 Logar Juša PK Žirovnica 11.0 1:23 11.0 0:48 2:11 0
48. #424 Zidar Tara ŠPO Radovljica 8.0 0:49 11.0+ 0:38 1:27 0
49. #461 Magister Mila PK Žirovnica 6.0+ 1:23 11.0+ 1:20 2:43 0
50. #403 Kavčič Pavla ŠPO Radovljica 7.0 1:20 11.0 1:24 2:44 0
#408 Jan Nuša ŠPO Radovljica 0
Po smereh
smer 1 (višina 29) višina čas
1. #404 Funa Lina ŠPK Plus 29.0 1:30
2. #457 Mlakar Starič Zala PK FA 26.0+ 1:30
3. #454 Peklaj Zala ŠPK Andrej Kokalj 25.0+ 1:50
4. #464 Anžur Ema PK Scena 22.0+ 1:40
4. #456 Rakar Tinka ŠPO Jesenice 22.0+ 1:56
4. #406 Laharnar Lina ŠPO Radovljica 22.0+ 2:07
7. #422 Dacar Vita PK Kamnik 19.0+ 0:54
7. #414 Habjan Lana PK Scena 19.0+ 0:59
7. #409 Miklavčič Zala PK Scena 19.0+ 1:13
7. #462 Koselj Ana PK Žirovnica 19.0+ 1:17
7. #418 Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 19.0+ 1:27
7. #476 Glavač Ela ŠPO Radovljica 19.0+ 1:35
13. #405 Likar Julija DRPK 18.0+ 1:08
13. #468 Reš Lara PK Žirovnica 18.0+ 1:09
15. #465 Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 18.0 1:47
16. #467 Kecman Kordež Ivana ŠPO Jesenice 17.0+ 0:50
17. #455 Božič Ajda DRPK 15.0+ 1:01
17. #416 Prvinšek Tina PK Kamnik 15.0+ 1:03
17. #473 Pisk Špela AO Žiri 15.0+ 1:38
17. #412 Batagelj Julija DRPK 15.0+ 1:55
21. #459 Žumer Katjuša AO Kranj 14.0+ 1:11
21. #407 Rebec Neža ŠPK Plus 14.0+ 1:17
21. #428 Šifrer Barbara AO Kranj 14.0+ 1:20
21. #419 Mavec Eva PK Kamnik 14.0+ 1:33
21. #471 Čop Sara ŠPO Domžale 14.0+ 1:35
26. #423 Trunk Nina PK Kamnik 14.0 1:30
27. #417 Zupan Maša PK Žirovnica 13.0+ 0:47
27. #475 Urbanija Ana DRPK 13.0+ 1:33
27. #426 Weber Špela ŠPK Plus 13.0+ 1:37
30. #411 Oblak Naja ŠPO Komenda 13.0 1:18
31. #425 Pestotnik Katja ŠPO Rašica 12.0+ 1:24
32. #463 Ramuš Lara PK Žirovnica 11.0+ 0:37
32. #469 Tiganj Sara PD Kamnik 11.0+ 0:39
32. #478 Novak Zarja ŠPO Rašica 11.0+ 0:40
32. #413 Uršič Ana ŠPK Plus 11.0+ 0:41
32. #466 Gruden Zarja ŠPO Domžale 11.0+ 0:45
32. #474 Babnik Brina PK Kamnik 11.0+ 0:47
32. #421 Kovačič Anja ŠPO Radovljica 11.0+ 0:48
32. #458 Osredkar Tia ŠPO Komenda 11.0+ 0:48
32. #420 Janežič Dolinšek Sergeja ŠPO Radovljica 11.0+ 1:00
32. #460 Gunde Zala AO Kranj 11.0+ 1:08
32. #470 Čulav Iva ŠPK Plus 11.0+ 1:30
32. #472 Jesenko Danaja ŠPO Radovljica 11.0+ 1:36
44. #427 Repe Špela PK Žirovnica 11.0 0:51
44. #415 Popovič Neja AO Vipava 11.0 1:00
44. #410 Grošelj Brina PD Kamnik 11.0 1:05
44. #477 Logar Juša PK Žirovnica 11.0 1:23
48. #424 Zidar Tara ŠPO Radovljica 8.0 0:49
49. #403 Kavčič Pavla ŠPO Radovljica 7.0 1:20
50. #461 Magister Mila PK Žirovnica 6.0+ 1:23
 
smer 7 (višina 34) višina čas
1. #404 Funa Lina ŠPK Plus 34.0 1:39
1. #457 Mlakar Starič Zala PK FA 34.0 1:51
3. #456 Rakar Tinka ŠPO Jesenice 31.0+ 2:12
4. #405 Likar Julija DRPK 25.0+ 1:20
5. #422 Dacar Vita PK Kamnik 23.0+ 1:15
5. #406 Laharnar Lina ŠPO Radovljica 23.0+ 1:31
7. #409 Miklavčič Zala PK Scena 23.0 1:10
7. #468 Reš Lara PK Žirovnica 23.0 1:17
7. #476 Glavač Ela ŠPO Radovljica 23.0 1:22
7. #464 Anžur Ema PK Scena 23.0 1:27
7. #473 Pisk Špela AO Žiri 23.0 2:05
12. #467 Kecman Kordež Ivana ŠPO Jesenice 22.0+ 0:55
12. #414 Habjan Lana PK Scena 22.0+ 1:00
12. #417 Zupan Maša PK Žirovnica 22.0+ 1:03
12. #454 Peklaj Zala ŠPK Andrej Kokalj 22.0+ 1:22
12. #423 Trunk Nina PK Kamnik 22.0+ 1:30
12. #418 Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 22.0+ 1:30
18. #412 Batagelj Julija DRPK 22.0 1:48
19. #462 Koselj Ana PK Žirovnica 21.0+ 0:53
19. #455 Božič Ajda DRPK 21.0+ 1:02
19. #463 Ramuš Lara PK Žirovnica 21.0+ 1:07
19. #416 Prvinšek Tina PK Kamnik 21.0+ 1:08
19. #407 Rebec Neža ŠPK Plus 21.0+ 1:13
19. #428 Šifrer Barbara AO Kranj 21.0+ 1:17
19. #470 Čulav Iva ŠPK Plus 21.0+ 1:19
19. #465 Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 21.0+ 1:40
27. #471 Čop Sara ŠPO Domžale 21.0 1:46
27. #460 Gunde Zala AO Kranj 21.0 1:58
29. #415 Popovič Neja AO Vipava 20.0+ 1:05
29. #474 Babnik Brina PK Kamnik 20.0+ 1:11
29. #426 Weber Špela ŠPK Plus 20.0+ 1:12
29. #466 Gruden Zarja ŠPO Domžale 20.0+ 1:26
29. #419 Mavec Eva PK Kamnik 20.0+ 1:29
29. #413 Uršič Ana ŠPK Plus 20.0+ 1:36
35. #459 Žumer Katjuša AO Kranj 19.0+ 1:06
35. #425 Pestotnik Katja ŠPO Rašica 19.0+ 1:24
37. #469 Tiganj Sara PD Kamnik 19.0 1:02
38. #475 Urbanija Ana DRPK 18.0 2:14
39. #421 Kovačič Anja ŠPO Radovljica 17.0+ 1:16
39. #420 Janežič Dolinšek Sergeja ŠPO Radovljica 17.0+ 1:30
41. #427 Repe Špela PK Žirovnica 17.0 1:15
42. #411 Oblak Naja ŠPO Komenda 14.0 1:01
42. #458 Osredkar Tia ŠPO Komenda 14.0 1:14
42. #472 Jesenko Danaja ŠPO Radovljica 14.0 1:38
42. #410 Grošelj Brina PD Kamnik 14.0 1:38
46. #424 Zidar Tara ŠPO Radovljica 11.0+ 0:38
46. #461 Magister Mila PK Žirovnica 11.0+ 1:20
48. #477 Logar Juša PK Žirovnica 11.0 0:48
48. #403 Kavčič Pavla ŠPO Radovljica 11.0 1:24
50. #478 Novak Zarja ŠPO Rašica 8.0 0:20
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub smer 1 smer 7 Skupni čas Točk
1. #554 Margon Matevž ŠPD Korenjak 27.0+ 2:15 34.0 1:55 4:10 100
2. #504 Jurekovič Gorazd ŠPO Radovljica 27.0 1:28 34.0 1:23 2:51 80
3. #516 Žigon Amadej PK Scena 24.0+ 1:39 32.0 1:24 3:03 65
4. #506 Lužnik Robba Jaka Pš Peter Mrak 19.0+ 1:51 27.0+ 1:42 3:33 55
5. #509 Žagar Alen Plezalno društvo Grif 19.0+ 1:47 25.0 1:35 3:22 51
6. #505 Savorgnani Maj ŠPO Jesenice 22.0+ 1:27 22.0+ 0:57 2:24 47
7. #508 Jeran Pirih Nejc ŠPO Radovljica 19.0+ 1:10 23.0+ 1:19 2:29 43
8. #514 Kordiš Žiga ŠD Balvanija 19.0+ 1:32 23.0 1:21 2:53 40
9. #562 Ponikvar Andrej ŠPO Radovljica 19.0 1:21 22.0+ 1:30 2:51 37
10. #507 Krepfl Anej DRPK 19.0+ 1:33 21.0+ 0:53 2:26 34
11. #510 Ambrožič Luka PK Škofja Loka 19.0+ 1:15 21.0+ 1:16 2:31 31
12. #556 Kalan Lukas PK Žirovnica 15.0+ 1:14 22.0+ 1:11 2:25 28
13. #561 Grilc Matjaž ŠPO Radovljica 15.0 1:26 22.0+ 1:37 3:03 26
14. #557 Bohorč Bor PK Kamnik 18.0 1:02 22.0 0:56 1:58 24
15. #555 Elikan Longo Lev DRPK 18.0 1:36 22.0 1:01 2:37 22
16. #513 Markun Matevž AO Bohinj 11.0+ 0:41 22.0 1:54 2:35 20
17. #564 Kosmač Ahčan Tit DRPK 15.0 0:44 21.0+ 0:48 1:32 18
18. #559 Berne Aljaž ŠD Proteus 15.0+ 1:37 20.0+ 1:34 3:11 16
19. #560 Bat Zupan Jakob AO Vipava 13.0+ 2:30 21.0+ 1:29 3:59 14
20. #503 Lipanje Jernej ŠPK Plus 15.0 0:57 20.0 1:22 2:19 12
21. #565 Pavlič Juriša Nejc ŠPK Andrej Kokalj 11.0+ 0:34 21.0+ 1:04 1:38 10
22. #563 Bratina Gašper DRPK 11.0+ 1:02 21.0+ 0:49 1:51 9
23. #567 Ahlin Matevž AO Kranj 11.0+ 0:41 21.0+ 1:42 2:23 8
24. #517 Jalen Nejc ŠPO Radovljica 11.0+ 0:51 19.0 1:16 2:07 7
25. #515 Podobnik Tim ŠPK Andrej Kokalj 11.0+ 1:11 19.0 1:42 2:53 6
26. #512 Perko Tjuš ŠPO Komenda 11.0+ 0:55 8.0 0:26 1:21 5
27. #511 Grmek Jakob Pš Peter Mrak 11.0 0:59 15.0 1:04 2:03 4
28. #558 Čarman Žiga AO Kranj 9.0+ 1:30 17.0 1:38 3:08 3
29. #566 Khan Kabir Izak ŠPO Rašica 11.0 2:13 8.0+ 1:10 3:23 2
Po smereh
smer 1 (višina 29) višina čas
1. #554 Margon Matevž ŠPD Korenjak 27.0+ 2:15
2. #504 Jurekovič Gorazd ŠPO Radovljica 27.0 1:28
3. #516 Žigon Amadej PK Scena 24.0+ 1:39
4. #505 Savorgnani Maj ŠPO Jesenice 22.0+ 1:27
5. #508 Jeran Pirih Nejc ŠPO Radovljica 19.0+ 1:10
5. #510 Ambrožič Luka PK Škofja Loka 19.0+ 1:15
5. #514 Kordiš Žiga ŠD Balvanija 19.0+ 1:32
5. #507 Krepfl Anej DRPK 19.0+ 1:33
5. #509 Žagar Alen Plezalno društvo Grif 19.0+ 1:47
5. #506 Lužnik Robba Jaka Pš Peter Mrak 19.0+ 1:51
11. #562 Ponikvar Andrej ŠPO Radovljica 19.0 1:21
12. #557 Bohorč Bor PK Kamnik 18.0 1:02
12. #555 Elikan Longo Lev DRPK 18.0 1:36
14. #556 Kalan Lukas PK Žirovnica 15.0+ 1:14
14. #559 Berne Aljaž ŠD Proteus 15.0+ 1:37
16. #564 Kosmač Ahčan Tit DRPK 15.0 0:44
16. #503 Lipanje Jernej ŠPK Plus 15.0 0:57
16. #561 Grilc Matjaž ŠPO Radovljica 15.0 1:26
19. #560 Bat Zupan Jakob AO Vipava 13.0+ 2:30
20. #565 Pavlič Juriša Nejc ŠPK Andrej Kokalj 11.0+ 0:34
20. #513 Markun Matevž AO Bohinj 11.0+ 0:41
20. #567 Ahlin Matevž AO Kranj 11.0+ 0:41
20. #517 Jalen Nejc ŠPO Radovljica 11.0+ 0:51
20. #512 Perko Tjuš ŠPO Komenda 11.0+ 0:55
20. #563 Bratina Gašper DRPK 11.0+ 1:02
20. #515 Podobnik Tim ŠPK Andrej Kokalj 11.0+ 1:11
27. #511 Grmek Jakob Pš Peter Mrak 11.0 0:59
27. #566 Khan Kabir Izak ŠPO Rašica 11.0 2:13
29. #558 Čarman Žiga AO Kranj 9.0+ 1:30
 
smer 7 (višina 34) višina čas
1. #504 Jurekovič Gorazd ŠPO Radovljica 34.0 1:23
1. #554 Margon Matevž ŠPD Korenjak 34.0 1:55
3. #516 Žigon Amadej PK Scena 32.0 1:24
4. #506 Lužnik Robba Jaka Pš Peter Mrak 27.0+ 1:42
5. #509 Žagar Alen Plezalno društvo Grif 25.0 1:35
6. #508 Jeran Pirih Nejc ŠPO Radovljica 23.0+ 1:19
7. #514 Kordiš Žiga ŠD Balvanija 23.0 1:21
8. #505 Savorgnani Maj ŠPO Jesenice 22.0+ 0:57
8. #556 Kalan Lukas PK Žirovnica 22.0+ 1:11
8. #562 Ponikvar Andrej ŠPO Radovljica 22.0+ 1:30
8. #561 Grilc Matjaž ŠPO Radovljica 22.0+ 1:37
12. #557 Bohorč Bor PK Kamnik 22.0 0:56
12. #555 Elikan Longo Lev DRPK 22.0 1:01
12. #513 Markun Matevž AO Bohinj 22.0 1:54
15. #564 Kosmač Ahčan Tit DRPK 21.0+ 0:48
15. #563 Bratina Gašper DRPK 21.0+ 0:49
15. #507 Krepfl Anej DRPK 21.0+ 0:53
15. #565 Pavlič Juriša Nejc ŠPK Andrej Kokalj 21.0+ 1:04
15. #510 Ambrožič Luka PK Škofja Loka 21.0+ 1:16
15. #560 Bat Zupan Jakob AO Vipava 21.0+ 1:29
15. #567 Ahlin Matevž AO Kranj 21.0+ 1:42
22. #559 Berne Aljaž ŠD Proteus 20.0+ 1:34
23. #503 Lipanje Jernej ŠPK Plus 20.0 1:22
24. #517 Jalen Nejc ŠPO Radovljica 19.0 1:16
24. #515 Podobnik Tim ŠPK Andrej Kokalj 19.0 1:42
26. #558 Čarman Žiga AO Kranj 17.0 1:38
27. #511 Grmek Jakob Pš Peter Mrak 15.0 1:04
28. #566 Khan Kabir Izak ŠPO Rašica