Vipava 1. dan - Uradni rezultati


Mesto Številka Priimek Ime Klub Vrh Cone Poizkusov vrh Poizkusov cona Točk
1. #2 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 8 8 8 8 66
1. #5 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 8 8 8 8 66
1. #7 Polanc Golob Neža AO Vipava 8 8 8 8 66
1. #8 Marjetič Zala ŠPD Korenjak 8 8 8 8 66
1. #9 Cigale Blažka ŠD Proteus 8 8 8 8 66
1. #11 Bavdek Sara GŠD Bricalp 8 8 8 8 66
7. #6 Poženel Leila Ema Pš Peter Mrak 8 8 9 9 43
8. #4 Štravs Sara Pš Peter Mrak 8 8 10 10 40
9. #1 Gosgnach Jasna Pš Peter Mrak 7 8 9 12 37
10. #3 Mihelj Lila DEŠ 7 7 10 9 34
11. #10 Kete Manca AO Vipava 6 7 6 7 31
Mesto Številka Priimek Ime Klub Vrh Cone Poizkusov vrh Poizkusov cona Točk
1. #102 Oblak Maks ŠPD Korenjak 8 8 9 8 100
2. #103 Žmavc Andre AO Kranj 8 8 11 8 80
3. #106 Stevanovič Luka PK Žirovnica 8 8 13 9 65
4. #101 Uhan Žan DRPK 8 8 13 10 55
5. #104 Müller Izak ŠPO Radovljica 8 8 14 8 51
6. #109 Kovačec Matevž Plezalno društvo Grif 7 8 16 13 47
7. #108 Knafelj Erazem PK Žirovnica 7 7 9 7 43
8. #105 Knafelj Bor PK Žirovnica 6 8 9 11 40
9. #107 Velikonja Blaž Pš Peter Mrak 6 8 11 9 37
10. #110 Nagode Kristjan AO Vipava 4 7 4 10 34
Mesto Številka Priimek Ime Klub Vrh Cone Poizkusov vrh Poizkusov cona Točk
1. #204 Jeseničnik Pia DEŠ 8 8 8 8 53
1. #207 Gabršček Manja Pš Peter Mrak 8 8 8 8 53
1. #208 Bobnar Tina GŠD Bricalp 8 8 8 8 53
1. #212 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 8 8 8 8 53
1. #214 Lipanje Petra ŠPK Plus 8 8 8 8 53
1. #215 Bukovec Eva PK Žirovnica 8 8 8 8 53
1. #216 Kramar Ališa ŠPD Korenjak 8 8 8 8 53
1. #217 Čepon Laura DRPK 8 8 8 8 53
1. #219 Isak Naja ŠD Balvanija 8 8 8 8 53
1. #220 Furlan Ela AO Vipava 8 8 8 8 53
1. #224 Miler Jera ŠD Proteus 8 8 8 8 53
12. #206 Babič Liza ŠPO Jesenice 8 8 9 8 27
12. #221 Fliser Špela ŠPO Jesenice 8 8 9 8 27
14. #210 Nagode Neža AO Vipava 8 8 9 9 22
14. #211 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 8 8 9 9 22
14. #222 Bergant Nika PK Škofja Loka 8 8 9 9 22
17. #213 Belingar Tina DEŠ 8 8 10 8 18
18. #223 Kikelj Julija PK Žirovnica 8 8 14 12 16
19. #218 Ahec Maša ŠPO Jesenice 8 8 17 8 14
20. #209 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 7 8 10 11 12
21. #202 Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 7 7 8 8 10
22. #205 Premrl Lucija AO Vipava 6 8 11 15 9
23. #203 Bambič Vaneja GŠD Bricalp 6 6 18 9 8
24. #201 Ipavec Tia PK Žirovnica 5 6 6 7 7
Mesto Številka Priimek Ime Klub Vrh Cone Poizkusov vrh Poizkusov cona Točk
1. #318 Pengov Pavel Gal DRPK 8 8 11 9 100
2. #302 Cigale Jakob ŠD Proteus 8 8 13 8 80
3. #305 Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 8 8 18 12 65
4. #303 Stubelj Ars Oskar Pš Peter Mrak 7 8 15 11 55
5. #307 Janžekovič Erazem PK Kamnik 6 8 10 14 51
6. #306 Logar Lin PK Žirovnica 6 7 13 12 47
7. #315 Kokalj Rene ŠPO Jesenice 6 6 12 9 43
8. #308 Burnik Lovro GŠD Bricalp 5 7 8 10 40
9. #312 Dujc Anže ŠD Proteus 5 7 9 8 37
10. #316 Jugovic David Aleksej GŠD Bricalp 5 7 13 14 34
11. #317 Premrl Matevž ŠD Proteus 4 7 5 7 31
12. #309 Hiti Ožbej AO Kranj 4 7 14 15 28
13. #313 Makuc Maj Pš Peter Mrak 4 6 10 8 26
14. #301 Kete Luka AO Vipava 4 6 10 9 24
15. #310 Kokošar Maks ŠD Proteus 3 7 15 23 22
16. #311 Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 3 6 6 8 20
17. #304 Peternelj Matic ŠD Proteus 3 5 12 7 18
18. #314 Vezjak Juljan DRPK 2 6 10 13 16
19. #319 Skube Jan ŠPO Domžale 2 5 3 7 14
20. #320 Skube Žan ŠPO Domžale 1 5 1 6 12


nazaj na prvo stran