Žirovnica - Uradni rezultati


Mesto Številka Priimek Ime Klub 4 5 Skupni čas Točk
1. #11 Sivec Maša PD Kamnik 28.0+ 1:21 33.0 1:05 2:26 100
2. #54 Marjetič Zala ŠPD Korenjak 28.0+ 1:37 33.0 1:44 3:21 80
3. #5 Cigale Blažka ŠD Proteus 28.0+ 2:09 33.0 1:26 3:35 65
4. #6 Polanc Golob Neža AO Vipava 27.0 1:37 33.0 1:35 3:12 55
5. #55 Bavdek Sara GŠD Bricalp 27.0 1:47 33.0 1:37 3:24 51
6. #4 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 28.0+ 2:00 28.0+ 1:07 3:07 47
7. #10 Vrhunc Grgič Brina AO Kranj 26.0+ 1:27 33.0 1:08 2:35 43
8. #56 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 25.0+ 2:16 29.0+ 3:01 5:17 40
9. #61 Mencinger Hana ŠPO Radovljica 22.0 1:41 25.0+ 1:32 3:13 37
10. #60 Kragelj Eva ŠD Proteus 21.0+ 1:22 27.0+ 1:34 2:56 34
11. #13 Lukežič Neva ŠD Proteus 20.0+ 1:39 25.0 1:08 2:47 31
12. #7 Zupanc Pia GŠD Bricalp 21.0 2:40 21.0 1:28 4:08 28
13. #9 Jaki Shima DRPK 22.0 2:47 20.0+ 2:10 4:57 26
14. #59 Dagarin Manca AO Kranj 13.0 1:06 21.0 1:37 2:43 24
15. #12 Kikelj Ela PK Žirovnica 21.0 2:50 20.0+ 4:00 6:50 22
16. #58 Mahne Taša ŠD Proteus 18.0 1:43 20.0+ 1:18 3:01 20
17. #57 Sojer Tamara ŠPO Domžale 13.0 0:52 20.0+ 1:36 2:28 18
18. #62 Mali Monika PK Žirovnica 7.0 0:37 20.0+ 1:50 2:27 16
19. #8 Jalen Ula PK Žirovnica 7.0 2:08 20.0+ 2:04 4:12 14
Po smereh
4 (višina 31) višina čas
1. #11 Sivec Maša PD Kamnik 28.0+ 1:21
1. #54 Marjetič Zala ŠPD Korenjak 28.0+ 1:37
1. #4 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 28.0+ 2:00
1. #5 Cigale Blažka ŠD Proteus 28.0+ 2:09
5. #6 Polanc Golob Neža AO Vipava 27.0 1:37
5. #55 Bavdek Sara GŠD Bricalp 27.0 1:47
7. #10 Vrhunc Grgič Brina AO Kranj 26.0+ 1:27
8. #56 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 25.0+ 2:16
9. #61 Mencinger Hana ŠPO Radovljica 22.0 1:41
9. #9 Jaki Shima DRPK 22.0 2:47
11. #60 Kragelj Eva ŠD Proteus 21.0+ 1:22
12. #7 Zupanc Pia GŠD Bricalp 21.0 2:40
12. #12 Kikelj Ela PK Žirovnica 21.0 2:50
14. #13 Lukežič Neva ŠD Proteus 20.0+ 1:39
15. #58 Mahne Taša ŠD Proteus 18.0 1:43
16. #57 Sojer Tamara ŠPO Domžale 13.0 0:52
16. #59 Dagarin Manca AO Kranj 13.0 1:06
18. #62 Mali Monika PK Žirovnica 7.0 0:37
18. #8 Jalen Ula PK Žirovnica 7.0 2:08
 
5 (višina 33) višina čas
1. #11 Sivec Maša PD Kamnik 33.0 1:05
1. #10 Vrhunc Grgič Brina AO Kranj 33.0 1:08
1. #5 Cigale Blažka ŠD Proteus 33.0 1:26
1. #6 Polanc Golob Neža AO Vipava 33.0 1:35
1. #55 Bavdek Sara GŠD Bricalp 33.0 1:37
1. #54 Marjetič Zala ŠPD Korenjak 33.0 1:44
7. #56 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 29.0+ 3:01
8. #4 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 28.0+ 1:07
9. #60 Kragelj Eva ŠD Proteus 27.0+ 1:34
10. #61 Mencinger Hana ŠPO Radovljica 25.0+ 1:32
11. #13 Lukežič Neva ŠD Proteus 25.0 1:08
12. #7 Zupanc Pia GŠD Bricalp 21.0 1:28
12. #59 Dagarin Manca AO Kranj 21.0 1:37
14. #58 Mahne Taša ŠD Proteus 20.0+ 1:18
14. #57 Sojer Tamara ŠPO Domžale 20.0+ 1:36
14. #62 Mali Monika PK Žirovnica 20.0+ 1:50
14. #8 Jalen Ula PK Žirovnica 20.0+ 2:04
14. #9 Jaki Shima DRPK 20.0+ 2:10
14. #12 Kikelj Ela PK Žirovnica 20.0+ 4:00
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub 4 5 Skupni čas Točk
1. #155 Stevanovič Luka PK Žirovnica 27.0 1:35 33.0 1:28 3:03 100
2. #154 Oblak Maks ŠPD Korenjak 27.0+ 1:21 28.0 1:36 2:57 80
3. #104 Žmavc Andre AO Kranj 26.0 1:35 33.0 1:25 3:00 65
4. #105 Čreslovnik Nejc ŠD Balvanija 25.0 1:35 33.0 1:37 3:12 55
5. #116 Travnik Maj ŠPO Jesenice 25.0+ 1:31 28.0 1:08 2:39 51
6. #163 Milanič Julij Plezalno društvo Grif 25.0+ 2:00 25.0+ 1:13 3:13 47
7. #106 Kovačec Matevž Plezalno društvo Grif 23.0 1:16 25.0+ 1:04 2:20 43
8. #113 Abe Aljaž ŠPO Domžale 25.0 1:40 25.0 1:04 2:44 40
9. #157 Knafelj Erazem PK Žirovnica 21.0 1:55 25.0+ 2:09 4:04 37
10. #158 Kelbl Lovro PK Žirovnica 22.0+ 1:37 23.0+ 1:34 3:11 34
11. #156 Uhan Žan DRPK 21.0 1:52 24.0+ 2:12 4:04 31
12. #159 Logar Kris PK Žirovnica 13.0 1:00 25.0 1:27 2:27 28
13. #165 Müller Izak ŠPO Radovljica 20.0 3:32 20.0+ 2:40 6:12 26
14. #161 Knafelj Bor PK Žirovnica 7.0 0:44 25.0 1:23 2:07 24
15. #114 Karner Erik ŠPO Domžale 17.0+ 1:38 20.0 1:37 3:15 22
16. #115 Marušič Ilija Pš Peter Mrak 7.0 0:21 20.0+ 1:35 1:56 20
17. #107 Turk Drejc ŠPO Radovljica 13.0 1:03 19.0 0:49 1:52 18
18. #112 Eržen Vid PK Žirovnica 7.0 0:40 19.0 1:06 1:46 16
19. #162 Resman Marcel ŠPO Radovljica 8.0 0:46 11.0+ 2:03 2:49 14
20. #109 Eržen Lan PK Žirovnica 5.0 0:52 20.0 2:03 2:55 12
21. #108 Mali Matija PK Žirovnica 5.0 1:15 19.0 2:00 3:15 10
22. #111 Langus Nikolaj ŠPO Radovljica 7.0 0:54 10.0+ 1:10 2:04 9
23. #160 Bernik Žan PK Žirovnica 5.0 0:58 13.0 1:33 2:31 8
24. #164 Blažič Theodor PK Žirovnica 4.0 0:22 13.0+ 2:40 3:02 7
25. #110 Ipavec Jaka PK Žirovnica 5.0 0:50 10.0+ 1:26 2:16 6
Po smereh
4 (višina 31) višina čas
1. #154 Oblak Maks ŠPD Korenjak 27.0+ 1:21
2. #155 Stevanovič Luka PK Žirovnica 27.0 1:35
3. #104 Žmavc Andre AO Kranj 26.0 1:35
4. #116 Travnik Maj ŠPO Jesenice 25.0+ 1:31
4. #163 Milanič Julij Plezalno društvo Grif 25.0+ 2:00
6. #105 Čreslovnik Nejc ŠD Balvanija 25.0 1:35
6. #113 Abe Aljaž ŠPO Domžale 25.0 1:40
8. #106 Kovačec Matevž Plezalno društvo Grif 23.0 1:16
9. #158 Kelbl Lovro PK Žirovnica 22.0+ 1:37
10. #156 Uhan Žan DRPK 21.0 1:52
10. #157 Knafelj Erazem PK Žirovnica 21.0 1:55
12. #165 Müller Izak ŠPO Radovljica 20.0 3:32
13. #114 Karner Erik ŠPO Domžale 17.0+ 1:38
14. #159 Logar Kris PK Žirovnica 13.0 1:00
14. #107 Turk Drejc ŠPO Radovljica 13.0 1:03
16. #162 Resman Marcel ŠPO Radovljica 8.0 0:46
17. #115 Marušič Ilija Pš Peter Mrak 7.0 0:21
17. #112 Eržen Vid PK Žirovnica 7.0 0:40
17. #161 Knafelj Bor PK Žirovnica 7.0 0:44
17. #111 Langus Nikolaj ŠPO Radovljica 7.0 0:54
21. #110 Ipavec Jaka PK Žirovnica 5.0 0:50
21. #109 Eržen Lan PK Žirovnica 5.0 0:52
21. #160 Bernik Žan PK Žirovnica 5.0 0:58
21. #108 Mali Matija PK Žirovnica 5.0 1:15
25. #164 Blažič Theodor PK Žirovnica 4.0 0:22
 
5 (višina 33) višina čas
1. #104 Žmavc Andre AO Kranj 33.0 1:25
1. #155 Stevanovič Luka PK Žirovnica 33.0 1:28
1. #105 Čreslovnik Nejc ŠD Balvanija 33.0 1:37
4. #116 Travnik Maj ŠPO Jesenice 28.0 1:08
4. #154 Oblak Maks ŠPD Korenjak 28.0 1:36
6. #106 Kovačec Matevž Plezalno društvo Grif 25.0+ 1:04
6. #163 Milanič Julij Plezalno društvo Grif 25.0+ 1:13
6. #157 Knafelj Erazem PK Žirovnica 25.0+ 2:09
9. #113 Abe Aljaž ŠPO Domžale 25.0 1:04
9. #161 Knafelj Bor PK Žirovnica 25.0 1:23
9. #159 Logar Kris PK Žirovnica 25.0 1:27
12. #156 Uhan Žan DRPK 24.0+ 2:12
13. #158 Kelbl Lovro PK Žirovnica 23.0+ 1:34
14. #115 Marušič Ilija Pš Peter Mrak 20.0+ 1:35
14. #165 Müller Izak ŠPO Radovljica 20.0+ 2:40
16. #114 Karner Erik ŠPO Domžale 20.0 1:37
16. #109 Eržen Lan PK Žirovnica 20.0 2:03
18. #107 Turk Drejc ŠPO Radovljica 19.0 0:49
18. #112 Eržen Vid PK Žirovnica 19.0 1:06
18. #108 Mali Matija PK Žirovnica 19.0 2:00
21. #164 Blažič Theodor PK Žirovnica 13.0+ 2:40
22. #160 Bernik Žan PK Žirovnica 13.0 1:33
23. #162 Resman Marcel ŠPO Radovljica 11.0+ 2:03
24. #111 Langus Nikolaj ŠPO Radovljica 10.0+ 1:10
24. #110 Ipavec Jaka PK Žirovnica 10.0+ 1:26
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub 1 6 Skupni čas Točk
1. #204 Miler Jera ŠD Proteus 34.0 1:27 36.0 3:05 4:32 100
2. #256 Babič Liza ŠPO Jesenice 34.0 1:41 33.0 2:05 3:46 80
3. #205 Čepon Laura DRPK 32.0 1:40 36.0 3:03 4:43 65
4. #267 Fliser Špela ŠPO Jesenice 32.0+ 2:15 27.0 2:03 4:18 55
5. #206 Bukovec Eva PK Žirovnica 30.0 1:20 33.0+ 2:28 3:48 51
6. #220 Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 32.0+ 1:17 25.0 1:24 2:41 47
7. #258 Ahec Maša ŠPO Jesenice 32.0+ 1:41 25.0 1:31 3:12 43
8. #254 Bobnar Tina GŠD Bricalp 32.0 1:20 26.0 1:28 2:48 40
9. #255 Isak Naja ŠD Balvanija 32.0 1:29 25.0+ 1:24 2:53 37
10. #211 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 32.0 1:32 25.0 1:32 3:04 34
11. #209 Furlan Ela AO Vipava 29.0+ 1:34 25.0+ 1:36 3:10 31
12. #208 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 29.0+ 1:07 25.0 1:36 2:43 28
13. #272 Bergant Nika PK Škofja Loka 30.0 1:18 23.0+ 1:18 2:36 26
14. #264 Peternelj Tara PK Škofja Loka 29.0+ 1:07 23.0+ 1:11 2:18 23
14. #273 Jeseničnik Pia DEŠ 29.0+ 1:09 23.0+ 1:09 2:18 23
16. #224 Gabršček Manja Pš Peter Mrak 29.0+ 1:29 23.0+ 1:56 3:25 20
17. #259 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 29.0+ 2:08 23.0+ 2:47 4:55 18
18. #213 Ponikvar Marija ŠPO Radovljica 29.0 1:14 23.0+ 1:45 2:59 16
19. #263 Kramar Ališa ŠPD Korenjak 27.0 1:22 23.0+ 1:00 2:22 14
20. #217 Boncelj Manca AO Kranj 26.0+ 1:23 22.0 1:21 2:44 12
21. #275 Kikelj Julija PK Žirovnica 26.0+ 1:35 19.0+ 1:47 3:22 10
22. #210 Kern Mija AO Kranj 27.0 1:38 19.0 1:30 3:08 9
23. #216 Žvan Alja ŠD Proteus 19.0+ 0:59 23.0 1:45 2:44 8
24. #214 Janežič Neža PK Kamnik 23.0 1:14 19.0 1:16 2:30 7
25. #207 Jesenko Zarja ŠPO Radovljica 19.0+ 1:45 19.0 1:41 3:26 6
26. #269 Jalen Zara PK Žirovnica 19.0+ 1:33 18.0 1:16 2:49 5
27. #270 Premrl Lucija AO Vipava 19.0+ 1:02 17.0 0:53 1:55 4
28. #265 Ipavec Tia PK Žirovnica 19.0+ 1:40 16.0+ 1:11 2:51 3
29. #215 Teran Nika AO Kranj 19.0 1:46 16.0 1:42 3:28 2
30. #223 Bambič Vaneja GŠD Bricalp 19.0 2:02 16.0 1:57 3:59 1
31. #203 Skale Demšar Petra PK Škofja Loka 7.0 0:20 19.0+ 1:55 2:15 0
32. #225 Mesojedec Erzin Trina ŠPO Radovljica 19.0 1:42 15.0 2:17 3:59 0
33. #219 Modrijan Klara PK Žirovnica 16.0 1:41 15.0 1:18 2:59 0
34. #271 Bedrač Meta AO Kranj 16.0 2:06 15.0 2:02 4:08 0
35. #260 Florjančič Mila AO Kranj 19.0 1:19 14.0 1:09 2:28 0
36. #266 Dornig Drobnič Sara GŠD Bricalp 15.0 1:09 15.0 0:59 2:08 0
37. #257 Sojer Heidi ŠPO Domžale 15.0 1:27 14.0 1:47 3:14 0
38. #268 Vilfan Nika AO Kranj 15.0+ 2:27 9.0 1:25 3:52 0
39. #262 Resman Mina ŠPO Radovljica 9.0 1:28 14.0 1:06 2:34 0
40. #261 Felicijan Lea ŠPO Domžale 9.0 1:03 9.0+ 1:04 2:07 0
41. #274 Lužnik Tisa PK Žirovnica 7.0+ 0:20 14.0 1:23 1:43 0
42. #221 Košelnik Neja Naja PK Žirovnica 9.0 2:02 9.0 1:39 3:41 0
43. #212 Kržišnik Mila AO Kranj 9.0 1:23 0.0+ 0:01 1:24 0
44. #218 Marenk Leja ŠPO Domžale 7.0+ 0:19 7.0 0:23 0:42 0
#222 Mur Ula AO Žiri 0
Po smereh
1 (višina 37) višina čas
1. #204 Miler Jera ŠD Proteus 34.0 1:27
1. #256 Babič Liza ŠPO Jesenice 34.0 1:41
3. #220 Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 32.0+ 1:17
3. #258 Ahec Maša ŠPO Jesenice 32.0+ 1:41
3. #267 Fliser Špela ŠPO Jesenice 32.0+ 2:15
6. #254 Bobnar Tina GŠD Bricalp 32.0 1:20
6. #255 Isak Naja ŠD Balvanija 32.0 1:29
6. #211 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 32.0 1:32
6. #205 Čepon Laura DRPK 32.0 1:40
10. #272 Bergant Nika PK Škofja Loka 30.0 1:18
10. #206 Bukovec Eva PK Žirovnica 30.0 1:20
12. #264 Peternelj Tara PK Škofja Loka 29.0+ 1:07
12. #208 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 29.0+ 1:07
12. #273 Jeseničnik Pia DEŠ 29.0+ 1:09
12. #224 Gabršček Manja Pš Peter Mrak 29.0+ 1:29
12. #209 Furlan Ela AO Vipava 29.0+ 1:34
12. #259 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 29.0+ 2:08
18. #213 Ponikvar Marija ŠPO Radovljica 29.0 1:14
19. #263 Kramar Ališa ŠPD Korenjak 27.0 1:22
19. #210 Kern Mija AO Kranj 27.0 1:38
21. #217 Boncelj Manca AO Kranj 26.0+ 1:23
21. #275 Kikelj Julija PK Žirovnica 26.0+ 1:35
23. #214 Janežič Neža PK Kamnik 23.0 1:14
24. #216 Žvan Alja ŠD Proteus 19.0+ 0:59
24. #270 Premrl Lucija AO Vipava 19.0+ 1:02
24. #269 Jalen Zara PK Žirovnica 19.0+ 1:33
24. #265 Ipavec Tia PK Žirovnica 19.0+ 1:40
24. #207 Jesenko Zarja ŠPO Radovljica 19.0+ 1:45
29. #260 Florjančič Mila AO Kranj 19.0 1:19
29. #225 Mesojedec Erzin Trina ŠPO Radovljica 19.0 1:42
29. #215 Teran Nika AO Kranj 19.0 1:46
29. #223 Bambič Vaneja GŠD Bricalp 19.0 2:02
33. #219 Modrijan Klara PK Žirovnica 16.0 1:41
33. #271 Bedrač Meta AO Kranj 16.0 2:06
35. #268 Vilfan Nika AO Kranj 15.0+ 2:27
36. #266 Dornig Drobnič Sara GŠD Bricalp 15.0 1:09
36. #257 Sojer Heidi ŠPO Domžale 15.0 1:27
38. #261 Felicijan Lea ŠPO Domžale 9.0 1:03
38. #212 Kržišnik Mila AO Kranj 9.0 1:23
38. #262 Resman Mina ŠPO Radovljica 9.0 1:28
38. #221 Košelnik Neja Naja PK Žirovnica 9.0 2:02
42. #218 Marenk Leja ŠPO Domžale 7.0+ 0:19
42. #274 Lužnik Tisa PK Žirovnica 7.0+ 0:20
44. #203 Skale Demšar Petra PK Škofja Loka 7.0 0:20
 
6 (višina 36) višina čas
1. #205 Čepon Laura DRPK 36.0 3:03
1. #204 Miler Jera ŠD Proteus 36.0 3:05
3. #206 Bukovec Eva PK Žirovnica 33.0+ 2:28
4. #256 Babič Liza ŠPO Jesenice 33.0 2:05
5. #267 Fliser Špela ŠPO Jesenice 27.0 2:03
6. #254 Bobnar Tina GŠD Bricalp 26.0 1:28
7. #255 Isak Naja ŠD Balvanija 25.0+ 1:24
7. #209 Furlan Ela AO Vipava 25.0+ 1:36
9. #220 Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 25.0 1:24
9. #258 Ahec Maša ŠPO Jesenice 25.0 1:31
9. #211 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 25.0 1:32
9. #208 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 25.0 1:36
13. #263 Kramar Ališa ŠPD Korenjak 23.0+ 1:00
13. #273 Jeseničnik Pia DEŠ 23.0+ 1:09
13. #264 Peternelj Tara PK Škofja Loka 23.0+ 1:11
13. #272 Bergant Nika PK Škofja Loka 23.0+ 1:18
13. #213 Ponikvar Marija ŠPO Radovljica 23.0+ 1:45
13. #224 Gabršček Manja Pš Peter Mrak 23.0+ 1:56
13. #259 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 23.0+ 2:47
20. #216 Žvan Alja ŠD Proteus 23.0 1:45
21. #217 Boncelj Manca AO Kranj 22.0 1:21
22. #275 Kikelj Julija PK Žirovnica 19.0+ 1:47
22. #203 Skale Demšar Petra PK Škofja Loka 19.0+ 1:55
24. #214 Janežič Neža PK Kamnik 19.0 1:16
24. #210 Kern Mija AO Kranj 19.0 1:30
24. #207 Jesenko Zarja ŠPO Radovljica 19.0 1:41
27. #269 Jalen Zara PK Žirovnica 18.0 1:16
28. #270 Premrl Lucija AO Vipava 17.0 0:53
29. #265 Ipavec Tia PK Žirovnica 16.0+ 1:11
30. #215 Teran Nika AO Kranj 16.0 1:42
30. #223 Bambič Vaneja GŠD Bricalp 16.0 1:57
32. #266 Dornig Drobnič Sara GŠD Bricalp 15.0 0:59
32. #219 Modrijan Klara PK Žirovnica 15.0 1:18
32. #271 Bedrač Meta AO Kranj 15.0 2:02
32. #225 Mesojedec Erzin Trina ŠPO Radovljica 15.0 2:17
36. #262 Resman Mina ŠPO Radovljica 14.0 1:06
36. #260 Florjančič Mila AO Kranj 14.0 1:09
36. #274 Lužnik Tisa PK Žirovnica 14.0 1:23
36. #257 Sojer Heidi ŠPO Domžale 14.0 1:47
40. #261 Felicijan Lea ŠPO Domžale 9.0+ 1:04
41. #268 Vilfan Nika AO Kranj 9.0 1:25
41. #221 Košelnik Neja Naja PK Žirovnica 9.0 1:39
43. #218 Marenk Leja ŠPO Domžale 7.0 0:23
44. #212 Kržišnik Mila AO Kranj 0.0+ 0:01
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub 1 6 Skupni čas Točk
1. #356 Logar Lin PK Žirovnica 32.0 1:30 31.0 3:16 4:46 100
2. #305 Kokalj Rene ŠPO Jesenice 32.0 2:20 23.0+ 1:53 4:13 80
3. #354 Pengov Pavel Gal DRPK 29.0+ 1:01 27.0 1:28 2:29 65
4. #304 Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 32.0 1:31 23.0 1:16 2:47 55
5. #319 Maček Tibor ŠPK Andrej Kokalj 29.0+ 1:03 25.0 1:02 2:05 51
6. #355 Cigale Jakob ŠD Proteus 30.0 1:19 23.0+ 1:39 2:58 47
7. #306 Burnik Lovro GŠD Bricalp 29.0+ 1:16 23.0+ 1:21 2:37 43
8. #369 Hiti Ožbej AO Kranj 27.0+ 1:31 21.0 1:35 3:06 40
9. #366 Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 19.0+ 1:00 23.0+ 1:11 2:11 37
10. #364 Janžekovič Erazem PK Kamnik 27.0 1:16 21.0 1:28 2:44 34
11. #311 Maler David ŠPO Radovljica 27.0+ 1:20 19.0 1:12 2:32 31
12. #359 Skube Žan ŠPO Domžale 20.0+ 0:53 21.0+ 1:36 2:29 28
13. #317 Zupanc Matevž AO Bohinj 29.0 1:18 18.0 1:03 2:21 26
14. #312 Stoilov Mark ŠPO Tržič 27.0 1:24 19.0 1:14 2:38 24
15. #307 Štefančič Šavs Jakob ŠD Balvanija 26.0 1:35 19.0 0:59 2:34 22
16. #362 Sodja Ožbej AO Bohinj 25.0+ 1:28 19.0 1:18 2:46 20
17. #315 Grkman Kristjan ŠPO Komenda 21.0 1:09 19.0 1:15 2:24 18
18. #318 Kokošar Maks ŠD Proteus 26.0 1:27 18.0+ 1:30 2:57 16
19. #367 Skube Jan ŠPO Domžale 19.0+ 1:22 19.0 1:29 2:51 14
20. #313 Makuc Maj Pš Peter Mrak 19.0+ 1:50 19.0 1:44 3:34 12
21. #314 Šorli Jakob AO Kranj 25.0+ 1:45 16.0+ 0:43 2:28 10
22. #363 Lukežič Pino ŠD Proteus 19.0 1:05 19.0 1:16 2:21 9
23. #309 Dujc Anže ŠD Proteus 19.0 1:17 18.0 1:13 2:30 8
24. #316 Primožič Lovro AO Bohinj 19.0 2:05 18.0 1:59 4:04 7
25. #357 Mally Žan PK Žirovnica 19.0 1:48 16.0 2:25 4:13 6
26. #365 Namar Rok Plezalno društvo Grif 19.0 1:09 15.0 1:00 2:09 5
27. #360 Peternelj Matic ŠD Proteus 19.0 1:38 9.0 1:55 3:33 4
28. #358 Tribušon Miha Pš Peter Mrak 16.0+ 1:04 14.0 1:28 2:32 3
29. #368 Bulovec Nik PK Žirovnica 11.0 1:05 9.0+ 1:06 2:11 2
30. #308 Ćorković Žan Luka PK Žirovnica 16.0 1:17 5.0+ 0:37 1:54 1
31. #361 Weithauser Matic PK Žirovnica 9.0 1:15 7.0 1:56 3:11 0
#310 Ulčar Ažbe AO Kranj 0
Po smereh
1 (višina 37) višina čas
1. #356 Logar Lin PK Žirovnica 32.0 1:30
1. #304 Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 32.0 1:31
1. #305 Kokalj Rene ŠPO Jesenice 32.0 2:20
4. #355 Cigale Jakob ŠD Proteus 30.0 1:19
5. #354 Pengov Pavel Gal DRPK 29.0+ 1:01
5. #319 Maček Tibor ŠPK Andrej Kokalj 29.0+ 1:03
5. #306 Burnik Lovro GŠD Bricalp 29.0+ 1:16
8. #317 Zupanc Matevž AO Bohinj 29.0 1:18
9. #311 Maler David ŠPO Radovljica 27.0+ 1:20
9. #369 Hiti Ožbej AO Kranj 27.0+ 1:31
11. #364 Janžekovič Erazem PK Kamnik 27.0 1:16
11. #312 Stoilov Mark ŠPO Tržič 27.0 1:24
13. #318 Kokošar Maks ŠD Proteus 26.0 1:27
13. #307 Štefančič Šavs Jakob ŠD Balvanija 26.0 1:35
15. #362 Sodja Ožbej AO Bohinj 25.0+ 1:28
15. #314 Šorli Jakob AO Kranj 25.0+ 1:45
17. #315 Grkman Kristjan ŠPO Komenda 21.0 1:09
18. #359 Skube Žan ŠPO Domžale 20.0+ 0:53
19. #366 Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 19.0+ 1:00
19. #367 Skube Jan ŠPO Domžale 19.0+ 1:22
19. #313 Makuc Maj Pš Peter Mrak 19.0+ 1:50
22. #363 Lukežič Pino ŠD Proteus 19.0 1:05
22. #365 Namar Rok Plezalno društvo Grif 19.0 1:09
22. #309 Dujc Anže ŠD Proteus 19.0 1:17
22. #360 Peternelj Matic ŠD Proteus 19.0 1:38
22. #357 Mally Žan PK Žirovnica 19.0 1:48
22. #316 Primožič Lovro AO Bohinj 19.0 2:05
28. #358 Tribušon Miha Pš Peter Mrak 16.0+ 1:04
29. #308 Ćorković Žan Luka PK Žirovnica 16.0 1:17
30. #368 Bulovec Nik PK Žirovnica 11.0 1:05
31. #361 Weithauser Matic PK Žirovnica 9.0 1:15
 
6 (višina 36) višina čas
1. #356 Logar Lin PK Žirovnica 31.0 3:16
2. #354 Pengov Pavel Gal DRPK 27.0 1:28
3. #319 Maček Tibor ŠPK Andrej Kokalj 25.0 1:02
4. #366 Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 23.0+ 1:11
4. #306 Burnik Lovro GŠD Bricalp 23.0+ 1:21
4. #355 Cigale Jakob ŠD Proteus 23.0+ 1:39
4. #305 Kokalj Rene ŠPO Jesenice 23.0+ 1:53
8. #304 Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 23.0 1:16
9. #359 Skube Žan ŠPO Domžale 21.0+ 1:36
10. #364 Janžekovič Erazem PK Kamnik 21.0 1:28
10. #369 Hiti Ožbej AO Kranj 21.0 1:35
12. #307 Štefančič Šavs Jakob ŠD Balvanija 19.0 0:59
12. #311 Maler David ŠPO Radovljica 19.0 1:12
12. #312 Stoilov Mark ŠPO Tržič 19.0 1:14
12. #315 Grkman Kristjan ŠPO Komenda 19.0 1:15
12. #363 Lukežič Pino ŠD Proteus 19.0 1:16
12. #362 Sodja Ožbej AO Bohinj 19.0 1:18
12. #367 Skube Jan ŠPO Domžale 19.0 1:29
12. #313 Makuc Maj Pš Peter Mrak 19.0 1:44
20. #318 Kokošar Maks ŠD Proteus 18.0+ 1:30
21. #317 Zupanc Matevž AO Bohinj 18.0 1:03
21. #309 Dujc Anže ŠD Proteus 18.0 1:13
21. #316 Primožič Lovro AO Bohinj 18.0 1:59
24. #314 Šorli Jakob AO Kranj 16.0+ 0:43
25. #357 Mally Žan PK Žirovnica 16.0 2:25
26. #365 Namar Rok Plezalno društvo Grif 15.0 1:00
27. #358 Tribušon Miha Pš Peter Mrak 14.0 1:28
28. #368 Bulovec Nik PK Žirovnica 9.0+ 1:06
29. #360 Peternelj Matic ŠD Proteus 9.0 1:55
30. #361 Weithauser Matic PK Žirovnica 7.0 1:56
31. #308 Ćorković Žan Luka PK Žirovnica 5.0+ 0:37
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub 2 7 Skupni čas Točk
1. #406 Rakar Tinka ŠPO Jesenice 28.0 1:49 36.0 2:29 4:18 100
2. #404 Podobnik Maruša ŠPK Andrej Kokalj 28.0 2:02 33.0 2:48 4:50 80
3. #456 Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 22.0+ 1:23 33.0 1:57 3:20 65
4. #408 Potočnik Kaja PK Škofja Loka 22.0 1:17 33.0+ 1:59 3:16 55
5. #462 Koselj Ana PK Žirovnica 23.0+ 1:06 27.0 1:06 2:12 51
6. #455 Anžur Ema PK Scena 22.0+ 1:25 32.0+ 2:10 3:35 47
7. #405 Likar Julija DRPK 22.0+ 1:21 27.0+ 1:36 2:57 43
8. #454 Bobnar Teja GŠD Bricalp 22.0+ 1:32 27.0 1:11 2:43 40
9. #460 Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 22.0+ 1:39 27.0 1:45 3:24 37
10. #418 Vehovar Eva PK Kamnik 22.0 1:37 27.0+ 1:45 3:22 34
11. #464 Izda Živa GŠD Bricalp 22.0+ 1:31 26.0+ 1:28 2:59 31
12. #469 Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 22.0+ 1:12 24.0 1:17 2:29 28
13. #413 Božič Sara ŠPO Jesenice 22.0 1:31 26.0+ 1:35 3:06 26
14. #453 Jerman Eva ŠPO Tržič 22.0 2:21 26.0+ 2:03 4:24 24
15. #416 Trunk Nina PK Kamnik 22.0 1:55 26.0 1:43 3:38 22
16. #461 Popovič Neja AO Vipava 20.0+ 1:30 26.0+ 1:20 2:50 20
17. #459 Maksimović Mila ŠPO Rašica 21.0+ 2:33 26.0 2:05 4:38 18
18. #423 Babnik Brina PK Kamnik 21.0+ 1:28 24.0 1:30 2:58 16
19. #458 Pisk Špela AO Žiri 21.0+ 2:24 23.0+ 1:46 4:10 14
20. #467 Gunde Zala AO Kranj 13.0 1:44 26.0+ 1:52 3:36 12
21. #419 Reberšak Zala ŠPO Radovljica 19.0+ 1:24 26.0 1:25 2:49 10
22. #411 Mavec Eva PK Kamnik 19.0+ 1:18 24.0 1:10 2:28 9
23. #409 Oblak Naja ŠPO Komenda 20.0+ 1:29 21.0+ 1:00 2:29 8
24. #420 Keržič Nika PD Kamnik 20.0+ 2:11 21.0+ 1:28 3:39 7
25. #417 Učakar Alina PD Kamnik 15.0+ 2:19 24.0 1:35 3:54 6
26. #412 Košir Zala PD Kamnik 20.0 1:57 21.0+ 1:46 3:43 5
27. #422 Močnik Niki PK Kamnik 20.0+ 1:09 19.0+ 1:06 2:15 4
28. #407 Stepančič Hana DEŠ 17.0 1:39 23.0 1:19 2:58 3
29. #424 Gruden Zarja ŠPO Domžale 13.0+ 1:01 23.0 1:32 2:33 2
30. #465 Repac Hana ŠPK Andrej Kokalj 16.0 2:17 21.0+ 1:55 4:12 1
31. #470 Marinkovič Lara PK Kamnik 13.0+ 1:03 17.0+ 1:11 2:14 0
32. #415 Lavrič Snežna ŠD Proteus 13.0 2:32 18.0+ 1:06 3:38 0
33. #410 Kovačič Anja ŠPO Radovljica 8.0+ 0:40 19.0+ 1:30 2:10 0
34. #466 Kavčič Pavla ŠPO Radovljica 12.0+ 2:06 18.0+ 1:42 3:48 0
35. #421 Skodlar Nika DRPK 10.0 1:15 18.0+ 1:06 2:21 0
36. #468 Kočar Katjuša DRPK 7.0 0:59 19.0+ 1:20 2:19 0
37. #471 Češnovar Špela ŠPO Radovljica 8.0+ 0:39 16.0+ 1:21 2:00 0
38. #473 Modrijan Rebeka PK Žirovnica 7.0 1:03 16.0+ 0:59 2:02 0
39. #472 Košir Hana ŠPO Radovljica 7.0 0:56 13.0+ 1:04 2:00 0
#414 Šifrer Barbara AO Kranj 0
#457 Žumer Katjuša AO Kranj 0
#463 Jesenko Danaja ŠPO Radovljica 0
Po smereh
2 (višina 35) višina čas
1. #406 Rakar Tinka ŠPO Jesenice 28.0 1:49
1. #404 Podobnik Maruša ŠPK Andrej Kokalj 28.0 2:02
3. #462 Koselj Ana PK Žirovnica 23.0+ 1:06
4. #469 Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 22.0+ 1:12
4. #405 Likar Julija DRPK 22.0+ 1:21
4. #456 Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 22.0+ 1:23
4. #455 Anžur Ema PK Scena 22.0+ 1:25
4. #464 Izda Živa GŠD Bricalp 22.0+ 1:31
4. #454 Bobnar Teja GŠD Bricalp 22.0+ 1:32
4. #460 Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 22.0+ 1:39
11. #408 Potočnik Kaja PK Škofja Loka 22.0 1:17
11. #413 Božič Sara ŠPO Jesenice 22.0 1:31
11. #418 Vehovar Eva PK Kamnik 22.0 1:37
11. #416 Trunk Nina PK Kamnik 22.0 1:55
11. #453 Jerman Eva ŠPO Tržič 22.0 2:21
16. #423 Babnik Brina PK Kamnik 21.0+ 1:28
16. #458 Pisk Špela AO Žiri 21.0+ 2:24
16. #459 Maksimović Mila ŠPO Rašica 21.0+ 2:33
19. #422 Močnik Niki PK Kamnik 20.0+ 1:09
19. #409 Oblak Naja ŠPO Komenda 20.0+ 1:29
19. #461 Popovič Neja AO Vipava 20.0+ 1:30
19. #420 Keržič Nika PD Kamnik 20.0+ 2:11
23. #412 Košir Zala PD Kamnik 20.0 1:57
24. #411 Mavec Eva PK Kamnik 19.0+ 1:18
24. #419 Reberšak Zala ŠPO Radovljica 19.0+ 1:24
26. #407 Stepančič Hana DEŠ 17.0 1:39
27. #465 Repac Hana ŠPK Andrej Kokalj 16.0 2:17
28. #417 Učakar Alina PD Kamnik 15.0+ 2:19
29. #424 Gruden Zarja ŠPO Domžale 13.0+ 1:01
29. #470 Marinkovič Lara PK Kamnik 13.0+ 1:03
31. #467 Gunde Zala AO Kranj 13.0 1:44
31. #415 Lavrič Snežna ŠD Proteus 13.0 2:32
33. #466 Kavčič Pavla ŠPO Radovljica 12.0+ 2:06
34. #421 Skodlar Nika DRPK 10.0 1:15
35. #471 Češnovar Špela ŠPO Radovljica 8.0+ 0:39
35. #410 Kovačič Anja ŠPO Radovljica 8.0+ 0:40
37. #472 Košir Hana ŠPO Radovljica 7.0 0:56
37. #468 Kočar Katjuša DRPK 7.0 0:59
37. #473 Modrijan Rebeka PK Žirovnica 7.0 1:03
 
7 (višina 36) višina čas
1. #406 Rakar Tinka ŠPO Jesenice 36.0 2:29
2. #408 Potočnik Kaja PK Škofja Loka 33.0+ 1:59
3. #456 Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 33.0 1:57
3. #404 Podobnik Maruša ŠPK Andrej Kokalj 33.0 2:48
5. #455 Anžur Ema PK Scena 32.0+ 2:10
6. #405 Likar Julija DRPK 27.0+ 1:36
6. #418 Vehovar Eva PK Kamnik 27.0+ 1:45
8. #462 Koselj Ana PK Žirovnica 27.0 1:06
8. #454 Bobnar Teja GŠD Bricalp 27.0 1:11
8. #460 Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 27.0 1:45
11. #461 Popovič Neja AO Vipava 26.0+ 1:20
11. #464 Izda Živa GŠD Bricalp 26.0+ 1:28
11. #413 Božič Sara ŠPO Jesenice 26.0+ 1:35
11. #467 Gunde Zala AO Kranj 26.0+ 1:52
11. #453 Jerman Eva ŠPO Tržič 26.0+ 2:03
16. #419 Reberšak Zala ŠPO Radovljica 26.0 1:25
16. #416 Trunk Nina PK Kamnik 26.0 1:43
16. #459 Maksimović Mila ŠPO Rašica 26.0 2:05
19. #411 Mavec Eva PK Kamnik 24.0 1:10
19. #469 Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 24.0 1:17
19. #423 Babnik Brina PK Kamnik 24.0 1:30
19. #417 Učakar Alina PD Kamnik 24.0 1:35
23. #458 Pisk Špela AO Žiri 23.0+ 1:46
24. #407 Stepančič Hana DEŠ 23.0 1:19
24. #424 Gruden Zarja ŠPO Domžale 23.0 1:32
26. #409 Oblak Naja ŠPO Komenda 21.0+ 1:00
26. #420 Keržič Nika PD Kamnik 21.0+ 1:28
26. #412 Košir Zala PD Kamnik 21.0+ 1:46
26. #465 Repac Hana ŠPK Andrej Kokalj 21.0+ 1:55
30. #422 Močnik Niki PK Kamnik 19.0+ 1:06
30. #468 Kočar Katjuša DRPK 19.0+ 1:20
30. #410 Kovačič Anja ŠPO Radovljica 19.0+ 1:30
33. #415 Lavrič Snežna ŠD Proteus 18.0+ 1:06
33. #421 Skodlar Nika DRPK 18.0+ 1:06
33. #466 Kavčič Pavla ŠPO Radovljica 18.0+ 1:42
36. #470 Marinkovič Lara PK Kamnik 17.0+ 1:11
37. #473 Modrijan Rebeka PK Žirovnica 16.0+ 0:59
37. #471 Češnovar Špela ŠPO Radovljica 16.0+ 1:21
39. #472 Košir Hana ŠPO Radovljica 13.0+ 1:04
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub 2 7 Skupni čas Točk
1. #504 Čreslovnik Lan ŠD Balvanija 35.0 2:42 36.0 1:49 4:31 100
2. #556 Žagar Alen Plezalno društvo Grif 26.0+ 1:36 36.0 2:01 3:37 80
3. #554 Reš Jaka PK Žirovnica 28.0+ 1:57 26.0+ 1:25 3:22 65
4. #555 Sedmak Nace ŠD Balvanija 22.0+ 1:06 33.0 1:45 2:51 55
5. #560 Grilc Ian Plezalno društvo Grif 22.0+ 1:38 32.0+ 1:58 3:36 51
6. #513 Malenšek Brin ŠD Balvanija 22.0+ 1:25 27.0 1:41 3:06 47
7. #565 Tominšek Urban DRPK 22.0 1:20 26.0 1:15 2:35 43
8. #508 Peršin Šantej Svit DEŠ 21.0 2:00 26.0+ 1:52 3:52 40
9. #507 Markun Matevž AO Bohinj 22.0 2:16 25.0+ 1:54 4:10 37
10. #506 Černuta Nik DEŠ 21.0+ 1:34 26.0 1:29 3:03 34
11. #505 Berne Aljaž ŠD Proteus 21.0+ 1:51 26.0 1:35 3:26 31
12. #515 Ambrožič Luka PK Škofja Loka 21.0 1:14 26.0 1:03 2:17 28
13. #563 Jovanovič Ažbe ŠPO Radovljica 21.0+ 1:24 25.0 1:16 2:40 26
14. #559 Jalen Nejc ŠPO Radovljica 19.0+ 1:27 24.0 1:41 3:08 24
15. #517 Ahlin Matevž AO Kranj 16.0 1:29 24.0 1:33 3:02 22
16. #564 Jureš Črt ŠD Proteus 20.0 1:58 19.0+ 1:25 3:23 20
17. #561 Novak Dan ŠPO Radovljica 14.0+ 0:59 24.0 1:21 2:20 18
18. #512 Kete Jakob AO Vipava 14.0+ 1:11 24.0 1:43 2:54 16
19. #562 Perko Tjuš ŠPO Komenda 16.0+ 1:28 21.0+ 1:11 2:39 14
20. #567 Pokorn Jan GŠD Bricalp 16.0+ 1:30 21.0+ 1:25 2:55 12
21. #557 Šinko Anže PD Kamnik 17.0 1:17 19.0+ 1:07 2:24 10
22. #516 Sol Černjak Nik ŠPK Andrej Kokalj 13.0 2:34 23.0 2:04 4:38 9
23. #558 Lukežič Jaša ŠPO Domžale 16.0 1:25 18.0+ 1:11 2:36 8
24. #566 Arzenšek Tilen PK Škofja Loka 13.0 1:16 19.0+ 1:24 2:40 7
25. #511 Podobnik Tim ŠPK Andrej Kokalj 13.0 1:29 18.0+ 1:25 2:54 6
26. #509 Majerle Val ŠPO Domžale 13.0 1:21 18.0 1:15 2:36 5
27. #514 Žnider Erik DRPK 8.0+ 0:45 18.0+ 1:15 2:00 4
28. #510 Burja Mark ŠPD Korenjak 12.0 1:26 18.0 1:04 2:30 3
Po smereh
2 (višina 35) višina čas
1. #504 Čreslovnik Lan ŠD Balvanija 35.0 2:42
2. #554 Reš Jaka PK Žirovnica 28.0+ 1:57
3. #556 Žagar Alen Plezalno društvo Grif 26.0+ 1:36
4. #555 Sedmak Nace ŠD Balvanija 22.0+ 1:06
4. #513 Malenšek Brin ŠD Balvanija 22.0+ 1:25
4. #560 Grilc Ian Plezalno društvo Grif 22.0+ 1:38
7. #565 Tominšek Urban DRPK 22.0 1:20
7. #507 Markun Matevž AO Bohinj 22.0 2:16
9. #563 Jovanovič Ažbe ŠPO Radovljica 21.0+ 1:24
9. #506 Černuta Nik DEŠ 21.0+ 1:34
9. #505 Berne Aljaž ŠD Proteus 21.0+ 1:51
12. #515 Ambrožič Luka PK Škofja Loka 21.0 1:14
12. #508 Peršin Šantej Svit DEŠ 21.0 2:00
14. #564 Jureš Črt ŠD Proteus 20.0 1:58
15. #559 Jalen Nejc ŠPO Radovljica 19.0+ 1:27
16. #557 Šinko Anže PD Kamnik 17.0 1:17
17. #562 Perko Tjuš ŠPO Komenda 16.0+ 1:28
17. #567 Pokorn Jan GŠD Bricalp 16.0+ 1:30
19. #558 Lukežič Jaša ŠPO Domžale 16.0 1:25
19. #517 Ahlin Matevž AO Kranj 16.0 1:29
21. #561 Novak Dan ŠPO Radovljica 14.0+ 0:59
21. #512 Kete Jakob AO Vipava 14.0+ 1:11
23. #566 Arzenšek Tilen PK Škofja Loka 13.0 1:16
23. #509 Majerle Val ŠPO Domžale 13.0 1:21
23. #511 Podobnik Tim ŠPK Andrej Kokalj 13.0 1:29
23. #516 Sol Černjak Nik ŠPK Andrej Kokalj 13.0 2:34
27. #510 Burja Mark ŠPD Korenjak 12.0 1:26
28. #514 Žnider Erik DRPK 8.0+ 0:45
 
7 (višina 36) višina čas
1. #504 Čreslovnik Lan ŠD Balvanija 36.0 1:49
1. #556 Žagar Alen Plezalno društvo Grif 36.0 2:01
3. #555 Sedmak Nace ŠD Balvanija 33.0 1:45
4. #560 Grilc Ian Plezalno društvo Grif 32.0+ 1:58
5. #513 Malenšek Brin ŠD Balvanija 27.0 1:41
6. #554 Reš Jaka PK Žirovnica 26.0+ 1:25
6. #508 Peršin Šantej Svit DEŠ 26.0+ 1:52
8. #515 Ambrožič Luka PK Škofja Loka 26.0 1:03
8. #565 Tominšek Urban DRPK 26.0 1:15
8. #506 Černuta Nik DEŠ 26.0 1:29
8. #505 Berne Aljaž ŠD Proteus 26.0 1:35
12. #507 Markun Matevž AO Bohinj 25.0+ 1:54
13. #563 Jovanovič Ažbe ŠPO Radovljica 25.0 1:16
14. #561 Novak Dan ŠPO Radovljica 24.0 1:21
14. #517 Ahlin Matevž AO Kranj 24.0 1:33
14. #559 Jalen Nejc ŠPO Radovljica 24.0 1:41
14. #512 Kete Jakob AO Vipava 24.0 1:43
18. #516 Sol Černjak Nik ŠPK Andrej Kokalj 23.0 2:04
19. #562 Perko Tjuš ŠPO Komenda 21.0+ 1:11
19. #567 Pokorn Jan GŠD Bricalp 21.0+ 1:25
21. #557 Šinko Anže PD Kamnik 19.0+ 1:07
21. #566 Arzenšek Tilen PK Škofja Loka 19.0+ 1:24
21. #564 Jureš Črt ŠD Proteus 19.0+ 1:25
24. #558 Lukežič Jaša ŠPO Domžale 18.0+ 1:11
24. #514 Žnider Erik DRPK 18.0+ 1:15
24. #511 Podobnik Tim ŠPK Andrej Kokalj 18.0+ 1:25
27. #510 Burja Mark ŠPD Korenjak 18.0 1:04
27. #509 Majerle Val ŠPO Domžale 18.0 1:15
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub 3 8 Skupni čas Točk
1. #654 Arnež Maja ŠPO Radovljica 21.0+ 1:48 27.0 1:39 3:27 100
2. #653 Beber Boštjančič Nara ŠD Balvanija 19.0 1:33 28.0 1:31 3:04 80
3. #604 Rekar Rosa ŠPO Jesenice 13.0+ 1:06 28.0+ 1:38 2:44 65
4. #655 Likar Zoja DRPK 19.0 1:31 27.0+ 1:28 2:59 55
5. #664 Peklaj Zala ŠPK Andrej Kokalj 20.0 1:46 26.0+ 1:26 3:12 51
6. #658 Škutelj Klara ŠPO Radovljica 13.0+ 1:05 27.0+ 1:29 2:34 47
7. #606 Laharnar Lina ŠPO Radovljica 13.0+ 1:57 27.0+ 1:34 3:31 43
8. #661 Dacar Vita PK Kamnik 19.0 1:32 24.0 1:21 2:53 40
9. #611 Drašler Zarja ŠPD Korenjak 10.0+ 0:31 27.0+ 1:13 1:44 37
10. #614 Kecman Kordež Ivana ŠPO Jesenice 13.0+ 0:49 26.0+ 1:15 2:04 34
11. #665 Ramuš Lara PK Žirovnica 13.0+ 0:40 26.0 1:10 1:50 31
12. #609 Reš Lara PK Žirovnica 13.0+ 1:23 26.0 1:24 2:47 28
13. #613 Glavač Ela ŠPO Radovljica 13.0+ 1:02 24.0 1:25 2:27 26
14. #615 Čop Sara ŠPO Domžale 13.0+ 1:36 24.0 1:45 3:21 24
15. #656 Prvinšek Tina PK Kamnik 10.0+ 0:40 26.0+ 1:31 2:11 22
16. #608 Ponikvar Pavla ŠPO Radovljica 10.0+ 0:55 26.0+ 1:45 2:40 20
17. #663 Hladnik Manca PK Žirovnica 13.0+ 0:54 20.0 1:20 2:14 18
18. #666 Zupan Maša PK Žirovnica 12.0 0:44 25.0+ 1:36 2:20 16
19. #616 Pestotnik Katja ŠPO Rašica 11.0+ 1:06 23.0+ 1:21 2:27 14
20. #612 Oblak Nika PK Kamnik 11.0 1:17 21.0 1:23 2:40 12
21. #660 Pančur Špela PK Kamnik 10.0 0:50 23.0+ 2:03 2:53 10
22. #662 Novak Zarja ŠPO Rašica 10.0+ 0:39 16.0 0:52 1:31 9
23. #659 Sladič Dora PK Kamnik 10.0 0:39 16.0+ 0:54 1:33 8
24. #607 Božič Ajda DRPK 8.0+ 0:43 16.0+ 1:16 1:59 7
25. #657 Osredkar Tia ŠPO Komenda 9.0 0:32 16.0 1:27 1:59 6
26. #617 Janežič Dolinšek Sergeja ŠPO Radovljica 6.0+ 0:27 7.0+ 0:47 1:14 5
27. #610 Klužar Manca ŠPO Radovljica 6.0+ 0:57 4.0+ 0:25 1:22 4
#605 Pintar Mihajlovič Tamara ŠPO Rašica 0
Po smereh
3 (višina 26) višina čas
1. #654 Arnež Maja ŠPO Radovljica 21.0+ 1:48
2. #664 Peklaj Zala ŠPK Andrej Kokalj 20.0 1:46
3. #655 Likar Zoja DRPK 19.0 1:31
3. #661 Dacar Vita PK Kamnik 19.0 1:32
3. #653 Beber Boštjančič Nara ŠD Balvanija 19.0 1:33
6. #665 Ramuš Lara PK Žirovnica 13.0+ 0:40
6. #614 Kecman Kordež Ivana ŠPO Jesenice 13.0+ 0:49
6. #663 Hladnik Manca PK Žirovnica 13.0+ 0:54
6. #613 Glavač Ela ŠPO Radovljica 13.0+ 1:02
6. #658 Škutelj Klara ŠPO Radovljica 13.0+ 1:05
6. #604 Rekar Rosa ŠPO Jesenice 13.0+ 1:06
6. #609 Reš Lara PK Žirovnica 13.0+ 1:23
6. #615 Čop Sara ŠPO Domžale 13.0+ 1:36
6. #606 Laharnar Lina ŠPO Radovljica 13.0+ 1:57
15. #666 Zupan Maša PK Žirovnica 12.0 0:44
16. #616 Pestotnik Katja ŠPO Rašica 11.0+ 1:06
17. #612 Oblak Nika PK Kamnik 11.0 1:17
18. #611 Drašler Zarja ŠPD Korenjak 10.0+ 0:31
18. #662 Novak Zarja ŠPO Rašica 10.0+ 0:39
18. #656 Prvinšek Tina PK Kamnik 10.0+ 0:40
18. #608 Ponikvar Pavla ŠPO Radovljica 10.0+ 0:55
22. #659 Sladič Dora PK Kamnik 10.0 0:39
22. #660 Pančur Špela PK Kamnik 10.0 0:50
24. #657 Osredkar Tia ŠPO Komenda 9.0 0:32
25. #607 Božič Ajda DRPK 8.0+ 0:43
26. #617 Janežič Dolinšek Sergeja ŠPO Radovljica 6.0+ 0:27
26. #610 Klužar Manca ŠPO Radovljica 6.0+ 0:57
 
8 (višina 36) višina čas
1. #604 Rekar Rosa ŠPO Jesenice 28.0+ 1:38
2. #653 Beber Boštjančič Nara ŠD Balvanija 28.0 1:31
3. #611 Drašler Zarja ŠPD Korenjak 27.0+ 1:13
3. #655 Likar Zoja DRPK 27.0+ 1:28
3. #658 Škutelj Klara ŠPO Radovljica 27.0+ 1:29
3. #606 Laharnar Lina ŠPO Radovljica 27.0+ 1:34
7. #654 Arnež Maja ŠPO Radovljica 27.0 1:39
8. #614 Kecman Kordež Ivana ŠPO Jesenice 26.0+ 1:15
8. #664 Peklaj Zala ŠPK Andrej Kokalj 26.0+ 1:26
8. #656 Prvinšek Tina PK Kamnik 26.0+ 1:31
8. #608 Ponikvar Pavla ŠPO Radovljica 26.0+ 1:45
12. #665 Ramuš Lara PK Žirovnica 26.0 1:10
12. #609 Reš Lara PK Žirovnica 26.0 1:24
14. #666 Zupan Maša PK Žirovnica 25.0+ 1:36
15. #661 Dacar Vita PK Kamnik 24.0 1:21
15. #613 Glavač Ela ŠPO Radovljica 24.0 1:25
15. #615 Čop Sara ŠPO Domžale 24.0 1:45
18. #616 Pestotnik Katja ŠPO Rašica 23.0+ 1:21