Jesenice - Uradni rezultati


Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Točk
1. Vrhunc Grgič Brina AO Kranj 00:27.30 00:30.23 00:27.24 00:24.45 00:25.65 100
2. Cigale Blažka ŠD Proteus 00:32.03 00:33.17 00:28.68 00:26.77 00:27.30 80
3. Marjetič Zala ŠPD Korenjak 00:28.63 00:30.64 00:26.66 02:12.96 00:25.59 65
4. Sivec Maša PD Kamnik 00:35.10 00:33.85 00:30.13 00:28.28 00:30.56 55
5. Polanc Golob Neža AO Vipava 00:39.59 00:34.67 00:31.81 51
6. Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 00:32.34 00:34.73 00:32.01 47
7. Bavdek Sara GŠD Bricalp 00:38.45 00:37.34 00:34.81 43
8. Štravs Sara Pš Peter Mrak 00:40.73 00:42.36 00:36.76 40
9. Mrak Dominika Pš Peter Mrak 00:43.47 00:37.63 37
10. Pečar Katja PD Cempin 00:46.56 00:40.88 34
11. Poženel Leila Ema Pš Peter Mrak 00:45.17 00:41.20 31
12. Kragelj Eva ŠD Proteus 00:42.39 00:43.09 28
13. Budkovič Mina ŠPO Radovljica 00:46.10 00:46.55 26
14. Dolenc Leja PD Cempin 00:51.06 00:47.55 24
15. Laharnar Nejka ŠPO Jesenice 00:53.65 00:54.63 22
16. Avguštin Kaja ŠPO Jesenice 01:03.65 04:00.00 20
17. Laharnar Živa ŠPO Jesenice 01:09.15 18
Mahne Taša ŠD Proteus 0
Križnik Mateja ŠPO Jesenice 0
Katja Pečar PD Cempin 0
Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Četrtfinale Polfinale Finale Točk
1. Oblak Maks ŠPD Korenjak 00:33.92 00:31.77 00:30.33 00:29.51 100
2. Mohar Tibor ŠPO Radovljica 00:35.76 00:34.65 00:32.26 00:31.18 80
3. Müller Izak ŠPO Radovljica 00:43.29 00:31.09 00:33.19 00:30.36 65
4. Stevanovič Luka PK Žirovnica 00:37.08 00:33.90 00:31.80 00:32.89 55
5. Žmavc Andre AO Kranj 00:35.75 00:33.69 00:31.81 51
6. Kelbl Lovro PK Žirovnica 00:38.80 00:34.42 00:32.01 47
7. Knafelj Erazem PK Žirovnica 00:42.69 00:38.17 00:34.81 43
8. Knafelj Bor PK Žirovnica 00:44.00 00:48.64 00:36.76 40
9. Poljanec Blaž PD Cempin 00:49.47 00:37.63 37
10. Logar Kris PK Žirovnica 00:51.31 00:40.88 34
11. Žurman Maks ŠPO Jesenice 00:53.95 00:41.20 31
12. Marušič Ilija Pš Peter Mrak 01:06.67 00:43.09 28
13. Valjavec Aleksander ŠPO Jesenice 01:07.66 00:46.55 26
14. Bernik Žan PK Žirovnica 01:30.91 00:47.55 24
15. Knafelj Gorazd PK Žirovnica 01:42.67 00:54.63 22
Kovačec Matevž Plezalno društvo Grif 0
Travnik Maj ŠPO Jesenice 0
Uhan Žan DRPK 0
Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Točk
1. Babič Liza ŠPO Jesenice 00:23.60 00:21.31 00:22.48 00:19.20 00:19.60 100
2. Miler Jera ŠD Proteus 00:19.22 00:18.42 00:21.86 00:20.97 00:20.53 80
3. Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 00:27.55 00:24.14 00:22.77 00:23.97 00:20.90 65
4. Ahec Maša ŠPO Jesenice 00:25.76 00:23.21 00:22.63 00:22.91 00:21.43 55
5. Fliser Špela ŠPO Jesenice 00:25.51 00:25.76 00:22.89 51
6. Bukovec Eva PK Žirovnica 00:24.06 00:21.93 00:24.84 47
7. Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 00:30.84 00:29.75 00:28.57 43
8. Kikelj Julija PK Žirovnica 00:28.78 00:26.19 00:28.69 40
9. Kramar Ališa ŠPD Korenjak 00:31.21 00:27.60 37
10. Furlan Ela AO Vipava 00:31.18 00:28.32 34
11. Sajovic Alja PK Škofja Loka 00:33.94 00:30.07 31
12. Bergant Nika PK Škofja Loka 00:28.31 00:30.14 28
13. Peternelj Tara PK Škofja Loka 00:32.11 00:31.37 26
14. Jalen Zara PK Žirovnica 00:35.63 00:31.81 24
15. Premrl Lucija AO Vipava 00:28.33 00:33.72 22
16. Tušek Jerca PD Cempin 00:38.12 00:36.61 20
17. Leban Polona Pš Peter Mrak 00:38.87 18
18. Žvan Alja ŠD Proteus 00:39.07 16
19. Ipavec Tia PK Žirovnica 00:39.97 14
20. Janežič Neža PK Kamnik 00:42.27 12
21. Fende Beti AO Kranj 00:44.33 10
22. Teran Nika AO Kranj 00:47.41 9
Felicijan Lea ŠPO Domžale 0
Gabršček Manja Pš Peter Mrak 0
Ponikvar Marija ŠPO Radovljica 0
Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Točk
1. Pengov Pavel Gal DRPK 00:25.17 00:22.37 00:21.17 00:21.88 00:21.29 100
2. Janžekovič Erazem PK Kamnik 00:30.64 00:29.99 00:23.91 00:22.65 00:22.81 80
3. Cigale Jakob ŠD Proteus 00:28.83 00:26.05 00:26.77 00:25.61 00:21.80 65
4. Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 00:24.64 00:24.29 00:25.53 00:22.85 00:23.08 55
5. Maler David ŠPO Radovljica 00:34.14 00:28.64 00:26.00 51
6. Rekelj Ussai Jure ŠPO Jesenice 00:29.88 00:30.11 00:27.46 47
7. Zupanc Matevž AO Bohinj 00:34.54 00:34.26 00:30.44 43
8. Šorli Jakob AO Kranj 00:34.08 00:29.40 02:14.77 40
9. Mohar Oskar Lev ŠPO Radovljica 00:33.98 00:29.62 37
10. Fende Matic AO Kranj 00:38.18 00:32.01 34
11. Mavri Maks Pš Peter Mrak 00:36.90 00:34.38 31
12. Sodja Ožbej AO Bohinj 00:33.96 00:34.65 28
13. Ulčar Ažbe AO Kranj 00:33.37 00:36.15 26
14. Dujc Anže ŠD Proteus 00:35.82 00:36.31 24
15. Tribušon Miha Pš Peter Mrak 00:35.82 00:36.65 22
16. Kokošar Maks ŠD Proteus 00:38.66 00:37.23 20
17. Jamar Aljaž AO Bohinj 00:39.18 18
18. Mally Žan PK Žirovnica 00:39.45 16
19. Novak Oskar ŠPO Komenda 00:40.29 14
20. Primožič Lovro AO Bohinj 00:41.64 12
21. Krpič Nik PD Cempin 00:47.99 10
22. Bulovec Nik PK Žirovnica 00:52.96 9
23. Logar Lin PK Žirovnica 02:15.53 8
Burnik Lovro GŠD Bricalp 0
Maček Tibor ŠPK Andrej Kokalj 0
Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Točk
1. Rakar Tinka ŠPO Jesenice 00:18.90 00:18.89 00:17.24 00:15.35 00:16.15 100
2. Koselj Ana PK Žirovnica 00:19.70 00:19.68 00:18.81 00:16.76 00:18.35 80
3. Božič Sara ŠPO Jesenice 00:22.53 00:21.08 00:19.91 00:18.61 00:17.20 65
4. Pevc Carrera Odalys DRPK 00:22.03 00:19.80 00:20.19 00:17.81 00:21.58 55
5. Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 00:24.87 00:19.82 00:22.67 51
6. Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 00:25.83 00:23.73 00:22.73 47
7. Gunde Zala AO Kranj 00:24.46 00:22.69 00:23.72 43
8. Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 00:23.29 00:21.14 00:24.24 40
9. Potočnik Kaja PK Škofja Loka 00:24.95 00:20.42 37
10. Keržič Nika PD Kamnik 00:26.26 00:22.54 34
11. Anžur Ema PK Scena 00:27.39 00:23.21 31
12. Vehovar Eva PK Kamnik 00:24.86 00:24.01 28
13. Mavec Eva PK Kamnik 00:25.92 00:25.63 26
14. Gruden Zarja ŠPO Domžale 00:29.12 00:27.83 24
15. Lavrič Snežna ŠD Proteus 00:31.27 00:28.98 22
16. Kovačič Anja ŠPO Radovljica 00:27.64 00:31.02 20
17. Močnik Niki PK Kamnik 00:32.68 18
18. Maler Eva ŠPO Radovljica 00:32.87 16
19. Skodlar Nika DRPK 00:39.08 14
20. Češnovar Špela ŠPO Radovljica 00:39.19 12
Kočar Katjuša DRPK 0
Popovič Neja AO Vipava 0
Babnik Brina PK Kamnik 0
Košir Zala PD Kamnik 0
Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Četrtfinale Polfinale Finale Točk
1. Reš Jaka PK Žirovnica 00:20.84 00:20.07 00:17.88 00:17.38 100
2. Žagar Alen Plezalno društvo Grif 00:20.81 00:20.66 00:19.92 00:20.24 80
3. Burja Mark ŠPD Korenjak 00:24.52 00:24.99 00:19.70 00:20.65 65
4. Ambrožič Luka PK Škofja Loka 00:25.30 00:24.52 00:23.25 00:23.97 55
5. Markun Matevž AO Bohinj 00:27.48 00:23.46 00:26.00 51
6. Lukežič Jaša ŠPO Domžale 00:25.44 00:24.74 00:27.46 47
7. Šinko Anže PD Kamnik 00:27.84 00:26.69 00:30.44 43
8. Arzenšek Tilen PK Škofja Loka 00:26.85 00:26.88 02:14.77 40
9. Berne Aljaž ŠD Proteus 00:28.04 00:29.62 37
10. Jureš Črt ŠD Proteus 00:28.08 00:32.01 34
11. Jalen Nejc ŠPO Radovljica 00:28.19 00:34.38 31
12. Ahlin Matevž AO Kranj 00:30.90 00:34.65 28
13. Majerle Val ŠPO Domžale 00:31.39 00:36.15 26
14. Leban Maksimilijan Pš Peter Mrak 00:31.69 00:36.31 24
Andonov Alex ŠPO Jesenice 0
Novak Dan ŠPO Radovljica 0
Filipič Tomaž PD Cempin 0
Tominšek Urban DRPK 0
Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Točk
1. Rekar Rosa ŠPO Jesenice 00:18.68 00:17.66 00:17.41 00:15.86 00:15.79 100
2. Arnež Maja ŠPO Radovljica 00:18.27 00:19.07 00:19.40 00:16.37 00:16.48 80
3. Beber Boštjančič Nara ŠD Balvanija 00:19.52 00:19.70 00:17.97 00:19.24 00:16.00 65
4. Likar Zoja DRPK 00:21.58 00:19.72 00:18.46 00:18.82 00:17.70 55
5. Drašler Zarja ŠPD Korenjak 00:26.84 00:22.87 00:19.27 51
6. Škutelj Klara ŠPO Radovljica 00:26.58 00:22.35 00:20.10 47
7. Čop Sara ŠPO Domžale 00:22.96 00:27.04 00:20.36 43
8. Glavač Ela ŠPO Radovljica 00:23.34 00:23.71 00:21.71 40
9. Ramuš Lara PK Žirovnica 00:23.77 00:23.46 37
10. Zupan Maša PK Žirovnica 00:25.03 00:24.40 34
11. Oblak Nika PK Kamnik 00:29.11 00:25.60 31
12. Novak Zarja ŠPO Rašica 00:27.91 00:27.37 28
13. Reš Lara PK Žirovnica 00:27.52 00:28.53 26
14. Kusterle Julija AO Bohinj 00:28.70 00:29.73 24
15. Sitar Pia AO Bohinj 00:42.98 00:40.24 22
16. Filipič Nada PD Cempin 00:38.33 00:41.70 20
17. Kecman Kordež Ivana ŠPO Jesenice 02:11.54 18
Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Točk
1. Savorgnani Maj ŠPO Jesenice 00:13.66 00:13.30 00:13.34 00:13.72 00:12.58 100
2. Cerar Božič Tanej ŠPO Radovljica 00:14.44 00:14.88 00:15.55 00:12.68 00:12.64 80
3. Koselj Anže PK Žirovnica 00:14.86 00:15.20 00:15.89 00:13.84 00:13.68 65
4. Dautović Ajdin ŠPO Jesenice 00:17.23 00:15.39 00:16.23 00:15.28 02:07.66 55
5. Bertoncelj Žiga ŠPO Radovljica 00:17.73 00:17.99 00:16.27 51
6. Komel Matic DEŠ 00:21.71 00:18.05 00:17.79 47
7. Ferbežar Lan DRPK 00:21.77 00:19.62 00:19.53 43
8. Frelih Ambrož ŠPO Radovljica 00:23.27 00:23.29 00:20.23 40
9. Kalan Lukas PK Žirovnica 00:23.76 00:20.50 37
10. Golc Vid ŠPK Andrej Kokalj 00:24.41 00:22.12 34
11. Bohorč Bor PK Kamnik 00:25.13 00:24.57 31
12. Marenk Marko GŠD Bricalp 00:27.70 00:27.34 28
13. Mavri Aleksej Pš Peter Mrak 00:31.65 00:28.30 26
14. Ulčar Jan ŠPO Radovljica 00:21.83 02:09.58 24
15. Šprogar Perko Martin ŠPK Andrej Kokalj 00:22.90 02:09.64 22
16. Romih Klemen Ivan AO Vipava 00:21.36 02:11.78 20
Lužnik Robba Jaka DEŠ 0
Elikan Longo Lev DRPK 0
Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Polfinale Finale Točk
1. Šimnic Mija ŠPO Jesenice 00:19.99 00:17.79 00:14.98 100
2. Pajič Kiara DRPK 00:22.02 00:20.58 00:19.86 80
3. Premrl Polona AO Vipava 00:21.22 00:22.35 00:21.06 65
4. Božič Maša ŠPO Jesenice 00:25.08 00:22.05 00:21.23 55
5. Babič Neža ŠPO Jesenice 00:26.56 51
Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Polfinale Finale Točk
1. Dautović Emil ŠPO Jesenice 00:15.84 00:16.34 00:13.99 100
2. Rus Adam ŠPD Korenjak 00:19.27 00:17.29 00:14.80 80
3. Jenko Martin GŠD Bricalp 00:20.01 00:18.88 00:16.17 65
4. Peternel Matic ŠPO Rašica 00:32.78 00:30.72 00:29.41 55


nazaj na prvo stran