Šenčur - Uradni rezultati


Mesto Številka Priimek Ime Klub mlajše cicibanke1 mlajše cicbanke2 Skupni čas Točk
1. #54 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 39.0 2:51 49.0 2:18 5:09 100
2. #4 Marjetič Zala ŠPD Korenjak 39.0+ 2:39 39.0+ 2:40 5:19 80
3. #6 Bavdek Sara GŠD Bricalp 28.0 1:38 44.0+ 2:13 3:51 65
4. #59 Vrhunc Grgič Brina AO Kranj 28.0 1:39 44.0+ 2:16 3:55 55
5. #5 Cigale Blažka ŠD Proteus 28.0 1:50 44.0+ 3:15 5:05 51
6. #55 Polanc Golob Neža AO Vipava 27.0 2:16 44.0+ 2:30 4:46 47
7. #63 Vodopivec Zala PK Kinezis 27.0+ 1:40 41.0 1:40 3:20 43
8. #61 Rant Klara PK Kinezis 27.0 1:57 39.0+ 3:01 4:58 40
9. #11 Dagarin Manca AO Kranj 26.0+ 3:27 34.0 3:56 7:23 37
10. #56 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 23.0 2:24 34.0+ 2:15 4:39 34
11. #58 Štremfelj Lara ŠPO Radovljica 24.0 2:38 33.0+ 2:38 5:16 31
12. #16 Kragelj Eva ŠD Proteus 24.0 1:52 32.0 2:55 4:47 28
13. #13 Lukežič Neva ŠD Proteus 25.0 2:30 27.0+ 1:57 4:27 26
14. #14 Kosmač Sara PK Kinezis 24.0 1:48 30.0 1:57 3:45 24
15. #57 Brnot Mrak Lana ŠD Balvanija 25.0 1:57 20.0+ 1:48 3:45 22
16. #65 Zidar Matijevec Brina PK Scena 17.0 1:43 30.0+ 2:05 3:48 20
17. #9 Podlipnik Meta PK Kinezis 21.0 2:18 20.0+ 1:20 3:38 18
18. #60 Podlipnik Neža PK Kinezis 20.0+ 1:47 20.0+ 1:24 3:11 16
19. #7 Mencinger Hana ŠPO Radovljica 20.0+ 1:49 20.0+ 2:50 4:39 14
20. #64 Šulin Lana Pš Peter Mrak 21.0 1:51 20.0 1:20 3:11 12
21. #15 Sojer Tamara ŠPO Domžale 21.0 2:39 20.0 1:47 4:26 10
22. #62 Gašperlin Evita PK Kamnik 17.0 2:04 20.0+ 2:12 4:16 9
23. #10 Juvan Ula PK Scena 15.0+ 4:00 20.0+ 2:38 6:38 8
24. #53 Jaki Shima DRPK 20.0 2:15 20.0 1:37 3:52 7
25. #12 Sotlar Nikita Nika ŠPO Domžale 12.0 4:00 12.0 1:55 5:55 6
#8 Sivec Maša PD Kamnik 0
Po smereh
mlajše cicibanke1 (višina 42) višina čas
1. #4 Marjetič Zala ŠPD Korenjak 39.0+ 2:39
2. #54 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 39.0 2:51
3. #6 Bavdek Sara GŠD Bricalp 28.0 1:38
3. #59 Vrhunc Grgič Brina AO Kranj 28.0 1:39
3. #5 Cigale Blažka ŠD Proteus 28.0 1:50
6. #63 Vodopivec Zala PK Kinezis 27.0+ 1:40
7. #61 Rant Klara PK Kinezis 27.0 1:57
7. #55 Polanc Golob Neža AO Vipava 27.0 2:16
9. #11 Dagarin Manca AO Kranj 26.0+ 3:27
10. #57 Brnot Mrak Lana ŠD Balvanija 25.0 1:57
10. #13 Lukežič Neva ŠD Proteus 25.0 2:30
12. #14 Kosmač Sara PK Kinezis 24.0 1:48
12. #16 Kragelj Eva ŠD Proteus 24.0 1:52
12. #58 Štremfelj Lara ŠPO Radovljica 24.0 2:38
15. #56 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 23.0 2:24
16. #64 Šulin Lana Pš Peter Mrak 21.0 1:51
16. #9 Podlipnik Meta PK Kinezis 21.0 2:18
16. #15 Sojer Tamara ŠPO Domžale 21.0 2:39
19. #60 Podlipnik Neža PK Kinezis 20.0+ 1:47
19. #7 Mencinger Hana ŠPO Radovljica 20.0+ 1:49
21. #53 Jaki Shima DRPK 20.0 2:15
22. #65 Zidar Matijevec Brina PK Scena 17.0 1:43
22. #62 Gašperlin Evita PK Kamnik 17.0 2:04
24. #10 Juvan Ula PK Scena 15.0+ 4:00
25. #12 Sotlar Nikita Nika ŠPO Domžale 12.0 4:00
 
mlajše cicbanke2 (višina 49) višina čas
1. #54 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 49.0 2:18
2. #6 Bavdek Sara GŠD Bricalp 44.0+ 2:13
2. #59 Vrhunc Grgič Brina AO Kranj 44.0+ 2:16
2. #55 Polanc Golob Neža AO Vipava 44.0+ 2:30
2. #5 Cigale Blažka ŠD Proteus 44.0+ 3:15
6. #63 Vodopivec Zala PK Kinezis 41.0 1:40
7. #4 Marjetič Zala ŠPD Korenjak 39.0+ 2:40
7. #61 Rant Klara PK Kinezis 39.0+ 3:01
9. #56 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 34.0+ 2:15
10. #11 Dagarin Manca AO Kranj 34.0 3:56
11. #58 Štremfelj Lara ŠPO Radovljica 33.0+ 2:38
12. #16 Kragelj Eva ŠD Proteus 32.0 2:55
13. #65 Zidar Matijevec Brina PK Scena 30.0+ 2:05
14. #14 Kosmač Sara PK Kinezis 30.0 1:57
15. #13 Lukežič Neva ŠD Proteus 27.0+ 1:57
16. #9 Podlipnik Meta PK Kinezis 20.0+ 1:20
16. #60 Podlipnik Neža PK Kinezis 20.0+ 1:24
16. #57 Brnot Mrak Lana ŠD Balvanija 20.0+ 1:48
16. #62 Gašperlin Evita PK Kamnik 20.0+ 2:12
16. #10 Juvan Ula PK Scena 20.0+ 2:38
16. #7 Mencinger Hana ŠPO Radovljica 20.0+ 2:50
22. #64 Šulin Lana Pš Peter Mrak 20.0 1:20
22. #53 Jaki Shima DRPK 20.0 1:37
22. #15 Sojer Tamara ŠPO Domžale 20.0 1:47
25. #12 Sotlar Nikita Nika ŠPO Domžale 12.0 1:55
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub mlajši cicibani1 mlajši cicibani2 Skupni čas Točk
1. #154 Žmavc Andre AO Kranj 53.0 2:33 41.0+ 2:01 4:34 100
2. #155 Čreslovnik Nejc ŠD Balvanija 53.0 2:27 41.0+ 2:22 4:49 80
3. #104 Oblak Maks ŠPD Korenjak 53.0 2:58 35.0 3:22 6:20 65
4. #105 Stevanovič Luka PK Žirovnica 37.0 4:00 38.0 2:51 6:51 55
5. #107 Milanič Julij Plezalno društvo Grif 47.0 2:46 29.0+ 1:51 4:37 51
6. #163 Travnik Maj ŠPO Jesenice 53.0 1:55 16.0+ 0:31 2:26 47
7. #109 Abe Aljaž ŠPO Domžale 33.0 2:19 35.0 2:00 4:19 43
8. #156 Uhan Žan DRPK 47.0 4:00 28.0 2:41 6:41 40
9. #158 Mohar Tibor ŠPO Radovljica 39.0 2:01 29.0 1:13 3:14 37
10. #160 Kelbl Lovro PK Žirovnica 36.0+ 3:02 29.0+ 3:11 6:13 34
11. #106 Kovačec Matevž Plezalno društvo Grif 46.0 2:25 28.0 1:29 3:54 31
12. #111 Podobnik Brin PK Kinezis 25.0 1:31 30.0 1:56 3:27 28
13. #164 Knafelj Erazem PK Žirovnica 33.0 2:53 28.0 2:36 5:29 26
14. #114 Knafelj Bor PK Žirovnica 18.0+ 1:56 28.0+ 2:15 4:11 24
15. #159 Justin Gal ŠPO Radovljica 31.0+ 1:23 25.0 1:38 3:01 22
16. #162 Karner Erik ŠPO Domžale 31.0 2:06 25.0 2:01 4:07 20
17. #161 Podboršek Lovro AO Kranj 18.0+ 1:53 24.0 3:03 4:56 18
18. #113 Müller Izak ŠPO Radovljica 17.0 2:08 14.0 2:03 4:11 16
19. #108 Bolčina Jaka Pš Peter Mrak 14.0+ 1:04 11.0+ 0:59 2:03 14
20. #115 Slatnar Aljaž ŠPO Domžale 14.0 1:14 11.0+ 0:51 2:05 12
21. #112 Turk Drejc ŠPO Radovljica 12.0 1:15 9.0 1:25 2:40 10
22. #157 Langus Nikolaj ŠPO Radovljica 9.0 1:00 4.0 2:01 3:01 9
#110 Pucer Martin PK Scena 0
Po smereh
mlajši cicibani1 (višina 53) višina čas
1. #163 Travnik Maj ŠPO Jesenice 53.0 1:55
1. #155 Čreslovnik Nejc ŠD Balvanija 53.0 2:27
1. #154 Žmavc Andre AO Kranj 53.0 2:33
1. #104 Oblak Maks ŠPD Korenjak 53.0 2:58
5. #107 Milanič Julij Plezalno društvo Grif 47.0 2:46
5. #156 Uhan Žan DRPK 47.0 4:00
7. #106 Kovačec Matevž Plezalno društvo Grif 46.0 2:25
8. #158 Mohar Tibor ŠPO Radovljica 39.0 2:01
9. #105 Stevanovič Luka PK Žirovnica 37.0 4:00
10. #160 Kelbl Lovro PK Žirovnica 36.0+ 3:02
11. #109 Abe Aljaž ŠPO Domžale 33.0 2:19
11. #164 Knafelj Erazem PK Žirovnica 33.0 2:53
13. #159 Justin Gal ŠPO Radovljica 31.0+ 1:23
14. #162 Karner Erik ŠPO Domžale 31.0 2:06
15. #111 Podobnik Brin PK Kinezis 25.0 1:31
16. #161 Podboršek Lovro AO Kranj 18.0+ 1:53
16. #114 Knafelj Bor PK Žirovnica 18.0+ 1:56
18. #113 Müller Izak ŠPO Radovljica 17.0 2:08
19. #108 Bolčina Jaka Pš Peter Mrak 14.0+ 1:04
20. #115 Slatnar Aljaž ŠPO Domžale 14.0 1:14
21. #112 Turk Drejc ŠPO Radovljica 12.0 1:15
22. #157 Langus Nikolaj ŠPO Radovljica 9.0 1:00
 
mlajši cicibani2 (višina 47) višina čas
1. #154 Žmavc Andre AO Kranj 41.0+ 2:01
1. #155 Čreslovnik Nejc ŠD Balvanija 41.0+ 2:22
3. #105 Stevanovič Luka PK Žirovnica 38.0 2:51
4. #109 Abe Aljaž ŠPO Domžale 35.0 2:00
4. #104 Oblak Maks ŠPD Korenjak 35.0 3:22
6. #111 Podobnik Brin PK Kinezis 30.0 1:56
7. #107 Milanič Julij Plezalno društvo Grif 29.0+ 1:51
7. #160 Kelbl Lovro PK Žirovnica 29.0+ 3:11
9. #158 Mohar Tibor ŠPO Radovljica 29.0 1:13
10. #114 Knafelj Bor PK Žirovnica 28.0+ 2:15
11. #106 Kovačec Matevž Plezalno društvo Grif 28.0 1:29
11. #164 Knafelj Erazem PK Žirovnica 28.0 2:36
11. #156 Uhan Žan DRPK 28.0 2:41
14. #159 Justin Gal ŠPO Radovljica 25.0 1:38
14. #162 Karner Erik ŠPO Domžale 25.0 2:01
16. #161 Podboršek Lovro AO Kranj 24.0 3:03
17. #163 Travnik Maj ŠPO Jesenice 16.0+ 0:31
18. #113 Müller Izak ŠPO Radovljica 14.0 2:03
19. #115 Slatnar Aljaž ŠPO Domžale 11.0+ 0:51
19. #108 Bolčina Jaka Pš Peter Mrak 11.0+ 0:59
21. #112 Turk Drejc ŠPO Radovljica 9.0 1:25
22. #157 Langus Nikolaj ŠPO Radovljica 4.0 2:01
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub Starejše cicibanke1 Starejše cicibanke2 Skupni čas Točk
1. #205 Miler Jera ŠD Proteus 42.0 1:25 49.0 1:26 2:51 100
2. #255 Isak Naja ŠD Balvanija 42.0 1:19 49.0 1:38 2:57 80
3. #254 Čepon Laura DRPK 42.0 1:28 49.0 1:40 3:08 65
4. #204 Bobnar Tina GŠD Bricalp 42.0 1:38 49.0 1:32 3:10 55
5. #211 Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 42.0 1:42 49.0 1:33 3:15 51
6. #272 Babič Liza ŠPO Jesenice 42.0 1:40 49.0 1:40 3:20 47
7. #206 Bukovec Eva PK Žirovnica 42.0 1:51 49.0 2:06 3:57 43
8. #202 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 42.0 1:55 49.0 2:15 4:10 40
9. #212 Fliser Špela ŠPO Jesenice 42.0 2:41 49.0 2:19 5:00 37
10. #214 Pirš Neva ŠD Balvanija 42.0 2:16 47.0 2:46 5:02 34
11. #203 Bergant Nika PK Škofja Loka 28.0 1:35 49.0 2:00 3:35 31
12. #219 Jeseničnik Pia DEŠ 37.0+ 1:49 47.0+ 2:07 3:56 28
13. #256 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 35.0+ 2:14 46.0+ 2:21 4:35 26
14. #210 Kramar Ališa ŠPD Korenjak 37.0+ 2:05 44.0 2:17 4:22 24
15. #222 Gabršček Manja Pš Peter Mrak 28.0+ 1:59 44.0+ 2:37 4:36 22
16. #223 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 35.0+ 3:02 39.0+ 2:24 5:26 20
17. #253 Peternelj Tara PK Škofja Loka 35.0 1:23 39.0+ 1:15 2:38 18
18. #265 Žvan Alja ŠD Proteus 28.0 2:12 44.0+ 2:19 4:31 16
19. #262 Furlan Ela AO Vipava 28.0+ 2:03 36.0+ 2:18 4:21 14
20. #218 Kikelj Julija PK Žirovnica 28.0 1:42 38.0+ 2:56 4:38 12
21. #258 Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 27.0 1:53 39.0+ 2:40 4:33 10
22. #267 Kotnik Eva ŠPO Komenda 27.0 2:22 39.0+ 3:43 6:05 9
23. #220 Šifrar Nina PK Kinezis 28.0 1:13 36.0+ 1:31 2:44 8
24. #259 Štefelin Nika PK Kinezis 28.0 1:40 36.0+ 1:31 3:11 7
25. #269 Boncelj Manca AO Kranj 26.0+ 2:17 36.0+ 2:18 4:35 6
26. #209 Jesenko Zarja ŠPO Radovljica 27.0 2:23 36.0 3:32 5:55 5
27. #208 Bambič Vaneja GŠD Bricalp 26.0 2:41 36.0 3:21 6:02 4
28. #207 Tomažin Maša PK Kinezis 24.0+ 3:43 36.0+ 2:50 6:33 3
29. #260 Jalen Zara PK Žirovnica 26.0 2:03 33.0 1:38 3:41 2
30. #271 Majdič Hana ŠPK Andrej Kokalj 24.0+ 2:35 33.0 4:00 6:35 1
31. #213 Ipavec Tia PK Žirovnica 25.0 2:02 20.0+ 1:41 3:43 0
32. #270 Premrl Lucija AO Vipava 24.0 1:14 28.0+ 1:04 2:18 0
33. #261 Zupan Eva ŠPO Radovljica 23.0 2:29 30.0 3:50 6:19 0
34. #264 Janežič Neža PK Kamnik 25.0 1:37 18.0 0:45 2:22 0
35. #216 Vilfan Nika AO Kranj 23.0 2:55 28.0+ 1:41 4:36 0
36. #215 Justin Tia ŠPO Radovljica 24.0 2:09 20.0+ 1:32 3:41 0
37. #266 Ribnikar Ema AO Kranj 24.0 1:38 20.0+ 3:10 4:48 0
38. #268 Mur Ula AO Žiri 20.0+ 2:22 20.0+ 2:22 4:44 0
39. #263 Felicijan Lea ŠPO Domžale 16.0 1:56 20.0+ 1:52 3:48 0
40. #217 Marenk Leja ŠPO Domžale 12.0+ 1:03 14.0+ 0:35 1:38 0
#257 Sever Neca AO Kranj 0
Po smereh
Starejše cicibanke1 (višina 42) višina čas
1. #255 Isak Naja ŠD Balvanija 42.0 1:19
1. #205 Miler Jera ŠD Proteus 42.0 1:25
1. #254 Čepon Laura DRPK 42.0 1:28
1. #204 Bobnar Tina GŠD Bricalp 42.0 1:38
1. #272 Babič Liza ŠPO Jesenice 42.0 1:40
1. #211 Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 42.0 1:42
1. #206 Bukovec Eva PK Žirovnica 42.0 1:51
1. #202 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 42.0 1:55
1. #214 Pirš Neva ŠD Balvanija 42.0 2:16
1. #212 Fliser Špela ŠPO Jesenice 42.0 2:41
11. #219 Jeseničnik Pia DEŠ 37.0+ 1:49
11. #210 Kramar Ališa ŠPD Korenjak 37.0+ 2:05
13. #256 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 35.0+ 2:14
13. #223 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 35.0+ 3:02
15. #253 Peternelj Tara PK Škofja Loka 35.0 1:23
16. #222 Gabršček Manja Pš Peter Mrak 28.0+ 1:59
16. #262 Furlan Ela AO Vipava 28.0+ 2:03
18. #220 Šifrar Nina PK Kinezis 28.0 1:13
18. #203 Bergant Nika PK Škofja Loka 28.0 1:35
18. #259 Štefelin Nika PK Kinezis 28.0 1:40
18. #218 Kikelj Julija PK Žirovnica 28.0 1:42
18. #265 Žvan Alja ŠD Proteus 28.0 2:12
23. #258 Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 27.0 1:53
23. #267 Kotnik Eva ŠPO Komenda 27.0 2:22
23. #209 Jesenko Zarja ŠPO Radovljica 27.0 2:23
26. #269 Boncelj Manca AO Kranj 26.0+ 2:17
27. #260 Jalen Zara PK Žirovnica 26.0 2:03
27. #208 Bambič Vaneja GŠD Bricalp 26.0 2:41
29. #264 Janežič Neža PK Kamnik 25.0 1:37
29. #213 Ipavec Tia PK Žirovnica 25.0 2:02
31. #271 Majdič Hana ŠPK Andrej Kokalj 24.0+ 2:35
31. #207 Tomažin Maša PK Kinezis 24.0+ 3:43
33. #270 Premrl Lucija AO Vipava 24.0 1:14
33. #266 Ribnikar Ema AO Kranj 24.0 1:38
33. #215 Justin Tia ŠPO Radovljica 24.0 2:09
36. #261 Zupan Eva ŠPO Radovljica 23.0 2:29
36. #216 Vilfan Nika AO Kranj 23.0 2:55
38. #268 Mur Ula AO Žiri 20.0+ 2:22
39. #263 Felicijan Lea ŠPO Domžale 16.0 1:56
40. #217 Marenk Leja ŠPO Domžale 12.0+ 1:03
 
Starejše cicibanke2 (višina 49) višina čas
1. #205 Miler Jera ŠD Proteus 49.0 1:26
1. #204 Bobnar Tina GŠD Bricalp 49.0 1:32
1. #211 Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 49.0 1:33
1. #255 Isak Naja ŠD Balvanija 49.0 1:38
1. #254 Čepon Laura DRPK 49.0 1:40
1. #272 Babič Liza ŠPO Jesenice 49.0 1:40
1. #203 Bergant Nika PK Škofja Loka 49.0 2:00
1. #206 Bukovec Eva PK Žirovnica 49.0 2:06
1. #202 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 49.0 2:15
1. #212 Fliser Špela ŠPO Jesenice 49.0 2:19
11. #219 Jeseničnik Pia DEŠ 47.0+ 2:07
12. #214 Pirš Neva ŠD Balvanija 47.0 2:46
13. #256 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 46.0+ 2:21
14. #265 Žvan Alja ŠD Proteus 44.0+ 2:19
14. #222 Gabršček Manja Pš Peter Mrak 44.0+ 2:37
16. #210 Kramar Ališa ŠPD Korenjak 44.0 2:17
17. #253 Peternelj Tara PK Škofja Loka 39.0+ 1:15
17. #223 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 39.0+ 2:24
17. #258 Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 39.0+ 2:40
17. #267 Kotnik Eva ŠPO Komenda 39.0+ 3:43
21. #218 Kikelj Julija PK Žirovnica 38.0+ 2:56
22. #220 Šifrar Nina PK Kinezis 36.0+ 1:31
22. #259 Štefelin Nika PK Kinezis 36.0+ 1:31
22. #262 Furlan Ela AO Vipava 36.0+ 2:18
22. #269 Boncelj Manca AO Kranj 36.0+ 2:18
22. #207 Tomažin Maša PK Kinezis 36.0+ 2:50
27. #208 Bambič Vaneja GŠD Bricalp 36.0 3:21
27. #209 Jesenko Zarja ŠPO Radovljica 36.0 3:32
29. #260 Jalen Zara PK Žirovnica 33.0 1:38
29. #271 Majdič Hana ŠPK Andrej Kokalj 33.0 4:00
31. #261 Zupan Eva ŠPO Radovljica 30.0 3:50
32. #270 Premrl Lucija AO Vipava 28.0+ 1:04
32. #216 Vilfan Nika AO Kranj 28.0+ 1:41
34. #215 Justin Tia ŠPO Radovljica 20.0+ 1:32
34. #213 Ipavec Tia PK Žirovnica 20.0+ 1:41
34. #263 Felicijan Lea ŠPO Domžale 20.0+ 1:52
34. #268 Mur Ula AO Žiri 20.0+ 2:22
34. #266 Ribnikar Ema AO Kranj 20.0+ 3:10
39. #264 Janežič Neža PK Kamnik 18.0 0:45
40. #217 Marenk Leja ŠPO Domžale 14.0+ 0:35
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub Starejši cicibani1 Starejši cicibani2 Skupni čas Točk
1. #356 Kokalj Rene ŠPO Jesenice 50.0 2:56 42.0 1:45 4:41 100
2. #354 Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 44.0+ 1:54 42.0+ 1:32 3:26 80
3. #357 Maček Tibor ŠPK Andrej Kokalj 42.0+ 1:29 42.0+ 1:26 2:55 65
4. #305 Cigale Jakob ŠD Proteus 50.0 2:25 41.0 1:43 4:08 55
5. #309 Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 44.0+ 1:47 41.0+ 1:33 3:20 51
6. #310 Blasutig Leonardo DEŠ 44.0+ 1:51 41.0+ 1:48 3:39 47
7. #304 Pengov Pavel Gal DRPK 50.0 1:46 37.0 1:12 2:58 43
8. #306 Logar Lin PK Žirovnica 46.0 1:19 38.0 1:41 3:00 40
9. #352 Stoilov Mark ŠPO Tržič 38.0+ 1:38 40.0 1:45 3:23 37
10. #351 Zamuda Lovro ŠD Balvanija 38.0+ 1:49 38.0 1:51 3:40 34
11. #303 Burnik Lovro GŠD Bricalp 37.0+ 1:35 37.0+ 1:32 3:07 31
12. #366 Makuc Maj Pš Peter Mrak 37.0+ 2:53 37.0+ 1:56 4:49 28
13. #368 Skube Žan ŠPO Domžale 37.0 1:33 38.0+ 1:41 3:14 26
14. #316 Kalan Grega PK Kinezis 38.0 1:43 37.0 2:06 3:49 24
15. #364 Hiti Ožbej AO Kranj 37.0+ 1:32 37.0 1:45 3:17 22
16. #360 Kokošar Maks ŠD Proteus 37.0 2:00 37.0 1:52 3:52 19
16. #358 Štefančič Šavs Jakob ŠD Balvanija 37.0 1:45 37.0 2:07 3:52 19
18. #315 Mohar Oskar Lev ŠPO Radovljica 37.0+ 1:27 31.0 1:02 2:29 16
19. #319 Ulčar Ažbe AO Kranj 37.0+ 1:33 31.0 1:24 2:57 14
20. #312 Maler David ŠPO Radovljica 37.0 2:00 36.0+ 1:56 3:56 12
21. #367 Praznik Svit AO Kranj 36.0+ 3:02 37.0 2:21 5:23 10
22. #359 Cuderman Tim AO Kranj 37.0 1:56 35.0+ 1:30 3:26 9
23. #317 Skube Jan ŠPO Domžale 37.0 2:46 35.0 2:57 5:43 8
24. #311 Peternelj Matic ŠD Proteus 36.0+ 3:49 36.0 3:18 7:07 7
25. #365 Lukežič Pino ŠD Proteus 18.0+ 0:47 37.0 1:51 2:38 6
26. #308 Grkman Kristjan ŠPO Komenda 37.0 1:43 30.0 1:27 3:10 5
27. #355 Janžekovič Erazem PK Kamnik 37.0 2:03 27.0 1:30 3:33 4
28. #307 Perme Tine PK Kinezis 36.0 2:07 35.0 2:05 4:12 3
29. #361 Bolčina Oskar Pš Peter Mrak 36.0+ 2:13 30.0 2:03 4:16 2
30. #363 Namar Rok Plezalno društvo Grif 18.0+ 0:47 32.0+ 1:52 2:39 1
31. #318 Jenko Martin ŠD Balvanija 36.0 2:09 28.0 1:36 3:45 0
32. #314 Premrl Matevž ŠD Proteus 36.0 2:21 28.0 2:04 4:25 0
33. #313 Kankel Kular Tim PK Kinezis 34.0 1:30 26.0 1:25 2:55 0
34. #362 Benedik Vid AO Kranj 35.0 2:27 24.0 2:06 4:33 0
35. #353 Simčič Mark Pš Peter Mrak 19.0+ 1:44 24.0+ 2:08 3:52 0
36. #302 Egart Gašper AO Kranj 17.0 0:55 16.0 0:54 1:49 0
Po smereh
Starejši cicibani1 (višina 52) višina čas
1. #304 Pengov Pavel Gal DRPK 50.0 1:46
1. #305 Cigale Jakob ŠD Proteus 50.0 2:25
1. #356 Kokalj Rene ŠPO Jesenice 50.0 2:56
4. #306 Logar Lin PK Žirovnica 46.0 1:19
5. #309 Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 44.0+ 1:47
5. #310 Blasutig Leonardo DEŠ 44.0+ 1:51
5. #354 Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 44.0+ 1:54
8. #357 Maček Tibor ŠPK Andrej Kokalj 42.0+ 1:29
9. #352 Stoilov Mark ŠPO Tržič 38.0+ 1:38
9. #351 Zamuda Lovro ŠD Balvanija 38.0+ 1:49
11. #316 Kalan Grega PK Kinezis 38.0 1:43
12. #315 Mohar Oskar Lev ŠPO Radovljica 37.0+ 1:27
12. #364 Hiti Ožbej AO Kranj 37.0+ 1:32
12. #319 Ulčar Ažbe AO Kranj 37.0+ 1:33
12. #303 Burnik Lovro GŠD Bricalp 37.0+ 1:35
12. #366 Makuc Maj Pš Peter Mrak 37.0+ 2:53
17. #368 Skube Žan ŠPO Domžale 37.0 1:33
17. #308 Grkman Kristjan ŠPO Komenda 37.0 1:43
17. #358 Štefančič Šavs Jakob ŠD Balvanija 37.0 1:45
17. #359 Cuderman Tim AO Kranj 37.0 1:56
17. #312 Maler David ŠPO Radovljica 37.0 2:00
17. #360 Kokošar Maks ŠD Proteus 37.0 2:00
17. #355 Janžekovič Erazem PK Kamnik 37.0 2:03
17. #317 Skube Jan ŠPO Domžale 37.0 2:46
25. #361 Bolčina Oskar Pš Peter Mrak 36.0+ 2:13
25. #367 Praznik Svit AO Kranj 36.0+ 3:02
25. #311 Peternelj Matic ŠD Proteus 36.0+ 3:49
28. #307 Perme Tine PK Kinezis 36.0 2:07
28. #318 Jenko Martin ŠD Balvanija 36.0 2:09
28. #314 Premrl Matevž ŠD Proteus 36.0 2:21
31. #362 Benedik Vid AO Kranj 35.0 2:27
32. #313 Kankel Kular Tim PK Kinezis 34.0 1:30
33. #353 Simčič Mark Pš Peter Mrak 19.0+ 1:44
34. #365 Lukežič Pino ŠD Proteus 18.0+ 0:47
34. #363 Namar Rok Plezalno društvo Grif 18.0+ 0:47
36. #302 Egart Gašper AO Kranj 17.0 0:55
 
Starejši cicibani2 (višina 47) višina čas
1. #357 Maček Tibor ŠPK Andrej Kokalj 42.0+ 1:26
1. #354 Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 42.0+ 1:32
3. #356 Kokalj Rene ŠPO Jesenice 42.0 1:45
4. #309 Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 41.0+ 1:33
4. #310 Blasutig Leonardo DEŠ 41.0+ 1:48
6. #305 Cigale Jakob ŠD Proteus 41.0 1:43
7. #352 Stoilov Mark ŠPO Tržič 40.0 1:45
8. #368 Skube Žan ŠPO Domžale 38.0+ 1:41
9. #306 Logar Lin PK Žirovnica 38.0 1:41
9. #351 Zamuda Lovro ŠD Balvanija 38.0 1:51
11. #303 Burnik Lovro GŠD Bricalp 37.0+ 1:32
11. #366 Makuc Maj Pš Peter Mrak 37.0+ 1:56
13. #304 Pengov Pavel Gal DRPK 37.0 1:12
13. #364 Hiti Ožbej AO Kranj 37.0 1:45
13. #365 Lukežič Pino ŠD Proteus 37.0 1:51
13. #360 Kokošar Maks ŠD Proteus 37.0 1:52
13. #316 Kalan Grega PK Kinezis 37.0 2:06
13. #358 Štefančič Šavs Jakob ŠD Balvanija 37.0 2:07
13. #367 Praznik Svit AO Kranj 37.0 2:21
20. #312 Maler David ŠPO Radovljica 36.0+ 1:56
21. #311 Peternelj Matic ŠD Proteus 36.0 3:18
22. #359 Cuderman Tim AO Kranj 35.0+ 1:30
23. #307 Perme Tine PK Kinezis 35.0 2:05
23. #317 Skube Jan ŠPO Domžale 35.0 2:57
25. #363 Namar Rok Plezalno društvo Grif 32.0+ 1:52
26. #315 Mohar Oskar Lev ŠPO Radovljica 31.0 1:02
26. #319 Ulčar Ažbe AO Kranj 31.0 1:24
28. #308 Grkman Kristjan ŠPO Komenda 30.0 1:27
28. #361 Bolčina Oskar Pš Peter Mrak 30.0 2:03
30. #318 Jenko Martin ŠD Balvanija 28.0 1:36
30. #314 Premrl Matevž ŠD Proteus 28.0 2:04
32. #355 Janžekovič Erazem PK Kamnik 27.0 1:30
33. #313 Kankel Kular Tim PK Kinezis 26.0 1:25
34. #353 Simčič Mark Pš Peter Mrak 24.0+ 2:08
35. #362 Benedik Vid AO Kranj 24.0 2:06
36. #302 Egart Gašper AO Kranj 16.0 0:54
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub Mlajše deklice1 Mlajše deklice2 Skupni čas Točk
1. #421 Rakar Tinka ŠPO Jesenice 38.0+ 1:32 47.0 1:17 2:49 100
2. #455 Likar Julija DRPK 34.0+ 1:27 47.0 1:22 2:49 80
3. #454 Bobnar Teja GŠD Bricalp 34.0+ 1:30 47.0 1:39 3:09 65
4. #404 Podobnik Maruša ŠPK Andrej Kokalj 34.0+ 1:46 47.0 1:51 3:37 55
5. #406 Zajc Neža PK Scena 34.0+ 2:04 47.0 1:41 3:45 51
6. #453 Potočnik Kaja PK Škofja Loka 34.0 1:55 47.0 1:51 3:46 47
7. #405 Anžur Ema PK Scena 33.0+ 1:43 47.0 1:38 3:21 43
8. #456 Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 30.0+ 1:20 47.0 1:27 2:47 40
9. #426 Koselj Ana PK Žirovnica 28.0+ 1:14 47.0 2:04 3:18 37
10. #425 Vehovar Eva PK Kamnik 30.0+ 1:30 46.0 1:56 3:26 34
11. #471 Mavec Eva PK Kamnik 31.0+ 1:15 44.0+ 1:36 2:51 31
12. #402 Jerman Eva ŠPO Tržič 28.0 1:32 47.0 2:01 3:33 28
13. #422 Trunk Nina PK Kamnik 30.0+ 1:52 44.0+ 2:15 4:07 26
14. #476 Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 30.0+ 1:26 43.0 1:37 3:03 24
15. #423 Božič Sara ŠPO Jesenice 30.0+ 1:18 43.0 1:53 3:11 22
16. #418 Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 28.0+ 1:18 45.0 1:57 3:15 20
17. #424 Batagelj Julija DRPK 28.0+ 1:54 45.0 1:54 3:48 18
18. #410 Rebec Neža ŠPK Plus 28.0 1:14 45.0+ 2:09 3:23 16
19. #459 Šifrer Barbara AO Kranj 30.0 1:28 41.0 1:26 2:54 14
20. #419 Sosič Ela Plezalno društvo Grif 28.0+ 1:30 40.0+ 1:47 3:17 12
21. #414 Babnik Brina PK Kamnik 30.0+ 1:29 35.0+ 1:32 3:01 10
22. #420 Jesenko Danaja ŠPO Radovljica 28.0+ 1:10 40.0 1:30 2:40 9
23. #460 Štefelin Sara PK Kinezis 27.0+ 1:24 44.0+ 1:37 3:01 8
24. #407 Maksimović Mila ŠPO Rašica 27.0+ 1:49 44.0+ 2:53 4:42 7
25. #475 Pisk Špela AO Žiri 28.0+ 1:55 39.0+ 1:54 3:49 6
26. #468 Popovič Neja AO Vipava 28.0+ 1:23 38.0 1:20 2:43 5
27. #473 Oblak Naja ŠPO Komenda 28.0+ 1:34 36.0+ 1:33 3:07 4
28. #465 Reberšak Zala ŠPO Radovljica 27.0+ 1:01 41.0 1:09 2:10 3
29. #403 Švab Ula ŠPO Tržič 27.0+ 1:27 41.0 1:58 3:25 2
30. #417 Keržič Nika PD Kamnik 27.0+ 1:41 41.0 1:46 3:27 1
31. #469 Gruden Zarja ŠPO Domžale 28.0 1:45 39.0+ 1:53 3:38 0
32. #411 Cilenšek Tana Kaja PK Scena 28.0 1:23 37.0+ 1:45 3:08 0
33. #467 Močnik Niki PK Kamnik 27.0+ 1:51 39.0 1:50 3:41 0
34. #472 Košir Zala PD Kamnik 26.0 2:51 40.0 2:14 5:05 0
35. #466 Kovačič Anja ŠPO Radovljica 27.0+ 1:43 36.0+ 1:36 3:19 0
36. #461 Lavrič Snežna ŠD Proteus 27.0+ 1:49 36.0 2:53 4:42 0
37. #412 Gunde Zala AO Kranj 19.0 0:56 38.0 2:42 3:38 0
38. #416 Tiganj Sara PD Kamnik 27.0 1:32 36.0 1:47 3:19 0
39. #474 Kočar Katjuša DRPK 23.0 1:25 36.0+ 1:51 3:16 0
40. #413 Kavčič Pavla ŠPO Radovljica 25.0+ 1:55 36.0 2:30 4:25 0
41. #464 Češnovar Špela ŠPO Radovljica 16.0+ 1:17 36.0+ 2:17 3:34 0
42. #463 Ramič Katja PK Scena 23.0 2:21 36.0 1:55 4:16 0
43. #458 Stepančič Hana DEŠ 26.0 1:44 34.0 1:31 3:15 0
44. #462 Skodlar Nika DRPK 25.0+ 2:01 34.0 1:57 3:58 0
45. #457 Maler Eva ŠPO Radovljica 25.0 1:15 34.0+ 1:48 3:03 0
46. #409 Iljaš Eva Zoja AO Kranj 16.0 3:14 36.0 3:30 6:44 0
#408 Učakar Alina PD Kamnik 0
#415 Pevc Carrera Odalys DRPK 0
#470 Repac Hana ŠPK Andrej Kokalj 0
Po smereh
Mlajše deklice1 (višina 43) višina čas
1. #421 Rakar Tinka ŠPO Jesenice 38.0+ 1:32
2. #455 Likar Julija DRPK 34.0+ 1:27
2. #454 Bobnar Teja GŠD Bricalp 34.0+ 1:30
2. #404 Podobnik Maruša ŠPK Andrej Kokalj 34.0+ 1:46
2. #406 Zajc Neža PK Scena 34.0+ 2:04
6. #453 Potočnik Kaja PK Škofja Loka 34.0 1:55
7. #405 Anžur Ema PK Scena 33.0+ 1:43
8. #471 Mavec Eva PK Kamnik 31.0+ 1:15
9. #423 Božič Sara ŠPO Jesenice 30.0+ 1:18
9. #456 Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 30.0+ 1:20
9. #476 Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 30.0+ 1:26
9. #414 Babnik Brina PK Kamnik 30.0+ 1:29
9. #425 Vehovar Eva PK Kamnik 30.0+ 1:30
9. #422 Trunk Nina PK Kamnik 30.0+ 1:52
15. #459 Šifrer Barbara AO Kranj 30.0 1:28
16. #420 Jesenko Danaja ŠPO Radovljica 28.0+ 1:10
16. #426 Koselj Ana PK Žirovnica 28.0+ 1:14
16. #418 Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 28.0+ 1:18
16. #468 Popovič Neja AO Vipava 28.0+ 1:23
16. #419 Sosič Ela Plezalno društvo Grif 28.0+ 1:30
16. #473 Oblak Naja ŠPO Komenda 28.0+ 1:34
16. #424 Batagelj Julija DRPK 28.0+ 1:54
16. #475 Pisk Špela AO Žiri 28.0+ 1:55
24. #410 Rebec Neža ŠPK Plus 28.0 1:14
24. #411 Cilenšek Tana Kaja PK Scena 28.0 1:23
24. #402 Jerman Eva ŠPO Tržič 28.0 1:32
24. #469 Gruden Zarja ŠPO Domžale 28.0 1:45
28. #465 Reberšak Zala ŠPO Radovljica 27.0+ 1:01
28. #460 Štefelin Sara PK Kinezis 27.0+ 1:24
28. #403 Švab Ula ŠPO Tržič 27.0+ 1:27
28. #417 Keržič Nika PD Kamnik 27.0+ 1:41
28. #466 Kovačič Anja ŠPO Radovljica 27.0+ 1:43
28. #461 Lavrič Snežna ŠD Proteus 27.0+ 1:49
28. #407 Maksimović Mila ŠPO Rašica 27.0+ 1:49
28. #467 Močnik Niki PK Kamnik 27.0+ 1:51
36. #416 Tiganj Sara PD Kamnik 27.0 1:32
37. #458 Stepančič Hana DEŠ 26.0 1:44
37. #472 Košir Zala PD Kamnik 26.0 2:51
39. #413 Kavčič Pavla ŠPO Radovljica 25.0+ 1:55
39. #462 Skodlar Nika DRPK 25.0+ 2:01
41. #457 Maler Eva ŠPO Radovljica 25.0 1:15
42. #474 Kočar Katjuša DRPK 23.0 1:25
42. #463 Ramič Katja PK Scena 23.0 2:21
44. #412 Gunde Zala AO Kranj 19.0 0:56
45. #464 Češnovar Špela ŠPO Radovljica 16.0+ 1:17
46. #409 Iljaš Eva Zoja AO Kranj 16.0 3:14
 
Mlajše deklice2 (višina 47) višina čas
1. #421 Rakar Tinka ŠPO Jesenice 47.0 1:17
1. #455 Likar Julija DRPK 47.0 1:22
1. #456 Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 47.0 1:27
1. #405 Anžur Ema PK Scena 47.0 1:38
1. #454 Bobnar Teja GŠD Bricalp 47.0 1:39
1. #406 Zajc Neža PK Scena 47.0 1:41
1. #404 Podobnik Maruša ŠPK Andrej Kokalj 47.0 1:51
1. #453 Potočnik Kaja PK Škofja Loka 47.0 1:51
1. #402 Jerman Eva ŠPO Tržič 47.0 2:01
1. #426 Koselj Ana PK Žirovnica 47.0 2:04
11. #425 Vehovar Eva PK Kamnik 46.0 1:56
12. #410 Rebec Neža ŠPK Plus 45.0+ 2:09
13. #424 Batagelj Julija DRPK 45.0 1:54
13. #418 Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 45.0 1:57
15. #471 Mavec Eva PK Kamnik 44.0+ 1:36
15. #460 Štefelin Sara PK Kinezis 44.0+ 1:37
15. #422 Trunk Nina PK Kamnik 44.0+ 2:15
15. #407 Maksimović Mila ŠPO Rašica 44.0+ 2:53
19. #476 Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 43.0 1:37
19. #423 Božič Sara ŠPO Jesenice 43.0 1:53
21. #465 Reberšak Zala ŠPO Radovljica 41.0 1:09
21. #459 Šifrer Barbara AO Kranj 41.0 1:26
21. #417 Keržič Nika PD Kamnik 41.0 1:46
21. #403 Švab Ula ŠPO Tržič 41.0 1:58
25. #419 Sosič Ela Plezalno društvo Grif 40.0+ 1:47
26. #420 Jesenko Danaja ŠPO Radovljica 40.0 1:30
26. #472 Košir Zala PD Kamnik 40.0 2:14
28. #469 Gruden Zarja ŠPO Domžale 39.0+ 1:53
28. #475 Pisk Špela AO Žiri 39.0+ 1:54
30. #467 Močnik Niki PK Kamnik 39.0 1:50
31. #468 Popovič Neja AO Vipava 38.0 1:20
31. #412 Gunde Zala AO Kranj 38.0 2:42
33. #411 Cilenšek Tana Kaja PK Scena 37.0+ 1:45
34. #473 Oblak Naja ŠPO Komenda 36.0+ 1:33
34. #466 Kovačič Anja ŠPO Radovljica 36.0+ 1:36
34. #474 Kočar Katjuša DRPK 36.0+ 1:51
34. #464 Češnovar Špela ŠPO Radovljica 36.0+ 2:17
38. #416 Tiganj Sara PD Kamnik 36.0 1:47
38. #463 Ramič Katja PK Scena 36.0 1:55
38. #413 Kavčič Pavla ŠPO Radovljica 36.0 2:30
38. #461 Lavrič Snežna ŠD Proteus 36.0 2:53
38. #409 Iljaš Eva Zoja AO Kranj 36.0 3:30
43. #414 Babnik Brina PK Kamnik 35.0+ 1:32
44. #457 Maler Eva ŠPO Radovljica 34.0+ 1:48
45. #458 Stepančič Hana DEŠ 34.0 1:31
45. #462 Skodlar Nika DRPK 34.0 1:57
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub Mlajši dečki1 Mlajši dečki2 Skupni čas Točk
1. #555 Reš Jaka PK Žirovnica 52.0 1:31 41.0+ 1:49 3:20 100
2. #554 Čreslovnik Lan ŠD Balvanija 52.0 1:40 41.0+ 1:59 3:39 80
3. #504 Šeliga Svit PK Scena 52.0 1:38 39.0+ 1:39 3:17 65
4. #515 Jeran Pirih Nejc ŠPO Radovljica 50.0+ 1:41 34.0+ 1:42 3:23 55
5. #517 Žagar Alen Plezalno društvo Grif 49.0 1:43 39.0+ 1:44 3:27 51
6. #509 Bat Zupan Jakob AO Vipava 50.0 2:01 34.0+ 1:41 3:42 47
7. #556 Sedmak Nace ŠD Balvanija 50.0+ 1:49 29.0 1:06 2:55 43
8. #502 Ambrožič Luka PK Škofja Loka 50.0 1:44 34.0 1:30 3:14 40
9. #506 Černuta Nik DEŠ 50.0 2:09 34.0 1:31 3:40 37
10. #563 Kete Jakob AO Vipava 50.0+ 2:29 28.0+ 1:34 4:03 34
11. #568 Grilc Ian Plezalno društvo Grif 44.0+ 1:49 34.0 1:39 3:28 31
12. #564 Jovanovič Ažbe ŠPO Radovljica 45.0 0:49 28.0+ 1:03 1:52 28
13. #561 Burja Mark ŠPD Korenjak 42.0 1:30 28.0+ 1:25 2:55 26
14. #505 Berne Aljaž ŠD Proteus 38.0+ 1:30 28.0+ 1:33 3:03 24
15. #558 Tominšek Urban DRPK 37.0+ 1:08 28.0+ 1:12 2:20 22
16. #560 Perme Jaka PK Kinezis 37.0+ 1:21 28.0+ 1:12 2:33 20
17. #511 Ahlin Matevž AO Kranj 37.0+ 1:17 28.0+ 1:17 2:34 18
18. #516 Zazvonil Patrik AO Kranj 37.0+ 1:29 28.0+ 1:07 2:36 16
19. #557 Šinko Anže PD Kamnik 37.0+ 1:27 28.0+ 1:15 2:42 14
20. #510 Jaklič Lenart DRPK 37.0+ 1:34 28.0+ 1:15 2:49 12
21. #562 Bohinc Gal AO Kranj 37.0 1:52 28.0+ 1:34 3:26 10
22. #569 Sol Černjak Nik ŠPK Andrej Kokalj 37.0+ 2:04 28.0 2:16 4:20 9
23. #503 Arzenšek Tilen PK Škofja Loka 37.0+ 1:39 27.0+ 1:30 3:09 8
24. #512 Novak Dan ŠPO Radovljica 37.0+ 1:24 25.0+ 0:53 2:17 7
25. #567 Petek Domen PK Kamnik 37.0+ 1:25 24.0+ 1:00 2:25 6
26. #565 Jureš Črt ŠD Proteus 37.0 1:42 28.0 1:39 3:21 5
27. #552 Štrukelj Tušek Maks AO Kranj 37.0 1:49 28.0 1:46 3:35 4
28. #514 Cuderman Jaš AO Kranj 37.0+ 1:29 22.0+ 0:42 2:11 3
29. #507 Jezeršek Ambrož ŠPO Domžale 37.0 2:03 25.0+ 1:23 3:26 2
30. #518 Majerle Val ŠPO Domžale 37.0 2:26 25.0 1:36 4:02 1
31. #519 Perko Tjuš ŠPO Komenda 37.0 1:37 24.0+ 1:19 2:56 0
32. #559 Lukežič Jaša ŠPO Domžale 36.0+ 1:44 24.0+ 1:07 2:51 0
33. #553 Žnider Erik DRPK 35.0 2:21 24.0+ 2:00 4:21 0
34. #566 Razinger Žiga PK Kinezis 36.0+ 1:14 23.0+ 0:55 2:09 0
35. #508 Logar Drejc AO Kranj 27.0 2:33 18.0+ 1:30 4:03 0
36. #513 Bolčina Lovro Pš Peter Mrak 26.0+ 1:03 18.0 0:51 1:54 0
Po smereh
Mlajši dečki1 (višina 52) višina čas
1. #555 Reš Jaka PK Žirovnica 52.0 1:31
1. #504 Šeliga Svit PK Scena 52.0 1:38
1. #554 Čreslovnik Lan ŠD Balvanija 52.0 1:40
4. #515 Jeran Pirih Nejc ŠPO Radovljica 50.0+ 1:41
4. #556 Sedmak Nace ŠD Balvanija 50.0+ 1:49
4. #563 Kete Jakob AO Vipava 50.0+ 2:29
7. #502 Ambrožič Luka PK Škofja Loka 50.0 1:44
7. #509 Bat Zupan Jakob AO Vipava 50.0 2:01
7. #506 Černuta Nik DEŠ 50.0 2:09
10. #517 Žagar Alen Plezalno društvo Grif 49.0 1:43
11. #564 Jovanovič Ažbe ŠPO Radovljica 45.0 0:49
12. #568 Grilc Ian Plezalno društvo Grif 44.0+ 1:49
13. #561 Burja Mark ŠPD Korenjak 42.0 1:30
14. #505 Berne Aljaž ŠD Proteus 38.0+ 1:30
15. #558 Tominšek Urban DRPK 37.0+ 1:08
15. #511 Ahlin Matevž AO Kranj 37.0+ 1:17
15. #560 Perme Jaka PK Kinezis 37.0+ 1:21
15. #512 Novak Dan ŠPO Radovljica 37.0+ 1:24
15. #567 Petek Domen PK Kamnik 37.0+ 1:25
15. #557 Šinko Anže PD Kamnik 37.0+ 1:27
15. #516 Zazvonil Patrik AO Kranj 37.0+ 1:29
15. #514 Cuderman Jaš AO Kranj 37.0+ 1:29
15. #510 Jaklič Lenart DRPK 37.0+ 1:34
15. #503 Arzenšek Tilen PK Škofja Loka 37.0+ 1:39
15. #569 Sol Černjak Nik ŠPK Andrej Kokalj 37.0+ 2:04
26. #519 Perko Tjuš ŠPO Komenda 37.0 1:37
26. #565 Jureš Črt ŠD Proteus 37.0 1:42
26. #552 Štrukelj Tušek Maks AO Kranj 37.0 1:49
26. #562 Bohinc Gal AO Kranj 37.0 1:52
26. #507 Jezeršek Ambrož ŠPO Domžale 37.0 2:03
26. #518 Majerle Val ŠPO Domžale 37.0 2:26
32. #566 Razinger Žiga PK Kinezis 36.0+ 1:14
32. #559 Lukežič Jaša ŠPO Domžale 36.0+ 1:44
34. #553 Žnider Erik DRPK 35.0 2:21
35. #508 Logar Drejc AO Kranj 27.0 2:33
36. #513 Bolčina Lovro Pš Peter Mrak 26.0+ 1:03
 
Mlajši dečki2 (višina 43) višina čas
1. #555 Reš Jaka PK Žirovnica 41.0+ 1:49
1. #554 Čreslovnik Lan ŠD Balvanija 41.0+ 1:59
3. #504 Šeliga Svit PK Scena 39.0+ 1:39
3. #517 Žagar Alen Plezalno društvo Grif 39.0+ 1:44
5. #509 Bat Zupan Jakob AO Vipava 34.0+ 1:41
5. #515 Jeran Pirih Nejc ŠPO Radovljica 34.0+ 1:42
7. #502 Ambrožič Luka PK Škofja Loka 34.0 1:30
7. #506 Černuta Nik DEŠ 34.0 1:31
7. #568 Grilc Ian Plezalno društvo Grif 34.0 1:39
10. #556 Sedmak Nace ŠD Balvanija 29.0 1:06
11. #564 Jovanovič Ažbe ŠPO Radovljica 28.0+ 1:03
11. #516 Zazvonil Patrik AO Kranj 28.0+ 1:07
11. #560 Perme Jaka PK Kinezis 28.0+ 1:12
11. #558 Tominšek Urban DRPK 28.0+ 1:12
11. #510 Jaklič Lenart DRPK 28.0+ 1:15
11. #557 Šinko Anže PD Kamnik 28.0+ 1:15
11. #511 Ahlin Matevž AO Kranj 28.0+ 1:17
11. #561 Burja Mark ŠPD Korenjak 28.0+ 1:25
11. #505 Berne Aljaž ŠD Proteus 28.0+ 1:33
11. #563 Kete Jakob AO Vipava 28.0+ 1:34
11. #562 Bohinc Gal AO Kranj 28.0+ 1:34
22. #565 Jureš Črt ŠD Proteus 28.0 1:39
22. #552 Štrukelj Tušek Maks AO Kranj 28.0 1:46
22. #569 Sol Černjak Nik ŠPK Andrej Kokalj 28.0 2:16
25. #503 Arzenšek Tilen PK Škofja Loka 27.0+ 1:30
26. #512 Novak Dan ŠPO Radovljica 25.0+ 0:53
26. #507 Jezeršek Ambrož ŠPO Domžale 25.0+ 1:23
28. #518 Majerle Val ŠPO Domžale 25.0 1:36
29. #567 Petek Domen PK Kamnik 24.0+ 1:00
29. #559 Lukežič Jaša ŠPO Domžale 24.0+ 1:07
29. #519 Perko Tjuš ŠPO Komenda 24.0+ 1:19
29. #553 Žnider Erik DRPK 24.0+ 2:00
33. #566 Razinger Žiga PK Kinezis 23.0+ 0:55
34. #514 Cuderman Jaš AO Kranj 22.0+ 0:42
35. #508 Logar Drejc AO Kranj 18.0+ 1:30
36. #513 Bolčina Lovro Pš Peter Mrak 18.0 0:51
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub Starejše deklice1 Starejše deklice2 Skupni čas Točk
1. #660 Rekar Rosa ŠPO Jesenice 43.0 1:39 47.0 1:14 2:53 100
2. #655 Pintar Mihajlovič Tamara ŠPO Rašica 43.0 1:30 47.0 1:26 2:56 80
3. #654 Arnež Maja ŠPO Radovljica 39.0 1:28 47.0 1:09 2:37 65
4. #603 Beber Boštjančič Nara ŠD Balvanija 38.0+ 1:40 47.0 1:03 2:43 55
5. #606 Laharnar Lina ŠPO Radovljica 38.0+ 1:35 47.0 1:27 3:02 51
6. #656 Prvinšek Tina PK Kamnik 34.0+ 1:26 47.0 1:25 2:51 47
7. #662 Dacar Vita PK Kamnik 34.0+ 1:30 47.0 1:28 2:58 43
8. #604 Likar Zoja DRPK 34.0+ 1:35 47.0 1:36 3:11 40
9. #611 Škutelj Klara ŠPO Radovljica 33.0+ 1:28 47.0 1:31 2:59 37
10. #614 Drašler Zarja ŠPD Korenjak 30.0+ 0:54 47.0 1:17 2:11 34
11. #615 Čulav Iva ŠPK Plus 30.0+ 1:09 47.0 1:37 2:46 31
12. #610 Reš Lara PK Žirovnica 30.0+ 1:16