Plezalni center Ljubljana - Uradni rezultati


Mesto Številka Priimek Ime Klub Skupni čas Točk
1. #4 Jamnikar Nia PK Scena 49.0 1:21 58.0 1:22 2:43 100
2. #54 Slokar Sofija Plezalno društvo Grif 47.0+ 2:46 58.0 3:40 6:26 80
3. #55 Šeruga Naja AO Kranj 42.0 2:27 49.0 3:06 5:33 65
4. #3 Krivec Tara DRPK 42.0+ 2:27 38.0+ 1:54 4:21 55
5. #56 Kikelj Ela PK Žirovnica 37.0+ 2:59 48.0+ 4:00 6:59 51
6. #15 Manfreda Pika ŠPO Radovljica 36.0+ 2:02 47.0 2:54 4:56 47
7. #7 Turnšek Tinkara DRPK 36.0+ 1:34 41.0 1:49 3:23 43
8. #59 Romšak Neja AO Kranj 37.0+ 3:15 38.0 3:27 6:42 40
9. #61 Rodman Nina ŠPO Radovljica 37.0+ 2:50 38.0 4:00 6:50 37
10. #5 Hirschegger Ana Karin ŠPO Komenda 37.0+ 4:00 37.0 2:50 6:50 34
11. #6 Frelih Klanšček Mina PK Škofja Loka 36.0+ 2:55 38.0+ 2:34 5:29 31
12. #13 Strojan Ana PK Škofja Loka 37.0 3:18 38.0 2:05 5:23 28
13. #10 Strajnar Lara AO Kranj 18.0 1:06 38.0+ 1:35 2:41 26
14. #14 Michieli Kaja DRPK 37.0 1:54 36.0 1:39 3:33 24
15. #11 Luzar Laura Diana ŠPD Korenjak 36.0+ 2:41 38.0 1:43 4:24 22
16. #62 Tomažin Mina ŠPO Radovljica 36.0+ 2:59 38.0 2:53 5:52 20
17. #53 Bonetti Oki DRPK 24.0 4:00 31.0+ 3:49 7:49 18
18. #58 Arh Jera ŠPO Radovljica 18.0 2:07 31.0+ 3:24 5:31 16
19. #57 Jurkovič Laura AO Vipava 17.0 4:00 32.0 2:40 6:40 14
20. #64 Bežek Vesna PK Škofja Loka 18.0 2:48 31.0 2:22 5:10 12
21. #8 Šinkovec Julija ŠPO Komenda 18.0 3:11 17.0+ 1:12 4:23 10
22. #9 Kavčič Nika AO Kranj 13.0+ 1:19 24.0 1:38 2:57 9
23. #63 Avbar Tia PD Prava smer 13.0+ 1:05 14.0 1:40 2:45 8
#12 Zalokar Ronja ŠPO Radovljica 0
#60 Salecel Zoja ŠPD Korenjak 0
Po smereh
(višina ) višina čas
1. #4 Jamnikar Nia PK Scena 49.0 1:21
2. #54 Slokar Sofija Plezalno društvo Grif 47.0+ 2:46
3. #3 Krivec Tara DRPK 42.0+ 2:27
4. #55 Šeruga Naja AO Kranj 42.0 2:27
5. #61 Rodman Nina ŠPO Radovljica 37.0+ 2:50
5. #56 Kikelj Ela PK Žirovnica 37.0+ 2:59
5. #59 Romšak Neja AO Kranj 37.0+ 3:15
5. #5 Hirschegger Ana Karin ŠPO Komenda 37.0+ 4:00
9. #14 Michieli Kaja DRPK 37.0 1:54
9. #13 Strojan Ana PK Škofja Loka 37.0 3:18
11. #7 Turnšek Tinkara DRPK 36.0+ 1:34
11. #15 Manfreda Pika ŠPO Radovljica 36.0+ 2:02
11. #11 Luzar Laura Diana ŠPD Korenjak 36.0+ 2:41
11. #6 Frelih Klanšček Mina PK Škofja Loka 36.0+ 2:55
11. #62 Tomažin Mina ŠPO Radovljica 36.0+ 2:59
16. #53 Bonetti Oki DRPK 24.0 4:00
17. #10 Strajnar Lara AO Kranj 18.0 1:06
17. #58 Arh Jera ŠPO Radovljica 18.0 2:07
17. #64 Bežek Vesna PK Škofja Loka 18.0 2:48
17. #8 Šinkovec Julija ŠPO Komenda 18.0 3:11
21. #57 Jurkovič Laura AO Vipava 17.0 4:00
22. #63 Avbar Tia PD Prava smer 13.0+ 1:05
22. #9 Kavčič Nika AO Kranj 13.0+ 1:19
 
(višina ) višina čas
1. #4 Jamnikar Nia PK Scena 58.0 1:22
1. #54 Slokar Sofija Plezalno društvo Grif 58.0 3:40
3. #55 Šeruga Naja AO Kranj 49.0 3:06
4. #56 Kikelj Ela PK Žirovnica 48.0+ 4:00
5. #15 Manfreda Pika ŠPO Radovljica 47.0 2:54
6. #7 Turnšek Tinkara DRPK 41.0 1:49
7. #10 Strajnar Lara AO Kranj 38.0+ 1:35
7. #3 Krivec Tara DRPK 38.0+ 1:54
7. #6 Frelih Klanšček Mina PK Škofja Loka 38.0+ 2:34
10. #11 Luzar Laura Diana ŠPD Korenjak 38.0 1:43
10. #13 Strojan Ana PK Škofja Loka 38.0 2:05
10. #62 Tomažin Mina ŠPO Radovljica 38.0 2:53
10. #59 Romšak Neja AO Kranj 38.0 3:27
10. #61 Rodman Nina ŠPO Radovljica 38.0 4:00
15. #5 Hirschegger Ana Karin ŠPO Komenda 37.0 2:50
16. #14 Michieli Kaja DRPK 36.0 1:39
17. #57 Jurkovič Laura AO Vipava 32.0 2:40
18. #58 Arh Jera ŠPO Radovljica 31.0+ 3:24
18. #53 Bonetti Oki DRPK 31.0+ 3:49
20. #64 Bežek Vesna PK Škofja Loka 31.0 2:22
21. #9 Kavčič Nika AO Kranj 24.0 1:38
22. #8 Šinkovec Julija ŠPO Komenda 17.0+ 1:12
23. #63 Avbar Tia PD Prava smer 14.0 1:40
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub Skupni čas Točk
1. #104 Žurman Maks ŠPO Jesenice 45.0 1:51 46.0+ 2:18 4:09 100
2. #155 Dolinar Max Felix ŠPD Korenjak 38.0+ 1:37 49.0 2:17 3:54 80
3. #105 Knafelj Gorazd PK Žirovnica 49.0 3:22 37.0 2:12 5:34 65
4. #113 Drole Bine PK Kinezis 40.0+ 3:14 46.0 2:57 6:11 55
5. #163 Žargi Bor PK Kinezis 39.0 1:40 42.0 1:59 3:39 51
6. #165 Oblak Arne PK Kinezis 38.0+ 1:38 40.0+ 2:17 3:55 47
7. #112 Mrak Ambrož Pš Peter Mrak 40.0+ 2:59 32.0 2:20 5:19 43
8. #161 Černe Jaka AO Kranj 32.0 2:23 42.0 4:00 6:23 40
9. #115 Bašič Ariel Pš Peter Mrak 38.0 3:05 36.0+ 3:00 6:05 37
10. #107 Furlan Erazem AO Kranj 32.0+ 1:36 37.0 2:20 3:56 34
11. #156 Golob Rituper Jaka ŠPO Domžale 37.0+ 2:18 36.0 3:03 5:21 31
12. #154 Sivec Luka PK Kamnik 31.0 1:14 39.0 1:50 3:04 28
13. #162 Fonda Jakob ŠPO Radovljica 32.0 1:41 37.0 2:40 4:21 26
14. #106 Nadles Valter DRPK 37.0 1:54 32.0 1:40 3:34 24
15. #157 Križnič Luka Pš Peter Mrak 32.0 1:59 26.0 2:43 4:42 22
16. #111 Zupančič Matic PD Prava smer 30.0+ 2:06 33.0+ 2:33 4:39 20
17. #114 Bremec Tilen Pš Peter Mrak 31.0+ 2:11 29.0 3:14 5:25 18
18. #159 Fedoriv Daniel PK Kamnik 31.0 2:01 17.0 2:23 4:24 16
19. #160 Srna Jakob Gal PK Žirovnica 30.0 1:31 18.0 2:11 3:42 14
20. #164 Muznik Noe AO Vipava 30.0 1:41 17.0 1:06 2:47 12
21. #109 Šlegel Domen ŠPO Radovljica 30.0 1:41 15.0 1:24 3:05 10
22. #110 Winkler Andraž Pš Peter Mrak 27.0+ 1:23 17.0 1:16 2:39 9
23. #158 Bokan Luka PD Prava smer 30.0 3:49 13.0+ 3:18 7:07 8
24. #108 Pulc Matija Pš Peter Mrak 13.0 3:58 12.0 4:00 7:58 7
Po smereh
(višina ) višina čas
1. #105 Knafelj Gorazd PK Žirovnica 49.0 3:22
2. #104 Žurman Maks ŠPO Jesenice 45.0 1:51
3. #112 Mrak Ambrož Pš Peter Mrak 40.0+ 2:59
3. #113 Drole Bine PK Kinezis 40.0+ 3:14
5. #163 Žargi Bor PK Kinezis 39.0 1:40
6. #155 Dolinar Max Felix ŠPD Korenjak 38.0+ 1:37
6. #165 Oblak Arne PK Kinezis 38.0+ 1:38
8. #115 Bašič Ariel Pš Peter Mrak 38.0 3:05
9. #156 Golob Rituper Jaka ŠPO Domžale 37.0+ 2:18
10. #106 Nadles Valter DRPK 37.0 1:54
11. #107 Furlan Erazem AO Kranj 32.0+ 1:36
12. #162 Fonda Jakob ŠPO Radovljica 32.0 1:41
12. #157 Križnič Luka Pš Peter Mrak 32.0 1:59
12. #161 Černe Jaka AO Kranj 32.0 2:23
15. #114 Bremec Tilen Pš Peter Mrak 31.0+ 2:11
16. #154 Sivec Luka PK Kamnik 31.0 1:14
16. #159 Fedoriv Daniel PK Kamnik 31.0 2:01
18. #111 Zupančič Matic PD Prava smer 30.0+ 2:06
19. #160 Srna Jakob Gal PK Žirovnica 30.0 1:31
19. #164 Muznik Noe AO Vipava 30.0 1:41
19. #109 Šlegel Domen ŠPO Radovljica 30.0 1:41
19. #158 Bokan Luka PD Prava smer 30.0 3:49
23. #110 Winkler Andraž Pš Peter Mrak 27.0+ 1:23
24. #108 Pulc Matija Pš Peter Mrak 13.0 3:58
 
(višina ) višina čas
1. #155 Dolinar Max Felix ŠPD Korenjak 49.0 2:17
2. #104 Žurman Maks ŠPO Jesenice 46.0+ 2:18
3. #113 Drole Bine PK Kinezis 46.0 2:57
4. #163 Žargi Bor PK Kinezis 42.0 1:59
4. #161 Černe Jaka AO Kranj 42.0 4:00
6. #165 Oblak Arne PK Kinezis 40.0+ 2:17
7. #154 Sivec Luka PK Kamnik 39.0 1:50
8. #105 Knafelj Gorazd PK Žirovnica 37.0 2:12
8. #107 Furlan Erazem AO Kranj 37.0 2:20
8. #162 Fonda Jakob ŠPO Radovljica 37.0 2:40
11. #115 Bašič Ariel Pš Peter Mrak 36.0+ 3:00
12. #156 Golob Rituper Jaka ŠPO Domžale 36.0 3:03
13. #111 Zupančič Matic PD Prava smer 33.0+ 2:33
14. #106 Nadles Valter DRPK 32.0 1:40
14. #112 Mrak Ambrož Pš Peter Mrak 32.0 2:20
16. #114 Bremec Tilen Pš Peter Mrak 29.0 3:14
17. #157 Križnič Luka Pš Peter Mrak 26.0 2:43
18. #160 Srna Jakob Gal PK Žirovnica 18.0 2:11
19. #164 Muznik Noe AO Vipava 17.0 1:06
19. #110 Winkler Andraž Pš Peter Mrak 17.0 1:16
19. #159 Fedoriv Daniel PK Kamnik 17.0 2:23
22. #109 Šlegel Domen ŠPO Radovljica 15.0 1:24
23. #158 Bokan Luka PD Prava smer 13.0+ 3:18
24. #108 Pulc Matija Pš Peter Mrak 12.0 4:00
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub Skupni čas Točk
1. #204 Marjetič Zala ŠPD Korenjak 52.0 1:53 56.0 2:27 4:20 100
2. #202 Brnot Mrak Lana ŠD Balvanija 52.0 3:25 51.0+ 2:49 6:14 80
3. #205 Sivec Maša PK Scena 50.0+ 2:15 52.0+ 2:04 4:19 65
4. #254 Cigale Blažka PK Kamnik 47.0+ 4:00 52.0+ 2:55 6:55 55
5. #233 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 50.0+ 3:08 49.0+ 2:43 5:51 51
6. #281 Polanc Golob Neža DEŠ 49.0 4:00 51.0+ 2:22 6:22 47
7. #255 Bavdek Sara PK FA 48.0 2:37 51.0+ 2:18 4:55 43
8. #206 Štremfelj Lara ŠPO Radovljica 47.0 4:00 51.0+ 3:58 7:58 40
9. #207 Rant Klara PK Kinezis 48.0 2:57 51.0 4:00 6:57 37
10. #229 Pertot Viki ŠPK Plus 49.0+ 3:50 38.0 2:07 5:57 34
11. #253 Isak Maša ŠD Balvanija 48.0 2:20 44.0 2:11 4:31 31
12. #271 Nemec Karolina DEŠ 49.0+ 2:14 33.0 1:24 3:38 28
13. #256 Budkovič Mina ŠPO Radovljica 44.0+ 2:08 42.0+ 2:10 4:18 26
14. #215 Oblak Lana PK Kinezis 40.0 3:16 45.0+ 2:19 5:35 24
15. #220 Vodopivec Zala PK Kinezis 41.0 1:59 43.0+ 1:26 3:25 22
16. #267 Potočnik Nina PK Škofja Loka 42.0 2:04 41.0+ 2:32 4:36 20
17. #210 Smolnikar Doroteja ŠPD Korenjak 41.0 1:57 41.0 2:09 4:06 18
18. #227 Pretnar Naja ŠPO Radovljica 43.0 4:00 33.0 2:01 6:01 16
19. #252 Loverčič Neja DEŠ 36.0 1:19 34.0 1:34 2:53 14
20. #234 Gosgnach Jasna DEŠ 34.0+ 1:43 41.0 2:07 3:50 12
21. #262 Zidar Matijevec Brina ŠPD Vizija 36.0 1:47 33.0 1:35 3:22 10
22. #218 Radšel Živa PK Kinezis 34.0+ 1:21 33.0+ 1:35 2:56 9
23. #266 Hribar Julija DRPK 42.0 2:31 30.0+ 1:32 4:03 8
24. #284 Šulin Lana AO Vipava 39.0+ 2:33 32.0+ 1:55 4:28 7
25. #274 Kos Zala AO Kranj 34.0+ 1:51 33.0 1:55 3:46 6
26. #279 Juvan Ula ŠPD Vizija 34.0+ 2:01 33.0 2:18 4:19 5
27. #213 Novak Neža ŠPD Korenjak 28.0+ 1:57 37.0 1:55 3:52 4
28. #201 Kozole Julija ŠPD Korenjak 40.0 3:03 30.0+ 1:19 4:22 3
29. #276 Rejc Tina PK Kinezis 34.0+ 1:34 32.0+ 1:17 2:51 2
30. #260 Maček Uršula ŠPK Andrej Kokalj 34.0+ 1:59 32.0+ 1:12 3:11 1
31. #259 Podlipnik Neža PK Kinezis 34.0+ 1:53 32.0+ 1:51 3:44 0
32. #286 Dagarin Manca AO Kranj 34.0+ 2:21 32.0+ 2:05 4:26 0
33. #265 Prevodnik Brina ŠPO Komenda 28.0 1:23 33.0 1:39 3:02 0
34. #208 Ćetojević Tija ŠPD Korenjak 34.0+ 2:08 30.0+ 1:49 3:57 0
35. #231 Kosmač Sara PK Kinezis 31.0+ 2:02 32.0+ 1:41 3:43 0
36. #236 Sekač Zala PD Kamnik 30.0+ 1:34 32.0+ 1:23 2:57 0
37. #275 Peternelj Naja PK Kinezis 28.0+ 1:28 32.0+ 1:29 2:57 0
38. #269 Perne Katja PD Kamnik 22.0+ 0:48 33.0 1:31 2:19 0
39. #263 Keše Kiara PK Kinezis 29.0 1:30 30.0+ 1:39 3:09 0
40. #258 Horvat Nika PK Kinezis 32.0 2:19 30.0 1:48 4:07 0
41. #222 Oblak Inja ŠPO Komenda 32.0+ 2:47 27.0 1:59 4:46 0
42. #261 Nakrst Nina DRPK 28.0+ 1:22 30.0+ 1:47 3:09 0
43. #225 Rakun Manca DRPK 34.0+ 2:10 20.0+ 1:50 4:00 0
44. #278 Ošabnik Iva AO Kranj 28.0 1:51 30.0+ 2:04 3:55 0
45. #251 Urbančnik Sara ŠPD Korenjak 28.0 2:01 30.0+ 2:35 4:36 0
46. #272 Lesar Kaja ŠPO Komenda 27.0 1:43 30.0+ 2:50 4:33 0
47. #264 Ahčan Alja DRPK 28.0+ 1:49 24.0+ 1:50 3:39 0
48. #211 Sovdat Nakao Lin AO Vipava 28.0 1:25 25.0 0:51 2:16 0
49. #203 Mravlja Zoja ŠD Balvanija 28.0 1:34 24.0+ 2:04 3:38 0
50. #277 Planinc Ema PK Škofja Loka 28.0 2:14 24.0+ 2:40 4:54 0
51. #257 Kranjc Lucija AO Vipava 27.0 2:03 25.0 1:47 3:50 0
52. #228 Kervina Sara DRPK 22.0+ 1:43 27.0 2:04 3:47 0
53. #216 Troha Tija PK Kamnik 28.0 0:35 24.0 1:22 1:57 0
54. #280 Bole Neža ŠPO Radovljica 26.0+ 0:35 24.0+ 2:23 2:58 0
55. #268 Čebohlin-Grah Vita AO Kranj 24.0+ 1:08 24.0+ 1:18 2:26 0
56. #209 Orešnik Sara PD Prava smer 22.0+ 1:02 24.0+ 1:30 2:32 0
57. #226 Plevnjak Klara ŠPD Korenjak 22.0+ 1:12 24.0+ 1:25 2:37 0
58. #224 Koselj Veronika ŠPO Radovljica 22.0+ 2:24 24.0 2:09 4:33 0
59. #273 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 22.0+ 0:53 23.0 1:21 2:14 0
60. #270 Berginc Sara AO Vipava 22.0 2:39 24.0 3:05 5:44 0
61. #212 Mali Pika PK Kamnik 22.0+ 0:55 18.0 0:37 1:32 0
62. #214 Mozetič Julija AO Vipava 22.0 1:49 22.0 0:48 2:37 0
63. #230 Remškar Sofia ŠPD Korenjak 22.0 4:00 20.0 4:00 8:00 0
64. #221 Ula Durič Štrucl Ula PD Prava smer 21.0+ 0:56 17.0+ 1:14 2:10 0
65. #235 Planinc Nika PK Škofja Loka 18.0 1:18 15.0 0:23 1:41 0
66. #232 Lombar Polona ŠPO Komenda 18.0 1:27 12.0 0:57 2:24 0
#219 Bergant Eva Anastazija PK Škofja Loka 28.0 1:10 1:10 0
#217 Mahne Taša PK Kamnik 0.0 0:01 0:01 0
#223 Nakrst Brina PK Kamnik 0
#282 Jakša Gaja PK Kamnik 0
#283 Ovčak Nika ŠPO Komenda 0
#285 Kokoravec Maja AO Kranj 0
Po smereh
(višina ) višina čas
1. #204 Marjetič Zala ŠPD Korenjak 52.0 1:53
1. #202 Brnot Mrak Lana ŠD Balvanija 52.0 3:25
3. #205 Sivec Maša PK Scena 50.0+ 2:15
3. #233 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 50.0+ 3:08
5. #271 Nemec Karolina DEŠ 49.0+ 2:14
5. #229 Pertot Viki ŠPK Plus 49.0+ 3:50
7. #281 Polanc Golob Neža DEŠ 49.0 4:00
8. #253 Isak Maša ŠD Balvanija 48.0 2:20
8. #255 Bavdek Sara PK FA 48.0 2:37
8. #207 Rant Klara PK Kinezis 48.0 2:57
11. #254 Cigale Blažka PK Kamnik 47.0+ 4:00
12. #206 Štremfelj Lara ŠPO Radovljica 47.0 4:00
13. #256 Budkovič Mina ŠPO Radovljica 44.0+ 2:08
14. #227 Pretnar Naja ŠPO Radovljica 43.0 4:00
15. #267 Potočnik Nina PK Škofja Loka 42.0 2:04
15. #266 Hribar Julija DRPK 42.0 2:31
17. #210 Smolnikar Doroteja ŠPD Korenjak 41.0 1:57
17. #220 Vodopivec Zala PK Kinezis 41.0 1:59
19. #201 Kozole Julija ŠPD Korenjak 40.0 3:03
19. #215 Oblak Lana PK Kinezis 40.0 3:16
21. #284 Šulin Lana AO Vipava 39.0+ 2:33
22. #252 Loverčič Neja DEŠ 36.0 1:19
22. #262 Zidar Matijevec Brina ŠPD Vizija 36.0 1:47
24. #218 Radšel Živa PK Kinezis 34.0+ 1:21
24. #276 Rejc Tina PK Kinezis 34.0+ 1:34
24. #234 Gosgnach Jasna DEŠ 34.0+ 1:43
24. #274 Kos Zala AO Kranj 34.0+ 1:51
24. #259 Podlipnik Neža PK Kinezis 34.0+ 1:53
24. #260 Maček Uršula ŠPK Andrej Kokalj 34.0+ 1:59
24. #279 Juvan Ula ŠPD Vizija 34.0+ 2:01
24. #208 Ćetojević Tija ŠPD Korenjak 34.0+ 2:08
24. #225 Rakun Manca DRPK 34.0+ 2:10
24. #286 Dagarin Manca AO Kranj 34.0+ 2:21
34. #222 Oblak Inja ŠPO Komenda 32.0+ 2:47
35. #258 Horvat Nika PK Kinezis 32.0 2:19
36. #231 Kosmač Sara PK Kinezis 31.0+ 2:02
37. #236 Sekač Zala PD Kamnik 30.0+ 1:34
38. #263 Keše Kiara PK Kinezis 29.0 1:30
39. #261 Nakrst Nina DRPK 28.0+ 1:22
39. #275 Peternelj Naja PK Kinezis 28.0+ 1:28
39. #264 Ahčan Alja DRPK 28.0+ 1:49
39. #213 Novak Neža ŠPD Korenjak 28.0+ 1:57
43. #216 Troha Tija PK Kamnik 28.0 0:35
43. #219 Bergant Eva Anastazija PK Škofja Loka 28.0 1:10
43. #265 Prevodnik Brina ŠPO Komenda 28.0 1:23
43. #211 Sovdat Nakao Lin AO Vipava 28.0 1:25
43. #203 Mravlja Zoja ŠD Balvanija 28.0 1:34
43. #278 Ošabnik Iva AO Kranj 28.0 1:51
43. #251 Urbančnik Sara ŠPD Korenjak 28.0 2:01
43. #277 Planinc Ema PK Škofja Loka 28.0 2:14
51. #272 Lesar Kaja ŠPO Komenda 27.0 1:43
51. #257 Kranjc Lucija AO Vipava 27.0 2:03
53. #280 Bole Neža ŠPO Radovljica 26.0+ 0:35
54. #268 Čebohlin-Grah Vita AO Kranj 24.0+ 1:08
55. #269 Perne Katja PD Kamnik 22.0+ 0:48
55. #273 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 22.0+ 0:53
55. #212 Mali Pika PK Kamnik 22.0+ 0:55
55. #209 Orešnik Sara PD Prava smer 22.0+ 1:02
55. #226 Plevnjak Klara ŠPD Korenjak 22.0+ 1:12
55. #228 Kervina Sara DRPK 22.0+ 1:43
55. #224 Koselj Veronika ŠPO Radovljica 22.0+ 2:24
62. #214 Mozetič Julija AO Vipava 22.0 1:49
62. #270 Berginc Sara AO Vipava 22.0 2:39
62. #230 Remškar Sofia ŠPD Korenjak 22.0 4:00
65. #221 Ula Durič Štrucl Ula PD Prava smer 21.0+ 0:56
66. #235 Planinc Nika PK Škofja Loka 18.0 1:18
66. #232 Lombar Polona ŠPO Komenda 18.0 1:27
 
(višina ) višina čas
1. #204 Marjetič Zala ŠPD Korenjak 56.0 2:27
2. #205 Sivec Maša PK Scena 52.0+ 2:04
2. #254 Cigale Blažka PK Kamnik 52.0+ 2:55
4. #255 Bavdek Sara PK FA 51.0+ 2:18
4. #281 Polanc Golob Neža DEŠ 51.0+ 2:22
4. #202 Brnot Mrak Lana ŠD Balvanija 51.0+ 2:49
4. #206 Štremfelj Lara ŠPO Radovljica 51.0+ 3:58
8. #207 Rant Klara PK Kinezis 51.0 4:00
9. #233 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 49.0+ 2:43
10. #215 Oblak Lana PK Kinezis 45.0+ 2:19
11. #253 Isak Maša ŠD Balvanija 44.0 2:11
12. #220 Vodopivec Zala PK Kinezis 43.0+ 1:26
13. #256 Budkovič Mina ŠPO Radovljica 42.0+ 2:10
14. #267 Potočnik Nina PK Škofja Loka 41.0+ 2:32
15. #234 Gosgnach Jasna DEŠ 41.0 2:07
15. #210 Smolnikar Doroteja ŠPD Korenjak 41.0 2:09
17. #229 Pertot Viki ŠPK Plus 38.0 2:07
18. #213 Novak Neža ŠPD Korenjak 37.0 1:55
19. #252 Loverčič Neja DEŠ 34.0 1:34
20. #218 Radšel Živa PK Kinezis 33.0+ 1:35
21. #271 Nemec Karolina DEŠ 33.0 1:24
21. #269 Perne Katja PD Kamnik 33.0 1:31
21. #262 Zidar Matijevec Brina ŠPD Vizija 33.0 1:35
21. #265 Prevodnik Brina ŠPO Komenda 33.0 1:39
21. #274 Kos Zala AO Kranj 33.0 1:55
21. #227 Pretnar Naja ŠPO Radovljica 33.0 2:01
21. #279 Juvan Ula ŠPD Vizija 33.0 2:18
28. #260 Maček Uršula ŠPK Andrej Kokalj 32.0+ 1:12
28. #276 Rejc Tina PK Kinezis 32.0+ 1:17
28. #236 Sekač Zala PD Kamnik 32.0+ 1:23
28. #275 Peternelj Naja PK Kinezis 32.0+ 1:29
28. #231 Kosmač Sara PK Kinezis 32.0+ 1:41
28. #259 Podlipnik Neža PK Kinezis 32.0+ 1:51
28. #284 Šulin Lana AO Vipava 32.0+ 1:55
28. #286 Dagarin Manca AO Kranj 32.0+ 2:05
36. #201 Kozole Julija ŠPD Korenjak 30.0+ 1:19
36. #266 Hribar Julija DRPK 30.0+ 1:32
36. #263 Keše Kiara PK Kinezis 30.0+ 1:39
36. #261 Nakrst Nina DRPK 30.0+ 1:47
36. #208 Ćetojević Tija ŠPD Korenjak 30.0+ 1:49
36. #278 Ošabnik Iva AO Kranj 30.0+ 2:04
36. #251 Urbančnik Sara ŠPD Korenjak 30.0+ 2:35
36. #272 Lesar Kaja ŠPO Komenda 30.0+ 2:50
44. #258 Horvat Nika PK Kinezis 30.0 1:48
45. #222 Oblak Inja ŠPO Komenda 27.0 1:59
45. #228 Kervina Sara DRPK 27.0 2:04
47. #211 Sovdat Nakao Lin AO Vipava 25.0 0:51
47. #257 Kranjc Lucija AO Vipava 25.0 1:47
49. #268 Čebohlin-Grah Vita AO Kranj 24.0+ 1:18
49. #226 Plevnjak Klara ŠPD Korenjak 24.0+ 1:25
49. #209 Orešnik Sara PD Prava smer 24.0+ 1:30
49. #264 Ahčan Alja DRPK 24.0+ 1:50
49. #203 Mravlja Zoja ŠD Balvanija 24.0+ 2:04
49. #280 Bole Neža ŠPO Radovljica 24.0+ 2:23
49. #277 Planinc Ema PK Škofja Loka 24.0+ 2:40
56. #216 Troha Tija PK Kamnik 24.0 1:22
56. #224 Koselj Veronika ŠPO Radovljica 24.0 2:09
56. #270 Berginc Sara AO Vipava 24.0 3:05
59. #273 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 23.0 1:21
60. #214 Mozetič Julija AO Vipava 22.0 0:48
61. #225 Rakun Manca DRPK 20.0+ 1:50
62. #230 Remškar Sofia ŠPD Korenjak 20.0 4:00
63. #212 Mali Pika PK Kamnik 18.0 0:37
64. #221 Ula Durič Štrucl Ula PD Prava smer 17.0+ 1:14
65. #235 Planinc Nika PK Škofja Loka 15.0 0:23
66. #232 Lombar Polona ŠPO Komenda 12.0 0:57
67. #217 Mahne Taša PK Kamnik 0.0 0:01
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub Skupni čas Točk
1. #355 Stevanovič Luka PK Žirovnica 52.0 1:57 53.0 2:59 4:56 100
2. #372 Iveković Sever ŠPD Korenjak 52.0 3:01 53.0 3:07 6:08 80
3. #354 Oblak Maks ŠPD Korenjak 52.0 1:53 52.0+ 2:20 4:13 65
4. #305 Žmavc Andre PK FA 52.0 2:31 52.0+ 1:54 4:25 55
5. #356 Knafelj Bor PK Žirovnica 52.0 2:00 52.0+ 3:14 5:14 51
6. #306 Travnik Maj ŠPO Jesenice 52.0 2:09 49.0 2:11 4:20 47
7. #304 Mohar Tibor ŠPO Radovljica 43.0+ 1:47 52.0+ 2:42 4:29 43
8. #315 Bilas Ian ŠPK Plus 52.0 2:02 42.0+ 1:48 3:50 40
9. #324 Požlep Lucian DRPK 44.0 2:34 45.0+ 1:49 4:23 37
10. #371 Knafelj Erazem PK Žirovnica 43.0+ 2:10 48.0+ 2:46 4:56 34
11. #362 Ravnikar Nik ŠPK Plus 41.0+ 4:00 45.0 3:12 7:12 31
12. #310 Uhan Žan DRPK 34.0+ 1:55 42.0+ 2:35 4:30 28
13. #358 Kovačec Matevž PK Kamnik 36.0+ 1:27 33.0 1:36 3:03 26
14. #319 Pucer Martin ŠPD Vizija 42.0+ 2:11 31.0+ 2:04 4:15 24
15. #365 Argenti Jakob ŠPK Plus 36.0 1:38 33.0 1:48 3:26 22
16. #311 Dvoršak Nej ŠPD Vizija 42.0 1:33 31.0 1:03 2:36 20
17. #370 Homšak Lun PD Kamnik 35.0 1:29 33.0 1:30 2:59 18
18. #308 Buh Jaka ŠPD Korenjak 31.0+ 1:39 33.0+ 1:17 2:56 16
19. #363 Stegel Leon ŠPK Plus 36.0+ 2:06 32.0 2:01 4:07 14
20. #359 Logar Kris PK Žirovnica 34.0+ 2:23 33.0 1:57 4:20 12
21. #309 Pust Jakob PD Kamnik 28.0 1:37 35.0 1:49 3:26 10
22. #314 Volarič Van AO Vipava 35.0 2:16 32.0 1:44 4:00 9
23. #321 Kokalj Brin Nikolaj PK Kamnik 28.0 1:41 32.0+ 1:06 2:47 8
24. #366 Berlec Andraž PK Kamnik 28.0 1:42 30.0+ 2:12 3:54 7
25. #357 Muznik Deni AO Vipava 28.0+ 1:36 24.0+ 1:41 3:17 6
26. #322 Petrovčič Arne Plezalno društvo Grif 22.0+ 1:41 30.0+ 2:08 3:49 5
27. #373 Petrovčič Vitan DEŠ 28.0+ 1:37 24.0 1:57 3:34 4
28. #361 Stegel Martin Pš Peter Mrak 28.0+ 2:29 24.0 2:18 4:47 3
29. #317 Tomazin David PD Kamnik 22.0+ 1:28 29.0+ 2:26 3:54 2
30. #353 Cvetko London ŠD Balvanija 24.0 1:08 24.0+ 1:24 2:32 1
31. #316 Ivetič Nejc PK Kinezis 22.0+ 0:42 24.0+ 0:31 1:13 0
32. #323 Tehovnik Martin PK Kinezis 22.0+ 0:42 24.0+ 1:07 1:49 0
33. #364 Košir Bor PK Kamnik 22.0+ 1:09 24.0+ 1:19 2:28 0
34. #369 Ostanek Patrick ŠPD Vizija 24.0 0:46 18.0 0:30 1:16 0
35. #307 Šenk Jure PK FA 22.0 0:49 24.0+ 1:05 1:54 0
36. #303 Vidic Nikola ŠPD Korenjak 21.0 1:48 24.0+ 1:15 3:03 0
37. #313 Likar Ris DRPK 22.0+ 1:02 24.0 1:11 2:13 0
38. #367 Tomšič Tjark AO Kranj 18.0+ 1:05 15.0 1:52 2:57 0
#312 Vrtnik Urh AO Kranj 0
#318 Karner Erik ŠPO Domžale 0
#320 Knavs Urban ŠPO Komenda 0
#360 Rutar Grega AO Vipava 0
#368 Milanič Julij Plezalno društvo Grif 0
Po smereh
(višina ) višina čas
1. #354 Oblak Maks ŠPD Korenjak 52.0 1:53
1. #355 Stevanovič Luka PK Žirovnica 52.0 1:57
1. #356 Knafelj Bor PK Žirovnica 52.0 2:00
1. #315 Bilas Ian ŠPK Plus 52.0 2:02
1. #306 Travnik Maj ŠPO Jesenice 52.0 2:09
1. #305 Žmavc Andre PK FA 52.0 2:31
1. #372 Iveković Sever ŠPD Korenjak 52.0 3:01
8. #324 Požlep Lucian DRPK 44.0 2:34
9. #304 Mohar Tibor ŠPO Radovljica 43.0+ 1:47
9. #371 Knafelj Erazem PK Žirovnica 43.0+ 2:10
11. #319 Pucer Martin ŠPD Vizija 42.0+ 2:11
12. #311 Dvoršak Nej ŠPD Vizija 42.0 1:33
13. #362 Ravnikar Nik ŠPK Plus 41.0+ 4:00
14. #358 Kovačec Matevž PK Kamnik 36.0+ 1:27
14. #363 Stegel Leon ŠPK Plus 36.0+ 2:06
16. #365 Argenti Jakob ŠPK Plus 36.0 1:38
17. #370 Homšak Lun PD Kamnik 35.0 1:29
17. #314 Volarič Van AO Vipava 35.0 2:16
19. #310 Uhan Žan DRPK 34.0+ 1:55
19. #359 Logar Kris PK Žirovnica 34.0+ 2:23
21. #308 Buh Jaka ŠPD Korenjak 31.0+ 1:39
22. #357 Muznik Deni AO Vipava 28.0+ 1:36
22. #373 Petrovčič Vitan DEŠ 28.0+ 1:37
22. #361 Stegel Martin Pš Peter Mrak 28.0+ 2:29
25. #309 Pust Jakob PD Kamnik 28.0 1:37
25. #321 Kokalj Brin Nikolaj PK Kamnik 28.0 1:41
25. #366 Berlec Andraž PK Kamnik 28.0 1:42
28. #369 Ostanek Patrick ŠPD Vizija 24.0 0:46
28. #353 Cvetko London ŠD Balvanija 24.0 1:08
30. #316 Ivetič Nejc PK Kinezis 22.0+ 0:42
30. #323 Tehovnik Martin PK Kinezis 22.0+ 0:42
30. #313 Likar Ris DRPK 22.0+ 1:02
30. #364 Košir Bor PK Kamnik 22.0+ 1:09
30. #317 Tomazin David PD Kamnik 22.0+ 1:28
30. #322 Petrovčič Arne Plezalno društvo Grif 22.0+ 1:41
36. #307 Šenk Jure PK FA 22.0 0:49
37. #303 Vidic Nikola ŠPD Korenjak 21.0 1:48
38. #367 Tomšič Tjark AO Kranj 18.0+ 1:05
 
(višina ) višina čas
1. #355 Stevanovič Luka PK Žirovnica 53.0 2:59
1. #372 Iveković Sever ŠPD Korenjak 53.0 3:07
3. #305 Žmavc Andre PK FA 52.0+ 1:54
3. #354 Oblak Maks ŠPD Korenjak 52.0+ 2:20
3. #304 Mohar Tibor ŠPO Radovljica 52.0+ 2:42
3. #356 Knafelj Bor PK Žirovnica 52.0+ 3:14
7. #306 Travnik Maj ŠPO Jesenice 49.0 2:11
8. #371 Knafelj Erazem PK Žirovnica 48.0+ 2:46
9. #324 Požlep Lucian DRPK 45.0+ 1:49
10. #362 Ravnikar Nik ŠPK Plus 45.0 3:12
11. #315 Bilas Ian ŠPK Plus 42.0+ 1:48
11. #310 Uhan Žan DRPK 42.0+ 2:35
13. #309 Pust Jakob PD Kamnik 35.0 1:49
14. #308 Buh Jaka ŠPD Korenjak 33.0+ 1:17
15. #370 Homšak Lun PD Kamnik 33.0 1:30
15. #358 Kovačec Matevž PK Kamnik 33.0 1:36
15. #365 Argenti Jakob ŠPK Plus 33.0 1:48
15. #359 Logar Kris PK Žirovnica 33.0 1:57
19. #321 Kokalj Brin Nikolaj PK Kamnik 32.0+ 1:06
20. #314 Volarič Van AO Vipava 32.0 1:44
20. #363 Stegel Leon ŠPK Plus 32.0 2:01
22. #319 Pucer Martin ŠPD Vizija 31.0+ 2:04
23. #311 Dvoršak Nej ŠPD Vizija 31.0 1:03
24. #322 Petrovčič Arne Plezalno društvo Grif 30.0+ 2:08
24. #366 Berlec Andraž PK Kamnik 30.0+ 2:12
26. #317 Tomazin David PD Kamnik 29.0+ 2:26
27. #316 Ivetič Nejc PK Kinezis 24.0+ 0:31
27. #307 Šenk Jure PK FA 24.0+ 1:05
27. #323 Tehovnik Martin PK Kinezis 24.0+ 1:07
27. #303 Vidic Nikola ŠPD Korenjak 24.0+ 1:15
27. #364 Košir Bor PK Kamnik 24.0+ 1:19
27. #353 Cvetko London ŠD Balvanija 24.0+ 1:24
27. #357 Muznik Deni AO Vipava 24.0+ 1:41
34. #313 Likar Ris DRPK 24.0 1:11
34. #373 Petrovčič Vitan DEŠ 24.0 1:57
34. #361 Stegel Martin Pš Peter Mrak 24.0 2:18
37. #369 Ostanek Patrick ŠPD Vizija 18.0 0:30
38. #367 Tomšič Tjark AO Kranj 15.0 1:52
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub 2 rdeča 4 črna Skupni čas Točk
1. #452 Isak Naja ŠD Balvanija 48.0 2:44 40.0+ 3:40 6:24 100
2. #420 Pirš Neva ŠD Balvanija 48.0 3:16 40.0+ 3:19 6:35 80
3. #451 Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 48.0 2:20 37.0+ 3:12 5:32 65
4. #404 Babič Liza ŠPO Jesenice 48.0 2:30 35.0+ 3:07 5:37 55
5. #406 Ponikvar Marija ŠPO Radovljica 46.0+ 3:10 35.0+ 2:28 5:38 51
6. #471 Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 37.0+ 1:42 39.0+ 2:13 3:55 47
7. #403 Kerstein Nika ŠD Balvanija 46.0+ 2:37 33.0+ 2:35 5:12 43
8. #467 Fliser Špela ŠPO Jesenice 40.0+ 2:46 34.0 3:10 5:56 40
9. #454 Brulec Julija ŠPD Vizija 37.0 2:06 34.0+ 2:47 4:53 37
10. #455 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 40.0+ 1:45 25.0+ 1:34 3:19 34
11. #409 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 32.0+ 1:35 33.0+ 3:00 4:35 31
12. #456 Peternelj Tara PK Škofja Loka 33.0+ 1:25 28.0+ 1:41 3:06 28
13. #425 Ahec Maša ŠPO Jesenice 33.0 1:49 33.0 2:23 4:12 26
14. #465 Kikelj Julija PK Žirovnica 37.0+ 1:52 25.0 1:54 3:46 24
15. #466 Markizeti Iris ŠPO Jesenice 32.0 1:18 26.0+ 1:39 2:57 22
16. #405 Bergant Nika PK Škofja Loka 38.0 2:01 19.0+ 1:13 3:14 20
17. #463 Rakovec Sergeja PK Škofja Loka 32.0 1:56 24.0 2:09 4:05 18
18. #419 Zalaznik Ema PK Škofja Loka 31.0 1:13 25.0 1:16 2:29 16
19. #421 Štefelin Nika PK Kinezis 31.0 1:16 25.0 2:10 3:26 14
20. #468 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 32.0+ 1:52 20.0+ 1:37 3:29 12
21. #422 Žvan Alja PK Kamnik 33.0+ 1:48 19.0+ 1:06 2:54 10
22. #460 Zupan Eva ŠPO Radovljica 31.0 1:59 20.0+ 1:17 3:16 9
23. #458 Golob Urška ŠPO Rašica 25.0+ 1:29 25.0 1:27 2:56 8
24. #416 Ipavec Tia PK Žirovnica 27.0+ 1:46 20.0+ 1:38 3:24 7
25. #474 Pretnar Nika ŠPO Radovljica 31.0+ 1:21 19.0+ 1:03 2:24 6
26. #411 Tehovnik Manca PK Kinezis 32.0+ 0:58 18.0+ 1:16 2:14 5
27. #413 Tomažin Maša PK Kinezis 26.0+ 2:00 20.0+ 1:05 3:05 4
28. #417 Kranjc Eva AO Vipava 29.0+ 1:50 19.0+ 1:14 3:04 3
29. #410 Duhovnik Jerca PK Škofja Loka 25.0 1:39 20.0+ 1:06 2:45 2
30. #407 Nakrst Ajda PK Kamnik 26.0+ 2:00 19.0+ 1:43 3:43 1
31. #418 Šifrar Nina PK Kinezis 22.0 0:32 20.0+ 0:59 1:31 0
32. #475 Furlan Ela AO Vipava 26.0 1:24 19.0+ 1:17 2:41 0
33. #457 Kuder Naja ŠPO Rašica 26.0 1:52 19.0+ 1:12 3:04 0
34. #415 Brnot Neli PK Kamnik 29.0 1:00 18.0+ 0:53 1:53 0
35. #476 Marolt Ana DRPK 27.0+ 1:42 18.0+ 1:17 2:59 0
36. #412 Černoša Isabela PK Kinezis 26.0+ 2:00 19.0 1:19 3:19 0
37. #459 Pajk Nika AO Kranj 24.0+ 1:18 19.0+ 1:17 2:35 0
38. #427 Kumer Pia PK Kinezis 23.0 1:34 19.0+ 1:00 2:34 0
39. #423 Beguš Neja AO Kranj 26.0 1:27 18.0+ 1:53 3:20 0
40. #402 Drenik Ana ŠD Balvanija 21.0 1:51 19.0+ 2:12 4:03 0
41. #414 Lesar Lana ŠPO Komenda 26.0 0:59 11.0+ 1:36 2:35 0
42. #473 Ankele Maša AO Kranj 21.0+ 1:27 19.0 1:45 3:12 0
43. #453 Pacek Zoja DRPK 23.0+ 1:18 17.0 1:31 2:49 0
44. #472 Ozmec Tomšič Izabela AO Kranj 23.0+ 2:16 14.0+ 2:12 4:28 0
45. #424 Novak Vita DRPK 23.0 1:53 16.0+ 1:54 3:47 0
46. #426 Pogačar Iris PK Kamnik 21.0+ 0:50 18.0 1:47 2:37 0
47. #469 Dobrečevič Tjaša ŠPK Andrej Kokalj 18.0+ 1:09 11.0 1:23 2:32 0
#408 Kuster Zoja PK Kamnik 0
#461 Primc Živa DRPK 0
#462 Skale Demšar Petra PK Škofja Loka 0
#464 Ahlin Maša AO Kranj 0
#470 Avbelj Nila ŠPO Komenda 0
Po smereh
2 rdeča (višina 48) višina čas
1. #451 Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 48.0 2:20
1. #404 Babič Liza ŠPO Jesenice 48.0 2:30
1. #452 Isak Naja ŠD Balvanija 48.0 2:44
1. #420 Pirš Neva ŠD Balvanija 48.0 3:16
5. #403 Kerstein Nika ŠD Balvanija 46.0+ 2:37
5. #406 Ponikvar Marija ŠPO Radovljica 46.0+ 3:10
7. #455 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 40.0+ 1:45
7. #467 Fliser Špela ŠPO Jesenice 40.0+ 2:46
9. #405 Bergant Nika PK Škofja Loka 38.0 2:01
10. #471 Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 37.0+ 1:42
10. #465 Kikelj Julija PK Žirovnica 37.0+ 1:52
12. #454 Brulec Julija ŠPD Vizija 37.0 2:06
13. #456 Peternelj Tara PK Škofja Loka 33.0+ 1:25
13. #422 Žvan Alja PK Kamnik 33.0+ 1:48
15. #425 Ahec Maša ŠPO Jesenice 33.0 1:49
16. #411 Tehovnik Manca PK Kinezis 32.0+ 0:58
16. #409 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 32.0+ 1:35
16. #468 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 32.0+ 1:52
19. #466 Markizeti Iris ŠPO Jesenice 32.0 1:18
19. #463 Rakovec Sergeja PK Škofja Loka 32.0 1:56
21. #474 Pretnar Nika ŠPO Radovljica 31.0+ 1:21
22. #419 Zalaznik Ema PK Škofja Loka 31.0 1:13
22. #421 Štefelin Nika PK Kinezis 31.0 1:16
22. #460 Zupan Eva ŠPO Radovljica 31.0 1:59
25. #417 Kranjc Eva AO Vipava 29.0+ 1:50
26. #415 Brnot Neli PK Kamnik 29.0 1:00
27. #476 Marolt Ana DRPK 27.0+ 1:42
27. #416 Ipavec Tia PK Žirovnica 27.0+ 1:46
29. #413 Tomažin Maša PK Kinezis 26.0+ 2:00
29. #412 Černoša Isabela PK Kinezis 26.0+ 2:00
29. #407 Nakrst Ajda PK Kamnik 26.0+ 2:00
32. #414 Lesar Lana ŠPO Komenda 26.0 0:59
32. #475 Furlan Ela AO Vipava 26.0 1:24
32. #423 Beguš Neja AO Kranj 26.0 1:27
32. #457 Kuder Naja ŠPO Rašica 26.0 1:52
36. #458 Golob Urška ŠPO Rašica 25.0+ 1:29
37. #410 Duhovnik Jerca PK Škofja Loka 25.0 1:39
38. #459 Pajk Nika AO Kranj 24.0+ 1:18
39. #453 Pacek Zoja DRPK 23.0+ 1:18
39. #472 Ozmec Tomšič Izabela AO Kranj 23.0+ 2:16
41. #427 Kumer Pia PK Kinezis 23.0 1:34
41. #424 Novak Vita DRPK 23.0 1:53
43. #418 Šifrar Nina PK Kinezis 22.0 0:32
44. #426 Pogačar Iris PK Kamnik 21.0+ 0:50
44. #473 Ankele Maša AO Kranj 21.0+ 1:27
46. #402 Drenik Ana ŠD Balvanija 21.0 1:51
47. #469 Dobrečevič Tjaša ŠPK Andrej Kokalj 18.0+ 1:09
 
4 črna (višina 44) višina čas
1. #420 Pirš Neva ŠD Balvanija 40.0+ 3:19
1. #452 Isak Naja ŠD Balvanija 40.0+ 3:40
3. #471 Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 39.0+ 2:13
4. #451 Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 37.0+ 3:12
5. #406 Ponikvar Marija ŠPO Radovljica 35.0+ 2:28
5. #404 Babič Liza ŠPO Jesenice 35.0+ 3:07
7. #454 Brulec Julija ŠPD Vizija 34.0+ 2:47
8. #467 Fliser Špela ŠPO Jesenice 34.0 3:10
9. #403 Kerstein Nika ŠD Balvanija 33.0+ 2:35
9. #409 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 33.0+ 3:00
11. #425 Ahec Maša ŠPO Jesenice 33.0 2:23
12. #456 Peternelj Tara PK Škofja Loka 28.0+ 1:41
13. #466 Markizeti Iris ŠPO Jesenice 26.0+ 1:39
14. #455 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 25.0+ 1:34
15. #419 Zalaznik Ema PK Škofja Loka 25.0 1:16
15. #458 Golob Urška ŠPO Rašica 25.0 1:27
15. #465 Kikelj Julija PK Žirovnica 25.0 1:54
15. #421 Štefelin Nika PK Kinezis 25.0 2:10
19. #463 Rakovec Sergeja PK Škofja Loka 24.0 2:09
20. #418 Šifrar Nina PK Kinezis 20.0+ 0:59
20. #413 Tomažin Maša PK Kinezis 20.0+ 1:05
20. #410 Duhovnik Jerca PK Škofja Loka 20.0+ 1:06
20. #460 Zupan Eva ŠPO Radovljica 20.0+ 1:17
20. #468 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 20.0+ 1:37
20. #416 Ipavec Tia PK Žirovnica 20.0+ 1:38
26. #427 Kumer Pia PK Kinezis 19.0+ 1:00
26. #474 Pretnar Nika ŠPO Radovljica 19.0+ 1:03
26. #422 Žvan Alja PK Kamnik 19.0+ 1:06
26. #457 Kuder Naja ŠPO Rašica 19.0+ 1:12
26. #405 Bergant Nika PK Škofja Loka 19.0+ 1:13
26. #417 Kranjc Eva AO Vipava 19.0+ 1:14
26. #459 Pajk Nika AO Kranj 19.0+ 1:17
26. #475 Furlan Ela AO Vipava 19.0+ 1:17
26. #407 Nakrst Ajda PK Kamnik 19.0+ 1:43
26. #402 Drenik Ana ŠD Balvanija 19.0+ 2:12
36. #412 Černoša Isabela PK Kinezis 19.0 1:19
36. #473 Ankele Maša AO Kranj 19.0 1:45
38. #415 Brnot Neli PK Kamnik 18.0+ 0:53
38. #411 Tehovnik Manca PK Kinezis 18.0+ 1:16
38. #476 Marolt Ana DRPK 18.0+ 1:17
38. #423 Beguš Neja AO Kranj 18.0+ 1:53
42. #426 Pogačar Iris PK Kamnik 18.0 1:47
43. #453 Pacek Zoja DRPK 17.0 1:31
44. #424 Novak Vita DRPK 16.0+ 1:54
45. #472 Ozmec Tomšič Izabela AO Kranj 14.0+ 2:12
46. #414 Lesar Lana ŠPO Komenda 11.0+ 1:36
47. #469 Dobrečevič Tjaša ŠPK Andrej Kokalj 11.0 1:23
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub Skupni čas Točk
1. #504 Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 48.0 1:54 44.0 2:07 4:01 100
2. #505 Čepeljnik Žiga ŠPD Korenjak 48.0 2:31 40.0 2:29 5:00 80
3. #554 Cigale Jakob PK Kamnik 48.0 2:16 34.0 2:24 4:40 65
4. #553 Pengov Gal Pavel ŠD Balvanija 45.0 1:47 35.0+ 1:47 3:34 55
5. #508 Hočevar Gal DRPK 40.0 2:06 35.0+ 2:31 4:37 51
6. #519 Blasutig Leonardo DEŠ 37.0+ 1:57 35.0+ 2:31 4:28 47
7. #507 Zupanc Matevž AO Bohinj 37.0+ 1:53 35.0+ 2:44 4:37 43
8. #563 Kokalj Rene ŠPO Radovljica 37.0+ 2:40 35.0+ 3:25 6:05 40
9. #517 Mohar Lev Oskar ŠPO Radovljica 40.0 1:07 30.0 1:32 2:39 37
10. #568 Skube Žan PK Kamnik 37.0+ 1:31 31.0+ 1:39 3:10 34
11. #555 Logar Lin PK Žirovnica 37.0 1:45 35.0 2:03 3:48 31
12. #516 Hiti Ožbej AO Kranj 37.0+ 2:10 29.0+ 1:58 4:08 28
13. #506 Kovačič Jakob ŠPO Radovljica 37.0+ 2:17 29.0+ 2:37 4:54 26
14. #556 Janžekovič Erazem PK Kamnik 34.0 2:43 33.0 3:33 6:16 24
15. #512 Muznik Filip AO Vipava 37.0+ 2:27 27.0+ 2:25 4:52 22
16. #567 Maler David ŠPO Radovljica 32.0 1:23 30.0+ 2:22 3:45 20
17. #503 Alič Tevž AO Bohinj 32.0 1:57 29.0+ 1:50 3:47 18
18. #559 Tomažin Lovro PK Scena 32.0 1:30 28.0+ 1:58 3:28 16
19. #511 Sodja Ožbej AO Bohinj 32.0 1:24 28.0+ 2:14 3:38 14
20. #564 Kokošar Maks PK Kamnik 32.0 1:02