Šenčur - Uradni rezultati


Mesto Številka Priimek Ime Klub smer3 smer4 Skupni čas Točk
1. #72 Černigoj Nastja AO Vipava 40.0+ 2:53 30.0+ 2:15 5:08 100
2. #17 Jamnikar Nia PK Scena 44.0 1:50 30.0 2:24 4:14 80
3. #10 Hirschegger Ana Karin ŠPO Komenda 38.0 3:16 30.0+ 2:23 5:39 65
4. #57 Frelih Klanšček Mina PK Škofja Loka 33.0+ 2:31 30.0+ 2:06 4:37 55
5. #70 Krivec Tara DRPK 40.0 2:58 30.0 3:53 6:51 51
6. #71 Hribar Omerović Olja DRPK 30.0+ 1:50 29.0+ 2:03 3:53 47
7. #69 Kovačič Gaja ŠPO Radovljica 31.0+ 4:00 27.0+ 3:52 7:52 43
8. #12 Kikelj Ela PK Žirovnica 31.0+ 3:18 27.0 3:19 6:37 40
9. #54 Igumanović Kristina ŠPO Jesenice 30.0 2:22 27.0+ 2:52 5:14 37
10. #56 Bolka Ema AO Kranj 29.0 2:13 27.0+ 2:51 5:04 34
11. #62 Strojan Ana PK Škofja Loka 25.0 2:24 27.0+ 2:04 4:28 31
12. #13 Koželj Lea ŠPO Komenda 30.0 2:38 24.0 2:04 4:42 28
13. #59 Pečenko Lili DRPK 29.0 2:41 26.0 2:46 5:27 26
14. #4 Strajnar Lara AO Kranj 18.0+ 2:09 27.0+ 1:44 3:53 24
15. #61 Tomažin Mina ŠPO Radovljica 23.0+ 1:09 23.0 1:05 2:14 22
16. #14 Manfreda Pika ŠPO Radovljica 23.0+ 1:40 23.0 1:05 2:45 20
17. #21 Bežek Vesna PK Škofja Loka 25.0 2:18 19.0+ 1:32 3:50 18
18. #68 Jenko Maruša AO Kranj 18.0+ 2:59 21.0+ 2:12 5:11 16
19. #7 Bonetti Oki DRPK 18.0 2:00 21.0+ 2:21 4:21 14
20. #66 Kavčič Nika AO Kranj 18.0 1:31 21.0 1:22 2:53 12
21. #16 Ovniček Zala PD Prava smer 18.0 3:10 20.0 2:14 5:24 10
22. #15 Ažman Neli PK Žirovnica 16.0+ 2:05 19.0 1:38 3:43 9
23. #20 Frantar Iza AO Kranj 16.0 2:15 19.0+ 2:17 4:32 8
24. #9 Smerkolj Ivana AO Kranj 16.0+ 0:56 18.0 1:15 2:11 7
25. #63 Možina Mia AO Kranj 16.0+ 1:03 14.0 0:41 1:44 6
26. #65 Udovič Zarja AO Kranj 16.0+ 3:34 14.0 2:54 6:28 5
27. #5 Rodman Nina ŠPO Radovljica 14.0 0:58 14.0+ 1:26 2:24 4
28. #58 Salecel Zoja ŠPD Korenjak 17.0 1:29 9.0+ 2:12 3:41 3
29. #67 Flajšman Sara PK Škofja Loka 13.0 2:01 13.0 3:19 5:20 2
30. #60 Kurtič Živa ŠPO Radovljica 13.0+ 4:00 10.0 1:41 5:41 1
31. #6 Šlegel Ela AO Kranj 12.0 0:52 14.0 1:11 2:03 0
32. #11 Guček Sofia AO Kranj 13.0+ 3:05 9.0+ 1:51 4:56 0
33. #22 Knific Dagmar Dora AO Kranj 12.0+ 2:26 11.0+ 1:23 3:49 0
34. #64 Breceljnik Ela ŠPD Korenjak 12.0+ 0:39 10.0 1:01 1:40 0
35. #19 Šturm Manca PK Škofja Loka 13.0 0:46 9.0 0:35 1:21 0
36. #55 Gros Julija AO Kranj 12.0+ 4:00 9.0+ 1:57 5:57 0
37. #18 Knific Lota Greta AO Kranj 11.0 0:26 9.0+ 0:29 0:55 0
38. #23 Žbogar Lori AO Kranj 10.0 1:08 8.0+ 1:11 2:19 0
Po smereh
smer3 (višina 43) višina čas
1. #17 Jamnikar Nia PK Scena 44.0 1:50
2. #72 Černigoj Nastja AO Vipava 40.0+ 2:53
3. #70 Krivec Tara DRPK 40.0 2:58
4. #10 Hirschegger Ana Karin ŠPO Komenda 38.0 3:16
5. #57 Frelih Klanšček Mina PK Škofja Loka 33.0+ 2:31
6. #12 Kikelj Ela PK Žirovnica 31.0+ 3:18
6. #69 Kovačič Gaja ŠPO Radovljica 31.0+ 4:00
8. #71 Hribar Omerović Olja DRPK 30.0+ 1:50
9. #54 Igumanović Kristina ŠPO Jesenice 30.0 2:22
9. #13 Koželj Lea ŠPO Komenda 30.0 2:38
11. #56 Bolka Ema AO Kranj 29.0 2:13
11. #59 Pečenko Lili DRPK 29.0 2:41
13. #21 Bežek Vesna PK Škofja Loka 25.0 2:18
13. #62 Strojan Ana PK Škofja Loka 25.0 2:24
15. #61 Tomažin Mina ŠPO Radovljica 23.0+ 1:09
15. #14 Manfreda Pika ŠPO Radovljica 23.0+ 1:40
17. #4 Strajnar Lara AO Kranj 18.0+ 2:09
17. #68 Jenko Maruša AO Kranj 18.0+ 2:59
19. #66 Kavčič Nika AO Kranj 18.0 1:31
19. #7 Bonetti Oki DRPK 18.0 2:00
19. #16 Ovniček Zala PD Prava smer 18.0 3:10
22. #58 Salecel Zoja ŠPD Korenjak 17.0 1:29
23. #9 Smerkolj Ivana AO Kranj 16.0+ 0:56
23. #63 Možina Mia AO Kranj 16.0+ 1:03
23. #15 Ažman Neli PK Žirovnica 16.0+ 2:05
23. #65 Udovič Zarja AO Kranj 16.0+ 3:34
27. #20 Frantar Iza AO Kranj 16.0 2:15
28. #5 Rodman Nina ŠPO Radovljica 14.0 0:58
29. #11 Guček Sofia AO Kranj 13.0+ 3:05
29. #60 Kurtič Živa ŠPO Radovljica 13.0+ 4:00
31. #19 Šturm Manca PK Škofja Loka 13.0 0:46
31. #67 Flajšman Sara PK Škofja Loka 13.0 2:01
33. #64 Breceljnik Ela ŠPD Korenjak 12.0+ 0:39
33. #22 Knific Dagmar Dora AO Kranj 12.0+ 2:26
33. #55 Gros Julija AO Kranj 12.0+ 4:00
36. #6 Šlegel Ela AO Kranj 12.0 0:52
37. #18 Knific Lota Greta AO Kranj 11.0 0:26
38. #23 Žbogar Lori AO Kranj 10.0 1:08
 
smer4 (višina 36) višina čas
1. #57 Frelih Klanšček Mina PK Škofja Loka 30.0+ 2:06
1. #72 Černigoj Nastja AO Vipava 30.0+ 2:15
1. #10 Hirschegger Ana Karin ŠPO Komenda 30.0+ 2:23
4. #17 Jamnikar Nia PK Scena 30.0 2:24
4. #70 Krivec Tara DRPK 30.0 3:53
6. #71 Hribar Omerović Olja DRPK 29.0+ 2:03
7. #4 Strajnar Lara AO Kranj 27.0+ 1:44
7. #62 Strojan Ana PK Škofja Loka 27.0+ 2:04
7. #56 Bolka Ema AO Kranj 27.0+ 2:51
7. #54 Igumanović Kristina ŠPO Jesenice 27.0+ 2:52
7. #69 Kovačič Gaja ŠPO Radovljica 27.0+ 3:52
12. #12 Kikelj Ela PK Žirovnica 27.0 3:19
13. #59 Pečenko Lili DRPK 26.0 2:46
14. #13 Koželj Lea ŠPO Komenda 24.0 2:04
15. #61 Tomažin Mina ŠPO Radovljica 23.0 1:05
15. #14 Manfreda Pika ŠPO Radovljica 23.0 1:05
17. #68 Jenko Maruša AO Kranj 21.0+ 2:12
17. #7 Bonetti Oki DRPK 21.0+ 2:21
19. #66 Kavčič Nika AO Kranj 21.0 1:22
20. #16 Ovniček Zala PD Prava smer 20.0 2:14
21. #21 Bežek Vesna PK Škofja Loka 19.0+ 1:32
21. #20 Frantar Iza AO Kranj 19.0+ 2:17
23. #15 Ažman Neli PK Žirovnica 19.0 1:38
24. #9 Smerkolj Ivana AO Kranj 18.0 1:15
25. #5 Rodman Nina ŠPO Radovljica 14.0+ 1:26
26. #63 Možina Mia AO Kranj 14.0 0:41
26. #6 Šlegel Ela AO Kranj 14.0 1:11
26. #65 Udovič Zarja AO Kranj 14.0 2:54
29. #67 Flajšman Sara PK Škofja Loka 13.0 3:19
30. #22 Knific Dagmar Dora AO Kranj 11.0+ 1:23
31. #64 Breceljnik Ela ŠPD Korenjak 10.0 1:01
31. #60 Kurtič Živa ŠPO Radovljica 10.0 1:41
33. #18 Knific Lota Greta AO Kranj 9.0+ 0:29
33. #11 Guček Sofia AO Kranj 9.0+ 1:51
33. #55 Gros Julija AO Kranj 9.0+ 1:57
33. #58 Salecel Zoja ŠPD Korenjak 9.0+ 2:12
37. #19 Šturm Manca PK Škofja Loka 9.0 0:35
38. #23 Žbogar Lori AO Kranj 8.0+ 1:11
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub smer2 smer1 Skupni čas Točk
1. #157 Žurman Maks ŠPO Jesenice 32.0+ 1:54 51.0+ 2:33 4:27 100
2. #154 Sivec Luka PK Kamnik 35.0 2:30 49.0+ 2:36 5:06 80
3. #109 Golob Rituper Jaka ŠPO Domžale 21.0 1:16 42.0 1:56 3:12 65
4. #158 Pibernik Tine ŠPO Komenda 25.0 1:42 41.0+ 2:51 4:33 55
5. #155 Mrak Ambrož Pš Peter Mrak 20.0+ 1:58 41.0+ 3:49 5:47 51
6. #110 Knafelj Gorazd PK Žirovnica 20.0+ 1:42 34.0+ 2:10 3:52 47
7. #105 Furlan Erazem AO Kranj 18.0+ 0:54 34.0 1:25 2:19 43
8. #161 Prašnikar Anže ŠPO Domžale 17.0 1:12 35.0 1:42 2:54 40
9. #159 Novak Aljaž PD Prava smer 17.0 1:53 34.0 2:33 4:26 37
10. #104 Fonda Jakob ŠPO Radovljica 17.0+ 1:06 33.0 1:22 2:28 34
11. #106 Rink Jakob ŠPO Domžale 16.0 0:51 34.0 1:44 2:35 31
12. #107 Šlegel Domen ŠPO Radovljica 18.0 1:29 29.0+ 2:09 3:38 28
13. #111 Bašič Ariel Pš Peter Mrak 15.0 2:03 33.0 3:59 6:02 26
14. #108 Zupančič Matic PD Prava smer 15.0 1:35 30.0 3:14 4:49 24
15. #160 Cvetkovič Tai AO Kranj 13.0+ 0:32 15.0 1:19 1:51 22
16. #103 Pokorn Žan PK Škofja Loka 6.0+ 0:21 15.0 0:37 0:58 20
#156 Višnar Matevž ŠPO Radovljica 0
Po smereh
smer2 (višina 44) višina čas
1. #154 Sivec Luka PK Kamnik 35.0 2:30
2. #157 Žurman Maks ŠPO Jesenice 32.0+ 1:54
3. #158 Pibernik Tine ŠPO Komenda 25.0 1:42
4. #109 Golob Rituper Jaka ŠPO Domžale 21.0 1:16
5. #110 Knafelj Gorazd PK Žirovnica 20.0+ 1:42
5. #155 Mrak Ambrož Pš Peter Mrak 20.0+ 1:58
7. #105 Furlan Erazem AO Kranj 18.0+ 0:54
8. #107 Šlegel Domen ŠPO Radovljica 18.0 1:29
9. #104 Fonda Jakob ŠPO Radovljica 17.0+ 1:06
10. #161 Prašnikar Anže ŠPO Domžale 17.0 1:12
10. #159 Novak Aljaž PD Prava smer 17.0 1:53
12. #106 Rink Jakob ŠPO Domžale 16.0 0:51
13. #108 Zupančič Matic PD Prava smer 15.0 1:35
13. #111 Bašič Ariel Pš Peter Mrak 15.0 2:03
15. #160 Cvetkovič Tai AO Kranj 13.0+ 0:32
16. #103 Pokorn Žan PK Škofja Loka 6.0+ 0:21
 
smer1 (višina 56) višina čas
1. #157 Žurman Maks ŠPO Jesenice 51.0+ 2:33
2. #154 Sivec Luka PK Kamnik 49.0+ 2:36
3. #109 Golob Rituper Jaka ŠPO Domžale 42.0 1:56
4. #158 Pibernik Tine ŠPO Komenda 41.0+ 2:51
4. #155 Mrak Ambrož Pš Peter Mrak 41.0+ 3:49
6. #161 Prašnikar Anže ŠPO Domžale 35.0 1:42
7. #110 Knafelj Gorazd PK Žirovnica 34.0+ 2:10
8. #105 Furlan Erazem AO Kranj 34.0 1:25
8. #106 Rink Jakob ŠPO Domžale 34.0 1:44
8. #159 Novak Aljaž PD Prava smer 34.0 2:33
11. #104 Fonda Jakob ŠPO Radovljica 33.0 1:22
11. #111 Bašič Ariel Pš Peter Mrak 33.0 3:59
13. #108 Zupančič Matic PD Prava smer 30.0 3:14
14. #107 Šlegel Domen ŠPO Radovljica 29.0+ 2:09
15. #103 Pokorn Žan PK Škofja Loka 15.0 0:37
15. #160 Cvetkovič Tai AO Kranj 15.0 1:19
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub smer2 smer1 Skupni čas Točk
1. #272 Marjetič Zala ŠPD Korenjak 44.0 1:40 55.0 1:00 2:40 100
2. #254 Bavdek Sara PK FA 44.0 2:07 55.0 1:36 3:43 80
3. #271 Cigale Blažka PK Kamnik 43.0+ 2:07 55.0 1:24 3:31 65
4. #212 Brnot Mrak Lana ŠD Balvanija 43.0+ 2:04 55.0 1:33 3:37 55
5. #282 Vrhunc Brina PK FA 42.0+ 1:30 55.0 1:17 2:47 51
6. #205 Štremfelj Lara ŠPO Radovljica 38.0+ 2:13 55.0 2:26 4:39 47
7. #253 Nemec Karolina DEŠ 37.0+ 1:43 55.0 1:33 3:16 43
8. #261 Budkovič Mina ŠPO Radovljica 37.0+ 1:36 55.0 1:55 3:31 40
9. #223 Polanc Golob Neža DEŠ 37.0+ 1:51 55.0 1:45 3:36 37
10. #270 Rant Klara PK Kinezis 37.0+ 1:51 55.0 1:56 3:47 34
11. #280 Potočnik Nina PK Škofja Loka 37.0 1:47 55.0 2:13 4:00 31
12. #256 Bergant Eva Anastazija PK Škofja Loka 35.0 1:58 55.0 2:06 4:04 28
13. #274 Ovčak Nika ŠPO Komenda 34.0 1:46 55.0 2:52 4:38 26
14. #216 Albreht Neja AO Žiri 37.0+ 2:07 50.0+ 2:35 4:42 24
15. #204 Juvan Ula ŠPD Vizija 36.0+ 1:51 51.0+ 2:37 4:28 22
16. #255 Zidar Matijevec Brina ŠPD Vizija 33.0+ 2:07 51.0 2:37 4:44 20
17. #210 Jereb Mina AO Kranj 29.0+ 2:43 49.0+ 2:59 5:42 18
18. #209 Maček Uršula ŠPK Andrej Kokalj 25.0+ 1:30 49.0 2:32 4:02 16
19. #276 Matkovski Hana Neža PD Prava smer 21.0+ 1:55 49.0+ 2:39 4:34 14
20. #273 Prevodnik Brina ŠPO Komenda 36.0 1:40 39.0 1:29 3:09 12
21. #206 Planinc Nika PK Škofja Loka 28.0 1:57 43.0+ 2:25 4:22 10
22. #234 Nakrst Brina PK Kamnik 28.0+ 1:41 43.0 1:40 3:21 9
23. #262 Žvan Pika DRPK 20.0+ 1:13 50.0+ 1:47 3:00 8
24. #217 Dagarin Manca AO Kranj 24.0+ 1:24 42.0 2:22 3:46 7
25. #220 Planinc Ema PK Škofja Loka 25.0 1:53 41.0+ 2:43 4:36 6
26. #232 Robič Eva ŠPO Radovljica 20.0+ 1:48 49.0 3:39 5:27 5
27. #226 Hribar Julija DRPK 20.0+ 1:10 43.0+ 2:13 3:23 4
28. #224 Plevnjak Klara ŠPD Korenjak 20.0+ 0:55 43.0 1:40 2:35 3
29. #227 Smolnikar Doroteja ŠPD Korenjak 28.0 1:29 37.0 1:21 2:50 2
30. #203 Lotrič Neca AO Kranj 20.0+ 0:43 42.0+ 1:35 2:18 1
31. #211 Perne Katja PD Kamnik 17.0+ 0:45 49.0 2:20 3:05 0
32. #281 Brzin Lea PK Škofja Loka 20.0+ 1:23 41.0 2:46 4:09 0
33. #207 Keršič Nina AO Kranj 20.0+ 1:51 38.0 2:49 4:40 0
34. #215 Bole Neža ŠPO Radovljica 20.0 1:49 41.0 3:22 5:11 0
35. #221 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 17.0+ 1:08 42.0 1:53 3:01 0
36. #275 Kervina Sara DRPK 20.0+ 0:55 37.0 1:38 2:33 0
37. #225 Gregorin Pia Lara ŠPO Komenda 20.0+ 1:08 37.0 1:54 3:02 0
38. #258 Skube Isabela ŠPO Radovljica 20.0+ 1:10 37.0 1:57 3:07 0
39. #252 Kos Zala AO Kranj 20.0+ 1:38 37.0 1:57 3:35 0
40. #231 Muha Ela AO Kranj 20.0+ 1:36 37.0 2:01 3:37 0
41. #214 Petkovšek Zala ŠPO Komenda 20.0+ 1:25 37.0 2:13 3:38 0
42. #213 Rakun Manca DRPK 17.0+ 0:53 39.0+ 2:01 2:54 0
43. #230 Novak Neža ŠPD Korenjak 20.0+ 1:08 34.0 1:34 2:42 0
44. #218 Rozman Julija ŠPO Radovljica 20.0 1:51 37.0 3:01 4:52 0
45. #233 Lombar Polona ŠPO Komenda 20.0+ 1:31 32.0 2:22 3:53 0
46. #279 Bele Manja PD Prava smer 19.0 2:10 37.0 2:56 5:06 0
47. #265 Jenko Tinkara AO Kranj 18.0 1:39 37.0 1:53 3:32 0
48. #260 Sivec Nina PK Kamnik 17.0 1:30 37.0+ 2:24 3:54 0
49. #257 Feltrin Zala ŠPO Radovljica 17.0+ 2:24 37.0 1:55 4:19 0
50. #263 Strgar Lana ŠPO Komenda 19.0+ 0:57 35.0 1:21 2:18 0
51. #259 Ćetojević Tija ŠPD Korenjak 17.0 0:58 33.0 1:24 2:22 0
52. #268 Pestar Anastasia AO Kranj 17.0 1:34 33.0 3:27 5:01 0
53. #269 Merljak Špela Pš Peter Mrak 17.0+ 1:32 30.0 3:08 4:40 0
54. #267 Ahčan Alja DRPK 17.0 1:00 32.0 2:08 3:08 0
55. #222 Ikič Lejla PK Kamnik 16.0 1:12 32.0 2:08 3:20 0
56. #208 Sotlar Živa AO Kranj 15.0+ 1:24 30.0 1:43 3:07 0
57. #229 Šerjak Maša ŠPD Korenjak 15.0 0:50 30.0 1:34 2:24 0
#283 Sever Lucija ŠPO Radovljica 7.0 0:25 0:25 0
#219 Kupljenk Iris AO Kranj 0
#228 Koselj Veronika ŠPO Radovljica 0
#264 Sivec Maša PK Scena 0
#266 Jančič Ema AO Kranj 0
#277 Šebat Neva PK Žirovnica 0
#278 Kokoravec Maja AO Kranj 0
Po smereh
smer2 (višina 44) višina čas
1. #272 Marjetič Zala ŠPD Korenjak 44.0 1:40
1. #254 Bavdek Sara PK FA 44.0 2:07
3. #212 Brnot Mrak Lana ŠD Balvanija 43.0+ 2:04
3. #271 Cigale Blažka PK Kamnik 43.0+ 2:07
5. #282 Vrhunc Brina PK FA 42.0+ 1:30
6. #205 Štremfelj Lara ŠPO Radovljica 38.0+ 2:13
7. #261 Budkovič Mina ŠPO Radovljica 37.0+ 1:36
7. #253 Nemec Karolina DEŠ 37.0+ 1:43
7. #223 Polanc Golob Neža DEŠ 37.0+ 1:51
7. #270 Rant Klara PK Kinezis 37.0+ 1:51
7. #216 Albreht Neja AO Žiri 37.0+ 2:07
12. #280 Potočnik Nina PK Škofja Loka 37.0 1:47
13. #204 Juvan Ula ŠPD Vizija 36.0+ 1:51
14. #273 Prevodnik Brina ŠPO Komenda 36.0 1:40
15. #256 Bergant Eva Anastazija PK Škofja Loka 35.0 1:58
16. #274 Ovčak Nika ŠPO Komenda 34.0 1:46
17. #255 Zidar Matijevec Brina ŠPD Vizija 33.0+ 2:07
18. #210 Jereb Mina AO Kranj 29.0+ 2:43
19. #234 Nakrst Brina PK Kamnik 28.0+ 1:41
20. #227 Smolnikar Doroteja ŠPD Korenjak 28.0 1:29
20. #206 Planinc Nika PK Škofja Loka 28.0 1:57
22. #209 Maček Uršula ŠPK Andrej Kokalj 25.0+ 1:30
23. #220 Planinc Ema PK Škofja Loka 25.0 1:53
24. #217 Dagarin Manca AO Kranj 24.0+ 1:24
25. #276 Matkovski Hana Neža PD Prava smer 21.0+ 1:55
26. #203 Lotrič Neca AO Kranj 20.0+ 0:43
26. #224 Plevnjak Klara ŠPD Korenjak 20.0+ 0:55
26. #275 Kervina Sara DRPK 20.0+ 0:55
26. #230 Novak Neža ŠPD Korenjak 20.0+ 1:08
26. #225 Gregorin Pia Lara ŠPO Komenda 20.0+ 1:08
26. #258 Skube Isabela ŠPO Radovljica 20.0+ 1:10
26. #226 Hribar Julija DRPK 20.0+ 1:10
26. #262 Žvan Pika DRPK 20.0+ 1:13
26. #281 Brzin Lea PK Škofja Loka 20.0+ 1:23
26. #214 Petkovšek Zala ŠPO Komenda 20.0+ 1:25
26. #233 Lombar Polona ŠPO Komenda 20.0+ 1:31
26. #231 Muha Ela AO Kranj 20.0+ 1:36
26. #252 Kos Zala AO Kranj 20.0+ 1:38
26. #232 Robič Eva ŠPO Radovljica 20.0+ 1:48
26. #207 Keršič Nina AO Kranj 20.0+ 1:51
41. #215 Bole Neža ŠPO Radovljica 20.0 1:49
41. #218 Rozman Julija ŠPO Radovljica 20.0 1:51
43. #263 Strgar Lana ŠPO Komenda 19.0+ 0:57
44. #279 Bele Manja PD Prava smer 19.0 2:10
45. #265 Jenko Tinkara AO Kranj 18.0 1:39
46. #211 Perne Katja PD Kamnik 17.0+ 0:45
46. #213 Rakun Manca DRPK 17.0+ 0:53
46. #221 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 17.0+ 1:08
46. #269 Merljak Špela Pš Peter Mrak 17.0+ 1:32
46. #257 Feltrin Zala ŠPO Radovljica 17.0+ 2:24
51. #259 Ćetojević Tija ŠPD Korenjak 17.0 0:58
51. #267 Ahčan Alja DRPK 17.0 1:00
51. #260 Sivec Nina PK Kamnik 17.0 1:30
51. #268 Pestar Anastasia AO Kranj 17.0 1:34
55. #222 Ikič Lejla PK Kamnik 16.0 1:12
56. #208 Sotlar Živa AO Kranj 15.0+ 1:24
57. #229 Šerjak Maša ŠPD Korenjak 15.0 0:50
58. #283 Sever Lucija ŠPO Radovljica 7.0 0:25
 
smer1 (višina 56) višina čas
1. #272 Marjetič Zala ŠPD Korenjak 55.0 1:00
1. #282 Vrhunc Brina PK FA 55.0 1:17
1. #271 Cigale Blažka PK Kamnik 55.0 1:24
1. #253 Nemec Karolina DEŠ 55.0 1:33
1. #212 Brnot Mrak Lana ŠD Balvanija 55.0 1:33
1. #254 Bavdek Sara PK FA 55.0 1:36
1. #223 Polanc Golob Neža DEŠ 55.0 1:45
1. #261 Budkovič Mina ŠPO Radovljica 55.0 1:55
1. #270 Rant Klara PK Kinezis 55.0 1:56
1. #256 Bergant Eva Anastazija PK Škofja Loka 55.0 2:06
1. #280 Potočnik Nina PK Škofja Loka 55.0 2:13
1. #205 Štremfelj Lara ŠPO Radovljica 55.0 2:26
1. #274 Ovčak Nika ŠPO Komenda 55.0 2:52
14. #204 Juvan Ula ŠPD Vizija 51.0+ 2:37
15. #255 Zidar Matijevec Brina ŠPD Vizija 51.0 2:37
16. #262 Žvan Pika DRPK 50.0+ 1:47
16. #216 Albreht Neja AO Žiri 50.0+ 2:35
18. #276 Matkovski Hana Neža PD Prava smer 49.0+ 2:39
18. #210 Jereb Mina AO Kranj 49.0+ 2:59
20. #211 Perne Katja PD Kamnik 49.0 2:20
20. #209 Maček Uršula ŠPK Andrej Kokalj 49.0 2:32
20. #232 Robič Eva ŠPO Radovljica 49.0 3:39
23. #226 Hribar Julija DRPK 43.0+ 2:13
23. #206 Planinc Nika PK Škofja Loka 43.0+ 2:25
25. #224 Plevnjak Klara ŠPD Korenjak 43.0 1:40
25. #234 Nakrst Brina PK Kamnik 43.0 1:40
27. #203 Lotrič Neca AO Kranj 42.0+ 1:35
28. #221 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 42.0 1:53
28. #217 Dagarin Manca AO Kranj 42.0 2:22
30. #220 Planinc Ema PK Škofja Loka 41.0+ 2:43
31. #281 Brzin Lea PK Škofja Loka 41.0 2:46
31. #215 Bole Neža ŠPO Radovljica 41.0 3:22
33. #213 Rakun Manca DRPK 39.0+ 2:01
34. #273 Prevodnik Brina ŠPO Komenda 39.0 1:29
35. #207 Keršič Nina AO Kranj 38.0 2:49
36. #260 Sivec Nina PK Kamnik 37.0+ 2:24
37. #227 Smolnikar Doroteja ŠPD Korenjak 37.0 1:21
37. #275 Kervina Sara DRPK 37.0 1:38
37. #265 Jenko Tinkara AO Kranj 37.0 1:53
37. #225 Gregorin Pia Lara ŠPO Komenda 37.0 1:54
37. #257 Feltrin Zala ŠPO Radovljica 37.0 1:55
37. #252 Kos Zala AO Kranj 37.0 1:57
37. #258 Skube Isabela ŠPO Radovljica 37.0 1:57
37. #231 Muha Ela AO Kranj 37.0 2:01
37. #214 Petkovšek Zala ŠPO Komenda 37.0 2:13
37. #279 Bele Manja PD Prava smer 37.0 2:56
37. #218 Rozman Julija ŠPO Radovljica 37.0 3:01
48. #263 Strgar Lana ŠPO Komenda 35.0 1:21
49. #230 Novak Neža ŠPD Korenjak 34.0 1:34
50. #259 Ćetojević Tija ŠPD Korenjak 33.0 1:24
50. #268 Pestar Anastasia AO Kranj 33.0 3:27
52. #267 Ahčan Alja DRPK 32.0 2:08
52. #222 Ikič Lejla PK Kamnik 32.0 2:08
52. #233 Lombar Polona ŠPO Komenda 32.0 2:22
55. #229 Šerjak Maša ŠPD Korenjak 30.0 1:34
55. #208 Sotlar Živa AO Kranj 30.0 1:43
55. #269 Merljak Špela Pš Peter Mrak 30.0 3:08
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub smer3 smer4 Skupni čas Točk
1. #323 Oblak Maks ŠPD Korenjak 44.0 1:25 40.0 1:21 2:46 100
2. #317 Mohar Tibor ŠPO Radovljica 44.0 1:19 40.0 1:28 2:47 80
3. #308 Žmavc Andre PK FA 44.0 1:26 40.0 1:29 2:55 65
4. #310 Travnik Maj ŠPO Jesenice 44.0 1:27 40.0 1:48 3:15 55
5. #373 Stevanovič Luka PK Žirovnica 44.0 1:45 40.0 1:55 3:40 51
6. #312 Milanič Julij Plezalno društvo Grif 44.0 1:50 38.0+ 1:49 3:39 47
7. #363 Knafelj Erazem PK Žirovnica 44.0 2:00 37.0 1:40 3:40 43
8. #319 Knafelj Bor PK Žirovnica 44.0 1:53 36.0+ 2:17 4:10 40
9. #316 Dvoršak Nej ŠPD Vizija 44.0 1:25 35.0 1:25 2:50 37
10. #371 Ržen Nejc PK Škofja Loka 44.0 1:48 33.0+ 1:18 3:06 34
11. #367 Pibernik Jošt ŠPO Komenda 44.0 2:07 33.0+ 1:43 3:50 31
12. #306 Iveković Sever ŠPD Korenjak 44.0 2:12 33.0+ 1:39 3:51 28
13. #358 Justin Gal ŠPO Radovljica 44.0 3:09 33.0+ 2:56 6:05 26
14. #313 Uhan Žan DRPK 43.0 2:40 33.0+ 2:09 4:49 24
15. #365 Pucer Martin ŠPD Vizija 42.0+ 1:43 33.0 1:27 3:10 22
16. #364 Homšak Lun PD Kamnik 43.0+ 2:04 30.0+ 1:05 3:09 20
17. #322 Kovačec Matevž PK Kamnik 42.0+ 1:53 32.0 2:06 3:59 18
18. #309 Žnidaršič Bečaj Jaša PD Prava smer 40.0+ 1:53 33.0 1:36 3:29 16
19. #369 Pečelin Drejc AO Žiri 40.0 1:53 33.0 1:44 3:37 14
20. #353 Demšar Vid PK Škofja Loka 40.0 2:08 30.0+ 1:32 3:40 12
21. #372 Pogačar Jaka ŠPO Komenda 33.0+ 2:22 31.0 2:34 4:56 10
22. #355 Karner Erik ŠPO Domžale 41.0 2:50 29.0 1:45 4:35 9
23. #315 Velikanja Lovro AO Kranj 40.0 2:45 30.0 1:55 4:40 8
24. #357 Orel Rok ŠPO Radovljica 33.0+ 2:01 30.0+ 1:36 3:37 7
25. #324 Buh Jaka ŠPD Korenjak 42.0 2:23 27.0 1:23 3:46 6
26. #305 Rink Filip ŠPO Domžale 38.0 1:51 30.0 1:50 3:41 5
27. #307 Abe Aljaž ŠPO Domžale 32.0 1:34 30.0 1:29 3:03 4
28. #370 Bračič Matevž ŠPO Domžale 30.0+ 2:14 28.0 2:17 4:31 3
29. #320 Pogačar Lovro ŠPO Komenda 30.0 2:20 29.0 1:56 4:16 2
30. #356 Kokalj Brin Nikolaj PK Kamnik 30.0 2:36 27.0+ 2:19 4:55 1
31. #321 Debevec Ažbe ŠPO Komenda 30.0+ 2:08 26.0 1:39 3:47 0
32. #368 Grdadolnik Erazem ŠPD Korenjak 30.0 1:53 27.0 1:34 3:27 0
33. #361 Šanca Urh ŠPO Radovljica 30.0 1:31 23.0+ 1:06 2:37 0
34. #314 Petek Aljaž PK Kamnik 31.0+ 2:54 9.0+ 0:24 3:18 0
35. #362 Vidic Nikola ŠPD Korenjak 26.0 2:16 26.0 1:50 4:06 0
36. #304 Likar Ris DRPK 28.0+ 1:49 22.0+ 1:23 3:12 0
37. #360 Brezovar Miha PD Prava smer 16.0 1:52 23.0 1:57 3:49 0
38. #359 Knavs Urban ŠPO Komenda 16.0+ 0:58 19.0+ 1:06 2:04 0
39. #354 Bremec Anže AO Kranj 23.0+ 1:32 18.0 0:40 2:12 0
40. #366 Bregar Gaber ŠPO Radovljica 13.0 1:33 15.0 1:27 3:00 0
#311 Logar Kris PK Žirovnica 0
#318 Požlep Lucian DRPK 0
Po smereh
smer3 (višina 43) višina čas
1. #317 Mohar Tibor ŠPO Radovljica 44.0 1:19
1. #323 Oblak Maks ŠPD Korenjak 44.0 1:25
1. #316 Dvoršak Nej ŠPD Vizija 44.0 1:25
1. #308 Žmavc Andre PK FA 44.0 1:26
1. #310 Travnik Maj ŠPO Jesenice 44.0 1:27
1. #373 Stevanovič Luka PK Žirovnica 44.0 1:45
1. #371 Ržen Nejc PK Škofja Loka 44.0 1:48
1. #312 Milanič Julij Plezalno društvo Grif 44.0 1:50
1. #319 Knafelj Bor PK Žirovnica 44.0 1:53
1. #363 Knafelj Erazem PK Žirovnica 44.0 2:00
1. #367 Pibernik Jošt ŠPO Komenda 44.0 2:07
1. #306 Iveković Sever ŠPD Korenjak 44.0 2:12
1. #358 Justin Gal ŠPO Radovljica 44.0 3:09
14. #364 Homšak Lun PD Kamnik 43.0+ 2:04
15. #313 Uhan Žan DRPK 43.0 2:40
16. #365 Pucer Martin ŠPD Vizija 42.0+ 1:43
16. #322 Kovačec Matevž PK Kamnik 42.0+ 1:53
18. #324 Buh Jaka ŠPD Korenjak 42.0 2:23
19. #355 Karner Erik ŠPO Domžale 41.0 2:50
20. #309 Žnidaršič Bečaj Jaša PD Prava smer 40.0+ 1:53
21. #369 Pečelin Drejc AO Žiri 40.0 1:53
21. #353 Demšar Vid PK Škofja Loka 40.0 2:08
21. #315 Velikanja Lovro AO Kranj 40.0 2:45
24. #305 Rink Filip ŠPO Domžale 38.0 1:51
25. #357 Orel Rok ŠPO Radovljica 33.0+ 2:01
25. #372 Pogačar Jaka ŠPO Komenda 33.0+ 2:22
27. #307 Abe Aljaž ŠPO Domžale 32.0 1:34
28. #314 Petek Aljaž PK Kamnik 31.0+ 2:54
29. #321 Debevec Ažbe ŠPO Komenda 30.0+ 2:08
29. #370 Bračič Matevž ŠPO Domžale 30.0+ 2:14
31. #361 Šanca Urh ŠPO Radovljica 30.0 1:31
31. #368 Grdadolnik Erazem ŠPD Korenjak 30.0 1:53
31. #320 Pogačar Lovro ŠPO Komenda 30.0 2:20
31. #356 Kokalj Brin Nikolaj PK Kamnik 30.0 2:36
35. #304 Likar Ris DRPK 28.0+ 1:49
36. #362 Vidic Nikola ŠPD Korenjak 26.0 2:16
37. #354 Bremec Anže AO Kranj 23.0+ 1:32
38. #359 Knavs Urban ŠPO Komenda 16.0+ 0:58
39. #360 Brezovar Miha PD Prava smer 16.0 1:52
40. #366 Bregar Gaber ŠPO Radovljica 13.0 1:33
 
smer4 (višina 36) višina čas
1. #323 Oblak Maks ŠPD Korenjak 40.0 1:21
1. #317 Mohar Tibor ŠPO Radovljica 40.0 1:28
1. #308 Žmavc Andre PK FA 40.0 1:29
1. #310 Travnik Maj ŠPO Jesenice 40.0 1:48
1. #373 Stevanovič Luka PK Žirovnica 40.0 1:55
6. #312 Milanič Julij Plezalno društvo Grif 38.0+ 1:49
7. #363 Knafelj Erazem PK Žirovnica 37.0 1:40
8. #319 Knafelj Bor PK Žirovnica 36.0+ 2:17
9. #316 Dvoršak Nej ŠPD Vizija 35.0 1:25
10. #371 Ržen Nejc PK Škofja Loka 33.0+ 1:18
10. #306 Iveković Sever ŠPD Korenjak 33.0+ 1:39
10. #367 Pibernik Jošt ŠPO Komenda 33.0+ 1:43
10. #313 Uhan Žan DRPK 33.0+ 2:09
10. #358 Justin Gal ŠPO Radovljica 33.0+ 2:56
15. #365 Pucer Martin ŠPD Vizija 33.0 1:27
15. #309 Žnidaršič Bečaj Jaša PD Prava smer 33.0 1:36
15. #369 Pečelin Drejc AO Žiri 33.0 1:44
18. #322 Kovačec Matevž PK Kamnik 32.0 2:06
19. #372 Pogačar Jaka ŠPO Komenda 31.0 2:34
20. #364 Homšak Lun PD Kamnik 30.0+ 1:05
20. #353 Demšar Vid PK Škofja Loka 30.0+ 1:32
20. #357 Orel Rok ŠPO Radovljica 30.0+ 1:36
23. #307 Abe Aljaž ŠPO Domžale 30.0 1:29
23. #305 Rink Filip ŠPO Domžale 30.0 1:50
23. #315 Velikanja Lovro AO Kranj 30.0 1:55
26. #355 Karner Erik ŠPO Domžale 29.0 1:45
26. #320 Pogačar Lovro ŠPO Komenda 29.0 1:56
28. #370 Bračič Matevž ŠPO Domžale 28.0 2:17
29. #356 Kokalj Brin Nikolaj PK Kamnik 27.0+ 2:19
30. #324 Buh Jaka ŠPD Korenjak 27.0 1:23
30. #368 Grdadolnik Erazem ŠPD Korenjak 27.0 1:34
32. #321 Debevec Ažbe ŠPO Komenda 26.0 1:39
32. #362 Vidic Nikola ŠPD Korenjak 26.0 1:50
34. #361 Šanca Urh ŠPO Radovljica 23.0+ 1:06
35. #360 Brezovar Miha PD Prava smer 23.0 1:57
36. #304 Likar Ris DRPK 22.0+ 1:23
37. #359 Knavs Urban ŠPO Komenda 19.0+ 1:06
38. #354 Bremec Anže AO Kranj 18.0 0:40
39. #366 Bregar Gaber ŠPO Radovljica 15.0 1:27
40. #314 Petek Aljaž PK Kamnik 9.0+ 0:24
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub smer3 smer4 Skupni čas Točk
1. #474 Brulec Julija ŠPD Vizija 43.0 1:29 36.0 1:37 3:06 100
2. #424 Babič Liza ŠPO Jesenice 43.0 1:06 36.0 2:01 3:07 80
3. #426 Ponikvar Marija ŠPO Radovljica 43.0 1:29 36.0 1:45 3:14 65
4. #412 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 43.0 1:23 35.0 1:37 3:00 55
5. #410 Fliser Špela ŠPO Jesenice 43.0 1:19 30.0 1:15 2:34 51
6. #462 Bergant Nika PK Škofja Loka 43.0 1:11 28.0+ 1:08 2:19 47
7. #425 Žvan Alja PK Kamnik 43.0 1:21 28.0+ 1:09 2:30 43
8. #406 Kikelj Julija PK Žirovnica 43.0 1:36 28.0+ 1:12 2:48 40
9. #403 Rakovec Sergeja PK Škofja Loka 43.0 1:53 28.0+ 1:56 3:49 37
10. #456 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 43.0 1:45 28.0+ 2:06 3:51 34
11. #470 Kern Mija AO Kranj 40.0 1:58 28.0 1:31 3:29 31
12. #408 Zupan Eva ŠPO Radovljica 38.0+ 2:07 27.0+ 1:32 3:39 28
13. #415 Brnot Neli PK Kamnik 38.0 1:30 28.0 1:10 2:40 26
14. #420 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 40.0 2:07 23.0+ 1:20 3:27 24
15. #461 Kuzma Iva ŠPO Domžale 40.0 1:43 23.0 1:34 3:17 22
16. #413 Kuder Naja ŠPO Rašica 41.0 2:02 22.0+ 1:12 3:14 20
17. #469 Omejc Naja AO Kranj 38.0+ 1:29 23.0+ 1:02 2:31 18
18. #464 Lesar Lana ŠPO Komenda 37.0+ 1:43 24.0 1:15 2:58 16
19. #414 Ahčin Ana AO Kranj 37.0 1:28 23.0+ 1:20 2:48 14
20. #457 Justin Tia ŠPO Radovljica 33.0+ 2:08 24.0 1:20 3:28 12
21. #459 Ipavec Tia PK Žirovnica 38.0 2:52 22.0+ 1:40 4:32 10
22. #454 Golob Urška ŠPO Rašica 38.0+ 1:52 21.0+ 1:21 3:13 9
23. #404 Skale Demšar Petra PK Škofja Loka 37.0 1:23 22.0+ 0:54 2:17 8
24. #422 Nakrst Ajda PK Kamnik 34.0 1:54 22.0+ 1:28 3:22 7
25. #466 Marolt Ana DRPK 38.0 1:33 19.0+ 1:26 2:59 6
26. #407 Pisk Maja AO Žiri 33.0+ 1:39 22.0+ 1:06 2:45 5
27. #468 Drenik Ana ŠD Balvanija 33.0+ 2:25 22.0+ 1:20 3:45 4
28. #411 Debevec Manca ŠPO Komenda 34.0+ 1:37 21.0 1:23 3:00 3
29. #471 Beguš Neja AO Kranj 33.0+ 1:32 22.0 1:19 2:51 2
30. #416 Eržen Iva ŠPO Radovljica 33.0+ 2:00 21.0+ 1:19 3:19 1
31. #476 Petrica Zoja ŠPO Rašica 34.0 2:05 17.0 1:12 3:17 0
32. #458 Bilban Zara ŠPO Komenda 30.0+ 2:42 21.0 1:10 3:52 0
33. #463 Zalaznik Ema PK Škofja Loka 31.0 1:07 19.0+ 0:53 2:00 0
34. #421 Pečelin Nela AO Žiri 32.0+ 2:03 17.0+ 1:33 3:36 0
35. #455 Roblek Zala ŠPO Komenda 30.0+ 2:24 17.0+ 0:59 3:23 0
36. #473 Meglič Taja ŠPO Komenda 33.0 2:04 13.0+ 0:34 2:38 0
37. #418 Dobrečevič Tjaša ŠPK Andrej Kokalj 30.0 2:23 14.0 0:55 3:18 0
38. #467 Avbelj Nila ŠPO Komenda 28.0+ 1:49 13.0+ 0:45 2:34 0
39. #465 Smrdel Tjaša ŠPO Domžale 23.0 2:47 13.0+ 0:59 3:46 0
40. #417 Fir Ajda ŠPO Radovljica 13.0 0:26 16.0 1:17 1:43 0
41. #472 Pajk Nika AO Kranj 30.0 1:27 12.0+ 0:42 2:09 0
42. #475 Berce Zala PK Žirovnica 30.0 3:15 12.0+ 0:54 4:09 0
43. #460 Zajc Veronika ŠPK Andrej Kokalj 26.0 1:37 13.0 0:58 2:35 0
44. #405 Poljanšek Neža AO Žiri 16.0+ 1:36 13.0+ 0:48 2:24 0
45. #419 Grilc Ema AO Kranj 23.0 3:27 13.0 1:30 4:57 0
46. #453 Sterle Eva PK Žirovnica 19.0 2:46 13.0 1:17 4:03 0
47. #423 Hribar Ronja ŠPK Andrej Kokalj 16.0+ 1:13 10.0 0:59 2:12 0
#409 Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 0
Po smereh
smer3 (višina 43) višina čas
1. #424 Babič Liza ŠPO Jesenice 43.0 1:06
1. #462 Bergant Nika PK Škofja Loka 43.0 1:11
1. #410 Fliser Špela ŠPO Jesenice 43.0 1:19
1. #425 Žvan Alja PK Kamnik 43.0 1:21
1. #412 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 43.0 1:23
1. #474 Brulec Julija ŠPD Vizija 43.0 1:29
1. #426 Ponikvar Marija ŠPO Radovljica 43.0 1:29
1. #406 Kikelj Julija PK Žirovnica 43.0 1:36
1. #456 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 43.0 1:45
1. #403 Rakovec Sergeja PK Škofja Loka 43.0 1:53
11. #413 Kuder Naja ŠPO Rašica 41.0 2:02
12. #461 Kuzma Iva ŠPO Domžale 40.0 1:43
12. #470 Kern Mija AO Kranj 40.0 1:58
12. #420 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 40.0 2:07
15. #469 Omejc Naja AO Kranj 38.0+ 1:29
15. #454 Golob Urška ŠPO Rašica 38.0+ 1:52
15. #408 Zupan Eva ŠPO Radovljica 38.0+ 2:07
18. #415 Brnot Neli PK Kamnik 38.0 1:30
18. #466 Marolt Ana DRPK 38.0 1:33
18. #459 Ipavec Tia PK Žirovnica 38.0 2:52
21. #464 Lesar Lana ŠPO Komenda 37.0+ 1:43
22. #404 Skale Demšar Petra PK Škofja Loka 37.0 1:23
22. #414 Ahčin Ana AO Kranj 37.0 1:28
24. #411 Debevec Manca ŠPO Komenda 34.0+ 1:37
25. #422 Nakrst Ajda PK Kamnik 34.0 1:54
25. #476 Petrica Zoja ŠPO Rašica 34.0 2:05
27. #471 Beguš Neja AO Kranj 33.0+ 1:32
27. #407 Pisk Maja AO Žiri 33.0+ 1:39
27. #416 Eržen Iva ŠPO Radovljica 33.0+ 2:00
27. #457 Justin Tia ŠPO Radovljica 33.0+ 2:08
27. #468 Drenik Ana ŠD Balvanija 33.0+ 2:25
32. #473 Meglič Taja ŠPO Komenda 33.0 2:04
33. #421 Pečelin Nela AO Žiri 32.0+ 2:03
34. #463 Zalaznik Ema PK Škofja Loka 31.0 1:07
35. #455 Roblek Zala ŠPO Komenda 30.0+ 2:24
35. #458 Bilban Zara ŠPO Komenda 30.0+ 2:42
37. #472 Pajk Nika AO Kranj 30.0 1:27
37. #418 Dobrečevič Tjaša ŠPK Andrej Kokalj 30.0 2:23
37. #475 Berce Zala PK Žirovnica 30.0 3:15
40. #467 Avbelj Nila ŠPO Komenda 28.0+ 1:49
41. #460 Zajc Veronika ŠPK Andrej Kokalj 26.0 1:37
42. #465 Smrdel Tjaša ŠPO Domžale 23.0 2:47
42. #419 Grilc Ema AO Kranj 23.0 3:27
44. #453 Sterle Eva PK Žirovnica 19.0 2:46
45. #423 Hribar Ronja ŠPK Andrej Kokalj 16.0+ 1:13
45. #405 Poljanšek Neža AO Žiri 16.0+ 1:36
47. #417 Fir Ajda ŠPO Radovljica 13.0 0:26
 
smer4 (višina 36) višina čas
1. #474 Brulec Julija ŠPD Vizija 36.0 1:37
1. #426 Ponikvar Marija ŠPO Radovljica 36.0 1:45
1. #424 Babič Liza ŠPO Jesenice 36.0 2:01
4. #412 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 35.0 1:37
5. #410 Fliser Špela ŠPO Jesenice 30.0 1:15
6. #462 Bergant Nika PK Škofja Loka 28.0+ 1:08
6. #425 Žvan Alja PK Kamnik 28.0+ 1:09
6. #406 Kikelj Julija PK Žirovnica 28.0+ 1:12
6. #403 Rakovec Sergeja PK Škofja Loka 28.0+ 1:56
6. #456 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 28.0+ 2:06
11. #415 Brnot Neli PK Kamnik 28.0 1:10
11. #470 Kern Mija AO Kranj 28.0 1:31
13. #408 Zupan Eva ŠPO Radovljica 27.0+ 1:32
14. #464 Lesar Lana ŠPO Komenda 24.0 1:15
14. #457 Justin Tia ŠPO Radovljica 24.0 1:20
16. #469 Omejc Naja AO Kranj 23.0+ 1:02
16. #420 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 23.0+ 1:20
16. #414 Ahčin Ana AO Kranj 23.0+ 1:20
19. #461 Kuzma Iva ŠPO Domžale 23.0 1:34
20. #404 Skale Demšar Petra PK Škofja Loka 22.0+ 0:54
20. #407 Pisk Maja AO Žiri 22.0+ 1:06
20. #413 Kuder Naja ŠPO Rašica 22.0+ 1:12
20. #468 Drenik Ana ŠD Balvanija 22.0+ 1:20
20. #422 Nakrst Ajda PK Kamnik 22.0+ 1:28
20. #459 Ipavec Tia PK Žirovnica 22.0+ 1:40
26. #471 Beguš Neja AO Kranj 22.0 1:19
27. #416 Eržen Iva ŠPO Radovljica 21.0+ 1:19
27. #454 Golob Urška ŠPO Rašica 21.0+ 1:21
29. #458 Bilban Zara ŠPO Komenda 21.0 1:10
29. #411 Debevec Manca ŠPO Komenda 21.0 1:23
31. #463 Zalaznik Ema PK Škofja Loka 19.0+ 0:53
31. #466 Marolt Ana DRPK 19.0+ 1:26
33. #455 Roblek Zala ŠPO Komenda 17.0+ 0:59
33. #421 Pečelin Nela AO Žiri 17.0+ 1:33
35. #476 Petrica Zoja ŠPO Rašica 17.0 1:12
36. #417 Fir Ajda ŠPO Radovljica 16.0 1:17
37. #418 Dobrečevič Tjaša ŠPK Andrej Kokalj 14.0 0:55
38. #473 Meglič Taja ŠPO Komenda 13.0+ 0:34
38. #467 Avbelj Nila ŠPO Komenda 13.0+ 0:45
38. #405 Poljanšek Neža AO Žiri 13.0+ 0:48
38. #465 Smrdel Tjaša ŠPO Domžale 13.0+ 0:59
42. #460 Zajc Veronika ŠPK Andrej Kokalj 13.0 0:58
42. #453 Sterle Eva PK Žirovnica 13.0 1:17
42. #419 Grilc Ema AO Kranj 13.0 1:30
45. #472 Pajk Nika AO Kranj 12.0+ 0:42
45. #475 Berce Zala PK Žirovnica 12.0+ 0:54
47. #423 Hribar Ronja ŠPK Andrej Kokalj 10.0 0:59
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub smer2 smer1 Skupni čas Točk
1. #521 Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 44.0 1:36 56.0 0:54 2:30 100
2. #557 Čepeljnik Žiga ŠPD Korenjak 42.0+ 2:33 56.0 1:28 4:01 80
3. #509 Pengov Pavel Gal DRPK 38.0+ 1:21 56.0 0:57 2:18 65
4. #519 Maček Tibor ŠPK Andrej Kokalj 38.0+ 1:23 56.0 1:25 2:48 55
5. #506 Logar Lin PK Žirovnica 38.0+ 1:47 56.0 1:28 3:15 51
6. #556 Kovačič Jakob ŠPO Radovljica 38.0+ 1:56 56.0 1:43 3:39 47
7. #566 Cigale Jakob PK Kamnik 36.0+ 1:41 56.0 1:47 3:28 43
8. #568 Mohar Lev Oskar ŠPO Radovljica 35.0+ 1:15 52.0+ 1:24 2:39 40
9. #517 Maler David ŠPO Radovljica 34.0+ 1:59 52.0+ 2:10 4:09 37
10. #518 Hiti Ožbej AO Kranj 27.0+ 1:23 52.0+ 1:36 2:59 34
11. #554 Kenig Luka PK Škofja Loka 22.0 1:25 50.0 1:55 3:20 31
12. #515 Rot David ŠD Balvanija 26.0+ 1:37 41.0+ 1:55 3:32 28
13. #508 Grum Štefan ŠPO Komenda 26.0 1:15 41.0+ 1:51 3:06 26
14. #561 Brumen Jaka ŠPD Korenjak 21.0+ 1:27 49.0+ 2:12 3:39 24
15. #507 Miklavčič Andraž AO Kranj 25.0+ 1:31 41.0+ 1:23 2:54 22
16. #510 Kebe Tar ŠD Balvanija 21.0 1:17 49.0+ 1:52 3:09 20
17. #511 Erjavec Miha PK Žirovnica 21.0+ 1:03 41.0+ 2:12 3:15 18
18. #560 Jovanovič Bor PD Prava smer 20.0+ 1:30 41.0+ 1:58 3:28 16
19. #564 Černe Martin AO Kranj 21.0+ 0:48 41.0 1:06 1:54 14
20. #569 Jeraj Rok ŠPO Domžale 21.0+ 1:31 41.0 2:03 3:34 12
21. #516 Novak Oskar ŠPO Komenda 18.0+ 1:08 41.0+ 1:36 2:44 10
22. #513 Klobučar Svit PD Prava smer 18.0+ 1:15 41.0+ 2:02 3:17 9
23. #555 Resman Taj ŠD Balvanija 21.0 1:34 41.0 2:01 3:35 8
24. #512 Sotlar Vid AO Kranj 19.0+ 0:52 41.0 1:11