Vipava sobota - Uradni rezultati


Mesto Številka Priimek Ime Klub smer 1 smer 2 Skupni čas Točk
1. #4 Turnšek Tinkara PK Scena 33.0 1:47 38.0 1:54 3:41 100
2. #54 Luzar Laura Diana DRPK 33.0 1:28 38.0 2:50 4:18 80
3. #8 Strojan Ana PK Škofja Loka 33.0 1:49 30.0+ 2:34 4:23 65
4. #56 kopše ema DRPK 33.0 2:05 30.0+ 3:19 5:24 55
5. #58 Stopar Pia AO Vipava 33.0 2:30 30.0+ 4:00 6:30 51
6. #10 Dobrilovič Zoja AO Vipava 33.0 3:07 28.0 2:33 5:40 47
7. #57 Krt Kristina Pš Peter Mrak 33.0 3:46 25.0+ 2:33 6:19 43
8. #5 Jurkovič Laura AO Vipava 33.0 3:54 22.0 4:00 7:54 40
9. #60 Štremfelj Inti ŠPO Radovljica 30.0 4:00 24.0+ 3:12 7:12 37
10. #9 Križnar Ronja DRPK 31.0+ 2:55 21.0 4:00 6:55 34
11. #6 Jeseničnik Taja DEŠ 31.0+ 3:56 19.0 2:08 6:04 31
12. #59 Osovnikar Bračič Živa PK Škofja Loka 28.0+ 2:10 19.0 2:33 4:43 28
13. #55 Hrovat Žana ŠPO Radovljica 20.0 3:11 17.0 3:25 6:36 26
14. #7 Benko Ema AO Vipava 9.0+ 1:50 12.0 4:00 5:50 24
Po smereh
smer 1 (višina 33) višina čas
1. #54 Luzar Laura Diana DRPK 33.0 1:28
1. #4 Turnšek Tinkara PK Scena 33.0 1:47
1. #8 Strojan Ana PK Škofja Loka 33.0 1:49
1. #56 kopše ema DRPK 33.0 2:05
1. #58 Stopar Pia AO Vipava 33.0 2:30
1. #10 Dobrilovič Zoja AO Vipava 33.0 3:07
1. #57 Krt Kristina Pš Peter Mrak 33.0 3:46
1. #5 Jurkovič Laura AO Vipava 33.0 3:54
9. #9 Križnar Ronja DRPK 31.0+ 2:55
9. #6 Jeseničnik Taja DEŠ 31.0+ 3:56
11. #60 Štremfelj Inti ŠPO Radovljica 30.0 4:00
12. #59 Osovnikar Bračič Živa PK Škofja Loka 28.0+ 2:10
13. #55 Hrovat Žana ŠPO Radovljica 20.0 3:11
14. #7 Benko Ema AO Vipava 9.0+ 1:50
 
smer 2 (višina 38) višina čas
1. #4 Turnšek Tinkara PK Scena 38.0 1:54
1. #54 Luzar Laura Diana DRPK 38.0 2:50
3. #8 Strojan Ana PK Škofja Loka 30.0+ 2:34
3. #56 kopše ema DRPK 30.0+ 3:19
3. #58 Stopar Pia AO Vipava 30.0+ 4:00
6. #10 Dobrilovič Zoja AO Vipava 28.0 2:33
7. #57 Krt Kristina Pš Peter Mrak 25.0+ 2:33
8. #60 Štremfelj Inti ŠPO Radovljica 24.0+ 3:12
9. #5 Jurkovič Laura AO Vipava 22.0 4:00
10. #9 Križnar Ronja DRPK 21.0 4:00
11. #6 Jeseničnik Taja DEŠ 19.0 2:08
11. #59 Osovnikar Bračič Živa PK Škofja Loka 19.0 2:33
13. #55 Hrovat Žana ŠPO Radovljica 17.0 3:25
14. #7 Benko Ema AO Vipava 12.0 4:00
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub smer 1 smer 2 Skupni čas Točk
1. #104 Oblak Arne PK Kinezis 33.0 1:55 38.0 2:00 3:55 100
2. #157 Jerkič Filip AO Vipava 33.0 1:33 38.0 2:54 4:27 80
3. #105 Mrak Ambrož Pš Peter Mrak 33.0 2:05 38.0 2:39 4:44 65
4. #106 Fonda Jakob ŠPO Radovljica 33.0 1:49 38.0 2:59 4:48 55
5. #108 Steinman Jakob Pš Peter Mrak 33.0 2:13 35.0 3:41 5:54 51
6. #159 Jevšnik Tristan DRPK 33.0 2:51 31.0 3:26 6:17 47
7. #160 Šapla Nik AO Vipava 33.0 1:42 30.0 2:43 4:25 43
8. #110 Fedoriv Daniel PK Kamnik 31.0+ 2:42 20.0 4:00 6:42 40
9. #154 Kapitan Lenart AO Vipava 29.0 2:52 26.0 2:31 5:23 37
10. #156 Muznik Noe AO Vipava 31.0 4:00 21.0 2:28 6:28 34
11. #111 Benko Jaka AO Vipava 31.0 4:00 21.0 3:22 7:22 31
12. #158 Štenkler Matic AO Vipava 31.0 4:00 21.0 3:54 7:54 28
13. #109 Lotrič Cene ŠPO Radovljica 31.0+ 3:47 17.0 4:00 7:47 26
14. #112 Fišer David AO Vipava 31.0 4:00 20.0 2:50 6:50 24
15. #155 Kapitan Matevž AO Vipava 23.0 2:41 17.0 1:31 4:12 22
16. #161 Bajc Jaka Pš Peter Mrak 19.0+ 4:00 14.0 2:07 6:07 20
17. #107 Hvalec Maj AO Vipava 15.0 4:00 12.0 4:00 8:00 18
Po smereh
smer 1 (višina 33) višina čas
1. #157 Jerkič Filip AO Vipava 33.0 1:33
1. #160 Šapla Nik AO Vipava 33.0 1:42
1. #106 Fonda Jakob ŠPO Radovljica 33.0 1:49
1. #104 Oblak Arne PK Kinezis 33.0 1:55
1. #105 Mrak Ambrož Pš Peter Mrak 33.0 2:05
1. #108 Steinman Jakob Pš Peter Mrak 33.0 2:13
1. #159 Jevšnik Tristan DRPK 33.0 2:51
8. #110 Fedoriv Daniel PK Kamnik 31.0+ 2:42
8. #109 Lotrič Cene ŠPO Radovljica 31.0+ 3:47
10. #112 Fišer David AO Vipava 31.0 4:00
10. #156 Muznik Noe AO Vipava 31.0 4:00
10. #111 Benko Jaka AO Vipava 31.0 4:00
10. #158 Štenkler Matic AO Vipava 31.0 4:00
14. #154 Kapitan Lenart AO Vipava 29.0 2:52
15. #155 Kapitan Matevž AO Vipava 23.0 2:41
16. #161 Bajc Jaka Pš Peter Mrak 19.0+ 4:00
17. #107 Hvalec Maj AO Vipava 15.0 4:00
 
smer 2 (višina 38) višina čas
1. #104 Oblak Arne PK Kinezis 38.0 2:00
1. #105 Mrak Ambrož Pš Peter Mrak 38.0 2:39
1. #157 Jerkič Filip AO Vipava 38.0 2:54
1. #106 Fonda Jakob ŠPO Radovljica 38.0 2:59
5. #108 Steinman Jakob Pš Peter Mrak 35.0 3:41
6. #159 Jevšnik Tristan DRPK 31.0 3:26
7. #160 Šapla Nik AO Vipava 30.0 2:43
8. #154 Kapitan Lenart AO Vipava 26.0 2:31
9. #156 Muznik Noe AO Vipava 21.0 2:28
9. #111 Benko Jaka AO Vipava 21.0 3:22
9. #158 Štenkler Matic AO Vipava 21.0 3:54
12. #112 Fišer David AO Vipava 20.0 2:50
12. #110 Fedoriv Daniel PK Kamnik 20.0 4:00
14. #155 Kapitan Matevž AO Vipava 17.0 1:31
14. #109 Lotrič Cene ŠPO Radovljica 17.0 4:00
16. #161 Bajc Jaka Pš Peter Mrak 14.0 2:07
17. #107 Hvalec Maj AO Vipava 12.0 4:00
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub Smer 1s Smer 2s Skupni čas Točk
1. #204 Rant Klara PK Kinezis 31.0 1:04 35.0 1:04 2:08 100
2. #254 Jamnikar Nia PK Scena 31.0 1:09 35.0 1:18 2:27 80
3. #210 Albreht Neja AO Žiri 31.0 1:23 35.0 1:57 3:20 65
4. #258 Černigoj Nastja AO Vipava 31.0 1:26 35.0 2:17 3:43 53
4. #212 Pretnar Naja ŠPO Radovljica 31.0 1:32 35.0 2:11 3:43 53
6. #260 Gričar Zoya Decent PK Scena 31.0 2:07 35.0 2:37 4:44 47
7. #221 Rakun Manca DRPK 31.0 2:05 35.0 2:49 4:54 43
8. #205 Oblak Lana PK Kinezis 31.0 1:13 33.0+ 1:18 2:31 40
9. #269 Frelih Klanšček Mina PK Škofja Loka 29.0 2:42 35.0 3:24 6:06 37
10. #267 Loverčič Neja DEŠ 31.0 1:17 31.0 1:28 2:45 34
11. #207 Plevnjak Klara ŠPD Korenjak 31.0 1:30 31.0 1:55 3:25 31
12. #220 Stopar Hana AO Vipava 31.0 2:05 30.0 2:38 4:43 28
13. #256 Michieli Kaja DRPK 31.0 1:48 28.0 1:49 3:37 26
14. #206 Šulin Lana AO Vipava 31.0 1:43 27.0+ 1:47 3:30 24
15. #257 Manfreda Pika ŠPO Radovljica 31.0 1:57 27.0+ 2:01 3:58 22
16. #211 Pečenko Lili DRPK 31.0 1:24 27.0+ 4:00 5:24 20
17. #214 Hirschegger Ana Karin ŠPO Komenda 31.0 3:26 26.0+ 3:29 6:55 18
18. #255 Krivec Tara DRPK 31.0 1:29 26.0 2:09 3:38 16
19. #219 Petrič Ela AO Vipava 31.0 2:48 24.0+ 2:16 5:04 14
20. #209 Arh Jera ŠPO Radovljica 31.0 3:23 24.0+ 1:54 5:17 12
21. #213 Lenarčič Živa DRPK 31.0 1:55 24.0 1:54 3:49 10
22. #262 Bizjak Metka AO Vipava 31.0 2:38 24.0 4:00 6:38 9
23. #259 Kikelj Ela PK Žirovnica 31.0 3:53 24.0 2:53 6:46 8
24. #216 Rejc Tina PK Kinezis 31.0 2:01 22.0+ 2:15 4:16 7
25. #208 Tomažin Mina ŠPO Radovljica 31.0 2:20 22.0+ 3:20 5:40 6
26. #268 Igumanović Kristina ŠPO Jesenice 31.0 2:56 22.0+ 2:51 5:47 5
27. #222 Mehle Omahen Maša DRPK 31.0 1:19 22.0 1:23 2:42 4
28. #203 Lujić Sofia DRPK 31.0 2:38 22.0 1:32 4:10 3
29. #218 Kovačič Gaja ŠPO Radovljica 31.0 3:29 22.0 3:36 7:05 2
30. #217 Potočnik Nina PK Škofja Loka 31.0 1:30 21.0 1:30 3:00 1
31. #270 Lukančič Ela AO Žiri 28.0+ 3:17 24.0 1:52 5:09 0
32. #264 Drolc Eva ŠPO Domžale 29.0 1:43 22.0+ 1:09 2:52 0
33. #266 Rodman Nina ŠPO Radovljica 28.0 3:42 22.0+ 3:10 6:52 0
34. #263 Kovač Pika AO Vipava 29.0 4:00 21.0+ 3:58 7:58 0
35. #215 Mozetič Julija AO Vipava 26.0 2:34 21.0 1:25 3:59 0
36. #265 vuga gaja AO Vipava 26.0 3:57 21.0 3:51 7:48 0
37. #271 Remškar Sofia ŠPD Korenjak 23.0 4:00 21.0 4:00 8:00 0
#261 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 0
Po smereh
Smer 1s (višina 31) višina čas
1. #204 Rant Klara PK Kinezis 31.0 1:04
1. #254 Jamnikar Nia PK Scena 31.0 1:09
1. #205 Oblak Lana PK Kinezis 31.0 1:13
1. #267 Loverčič Neja DEŠ 31.0 1:17
1. #222 Mehle Omahen Maša DRPK 31.0 1:19
1. #210 Albreht Neja AO Žiri 31.0 1:23
1. #211 Pečenko Lili DRPK 31.0 1:24
1. #258 Černigoj Nastja AO Vipava 31.0 1:26
1. #255 Krivec Tara DRPK 31.0 1:29
1. #207 Plevnjak Klara ŠPD Korenjak 31.0 1:30
1. #217 Potočnik Nina PK Škofja Loka 31.0 1:30
1. #212 Pretnar Naja ŠPO Radovljica 31.0 1:32
1. #206 Šulin Lana AO Vipava 31.0 1:43
1. #256 Michieli Kaja DRPK 31.0 1:48
1. #213 Lenarčič Živa DRPK 31.0 1:55
1. #257 Manfreda Pika ŠPO Radovljica 31.0 1:57
1. #216 Rejc Tina PK Kinezis 31.0 2:01
1. #220 Stopar Hana AO Vipava 31.0 2:05
1. #221 Rakun Manca DRPK 31.0 2:05
1. #260 Gričar Zoya Decent PK Scena 31.0 2:07
1. #208 Tomažin Mina ŠPO Radovljica 31.0 2:20
1. #203 Lujić Sofia DRPK 31.0 2:38
1. #262 Bizjak Metka AO Vipava 31.0 2:38
1. #219 Petrič Ela AO Vipava 31.0 2:48
1. #268 Igumanović Kristina ŠPO Jesenice 31.0 2:56
1. #209 Arh Jera ŠPO Radovljica 31.0 3:23
1. #214 Hirschegger Ana Karin ŠPO Komenda 31.0 3:26
1. #218 Kovačič Gaja ŠPO Radovljica 31.0 3:29
1. #259 Kikelj Ela PK Žirovnica 31.0 3:53
30. #264 Drolc Eva ŠPO Domžale 29.0 1:43
30. #269 Frelih Klanšček Mina PK Škofja Loka 29.0 2:42
30. #263 Kovač Pika AO Vipava 29.0 4:00
33. #270 Lukančič Ela AO Žiri 28.0+ 3:17
34. #266 Rodman Nina ŠPO Radovljica 28.0 3:42
35. #215 Mozetič Julija AO Vipava 26.0 2:34
35. #265 vuga gaja AO Vipava 26.0 3:57
37. #271 Remškar Sofia ŠPD Korenjak 23.0 4:00
 
Smer 2s (višina 35) višina čas
1. #204 Rant Klara PK Kinezis 35.0 1:04
1. #254 Jamnikar Nia PK Scena 35.0 1:18
1. #210 Albreht Neja AO Žiri 35.0 1:57
1. #212 Pretnar Naja ŠPO Radovljica 35.0 2:11
1. #258 Černigoj Nastja AO Vipava 35.0 2:17
1. #260 Gričar Zoya Decent PK Scena 35.0 2:37
1. #221 Rakun Manca DRPK 35.0 2:49
1. #269 Frelih Klanšček Mina PK Škofja Loka 35.0 3:24
9. #205 Oblak Lana PK Kinezis 33.0+ 1:18
10. #267 Loverčič Neja DEŠ 31.0 1:28
10. #207 Plevnjak Klara ŠPD Korenjak 31.0 1:55
12. #220 Stopar Hana AO Vipava 30.0 2:38
13. #256 Michieli Kaja DRPK 28.0 1:49
14. #206 Šulin Lana AO Vipava 27.0+ 1:47
14. #257 Manfreda Pika ŠPO Radovljica 27.0+ 2:01
14. #211 Pečenko Lili DRPK 27.0+ 4:00
17. #214 Hirschegger Ana Karin ŠPO Komenda 26.0+ 3:29
18. #255 Krivec Tara DRPK 26.0 2:09
19. #209 Arh Jera ŠPO Radovljica 24.0+ 1:54
19. #219 Petrič Ela AO Vipava 24.0+ 2:16
21. #270 Lukančič Ela AO Žiri 24.0 1:52
21. #213 Lenarčič Živa DRPK 24.0 1:54
21. #259 Kikelj Ela PK Žirovnica 24.0 2:53
21. #262 Bizjak Metka AO Vipava 24.0 4:00
25. #264 Drolc Eva ŠPO Domžale 22.0+ 1:09
25. #216 Rejc Tina PK Kinezis 22.0+ 2:15
25. #268 Igumanović Kristina ŠPO Jesenice 22.0+ 2:51
25. #266 Rodman Nina ŠPO Radovljica 22.0+ 3:10
25. #208 Tomažin Mina ŠPO Radovljica 22.0+ 3:20
30. #222 Mehle Omahen Maša DRPK 22.0 1:23
30. #203 Lujić Sofia DRPK 22.0 1:32
30. #218 Kovačič Gaja ŠPO Radovljica 22.0 3:36
33. #263 Kovač Pika AO Vipava 21.0+ 3:58
34. #215 Mozetič Julija AO Vipava 21.0 1:25
34. #217 Potočnik Nina PK Škofja Loka 21.0 1:30
34. #265 vuga gaja AO Vipava 21.0 3:51
34. #271 Remškar Sofia ŠPD Korenjak 21.0 4:00
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub Smer 1 c Smer 2c Skupni čas Točk
1. #354 Stevanović Luka PK Žirovnica 31.0 1:00 33.0 1:19 2:19 100
2. #305 Iveković Sever ŠPD Korenjak 31.0 1:19 33.0 1:25 2:44 80
3. #304 Buh Jaka ŠPD Korenjak 31.0 1:37 33.0 1:28 3:05 65
4. #362 Žurman Maks ŠPO Jesenice 31.0 1:36 33.0 1:39 3:15 55
5. #355 Dolinar Max Felix ŠPD Korenjak 25.0+ 1:26 33.0 1:34 3:00 51
6. #359 Žargi Bor PK Kinezis 31.0 1:30 25.0+ 1:03 2:33 47
7. #306 Pogačar Jaka ŠPO Komenda 25.0 2:01 33.0 2:18 4:19 43
8. #361 Muznik Deni AO Vipava 25.0 3:43 33.0 3:30 7:13 40
9. #310 Likar Ris DRPK 25.0+ 1:53 26.0+ 2:20 4:13 37
10. #311 Drole Bine PK Kinezis 25.0 2:31 26.0+ 2:28 4:59 34
11. #357 Leban Natan Pš Peter Mrak 24.0+ 2:25 26.0 1:52 4:17 31
12. #314 Knez Luka DRPK 24.0 1:49 26.0 1:54 3:43 28
13. #309 Nadles Valter DRPK 24.0 2:24 21.0 4:00 6:24 26
14. #308 Kovač Anej AO Vipava 21.0+ 1:53 21.0+ 1:13 3:06 24
15. #307 Poljanec Blaž AO Žiri 13.0 0:36 24.0+ 1:44 2:20 22
16. #303 Bašič Ariel Pš Peter Mrak 21.0 2:18 21.0 2:34 4:52 20
17. #313 Butala Matic DRPK 22.0+ 2:19 20.0 1:50 4:09 18
18. #358 Matahlija Adam ŠPO Rašica 14.0 0:50 20.0+ 1:06 1:56 16
19. #360 Müller Jakob ŠPO Radovljica 12.0+ 0:50 11.0 0:35 1:25 14
20. #312 Soboljev Benjamin ŠPO Radovljica 12.0 1:29 11.0 1:08 2:37 12
#363 Pavlovski Jakob An ŠPO Radovljica 0
Po smereh
Smer 1 c (višina 31) višina čas
1. #354 Stevanović Luka PK Žirovnica 31.0 1:00
1. #305 Iveković Sever ŠPD Korenjak 31.0 1:19
1. #359 Žargi Bor PK Kinezis 31.0 1:30
1. #362 Žurman Maks ŠPO Jesenice 31.0 1:36
1. #304 Buh Jaka ŠPD Korenjak 31.0 1:37
6. #355 Dolinar Max Felix ŠPD Korenjak 25.0+ 1:26
6. #310 Likar Ris DRPK 25.0+ 1:53
8. #306 Pogačar Jaka ŠPO Komenda 25.0 2:01
8. #311 Drole Bine PK Kinezis 25.0 2:31
8. #361 Muznik Deni AO Vipava 25.0 3:43
11. #357 Leban Natan Pš Peter Mrak 24.0+ 2:25
12. #314 Knez Luka DRPK 24.0 1:49
12. #309 Nadles Valter DRPK 24.0 2:24
14. #313 Butala Matic DRPK 22.0+ 2:19
15. #308 Kovač Anej AO Vipava 21.0+ 1:53
16. #303 Bašič Ariel Pš Peter Mrak 21.0 2:18
17. #358 Matahlija Adam ŠPO Rašica 14.0 0:50
18. #307 Poljanec Blaž AO Žiri 13.0 0:36
19. #360 Müller Jakob ŠPO Radovljica 12.0+ 0:50
20. #312 Soboljev Benjamin ŠPO Radovljica 12.0 1:29
 
Smer 2c (višina 33) višina čas
1. #354 Stevanović Luka PK Žirovnica 33.0 1:19
1. #305 Iveković Sever ŠPD Korenjak 33.0 1:25
1. #304 Buh Jaka ŠPD Korenjak 33.0 1:28
1. #355 Dolinar Max Felix ŠPD Korenjak 33.0 1:34
1. #362 Žurman Maks ŠPO Jesenice 33.0 1:39
1. #306 Pogačar Jaka ŠPO Komenda 33.0 2:18
1. #361 Muznik Deni AO Vipava 33.0 3:30
8. #310 Likar Ris DRPK 26.0+ 2:20
8. #311 Drole Bine PK Kinezis 26.0+ 2:28
10. #357 Leban Natan Pš Peter Mrak 26.0 1:52
10. #314 Knez Luka DRPK 26.0 1:54
12. #359 Žargi Bor PK Kinezis 25.0+ 1:03
13. #307 Poljanec Blaž AO Žiri 24.0+ 1:44
14. #308 Kovač Anej AO Vipava 21.0+ 1:13
15. #303 Bašič Ariel Pš Peter Mrak 21.0 2:34
15. #309 Nadles Valter DRPK 21.0 4:00
17. #358 Matahlija Adam ŠPO Rašica 20.0+ 1:06
18. #313 Butala Matic DRPK 20.0 1:50
19. #360 Müller Jakob ŠPO Radovljica 11.0 0:35
19. #312 Soboljev Benjamin ŠPO Radovljica 11.0 1:08
 


nazaj na prvo stran