Žirovnica - Uradni rezultati


Mesto Številka Priimek Ime Klub 4 5 Skupni čas Točk
1. #54 Luzar Laura Diana DRPK 36.0 0:56 36.0 1:07 2:03 100
2. #4 Turnšek Tinkara PK Scena 36.0 0:58 36.0 1:19 2:17 80
3. #19 Kelvišar Enja ŠPO Jesenice 36.0 1:31 36.0 2:52 4:23 65
4. #5 kopše ema DRPK 36.0 1:59 36.0 2:27 4:26 55
5. #56 Jurkovič Laura AO Vipava 36.0 1:55 27.0+ 1:34 3:29 51
6. #64 Tratnik Tjaša ŠPO Komenda 32.0 1:12 36.0 2:15 3:27 47
7. #15 Binder Sara ŠPO Rašica 34.0 1:26 32.0 1:43 3:09 43
8. #8 Sodja Ajda AO Bohinj 34.0 1:58 30.0+ 2:47 4:45 40
9. #60 Ahčin Živa ŠPO Jesenice 34.0 1:40 29.0+ 1:48 3:28 37
10. #55 Globočnik Lili Mailin ŠPO Komenda 34.0 1:20 28.0 1:19 2:39 34
11. #3 Jensterlee Lara Zunanji* 34.0 2:16 28.0 2:20 4:36 0
12. #59 Ribičič Ana DRPK 34.0 1:53 27.0+ 2:10 4:03 31
13. #67 Marinič Bovcon Amal Pš Peter Mrak 31.0+ 1:50 29.0 2:16 4:06 28
14. #6 Strojan Ana PK Škofja Loka 33.0+ 0:41 27.0+ 1:58 2:39 26
15. #14 Markoč Iza PK Kinezis 34.0 1:34 22.0 1:10 2:44 24
16. #22 Krt Kristina Pš Peter Mrak 27.0+ 2:26 27.0+ 2:39 5:05 22
17. #63 Pintar Julija PK Škofja Loka 31.0+ 1:34 24.0+ 2:17 3:51 20
18. #7 Rozman Viva AO Bohinj 31.0 2:25 27.0 2:18 4:43 18
19. #72 Urbanec Lana ŠPO Komenda 26.0+ 1:56 27.0 1:47 3:43 16
20. #13 Cilenšek Nika ŠPO Radovljica 31.0 1:30 22.0+ 1:20 2:50 14
21. #58 Kocijančič Ema PK Kinezis 21.0+ 4:00 23.0 2:41 6:41 12
22. #69 Pajek Laura ŠD Balvanija 25.0+ 1:58 22.0 1:49 3:47 10
23. #18 Mordej Zala ŠPO Radovljica 25.0 2:47 22.0 1:55 4:42 9
24. #10 Odar Dora AO Bohinj 25.0 2:36 22.0 3:10 5:46 8
25. #68 Čičić Minea PK Kinezis 13.0 0:53 23.0 1:29 2:22 7
26. #9 Hlebanja Laura ŠPO Jesenice 27.0 1:55 20.0+ 2:15 4:10 6
27. #12 Černilec Zupan Lana PK Žirovnica 22.0 1:43 22.0 1:49 3:32 5
28. #21 Hribernik Zoja ŠPO Domžale 21.0+ 1:52 22.0 2:11 4:03 4
29. #71 Frelih Lori PK Žirovnica 15.0 2:26 22.0 2:21 4:47 3
30. #11 Volčjak Hana PK Kinezis 25.0 2:09 18.0+ 0:51 3:00 2
31. #70 Štravs Sara ŠPO Radovljica 12.0+ 1:10 22.0 4:00 5:10 1
32. #61 Pirc Vita ŠPO Domžale 13.0 1:15 21.0+ 1:54 3:09 0
33. #62 Bevc Ana ŠPO Radovljica 12.0 0:46 21.0 1:44 2:30 0
34. #66 Ozebek Karmen PK Žirovnica 12.0+ 1:10 20.0 1:21 2:31 0
35. #17 Cvetek Lidija AO Bohinj 12.0+ 1:04 19.0+ 3:05 4:09 0
36. #57 Šuligoj Julija PK Žirovnica 11.0 1:15 13.0+ 1:23 2:38 0
37. #20 Podobnik Tamara PK Kinezis 11.0 1:17 13.0 2:04 3:21 0
#16 Pogačar Zala ŠPO Komenda 14.0 1:43 1:43 0
#65 Kovač Taja AO Kranj 0
Po smereh
4 (višina 36) višina čas
1. #54 Luzar Laura Diana DRPK 36.0 0:56
1. #4 Turnšek Tinkara PK Scena 36.0 0:58
1. #19 Kelvišar Enja ŠPO Jesenice 36.0 1:31
1. #56 Jurkovič Laura AO Vipava 36.0 1:55
1. #5 kopše ema DRPK 36.0 1:59
6. #55 Globočnik Lili Mailin ŠPO Komenda 34.0 1:20
6. #15 Binder Sara ŠPO Rašica 34.0 1:26
6. #14 Markoč Iza PK Kinezis 34.0 1:34
6. #60 Ahčin Živa ŠPO Jesenice 34.0 1:40
6. #59 Ribičič Ana DRPK 34.0 1:53
6. #8 Sodja Ajda AO Bohinj 34.0 1:58
6. #3 Jensterlee Lara Zunanji* 34.0 2:16
13. #6 Strojan Ana PK Škofja Loka 33.0+ 0:41
14. #64 Tratnik Tjaša ŠPO Komenda 32.0 1:12
15. #63 Pintar Julija PK Škofja Loka 31.0+ 1:34
15. #67 Marinič Bovcon Amal Pš Peter Mrak 31.0+ 1:50
17. #13 Cilenšek Nika ŠPO Radovljica 31.0 1:30
17. #7 Rozman Viva AO Bohinj 31.0 2:25
19. #22 Krt Kristina Pš Peter Mrak 27.0+ 2:26
20. #9 Hlebanja Laura ŠPO Jesenice 27.0 1:55
21. #72 Urbanec Lana ŠPO Komenda 26.0+ 1:56
22. #69 Pajek Laura ŠD Balvanija 25.0+ 1:58
23. #11 Volčjak Hana PK Kinezis 25.0 2:09
23. #10 Odar Dora AO Bohinj 25.0 2:36
23. #18 Mordej Zala ŠPO Radovljica 25.0 2:47
26. #12 Černilec Zupan Lana PK Žirovnica 22.0 1:43
27. #21 Hribernik Zoja ŠPO Domžale 21.0+ 1:52
27. #58 Kocijančič Ema PK Kinezis 21.0+ 4:00
29. #71 Frelih Lori PK Žirovnica 15.0 2:26
30. #16 Pogačar Zala ŠPO Komenda 14.0 1:43
31. #68 Čičić Minea PK Kinezis 13.0 0:53
31. #61 Pirc Vita ŠPO Domžale 13.0 1:15
33. #17 Cvetek Lidija AO Bohinj 12.0+ 1:04
33. #70 Štravs Sara ŠPO Radovljica 12.0+ 1:10
33. #66 Ozebek Karmen PK Žirovnica 12.0+ 1:10
36. #62 Bevc Ana ŠPO Radovljica 12.0 0:46
37. #57 Šuligoj Julija PK Žirovnica 11.0 1:15
37. #20 Podobnik Tamara PK Kinezis 11.0 1:17
 
5 (višina 36) višina čas
1. #54 Luzar Laura Diana DRPK 36.0 1:07
1. #4 Turnšek Tinkara PK Scena 36.0 1:19
1. #64 Tratnik Tjaša ŠPO Komenda 36.0 2:15
1. #5 kopše ema DRPK 36.0 2:27
1. #19 Kelvišar Enja ŠPO Jesenice 36.0 2:52
6. #15 Binder Sara ŠPO Rašica 32.0 1:43
7. #8 Sodja Ajda AO Bohinj 30.0+ 2:47
8. #60 Ahčin Živa ŠPO Jesenice 29.0+ 1:48
9. #67 Marinič Bovcon Amal Pš Peter Mrak 29.0 2:16
10. #55 Globočnik Lili Mailin ŠPO Komenda 28.0 1:19
10. #3 Jensterlee Lara Zunanji* 28.0 2:20
12. #56 Jurkovič Laura AO Vipava 27.0+ 1:34
12. #6 Strojan Ana PK Škofja Loka 27.0+ 1:58
12. #59 Ribičič Ana DRPK 27.0+ 2:10
12. #22 Krt Kristina Pš Peter Mrak 27.0+ 2:39
16. #72 Urbanec Lana ŠPO Komenda 27.0 1:47
16. #7 Rozman Viva AO Bohinj 27.0 2:18
18. #63 Pintar Julija PK Škofja Loka 24.0+ 2:17
19. #68 Čičić Minea PK Kinezis 23.0 1:29
19. #58 Kocijančič Ema PK Kinezis 23.0 2:41
21. #13 Cilenšek Nika ŠPO Radovljica 22.0+ 1:20
22. #14 Markoč Iza PK Kinezis 22.0 1:10
22. #12 Černilec Zupan Lana PK Žirovnica 22.0 1:49
22. #69 Pajek Laura ŠD Balvanija 22.0 1:49
22. #18 Mordej Zala ŠPO Radovljica 22.0 1:55
22. #21 Hribernik Zoja ŠPO Domžale 22.0 2:11
22. #71 Frelih Lori PK Žirovnica 22.0 2:21
22. #10 Odar Dora AO Bohinj 22.0 3:10
22. #70 Štravs Sara ŠPO Radovljica 22.0 4:00
30. #61 Pirc Vita ŠPO Domžale 21.0+ 1:54
31. #62 Bevc Ana ŠPO Radovljica 21.0 1:44
32. #9 Hlebanja Laura ŠPO Jesenice 20.0+ 2:15
33. #66 Ozebek Karmen PK Žirovnica 20.0 1:21
34. #17 Cvetek Lidija AO Bohinj 19.0+ 3:05
35. #11 Volčjak Hana PK Kinezis 18.0+ 0:51
36. #57 Šuligoj Julija PK Žirovnica 13.0+ 1:23
37. #20 Podobnik Tamara PK Kinezis 13.0 2:04
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub Skupni čas Točk
1. #104 Oblak Arne PK Kinezis 36.0 1:31 36.0 1:56 3:27 100
2. #155 Fonda Jakob ŠPO Radovljica 36.0 1:14 36.0 3:04 4:18 80
3. #105 Mrak Ambrož Pš Peter Mrak 34.0+ 1:42 36.0 2:20 4:02 65
4. #154 Jerkič Filip AO Vipava 36.0 1:21 28.0+ 1:35 2:56 55
5. #163 Fedoriv Daniel PK Kamnik 36.0 1:19 28.0 1:12 2:31 51
6. #156 Knafelj Gorazd PK Žirovnica 34.0+ 1:41 34.0 2:21 4:02 47
7. #111 Jevšnik Tristan DRPK 34.0+ 2:25 33.0+ 3:53 6:18 43
8. #112 Antolin Lojze PK Kinezis 32.0 1:49 28.0 1:54 3:43 40
9. #106 Kapitan Lenart AO Vipava 29.0+ 1:47 28.0 1:57 3:44 37
10. #157 Peternelj Jaša PK Kinezis 34.0 1:45 24.0 1:18 3:03 34
11. #160 Kapitan Matevž AO Vipava 13.0+ 0:53 29.0 2:04 2:57 31
12. #107 Zupanc Ožbej AO Bohinj 25.0+ 2:17 24.0+ 4:00 6:17 28
13. #108 Ribič Erik PK Kinezis 27.0 1:45 22.0+ 1:58 3:43 26
14. #164 Mansutti David PK Kinezis 25.0 1:15 23.0+ 1:28 2:43 24
15. #113 Fišer David AO Vipava 24.0+ 1:09 22.0 1:16 2:25 22
16. #114 Bajc Nace Pš Peter Mrak 24.0+ 2:17 22.0 1:49 4:06 20
17. #110 Zupanc Matevž AO Bohinj 12.0+ 0:38 23.0 3:16 3:54 18
18. #158 Mohorč Staš ŠPD Plezarna 24.0 3:02 22.0 2:09 5:11 16
19. #162 Šabani Matias PK Žirovnica 13.0+ 0:29 22.0 1:20 1:49 14
20. #159 Hvalec Maj AO Vipava 13.0 1:58 9.0+ 0:20 2:18 12
21. #109 Bajc Jaka Pš Peter Mrak 11.0+ 3:30 13.0 4:00 7:30 10
#161 Renčelj Filip PK Divača 0
Po smereh
(višina ) višina čas
1. #155 Fonda Jakob ŠPO Radovljica 36.0 1:14
1. #163 Fedoriv Daniel PK Kamnik 36.0 1:19
1. #154 Jerkič Filip AO Vipava 36.0 1:21
1. #104 Oblak Arne PK Kinezis 36.0 1:31
5. #156 Knafelj Gorazd PK Žirovnica 34.0+ 1:41
5. #105 Mrak Ambrož Pš Peter Mrak 34.0+ 1:42
5. #111 Jevšnik Tristan DRPK 34.0+ 2:25
8. #157 Peternelj Jaša PK Kinezis 34.0 1:45
9. #112 Antolin Lojze PK Kinezis 32.0 1:49
10. #106 Kapitan Lenart AO Vipava 29.0+ 1:47
11. #108 Ribič Erik PK Kinezis 27.0 1:45
12. #107 Zupanc Ožbej AO Bohinj 25.0+ 2:17
13. #164 Mansutti David PK Kinezis 25.0 1:15
14. #113 Fišer David AO Vipava 24.0+ 1:09
14. #114 Bajc Nace Pš Peter Mrak 24.0+ 2:17
16. #158 Mohorč Staš ŠPD Plezarna 24.0 3:02
17. #162 Šabani Matias PK Žirovnica 13.0+ 0:29
17. #160 Kapitan Matevž AO Vipava 13.0+ 0:53
19. #159 Hvalec Maj AO Vipava 13.0 1:58
20. #110 Zupanc Matevž AO Bohinj 12.0+ 0:38
21. #109 Bajc Jaka Pš Peter Mrak 11.0+ 3:30
 
(višina ) višina čas
1. #104 Oblak Arne PK Kinezis 36.0 1:56
1. #105 Mrak Ambrož Pš Peter Mrak 36.0 2:20
1. #155 Fonda Jakob ŠPO Radovljica 36.0 3:04
4. #156 Knafelj Gorazd PK Žirovnica 34.0 2:21
5. #111 Jevšnik Tristan DRPK 33.0+ 3:53
6. #160 Kapitan Matevž AO Vipava 29.0 2:04
7. #154 Jerkič Filip AO Vipava 28.0+ 1:35
8. #163 Fedoriv Daniel PK Kamnik 28.0 1:12
8. #112 Antolin Lojze PK Kinezis 28.0 1:54
8. #106 Kapitan Lenart AO Vipava 28.0 1:57
11. #107 Zupanc Ožbej AO Bohinj 24.0+ 4:00
12. #157 Peternelj Jaša PK Kinezis 24.0 1:18
13. #164 Mansutti David PK Kinezis 23.0+ 1:28
14. #110 Zupanc Matevž AO Bohinj 23.0 3:16
15. #108 Ribič Erik PK Kinezis 22.0+ 1:58
16. #113 Fišer David AO Vipava 22.0 1:16
16. #162 Šabani Matias PK Žirovnica 22.0 1:20
16. #114 Bajc Nace Pš Peter Mrak 22.0 1:49
16. #158 Mohorč Staš ŠPD Plezarna 22.0 2:09
20. #109 Bajc Jaka Pš Peter Mrak 13.0 4:00
21. #159 Hvalec Maj AO Vipava 9.0+ 0:20
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub 1 6 Skupni čas Točk
1. #254 Oblak Lana PK Kinezis 44.0 1:40 37.0 1:27 3:07 100
2. #204 Rant Klara PK Kinezis 44.0 2:26 37.0 1:53 4:19 80
3. #256 Slokar Sofija Plezalno društvo Grif 41.0+ 2:05 37.0 1:42 3:47 65
4. #213 Smolnikar Doroteja ŠPD Korenjak 34.0+ 1:40 37.0 1:34 3:14 55
5. #255 Gričar Zoya Decent PK Scena 29.0 1:16 37.0 1:44 3:00 51
6. #206 Krivec Tara DRPK 30.0 1:14 35.0+ 1:28 2:42 47
7. #273 Podlipnik Neža PK Kinezis 34.0+ 1:30 34.0+ 1:53 3:23 43
8. #224 Potočnik Nina PK Škofja Loka 28.0+ 1:04 35.0+ 1:38 2:42 40
9. #208 Plevnjak Klara ŠPD Korenjak 28.0+ 1:17 35.0+ 1:43 3:00 37
10. #266 Juvan Ula ŠPD Vizija 30.0+ 1:58 34.0+ 2:13 4:11 34
11. #261 Zidar Matijevec Brina ŠPD Vizija 31.0+ 1:12 33.0 2:03 3:15 31
12. #205 Pretnar Naja ŠPO Radovljica 30.0 1:28 34.0+ 2:36 4:04 28
13. #267 Michieli Kaja DRPK 28.0 1:10 35.0+ 1:54 3:04 26
14. #230 Rakun Manca DRPK 28.0+ 1:13 35.0 2:01 3:14 24
15. #210 Zupan Tisa ŠPO Tržič 28.0+ 1:25 35.0 2:04 3:29 22
16. #231 Rodman Nina ŠPO Radovljica 28.0+ 1:45 35.0 1:58 3:43 20
17. #279 Kovačič Gaja ŠPO Radovljica 29.0 1:28 34.0+ 3:03 4:31 18
18. #225 Šeruga Naja AO Kranj 30.0 1:43 32.0 1:53 3:36 16
19. #265 Rejc Tina PK Kinezis 28.0 1:20 35.0 1:56 3:16 14
20. #212 Hašić Zoja ŠPO Rašica 28.0+ 1:16 34.0+ 1:42 2:58 12
21. #223 Novak Neža ŠPD Korenjak 28.0+ 1:12 34.0+ 1:57 3:09 10
22. #277 Albreht Neja AO Žiri 28.0+ 1:17 34.0+ 1:58 3:15 9
23. #229 Bole Neža ŠPD Plezarna 28.0+ 1:21 34.0+ 2:07 3:28 8
24. #214 Igumanović Kristina ŠPO Jesenice 28.0+ 1:32 34.0+ 2:00 3:32 7
25. #228 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 27.0 1:51 35.0 2:15 4:06 6
26. #227 Tomažin Mina ŠPO Radovljica 28.0+ 0:49 31.0+ 1:39 2:28 5
27. #207 Šulin Lana AO Vipava 28.0 1:25 34.0+ 1:57 3:22 4
28. #226 Najger Lira ŠD Balvanija 28.0 1:31 34.0+ 2:01 3:32 3
29. #215 Manfreda Pika ŠPO Radovljica 28.0+ 1:19 30.0+ 2:26 3:45 2
30. #217 Arh Jera ŠPO Radovljica 28.0 1:21 31.0 1:56 3:17 1
31. #276 Kikelj Ela PK Žirovnica 27.0+ 2:13 31.0+ 3:41 5:54 0
32. #268 vuga gaja AO Vipava 27.0+ 1:32 31.0 2:39 4:11 0
33. #218 Skubic Pavlina ŠPK Andrej Kokalj 28.0 1:10 26.0+ 1:17 2:27 0
34. #270 Pečenko Lili DRPK 23.0 1:10 31.0+ 1:48 2:58 0
35. #220 Roblek Manca ŠPO Tržič 27.0 1:50 30.0 2:28 4:18 0
36. #253 Bonetti Oki DRPK 27.0 2:03 30.0 2:47 4:50 0
37. #280 Bizjak Metka AO Vipava 27.0 2:24 30.0 3:43 6:07 0
38. #203 Zupančič Sara PK Kamnik 27.0 1:18 29.0 1:40 2:58 0
39. #278 Velikanja Nikita ŠPD Plezarna 22.0+ 1:25 30.0+ 2:38 4:03 0
40. #219 Rychly Sara Plezalno društvo Grif 26.0 1:35 30.0 2:27 4:02 0
41. #260 Rozman Vita ŠPO Radovljica 23.0 1:59 30.0 2:23 4:22 0
42. #275 Petrič Ela AO Vipava 27.0 1:59 22.0+ 1:52 3:51 0
43. #259 Salecl Zoja ŠPD Korenjak 19.0 0:47 28.0+ 1:43 2:30 0
44. #262 Zalokar Ronja ŠPO Radovljica 21.0 1:10 23.0+ 1:25 2:35 0
45. #257 Gračner Klara Maša ŠPO Radovljica 22.0 1:43 21.0+ 1:53 3:36 0
46. #211 Vertačnik Mia ŠPO Radovljica 23.0 2:20 19.0 2:30 4:50 0
47. #274 Remškar Sofia ŠPD Korenjak 22.0 1:44 21.0 2:14 3:58 0
48. #209 Magister Vita PK Žirovnica 19.0 1:31 21.0+ 1:32 3:03 0
49. #271 Šorli Megi Pš Peter Mrak 19.0 1:54 19.0+ 2:01 3:55 0
50. #272 Jošt Lucija AO Kranj 17.0 1:48 19.0 1:46 3:34 0
51. #222 Šuligoj Neža PK Žirovnica 16.0 1:58 15.0+ 1:34 3:32 0
52. #258 Terseglav Iza ŠPO Radovljica 12.0 2:02 15.0+ 1:02 3:04 0
53. #264 Troha Bela PK Žirovnica 16.0 3:27 15.0 3:27 6:54 0
#216 Renčelj Sophie PK Divača 0
#221 Margon Ivana AO Vipava 0
#263 Mesojednik Kaja ŠPD Korenjak 0
#269 Pogačnik Ana PK Škofja Loka 0
Po smereh
1 (višina 44) višina čas
1. #254 Oblak Lana PK Kinezis 44.0 1:40
1. #204 Rant Klara PK Kinezis 44.0 2:26
3. #256 Slokar Sofija Plezalno društvo Grif 41.0+ 2:05
4. #273 Podlipnik Neža PK Kinezis 34.0+ 1:30
4. #213 Smolnikar Doroteja ŠPD Korenjak 34.0+ 1:40
6. #261 Zidar Matijevec Brina ŠPD Vizija 31.0+ 1:12
7. #266 Juvan Ula ŠPD Vizija 30.0+ 1:58
8. #206 Krivec Tara DRPK 30.0 1:14
8. #205 Pretnar Naja ŠPO Radovljica 30.0 1:28
8. #225 Šeruga Naja AO Kranj 30.0 1:43
11. #255 Gričar Zoya Decent PK Scena 29.0 1:16
11. #279 Kovačič Gaja ŠPO Radovljica 29.0 1:28
13. #227 Tomažin Mina ŠPO Radovljica 28.0+ 0:49
13. #224 Potočnik Nina PK Škofja Loka 28.0+ 1:04
13. #223 Novak Neža ŠPD Korenjak 28.0+ 1:12
13. #230 Rakun Manca DRPK 28.0+ 1:13
13. #212 Hašić Zoja ŠPO Rašica 28.0+ 1:16
13. #208 Plevnjak Klara ŠPD Korenjak 28.0+ 1:17
13. #277 Albreht Neja AO Žiri 28.0+ 1:17
13. #215 Manfreda Pika ŠPO Radovljica 28.0+ 1:19
13. #229 Bole Neža ŠPD Plezarna 28.0+ 1:21
13. #210 Zupan Tisa ŠPO Tržič 28.0+ 1:25
13. #214 Igumanović Kristina ŠPO Jesenice 28.0+ 1:32
13. #231 Rodman Nina ŠPO Radovljica 28.0+ 1:45
25. #218 Skubic Pavlina ŠPK Andrej Kokalj 28.0 1:10
25. #267 Michieli Kaja DRPK 28.0 1:10
25. #265 Rejc Tina PK Kinezis 28.0 1:20
25. #217 Arh Jera ŠPO Radovljica 28.0 1:21
25. #207 Šulin Lana AO Vipava 28.0 1:25
25. #226 Najger Lira ŠD Balvanija 28.0 1:31
31. #268 vuga gaja AO Vipava 27.0+ 1:32
31. #276 Kikelj Ela PK Žirovnica 27.0+ 2:13
33. #203 Zupančič Sara PK Kamnik 27.0 1:18
33. #220 Roblek Manca ŠPO Tržič 27.0 1:50
33. #228 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 27.0 1:51
33. #275 Petrič Ela AO Vipava 27.0 1:59
33. #253 Bonetti Oki DRPK 27.0 2:03
33. #280 Bizjak Metka AO Vipava 27.0 2:24
39. #219 Rychly Sara Plezalno društvo Grif 26.0 1:35
40. #270 Pečenko Lili DRPK 23.0 1:10
40. #260 Rozman Vita ŠPO Radovljica 23.0 1:59
40. #211 Vertačnik Mia ŠPO Radovljica 23.0 2:20
43. #278 Velikanja Nikita ŠPD Plezarna 22.0+ 1:25
44. #257 Gračner Klara Maša ŠPO Radovljica 22.0 1:43
44. #274 Remškar Sofia ŠPD Korenjak 22.0 1:44
46. #262 Zalokar Ronja ŠPO Radovljica 21.0 1:10
47. #259 Salecl Zoja ŠPD Korenjak 19.0 0:47
47. #209 Magister Vita PK Žirovnica 19.0 1:31
47. #271 Šorli Megi Pš Peter Mrak 19.0 1:54
50. #272 Jošt Lucija AO Kranj 17.0 1:48
51. #222 Šuligoj Neža PK Žirovnica 16.0 1:58
51. #264 Troha Bela PK Žirovnica 16.0 3:27
53. #258 Terseglav Iza ŠPO Radovljica 12.0 2:02
 
6 (višina 37) višina čas
1. #254 Oblak Lana PK Kinezis 37.0 1:27
1. #213 Smolnikar Doroteja ŠPD Korenjak 37.0 1:34
1. #256 Slokar Sofija Plezalno društvo Grif 37.0 1:42
1. #255 Gričar Zoya Decent PK Scena 37.0 1:44
1. #204 Rant Klara PK Kinezis 37.0 1:53
6. #206 Krivec Tara DRPK 35.0+ 1:28
6. #224 Potočnik Nina PK Škofja Loka 35.0+ 1:38
6. #208 Plevnjak Klara ŠPD Korenjak 35.0+ 1:43
6. #267 Michieli Kaja DRPK 35.0+ 1:54
10. #265 Rejc Tina PK Kinezis 35.0 1:56
10. #231 Rodman Nina ŠPO Radovljica 35.0 1:58
10. #230 Rakun Manca DRPK 35.0 2:01
10. #210 Zupan Tisa ŠPO Tržič 35.0 2:04
10. #228 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 35.0 2:15
15. #212 Hašić Zoja ŠPO Rašica 34.0+ 1:42
15. #273 Podlipnik Neža PK Kinezis 34.0+ 1:53
15. #223 Novak Neža ŠPD Korenjak 34.0+ 1:57
15. #207 Šulin Lana AO Vipava 34.0+ 1:57
15. #277 Albreht Neja AO Žiri 34.0+ 1:58
15. #214 Igumanović Kristina ŠPO Jesenice 34.0+ 2:00
15. #226 Najger Lira ŠD Balvanija 34.0+ 2:01
15. #229 Bole Neža ŠPD Plezarna 34.0+ 2:07
15. #266 Juvan Ula ŠPD Vizija 34.0+ 2:13
15. #205 Pretnar Naja ŠPO Radovljica 34.0+ 2:36
15. #279 Kovačič Gaja ŠPO Radovljica 34.0+ 3:03
26. #261 Zidar Matijevec Brina ŠPD Vizija 33.0 2:03
27. #225 Šeruga Naja AO Kranj 32.0 1:53
28. #227 Tomažin Mina ŠPO Radovljica 31.0+ 1:39
28. #270 Pečenko Lili DRPK 31.0+ 1:48
28. #276 Kikelj Ela PK Žirovnica 31.0+ 3:41
31. #217 Arh Jera ŠPO Radovljica 31.0 1:56
31. #268 vuga gaja AO Vipava 31.0 2:39
33. #215 Manfreda Pika ŠPO Radovljica 30.0+ 2:26
33. #278 Velikanja Nikita ŠPD Plezarna 30.0+ 2:38
35. #260 Rozman Vita ŠPO Radovljica 30.0 2:23
35. #219 Rychly Sara Plezalno društvo Grif 30.0 2:27
35. #220 Roblek Manca ŠPO Tržič 30.0 2:28
35. #253 Bonetti Oki DRPK 30.0 2:47
35. #280 Bizjak Metka AO Vipava 30.0 3:43
40. #203 Zupančič Sara PK Kamnik 29.0 1:40
41. #259 Salecl Zoja ŠPD Korenjak 28.0+ 1:43
42. #218 Skubic Pavlina ŠPK Andrej Kokalj 26.0+ 1:17
43. #262 Zalokar Ronja ŠPO Radovljica 23.0+ 1:25
44. #275 Petrič Ela AO Vipava 22.0+ 1:52
45. #209 Magister Vita PK Žirovnica 21.0+ 1:32
45. #257 Gračner Klara Maša ŠPO Radovljica 21.0+ 1:53
47. #274 Remškar Sofia ŠPD Korenjak 21.0 2:14
48. #271 Šorli Megi Pš Peter Mrak 19.0+ 2:01
49. #272 Jošt Lucija AO Kranj 19.0 1:46
49. #211 Vertačnik Mia ŠPO Radovljica 19.0 2:30
51. #258 Terseglav Iza ŠPO Radovljica 15.0+ 1:02
51. #222 Šuligoj Neža PK Žirovnica 15.0+ 1:34
53. #264 Troha Bela PK Žirovnica 15.0 3:27
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub Skupni čas Točk
1. #304 Stevanović Luka PK Žirovnica 37.0 1:07 44.0 2:11 3:18 100
2. #354 Iveković Sever ŠPD Korenjak 37.0 1:43 44.0 2:24 4:07 80
3. #373 Dvoršak Nej ŠPD Vizija 37.0 1:20 33.0 1:29 2:49 65
4. #305 Buh Jaka ŠPD Korenjak 35.0+ 1:15 41.0 1:42 2:57 55
5. #361 Bevk Velikanje Matevž PK Idrija 35.0+ 1:49 32.0 1:20 3:09 51
6. #323 Staut Jaka ŠPK Plus 37.0 1:57 28.0+ 1:43 3:40 47
7. #306 Žurman Maks ŠPO Jesenice 35.0+ 1:34 31.0 1:23 2:57 43
8. #355 Pogačar Jaka ŠPO Komenda 35.0+ 1:55 30.0+ 1:18 3:13 40
9. #313 Ostanek Patrick ŠPD Vizija 34.0 1:19 31.0 1:09 2:28 37
10. #312 Mazi Vitja ŠPK Plus 34.0+ 1:36 29.0 1:13 2:49 34
11. #366 Kovačec Matevž PK Kamnik 32.0+ 1:17 30.0+ 1:05 2:22 31
12. #364 Petrica Vasja ŠPO Rašica 33.0+ 2:08 29.0+ 1:25 3:33 28
13. #375 Drole Bine PK Kinezis 34.0 2:14 28.0+ 1:19 3:33 26
14. #317 Košir Bor PK Kamnik 34.0+ 1:39 28.0 1:07 2:46 24
15. #359 Škrjanec Maks Plezalno društvo Grif 34.0+ 2:13 28.0 1:26 3:39 22
16. #356 Dolinar Max Felix ŠPD Korenjak 31.0+ 2:05 30.0 1:16 3:21 20
17. #316 Stegel Leon ŠPK Plus 33.0 1:20 28.0+ 1:08 2:28 18
18. #363 Žargi Bor PK Kinezis 33.0+ 1:30 28.0 1:02 2:32 16
19. #374 Pibernik Tine ŠPO Komenda 30.0+ 1:53 30.0 1:16 3:09 14
20. #325 Poljanec Blaž AO Žiri 33.0 2:00 28.0 1:22 3:22 12
21. #369 Hribar Gašper PK Žirovnica 33.0+ 1:36 27.0+ 1:03 2:39 10
22. #324 Sivec Luka PK Kamnik 31.0+ 1:32 28.0 1:13 2:45 9
23. #327 Butala Matic DRPK 31.0+ 1:39 28.0 1:24 3:03 8
24. #362 Petrovčič Arne Plezalno društvo Grif 31.0+ 3:03 28.0 2:17 5:20 7
25. #310 Sodja Voršič Gaber AO Bohinj 31.0+ 1:37 27.0 1:04 2:41 6
26. #368 Džafič Dian Smajo ŠPD Korenjak 31.0+ 1:45 27.0 1:19 3:04 5
27. #357 Zupanc Matija AO Bohinj 23.0+ 0:46 28.0 0:55 1:41 4
28. #376 Vidic Milenković Nikola ŠPD Korenjak 31.0+ 1:30 26.0 1:13 2:43 3
29. #321 Homar Brin ŠPO Komenda 31.0 1:42 26.0+ 1:02 2:44 2
30. #308 Leban Natan Pš Peter Mrak 23.0 1:11 27.0+ 0:57 2:08 1
31. #322 Pečelin Drejc AO Žiri 31.0+ 1:55 20.0+ 1:19 3:14 0
32. #307 Privšek Žemva Lovro DRPK 27.0 1:47 27.0 1:24 3:11 0
33. #311 Zupančič Ožbej Plezalno društvo Grif 27.0+ 1:09 26.0+ 1:04 2:13 0
34. #365 Militarov Nejc PK Škofja Loka 30.0+ 1:26 22.0+ 0:57 2:23 0
35. #314 Lavrič Nay AO Kranj 19.0+ 0:44 27.0 1:37 2:21 0
36. #360 Likar Ris DRPK 27.0+ 1:57 22.0 1:31 3:28 0
37. #320 furlan erazem ŠPD Plezarna 28.0+ 2:08 20.0+ 1:25 3:33 0
38. #370 Matahlija Adam ŠPO Rašica 12.0+ 0:31 27.0 1:26 1:57 0
39. #315 Knez Luka DRPK 25.0 1:40 21.0+ 1:06 2:46 0
40. #326 Kušar Nejc PK Kinezis 19.0 0:32 22.0+ 0:51 1:23 0
41. #358 Blažič Theodor PK Žirovnica 18.0 1:04 23.0 1:35 2:39 0
42. #372 Nadler Lion ŠPK Andrej Kokalj 22.0 1:50 21.0 2:30 4:20 0
43. #318 Rojc Stefan Pš Peter Mrak 18.0+ 1:00 20.0 1:10 2:10 0
44. #371 Ropret Simon PK Žirovnica 17.0+ 1:35 18.0+ 1:53 3:28 0
45. #319 Franjič Matej AO Bohinj 15.0+ 0:56 19.0 1:18 2:14 0
46. #309 Srna Jakob Gal PK Žirovnica 16.0+ 1:09 18.0 1:19 2:28 0
#367 Kodrič Škrlj Nik PK Divača 0
Po smereh
(višina ) višina čas
1. #304 Stevanović Luka PK Žirovnica 37.0 1:07
1. #373 Dvoršak Nej ŠPD Vizija 37.0 1:20
1. #354 Iveković Sever ŠPD Korenjak 37.0 1:43
1. #323 Staut Jaka ŠPK Plus 37.0 1:57
5. #305 Buh Jaka ŠPD Korenjak 35.0+ 1:15
5. #306 Žurman Maks ŠPO Jesenice 35.0+ 1:34
5. #361 Bevk Velikanje Matevž PK Idrija 35.0+ 1:49
5. #355 Pogačar Jaka ŠPO Komenda 35.0+ 1:55
9. #312 Mazi Vitja ŠPK Plus 34.0+ 1:36
9. #317 Košir Bor PK Kamnik 34.0+ 1:39
9. #359 Škrjanec Maks Plezalno društvo Grif 34.0+ 2:13
12. #313 Ostanek Patrick ŠPD Vizija 34.0 1:19
12. #375 Drole Bine PK Kinezis 34.0 2:14
14. #363 Žargi Bor PK Kinezis 33.0+ 1:30
14. #369 Hribar Gašper PK Žirovnica 33.0+ 1:36
14. #364 Petrica Vasja ŠPO Rašica 33.0+ 2:08
17. #316 Stegel Leon ŠPK Plus 33.0 1:20
17. #325 Poljanec Blaž AO Žiri 33.0 2:00
19. #366 Kovačec Matevž PK Kamnik 32.0+ 1:17
20. #376 Vidic Milenković Nikola ŠPD Korenjak 31.0+ 1:30
20. #324 Sivec Luka PK Kamnik 31.0+ 1:32
20. #310 Sodja Voršič Gaber AO Bohinj 31.0+ 1:37
20. #327 Butala Matic DRPK 31.0+ 1:39
20. #368 Džafič Dian Smajo ŠPD Korenjak 31.0+ 1:45
20. #322 Pečelin Drejc AO Žiri 31.0+ 1:55
20. #356 Dolinar Max Felix ŠPD Korenjak 31.0+ 2:05
20. #362 Petrovčič Arne Plezalno društvo Grif 31.0+ 3:03
28. #321 Homar Brin ŠPO Komenda 31.0 1:42
29. #365 Militarov Nejc PK Škofja Loka 30.0+ 1:26
29. #374 Pibernik Tine ŠPO Komenda 30.0+ 1:53
31. #320 furlan erazem ŠPD Plezarna 28.0+ 2:08
32. #311 Zupančič Ožbej Plezalno društvo Grif 27.0+ 1:09
32. #360 Likar Ris DRPK 27.0+ 1:57
34. #307 Privšek Žemva Lovro DRPK 27.0 1:47
35. #315 Knez Luka DRPK 25.0 1:40
36. #357 Zupanc Matija AO Bohinj 23.0+ 0:46
37. #308 Leban Natan Pš Peter Mrak 23.0 1:11
38. #372 Nadler Lion ŠPK Andrej Kokalj 22.0 1:50
39. #314 Lavrič Nay AO Kranj 19.0+ 0:44
40. #326 Kušar Nejc PK Kinezis 19.0 0:32
41. #318 Rojc Stefan Pš Peter Mrak 18.0+ 1:00
42. #358 Blažič Theodor PK Žirovnica 18.0 1:04
43. #371 Ropret Simon PK Žirovnica 17.0+ 1:35
44. #309 Srna Jakob Gal PK Žirovnica 16.0+ 1:09
45. #319 Franjič Matej AO Bohinj 15.0+ 0:56
46. #370 Matahlija Adam ŠPO Rašica 12.0+ 0:31
 
(višina ) višina čas
1. #304 Stevanović Luka PK Žirovnica 44.0 2:11
1. #354 Iveković Sever ŠPD Korenjak 44.0 2:24
3. #305 Buh Jaka ŠPD Korenjak 41.0 1:42
4. #373 Dvoršak Nej ŠPD Vizija 33.0 1:29
5. #361 Bevk Velikanje Matevž PK Idrija 32.0 1:20
6. #313 Ostanek Patrick ŠPD Vizija 31.0 1:09
6. #306 Žurman Maks ŠPO Jesenice 31.0 1:23
8. #366 Kovačec Matevž PK Kamnik 30.0+ 1:05
8. #355 Pogačar Jaka ŠPO Komenda 30.0+ 1:18
10. #374 Pibernik Tine ŠPO Komenda 30.0 1:16
10. #356 Dolinar Max Felix ŠPD Korenjak 30.0 1:16
12. #364 Petrica Vasja ŠPO Rašica 29.0+ 1:25
13. #312 Mazi Vitja ŠPK Plus 29.0 1:13
14. #316 Stegel Leon ŠPK Plus 28.0+ 1:08
14. #375 Drole Bine PK Kinezis 28.0+ 1:19
14. #323 Staut Jaka ŠPK Plus 28.0+ 1:43
17. #357 Zupanc Matija AO Bohinj 28.0 0:55
17. #363 Žargi Bor PK Kinezis 28.0 1:02
17. #317 Košir Bor PK Kamnik 28.0 1:07
17. #324 Sivec Luka PK Kamnik 28.0 1:13
17. #325 Poljanec Blaž AO Žiri 28.0 1:22
17. #327 Butala Matic DRPK 28.0 1:24
17. #359 Škrjanec Maks Plezalno društvo Grif 28.0 1:26
17. #362 Petrovčič Arne Plezalno društvo Grif 28.0 2:17
25. #308 Leban Natan Pš Peter Mrak 27.0+ 0:57
25. #369 Hribar Gašper PK Žirovnica 27.0+ 1:03
27. #310 Sodja Voršič Gaber AO Bohinj 27.0 1:04
27. #368 Džafič Dian Smajo ŠPD Korenjak 27.0 1:19
27. #307 Privšek Žemva Lovro DRPK 27.0 1:24
27. #370 Matahlija Adam ŠPO Rašica 27.0 1:26
27. #314 Lavrič Nay AO Kranj 27.0 1:37
32. #321 Homar Brin ŠPO Komenda 26.0+ 1:02
32. #311 Zupančič Ožbej Plezalno društvo Grif 26.0+ 1:04
34. #376 Vidic Milenković Nikola ŠPD Korenjak 26.0 1:13
35. #358 Blažič Theodor PK Žirovnica 23.0 1:35
36. #326 Kušar Nejc PK Kinezis 22.0+ 0:51
36. #365 Militarov Nejc PK Škofja Loka 22.0+ 0:57
38. #360 Likar Ris DRPK 22.0 1:31
39. #315 Knez Luka DRPK 21.0+ 1:06
40. #372 Nadler Lion ŠPK Andrej Kokalj 21.0 2:30
41. #322 Pečelin Drejc AO Žiri 20.0+ 1:19
41. #320 furlan erazem ŠPD Plezarna 20.0+ 1:25
43. #318 Rojc Stefan Pš Peter Mrak 20.0 1:10
44. #319 Franjič Matej AO Bohinj 19.0 1:18
45. #371 Ropret Simon PK Žirovnica 18.0+ 1:53
46. #309 Srna Jakob Gal PK Žirovnica 18.0 1:19
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub 3 8 Skupni čas Točk
1. #454 Marjetič Zala ŠPD Korenjak 30.0 1:04 38.0 1:18 2:22 100
2. #404 Babič Liza ŠPO Jesenice 30.0 2:06 38.0 1:24 3:30 80
3. #405 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 30.0 2:15 38.0 1:48 4:03 65
4. #465 Bavdek Sara PK FA 30.0 2:17 38.0 1:50 4:07 55
5. #469 Vodopivec Zala PK Kinezis 21.0+ 1:23 38.0 2:01 3:24 51
6. #415 Štremfelj Lara ŠPO Radovljica 25.0 1:58 33.0+ 2:01 3:59 47
7. #455 Markizeti Iris ŠPO Jesenice 25.0 1:22 33.0 1:35 2:57 43
8. #406 Fliser Špela ŠPO Jesenice 29.0 2:59 29.0+ 1:46 4:45 40
9. #462 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 28.0+ 2:59 29.0+ 2:12 5:11 37
10. #468 Kikelj Julija PK Žirovnica 25.0 1:37 30.0+ 1:55 3:32 34
11. #456 Zalaznik Ema PK Škofja Loka 21.0+ 1:01 31.0+ 1:18 2:19 31
12. #420 Rakovec Sergeja PK Škofja Loka 17.0+ 1:39 32.0+ 2:13 3:52 28
13. #475 Marolt Ana DRPK 17.0+ 1:15 27.0+ 1:31 2:46 26
14. #473 Horvat Nika PK Kinezis 18.0 1:24 25.0 1:33 2:57 24
15. #464 Kuzma Iva ŠPO Domžale 22.0+ 1:21 19.0+ 0:48 2:09 22
16. #460 Megušar Tisa PK Škofja Loka 11.0+ 0:43 24.0 1:55 2:38 20
17. #414 Mavko Petja ŠPO Domžale 10.0 0:31 26.0+ 1:17 1:48 18
18. #422 Rebolj Ana ŠPO Jesenice 17.0 1:21 20.0 1:44 3:05 16
19. #416 Kumer Pia PK Kinezis 9.0+ 0:45 28.0 1:28 2:13 14
20. #466 Runovc Ula PK Scena 10.0+ 0:52 24.0+ 1:59 2:51 12
21. #409 Radšel Živa PK Kinezis 9.0+ 0:30 26.0+ 1:23 1:53 10
22. #472 Taborin Alina ŠPK Andrej Kokalj 10.0+ 0:28 20.0+ 1:24 1:52 9
23. #461 Zaletel Ela ŠPD Plezarna 13.0+ 1:09 18.0+ 1:13 2:22 8
24. #457 Lesar Kaja ŠPO Komenda 11.0+ 0:57 18.0+ 1:34 2:31 7
25. #425 Nemec Karolina DEŠ 9.0+ 0:35 23.0+ 1:33 2:08 6
26. #408 Rozman Julija ŠPO Radovljica 9.0+ 0:38 23.0 1:27 2:05 5
27. #424 Mencinger Hana ŠPO Radovljica 10.0+ 0:59 17.0+ 1:33 2:32 4
28. #419 Mahne Taša PK Kamnik 11.0 0:53 17.0 1:46 2:39 3
29. #413 Slaviček Neja DRPK 9.0+ 0:47 18.0+ 0:49 1:36 2
30. #410 Ćetojević Tija ŠPD Korenjak 9.0+ 0:36 18.0+ 1:21 1:57 1
31. #421 Beguš Neja AO Kranj 9.0 0:33 20.0 1:44 2:17 0
32. #459 Oblak Inja ŠPO Komenda 9.0+ 1:01 18.0 1:37 2:38 0
33. #471 Peternelj Naja PK Kinezis 9.0 0:22 18.0+ 0:51 1:13 0
34. #418 Pogačar Iris PK Kamnik 9.0+ 0:27 17.0+ 0:46 1:13 0
35. #417 Saje Erika Katjuša ŠD Balvanija 9.0+ 0:34 17.0+ 0:54 1:28 0
36. #411 Sosič Lucija Plezalno društvo Grif 9.0+ 0:54 17.0+ 1:38 2:32 0
37. #426 Perne Katja PD Kamnik 8.0+ 0:27 18.0+ 1:02 1:29 0
38. #467 Berlec Rubi PD Kamnik 8.0+ 0:35 18.0+ 1:08 1:43 0
39. #423 Soklič Zala ŠPO Radovljica 8.0 0:26 17.0+ 1:08 1:34 0
40. #412 Sekač Zala PD Kamnik 9.0 0:24 16.0+ 0:47 1:11 0
41. #407 Šifrer Sara PK Kinezis 2.0 0:03 17.0+ 0:47 0:50 0
42. #463 Korošec Katja ŠPO Radovljica 9.0 0:46 14.0+ 0:55 1:41 0
43. #453 Grašič Lana ŠPO Tržič 8.0 0:55 17.0 1:36 2:31 0
44. #474 Berce Zala PK Žirovnica 1.0+ 0:10 13.0+ 1:15 1:25 0
45. #458 Zupan Zoja PK Žirovnica 1.0+ 0:09 8.0+ 0:31 0:40 0
#470 Skale Demšar Petra PK Škofja Loka 0
Po smereh
3 (višina 30) višina čas
1. #454 Marjetič Zala ŠPD Korenjak 30.0 1:04
1. #404 Babič Liza ŠPO Jesenice 30.0 2:06
1. #405 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 30.0 2:15
1. #465 Bavdek Sara PK FA 30.0 2:17
5. #406 Fliser Špela ŠPO Jesenice 29.0 2:59
6. #462 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 28.0+ 2:59
7. #455 Markizeti Iris ŠPO Jesenice 25.0 1:22
7. #468 Kikelj Julija PK Žirovnica 25.0 1:37
7. #415 Štremfelj Lara ŠPO Radovljica 25.0 1:58
10. #464 Kuzma Iva ŠPO Domžale 22.0+ 1:21
11. #456 Zalaznik Ema PK Škofja Loka 21.0+ 1:01
11. #469 Vodopivec Zala PK Kinezis 21.0+ 1:23
13. #473 Horvat Nika PK Kinezis 18.0 1:24
14. #475 Marolt Ana DRPK 17.0+ 1:15
14. #420 Rakovec Sergeja PK Škofja Loka 17.0+ 1:39
16. #422 Rebolj Ana ŠPO Jesenice 17.0 1:21
17. #461 Zaletel Ela ŠPD Plezarna 13.0+ 1:09
18. #460 Megušar Tisa PK Škofja Loka 11.0+ 0:43
18. #457 Lesar Kaja ŠPO Komenda 11.0+ 0:57
20. #419 Mahne Taša PK Kamnik 11.0 0:53
21. #472 Taborin Alina ŠPK Andrej Kokalj 10.0+ 0:28
21. #466 Runovc Ula PK Scena 10.0+ 0:52
21. #424 Mencinger Hana ŠPO Radovljica 10.0+ 0:59
24. #414 Mavko Petja ŠPO Domžale 10.0 0:31
25. #418 Pogačar Iris PK Kamnik 9.0+ 0:27
25. #409 Radšel Živa PK Kinezis 9.0+ 0:30
25. #417 Saje Erika Katjuša ŠD Balvanija 9.0+ 0:34
25. #425 Nemec Karolina DEŠ 9.0+ 0:35
25. #410 Ćetojević Tija ŠPD Korenjak 9.0+ 0:36
25. #408 Rozman Julija ŠPO Radovljica 9.0+ 0:38
25. #416 Kumer Pia PK Kinezis 9.0+ 0:45
25. #413 Slaviček Neja DRPK 9.0+ 0:47
25. #411 Sosič Lucija Plezalno društvo Grif 9.0+ 0:54
25. #459 Oblak Inja ŠPO Komenda 9.0+ 1:01
35. #471 Peternelj Naja PK Kinezis 9.0 0:22
35. #412 Sekač Zala PD Kamnik 9.0 0:24
35. #421 Beguš Neja AO Kranj 9.0 0:33
35. #463 Korošec Katja ŠPO Radovljica 9.0 0:46
39. #426 Perne Katja PD Kamnik 8.0+ 0:27
39. #467 Berlec Rubi PD Kamnik 8.0+ 0:35
41. #423 Soklič Zala ŠPO Radovljica 8.0 0:26
41. #453 Grašič Lana ŠPO Tržič 8.0 0:55
43. #407 Šifrer Sara PK Kinezis 2.0 0:03
44. #458 Zupan Zoja PK Žirovnica 1.0+ 0:09
44. #474 Berce Zala PK Žirovnica 1.0+ 0:10
 
8 (višina 38) višina čas
1. #454 Marjetič Zala ŠPD Korenjak 38.0 1:18
1. #404 Babič Liza ŠPO Jesenice 38.0 1:24
1. #405 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 38.0 1:48
1. #465 Bavdek Sara PK FA 38.0 1:50
1. #469 Vodopivec Zala PK Kinezis 38.0 2:01
6. #415 Štremfelj Lara ŠPO Radovljica 33.0+ 2:01
7. #455 Markizeti Iris ŠPO Jesenice 33.0 1:35
8. #420 Rakovec Sergeja PK Škofja Loka 32.0+ 2:13
9. #456 Zalaznik Ema PK Škofja Loka 31.0+ 1:18
10. #468 Kikelj Julija PK Žirovnica 30.0+ 1:55
11. #406 Fliser Špela ŠPO Jesenice 29.0+ 1:46
11. #462 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 29.0+ 2:12
13. #416 Kumer Pia PK Kinezis 28.0 1:28
14. #475 Marolt Ana DRPK 27.0+ 1:31
15. #414 Mavko Petja ŠPO Domžale 26.0+ 1:17
15. #409 Radšel Živa PK Kinezis 26.0+ 1:23
17. #473 Horvat Nika PK Kinezis 25.0 1:33
18. #466 Runovc Ula PK Scena 24.0+ 1:59
19. #460 Megušar Tisa PK Škofja Loka 24.0 1:55
20. #425 Nemec Karolina DEŠ 23.0+ 1:33
21. #408 Rozman Julija ŠPO Radovljica 23.0 1:27
22. #472 Taborin Alina ŠPK Andrej Kokalj 20.0+ 1:24
23. #421 Beguš Neja AO Kranj 20.0 1:44
23. #422 Rebolj Ana ŠPO Jesenice 20.0 1:44
25. #464 Kuzma Iva ŠPO Domžale 19.0+ 0:48
26. #413 Slaviček Neja DRPK 18.0+ 0:49
26. #471 Peternelj Naja PK Kinezis 18.0+ 0:51
26. #426 Perne Katja PD Kamnik 18.0+ 1:02
26. #467 Berlec Rubi PD Kamnik 18.0+ 1:08
26. #461 Zaletel Ela ŠPD Plezarna 18.0+ 1:13
26. #410 Ćetojević Tija ŠPD Korenjak 18.0+ 1:21
26. #457 Lesar Kaja ŠPO Komenda 18.0+ 1:34
33. #459 Oblak Inja ŠPO Komenda 18.0 1:37
34. #418 Pogačar Iris PK Kamnik 17.0+ 0:46
34. #407 Šifrer Sara PK Kinezis 17.0+ 0:47
34. #417 Saje Erika Katjuša ŠD Balvanija 17.0+ 0:54
34. #423 Soklič Zala ŠPO Radovljica 17.0+ 1:08
34. #424 Mencinger Hana ŠPO Radovljica 17.0+ 1:33
34. #411 Sosič Lucija Plezalno društvo Grif 17.0+ 1:38
40. #453 Grašič Lana ŠPO Tržič 17.0 1:36
40. #419 Mahne Taša PK Kamnik 17.0 1:46
42. #412 Sekač Zala PD Kamnik 16.0+ 0:47
43. #463 Korošec Katja ŠPO Radovljica 14.0+ 0:55
44. #474 Berce Zala PK Žirovnica 13.0+ 1:15
45. #458 Zupan Zoja PK Žirovnica 8.0+ 0:31
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub Skupni čas Točk
1. #504 Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 38.0 1:17 30.0 1:28 2:45 100
2. #506 Tomažin Lovro PK Scena 38.0 1:41 30.0 1:15 2:56 80
3. #553 Žmavc Andre PK FA 38.0 1:58 30.0 1:44 3:42 65
4. #554 Kokalj Rene ŠPO Radovljica 38.0 2:26 30.0 2:28 4:54 55
5. #555 Čepeljnik Žiga ŠPD Korenjak 32.0 1:35 30.0 1:25 3:00 51
6. #565 Kovačič Jakob ŠPO Radovljica 36.0+ 2:07 28.0 2:15 4:22 47
7. #521 Zupanc Matevž AO Bohinj 38.0 2:14 18.0+ 1:20 3:34 43
8. #505 Mohar Tibor ŠPO Radovljica 33.0 1:28 24.0 0:57 2:25 40
9. #519 Knafelj Bor PK Žirovnica 32.0+ 2:33 25.0 1:55 4:28 37
10. #523 Krnec David PK Scena 28.0+ 1:10 26.0 1:46 2:56 34
11. #564 Janžekovič Erazem PK Kamnik 27.0+ 1:41 27.0+ 1:56 3:37 31
12. #556 Travnik Maj ŠPO Jesenice 33.0+ 1:35 9.0+ 0:30 2:05 28
13. #520 Ržen Nejc PK Škofja Loka 32.0+ 1:31 11.0 0:39 2:10 26
14. #557 Pibernik Jošt ŠPO Komenda 28.0 1:29 21.0+ 1:26 2:55 24
15. #509 Jurjevič Svit ŠPD Vizija 28.0 1:47 21.0+ 1:33 3:20 22
16. #567 Knafelj Erazem PK Žirovnica 26.0+ 1:25 25.0 1:39 3:04 20
17. #572 Oblak Maks ŠPD Korenjak 30.0+ 2:15 9.0+ 0:33 2:48 18