Jesenice - Uradni rezultati


Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Točk
1. Babič Liza ŠPO Jesenice 00:23.33 00:27.30 00:22.98 00:22.55 00:22.51 100
2. Fliser Špela ŠPO Jesenice 00:31.03 00:28.36 00:27.10 00:28.67 00:24.56 80
3. Bobnar Tina GŠD Bricalp 00:34.64 00:30.38 00:25.90 00:25.28 00:24.69 65
4. Razinger Zoja PK Žirovnica 00:34.31 00:33.56 00:32.45 00:32.12 00:28.74 55
5. Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 00:38.54 00:33.94 00:34.95 51
6. Kikelj Julija PK Žirovnica 00:37.36 00:39.02 00:35.01 47
7. Cigale Blažka ŠD Proteus 00:41.93 00:36.21 00:35.38 43
8. Gabršček Manja Pš Peter Mrak 00:38.41 00:37.95 00:35.79 40
9. Jalen Zara PK Žirovnica 00:38.46 00:38.83 37
10. Premrl Lucija AO Vipava 00:41.47 00:41.39 34
11. Sluga Klara PD Kamnik 00:47.70 00:41.83 31
12. Mrak Dominika Pš Peter Mrak 00:45.26 00:41.87 28
13. Ipavec Tia PK Žirovnica 00:46.94 00:42.62 26
14. Polanc Golob Neža AO Vipava 00:51.96 00:43.92 24
15. Bavdek Sara GŠD Bricalp 00:45.63 00:47.46 22
16. Lotrič Neža ŠPO Radovljica 00:51.55 00:56.26 20
17. Petrovčič Sara ŠPO Radovljica 00:53.02 18
18. Presl Edith Marija Pš Peter Mrak 00:56.54 16
19. Dagarin Manca AO Kranj 00:56.81 14
20. Grapkić Aiša ŠPO Domžale 00:58.01 12
21. Bernik Nikki PK Škofja Loka 00:58.98 10
22. Glavič Eva ŠPO Jesenice 01:09.41 9
Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Četrtfinale Polfinale Finale Točk
1. Stubelj Ars Oskar Pš Peter Mrak 00:37.12 00:31.61 00:29.76 00:27.94 100
2. Makuc Maj Pš Peter Mrak 00:36.33 00:31.39 00:30.91 00:30.34 80
3. Kete Luka AO Vipava 00:35.45 00:35.32 00:31.94 00:31.84 65
4. Travnik Maj ŠPO Jesenice 00:36.16 00:34.53 00:32.49 00:32.44 55
5. Oblak Maks ŠPD Korenjak 00:38.61 00:34.66 51
6. Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 00:41.60 00:39.52 47
7. Dujc Anže ŠD Proteus 00:40.38 00:41.43 43
8. Kokošar Maks ŠD Proteus 00:41.58 00:42.01 40
9. Čelhar Tai ŠD Proteus 00:47.24 37
10. Peternelj Matic ŠD Proteus 00:49.51 34
11. Kelbl Lovro PK Žirovnica 00:50.96 31
12. Stevanovič Luka PK Žirovnica 00:51.21 28
13. Velikonja Blaž Pš Peter Mrak 00:54.58 26
14. Mozetič Nejc Pš Peter Mrak 00:56.04 24
15. Cvetko Luka ŠPO Domžale 00:57.90 22
Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Točk
1. Podobnik Maruša ŠPK Andrej Kokalj 00:22.78 00:22.63 00:20.95 00:17.18 00:18.69 100
2. Miler Jera ŠD Proteus 00:23.95 00:21.48 00:19.70 00:17.59 00:20.14 80
3. Bobnar Teja GŠD Bricalp 00:20.12 00:20.34 00:19.25 00:18.63 00:18.26 65
4. Božič Sara ŠPO Jesenice 00:22.96 00:21.09 00:19.64 00:18.66 00:19.35 55
5. Čepon Laura DRPK 00:25.50 00:26.09 00:23.05 51
6. Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 00:30.04 00:24.49 00:23.29 47
7. Bukovec Eva PK Žirovnica 00:25.58 00:23.66 00:24.32 43
8. Ahec Maša ŠPO Jesenice 00:26.37 00:25.98 00:24.93 40
9. Potočnik Kaja PK Škofja Loka 00:24.51 00:26.48 37
10. Izda Živa GŠD Bricalp 00:28.94 00:26.53 34
11. Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 00:26.26 00:28.43 31
12. Sluga Lucija PD Kamnik 00:30.14 00:28.61 28
13. Kočar Katjuša DRPK 00:30.01 00:29.02 26
14. Košir Zala PD Kamnik 00:32.23 00:31.66 24
16. Logar Ana PK Škofja Loka 00:32.11 00:37.94 20
17. Furlan Ela AO Vipava 00:33.25 18
18. Sajovic Alja PK Škofja Loka 00:34.35 16
19. Nagode Neža AO Vipava 00:35.84 14
20. Pintar Mihajlovič Iva ŠPO Rašica 00:35.95 12
21. Kerstein Nika ŠPK Andrej Kokalj 00:37.53 10
22. Kotnik Eva ŠPO Komenda 00:38.06 9
23. Stržinar Eva PK Škofja Loka 00:38.78 8
24. Lavrič Snežna ŠD Proteus 00:38.85 7
25. Peternelj Tara PK Škofja Loka 00:40.14 6
26. Bogunović Elena ŠD Proteus 00:44.65 5
27. Žvan Alja ŠD Proteus 00:46.76 4
28. Karlovšek Lana ŠPO Komenda 00:49.89 3
29. Makuc Maša Pš Peter Mrak 00:53.73 2
30. Drobnič Maša PK Žirovnica 00:53.76 1
31. Temkova Silvija ŠD Proteus 01:00.35 0
Razinger Lija PK Žirovnica 0
Nakrst Ajda PK Kamnik 0
Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Točk
1. Reš Jaka PK Žirovnica 00:24.90 00:24.47 00:22.86 00:19.61 00:19.76 100
2. Sedmak Nace Plezalno društvo Grif 00:27.82 00:24.72 00:23.54 00:21.93 00:20.99 80
3. Čreslovnik Lan ŠD Balvanija 00:27.65 00:22.22 00:20.07 00:21.39 00:21.39 65
4. Tominšek Urban Egon DRPK 00:28.07 00:25.63 00:24.82 00:23.94 00:21.97 55
5. Kete Jakob AO Vipava 00:27.72 00:26.83 00:22.68 51
6. Maček Tibor ŠPK Andrej Kokalj 00:31.50 00:28.18 00:24.99 47
7. Baloh Elija PK Kamnik 00:27.36 00:28.92 00:25.71 43
8. Pogačnik Ažbe ŠPK Andrej Kokalj 00:35.65 00:28.71 00:33.11 40
9. Cigale Jakob ŠD Proteus 00:31.56 00:26.65 37
10. Ališič Teo ŠPO Jesenice 00:31.36 00:28.26 34
11. Arzenšek Tilen PK Škofja Loka 00:27.52 00:29.73 31
12. Abram Alen ŠD Proteus 00:34.56 00:31.70 28
13. Lukežič Jaša ŠPO Domžale 00:36.81 00:33.06 26
14. Debeljak Enej ŠPO Komenda 00:31.85 00:33.79 24
15. Logar Lin PK Žirovnica 00:33.31 00:34.17 22
16. Smolnikar Aaron ŠPO Jesenice 00:35.80 00:35.70 20
17. Jureš Črt ŠD Proteus 00:37.19 18
18. Grilc Ian Plezalno društvo Grif 00:37.63 16
19. Hiti Ožbej AO Kranj 00:38.25 14
20. Žnider Erik DRPK 00:38.65 12
21. Janeš Jaka ŠD Proteus 00:42.52 10
22. Šalamun Januš ŠD Proteus 00:43.05 9
23. Oblak Miha ŠD Proteus 00:43.45 8
24. Mavri Maks Pš Peter Mrak 00:44.20 7
25. Lotrič Matevž ŠPO Radovljica 00:48.58 6
26. Ćorković Žan Luka PK Žirovnica 00:51.32 5
Pengov Pavel Gal DRPK 0
Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Točk
1. Peklaj Zala ŠPK Andrej Kokalj 00:17.69 00:18.24 00:17.50 00:17.25 00:16.02 100
2. Rakar Tinka ŠPO Jesenice 00:20.15 00:19.69 00:17.38 00:16.40 00:16.34 80
3. Koselj Ana PK Žirovnica 00:19.27 00:20.21 00:19.60 00:19.60 00:17.76 65
4. Habjan Lana PK Stena 00:21.16 00:22.48 00:19.03 00:19.28 00:18.29 55
5. Funa Lina ŠPK Plus 00:22.45 00:18.71 00:17.92 51
6. Miklavčič Zala PK Stena 00:20.99 00:20.18 00:19.72 47
7. Pevc Carrera Odalys DRPK 00:25.04 00:22.41 00:21.17 43
8. Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 00:25.53 00:22.15 00:24.01 40
9. Likar Julija DRPK 00:27.08 00:21.78 37
10. Zupan Maša PK Žirovnica 00:27.32 00:22.07 34
11. Vehovar Eva PK Kamnik 00:25.44 00:22.62 31
12. Kecman Kordež Ivana ŠPO Jesenice 00:26.17 00:23.85 28
14. Rajgelj Tiana PK Kamnik 00:26.02 00:24.93 24
15. Babnik Brina PK Kamnik 00:26.83 00:25.29 22
16. Prvinšek Tina PK Kamnik 00:26.65 00:26.57 20
17. Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 00:27.33 18
18. Ramuš Lara PK Žirovnica 00:27.34 16
19. Sladič Dora PK Kamnik 00:28.02 14
20. Popovič Neja AO Vipava 00:28.22 12
21. Reš Lara PK Žirovnica 00:29.23 10
22. Pisk Špela AO Žiri 00:29.94 9
23. Pestotnik Katja ŠPO Rašica 00:30.05 8
24. Dacar Vita PK Kamnik 00:30.67 7
25. Čop Sara ŠPO Domžale 00:30.74 6
26. Melihen Lara DRPK 00:32.51 5
27. Mavec Eva PK Kamnik 00:32.95 4
28. Gruden Zarja ŠPO Domžale 00:33.91 3
29. Trunk Nina PK Kamnik 00:37.54 2
30. Kovačič Anja ŠPO Radovljica 00:38.75 1
31. Urbas Katarina DRPK 00:39.74 0
32. Kavčič Pavla ŠPO Radovljica 00:42.88 0
33. Junež Ela ŠPO Radovljica 00:49.18 0
Laharnar Lina ŠPO Radovljica 0
Novak Zarja ŠPO Rašica 0
Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Točk
1. Savorgnani Maj ŠPO Jesenice 00:16.47 00:14.91 00:14.41 00:14.90 00:15.18 100
2. Margon Matevž ŠPD Korenjak 00:19.96 00:20.96 00:18.64 00:18.01 00:16.01 80
3. Ajdovec Jure ŠD Proteus 00:22.19 00:20.69 00:20.35 00:19.71 00:18.71 65
4. Elikan Longo Lev DRPK 00:22.79 00:22.02 00:18.88 00:19.03 00:19.92 55
5. Lužnik Robba Jaka Pš Peter Mrak 00:20.19 00:20.00 00:19.17 51
6. Bratina Gašper DRPK 00:23.52 00:23.47 00:23.10 47
7. Kosmač Ahčan Tit DRPK 00:24.57 00:20.69 00:24.24 43
8. Kalan Lukas PK Žirovnica 00:22.31 00:20.24 00:32.20 40
9. Žagar Alen Plezalno društvo Grif 00:26.95 00:23.07 37
10. Pavlič Juriša Nejc ŠPK Andrej Kokalj 00:25.39 00:24.23 34
11. Bat Zupan Jakob AO Vipava 00:28.08 00:25.26 31
12. Ponikvar Andrej ŠPO Radovljica 00:26.65 00:27.22 28
13. Berne Aljaž ŠD Proteus 00:30.19 00:29.31 26
14. Ambrožič Luka PK Škofja Loka 00:30.15 00:30.01 24
15. Bohorč Bor PK Kamnik 00:24.14 00:32.11 22
16. Grilc Matjaž ŠPO Radovljica 00:30.90 00:34.59 20
17. Mavri Aleksej Pš Peter Mrak 00:31.17 18
18. Jeran Pirih Nejc ŠPO Radovljica 00:31.53 16
19. Hočevar Lan ŠPO Rašica 00:36.39 14
Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Točk
1. Rekar Rosa ŠPO Jesenice 00:16.34 00:15.77 00:16.43 00:14.77 00:14.37 100
2. Arnež Maja ŠPO Radovljica 00:22.13 00:15.26 00:15.43 00:15.75 00:15.82 80
3. Mavec Pia PK Kamnik 00:18.28 00:18.82 00:17.40 00:17.36 00:14.97 65
4. Breznik Ula DRPK 00:17.29 00:19.05 00:18.48 00:17.03 00:15.76 55
5. Šimnic Mija ŠPO Jesenice 00:17.64 00:18.37 00:17.70 51
6. Babič Neža ŠPO Jesenice 00:22.21 00:20.50 00:19.46 47
7. Pintar Mihajlovič Tamara ŠPO Rašica 00:20.42 00:20.72 00:19.53 43
8. Pajič Kiara DRPK 00:21.58 00:19.59 00:19.60 40
9. Beber Boštjančič Nara ŠPD Korenjak 00:20.15 00:19.21 37
10. Lavtižar Verdnik Amadeja ŠPO Jesenice 00:22.83 00:21.67 34
11. Štukelj Klara ŠPO Radovljica 00:18.57 00:21.67 31
12. Likar Zoja DRPK 00:20.41 00:21.68 28
13. Premrl Polona AO Vipava 00:21.36 00:21.99 26
14. Stres Manca Pš Peter Mrak 00:28.85 00:22.79 24
15. Žnider Ana DRPK 00:23.77 00:23.31 22
Dacer Maša ŠPO Radovljica 0
Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Osmina finala Četrtfinale Polfinale Finale Točk
1. Cerar Božič Tanej ŠPO Radovljica 00:18.72 00:18.24 00:13.73 00:16.17 00:15.56 100
2. Dautović Emil ŠPO Jesenice 00:15.61 00:15.32 00:15.55 00:14.92 00:18.50 80
3. Furlan Jakob DRPK 00:19.27 00:20.15 00:17.18 00:16.63 00:17.10 65
4. Svete Maks PK Kamnik 00:27.33 00:20.14 00:20.24 00:19.35 00:20.07 55
5. Skumavec Nejc ŠPO Radovljica 00:19.57 00:17.85 00:15.46 51
6. Dautović Ajdin ŠPO Jesenice 00:19.02 00:18.62 00:19.34 47
7. Bertoncelj Žiga ŠPO Radovljica 00:21.44 00:19.06 00:20.91 43
8. Komel Matic DEŠ 00:23.55 00:18.12 00:21.98 40
9. Prvinšek Juš PK Kamnik 00:22.55 00:19.65 37
10. Koselj Anže PK Žirovnica 00:16.23 00:20.56 34
11. Bergant Maj AO Kranj 00:24.23 00:20.58 31
12. Kregar Gašper ŠPO Rašica 00:25.35 00:21.56 28
13. Repovž Tevž DRPK 00:24.86 00:21.62 26
14. Hribar Žan PK Kamnik 00:24.36 00:23.84 24
15. Čokl Aljaž ŠPK Andrej Kokalj 00:27.81 00:24.86 22
16. Ulčar Jan ŠPO Radovljica 00:24.83 00:26.25 20
17. Resman Lenart PK Žirovnica 00:28.48 18
18. Torkar Lenart PK Kamnik 00:31.01 16
Frelih Ambrož ŠPO Radovljica 0
Mesto Priimek Ime Klub Kvalifikacije Polfinale Finale Točk
1. Rus Adam ŠPD Korenjak 00:15.83 00:17.70 00:14.78 100
3. Murnik Vid AO Kranj 00:16.50 00:26.27 00:18.37 65
4. Resman Ožbej PK Žirovnica 00:22.39 00:20.93 00:18.95 55
5. Stanek Ožbej AO Kranj 00:22.96 51


nazaj na prvo stran