Ljubljana - Uradni rezultati


Mesto Številka Priimek Ime Klub smer1 smer3 Skupni čas Točk
1. #55 Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 41.0 1:17 43.0 1:54 3:11 100
2. #54 Bobnar Tina GŠD Bricalp 41.0 1:54 43.0 2:34 4:28 80
3. #4 Babič Liza ŠPO Jesenice 41.0 1:56 42.0+ 2:31 4:27 65
4. #6 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 41.0 3:22 38.0+ 3:30 6:52 55
5. #5 Fliser Špela ŠPO Jesenice 41.0 1:54 36.0+ 2:36 4:30 51
6. #67 Sivec Maša PD Kamnik 41.0 1:19 36.0 1:15 2:34 47
7. #68 Boncelj Manca AO Kranj 41.0 1:58 34.0 2:09 4:07 43
8. #63 Bavdek Sara GŠD Bricalp 41.0 3:21 28.0+ 1:43 5:04 40
9. #10 Razinger Zoja PK Žirovnica 39.0 3:37 34.0+ 1:40 5:17 37
10. #62 Jalen Zara PK Žirovnica 38.0+ 3:27 32.0+ 2:55 6:22 34
11. #56 Cigale Blažka ŠD Proteus 39.0 4:00 25.0 1:50 5:50 31
12. #60 Kikelj Julija PK Žirovnica 35.0+ 2:21 33.0 1:53 4:14 28
13. #8 Bambič Vaneja GŠD Bricalp 36.0 2:38 32.0 2:55 5:33 26
14. #16 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 38.0+ 3:27 24.0 2:09 5:36 24
15. #69 Primc Živa DRPK 34.0+ 1:57 25.0 1:34 3:31 22
16. #18 Ribnikar Ema AO Kranj 34.0+ 2:14 24.0+ 2:10 4:24 20
17. #14 Rant Klara ŠPD Korenjak 36.0+ 2:56 21.0+ 2:03 4:59 18
18. #11 Skale Demšar Petra PK Škofja Loka 33.0+ 2:24 23.0+ 3:02 5:26 16
19. #12 Dagarin Manca AO Kranj 30.0+ 2:38 24.0 1:42 4:20 14
20. #13 Ipavec Tia PK Žirovnica 34.0+ 3:34 21.0+ 3:03 6:37 12
21. #15 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 30.0+ 4:00 24.0 4:00 8:00 10
22. #57 Planinc Ema AO Kranj 34.0 3:41 21.0+ 3:48 7:29 9
23. #61 Sluga Klara PD Kamnik 30.0+ 2:05 21.0+ 2:45 4:50 8
24. #17 Čebohlin-Grah Vita AO Kranj 30.0+ 2:36 21.0+ 2:52 5:28 7
25. #65 Bole Neža ŠPO Tržič 33.0+ 4:00 19.0+ 1:11 5:11 6
26. #59 Lotrič Neca AO Kranj 30.0 1:40 21.0+ 1:15 2:55 5
27. #66 Polanc Golob Neža AO Vipava 29.0+ 2:24 21.0+ 3:57 6:21 4
28. #19 Pogačar Iris PK Kamnik 29.0 2:12 21.0+ 1:53 4:05 3
29. #20 Planinc Nika AO Kranj 30.0 3:56 21.0 2:03 5:59 2
30. #9 Ribnikar Tonja AO Kranj 18.0 1:06 19.0 0:59 2:05 1
#7 Sever Neca AO Kranj 0
#58 Gabršček Manja Pš Peter Mrak 0
#64 Vilfan Nika AO Kranj 0
Po smereh
smer1 (višina 41) višina čas
1. #55 Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 41.0 1:17
1. #67 Sivec Maša PD Kamnik 41.0 1:19
1. #5 Fliser Špela ŠPO Jesenice 41.0 1:54
1. #54 Bobnar Tina GŠD Bricalp 41.0 1:54
1. #4 Babič Liza ŠPO Jesenice 41.0 1:56
1. #68 Boncelj Manca AO Kranj 41.0 1:58
1. #63 Bavdek Sara GŠD Bricalp 41.0 3:21
1. #6 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 41.0 3:22
9. #10 Razinger Zoja PK Žirovnica 39.0 3:37
9. #56 Cigale Blažka ŠD Proteus 39.0 4:00
11. #62 Jalen Zara PK Žirovnica 38.0+ 3:27
11. #16 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 38.0+ 3:27
13. #14 Rant Klara ŠPD Korenjak 36.0+ 2:56
14. #8 Bambič Vaneja GŠD Bricalp 36.0 2:38
15. #60 Kikelj Julija PK Žirovnica 35.0+ 2:21
16. #69 Primc Živa DRPK 34.0+ 1:57
16. #18 Ribnikar Ema AO Kranj 34.0+ 2:14
16. #13 Ipavec Tia PK Žirovnica 34.0+ 3:34
19. #57 Planinc Ema AO Kranj 34.0 3:41
20. #11 Skale Demšar Petra PK Škofja Loka 33.0+ 2:24
20. #65 Bole Neža ŠPO Tržič 33.0+ 4:00
22. #61 Sluga Klara PD Kamnik 30.0+ 2:05
22. #17 Čebohlin-Grah Vita AO Kranj 30.0+ 2:36
22. #12 Dagarin Manca AO Kranj 30.0+ 2:38
22. #15 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 30.0+ 4:00
26. #59 Lotrič Neca AO Kranj 30.0 1:40
26. #20 Planinc Nika AO Kranj 30.0 3:56
28. #66 Polanc Golob Neža AO Vipava 29.0+ 2:24
29. #19 Pogačar Iris PK Kamnik 29.0 2:12
30. #9 Ribnikar Tonja AO Kranj 18.0 1:06
 
smer3 (višina 43) višina čas
1. #55 Brnot Mrak Tia ŠD Balvanija 43.0 1:54
1. #54 Bobnar Tina GŠD Bricalp 43.0 2:34
3. #4 Babič Liza ŠPO Jesenice 42.0+ 2:31
4. #6 Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 38.0+ 3:30
5. #5 Fliser Špela ŠPO Jesenice 36.0+ 2:36
6. #67 Sivec Maša PD Kamnik 36.0 1:15
7. #10 Razinger Zoja PK Žirovnica 34.0+ 1:40
8. #68 Boncelj Manca AO Kranj 34.0 2:09
9. #60 Kikelj Julija PK Žirovnica 33.0 1:53
10. #62 Jalen Zara PK Žirovnica 32.0+ 2:55
11. #8 Bambič Vaneja GŠD Bricalp 32.0 2:55
12. #63 Bavdek Sara GŠD Bricalp 28.0+ 1:43
13. #69 Primc Živa DRPK 25.0 1:34
13. #56 Cigale Blažka ŠD Proteus 25.0 1:50
15. #18 Ribnikar Ema AO Kranj 24.0+ 2:10
16. #12 Dagarin Manca AO Kranj 24.0 1:42
16. #16 Mrak Dominika Pš Peter Mrak 24.0 2:09
16. #15 Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 24.0 4:00
19. #11 Skale Demšar Petra PK Škofja Loka 23.0+ 3:02
20. #59 Lotrič Neca AO Kranj 21.0+ 1:15
20. #19 Pogačar Iris PK Kamnik 21.0+ 1:53
20. #14 Rant Klara ŠPD Korenjak 21.0+ 2:03
20. #61 Sluga Klara PD Kamnik 21.0+ 2:45
20. #17 Čebohlin-Grah Vita AO Kranj 21.0+ 2:52
20. #13 Ipavec Tia PK Žirovnica 21.0+ 3:03
20. #57 Planinc Ema AO Kranj 21.0+ 3:48
20. #66 Polanc Golob Neža AO Vipava 21.0+ 3:57
28. #20 Planinc Nika AO Kranj 21.0 2:03
29. #65 Bole Neža ŠPO Tržič 19.0+ 1:11
30. #9 Ribnikar Tonja AO Kranj 19.0 0:59
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub smer1a smer3a Skupni čas Točk
1. #112 Blasutig Leonardo DEŠ 41.0 1:49 42.0+ 1:42 3:31 100
2. #108 Čreslovnik Nejc ŠD Balvanija 41.0 2:21 42.0 2:32 4:53 80
3. #155 Kokalj Rene ŠPO Jesenice 41.0 3:43 42.0 3:35 7:18 65
4. #106 Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 39.0 1:50 36.0 1:58 3:48 55
5. #161 Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 38.0+ 2:41 36.0 2:09 4:50 51
6. #115 Janžekovič Erazem PK Kamnik 39.0 2:06 35.0 1:40 3:46 47
7. #105 Makuc Maj Pš Peter Mrak 39.0 2:30 35.0 2:42 5:12 43
8. #109 Kokošar Maks ŠD Proteus 35.0+ 1:54 35.0 2:38 4:32 40
9. #164 Benedik Vid AO Kranj 38.0 2:43 34.0 2:34 5:17 37
10. #159 Žmavc Andre AO Kranj 35.0+ 2:13 34.0+ 2:32 4:45 34
11. #160 Oblak Maks ŠPD Korenjak 35.0 4:00 34.0+ 3:05 7:05 31
12. #154 Kete Luka AO Vipava 35.0+ 2:28 32.0 2:53 5:21 28
13. #156 Peternelj Matic ŠD Proteus 33.0 2:17 28.0 2:48 5:05 26
14. #110 Pecman Luka ŠD Proteus 34.0 2:30 24.0 2:36 5:06 24
15. #104 Stubelj Ars Oskar Pš Peter Mrak 31.0+ 1:59 25.0 3:15 5:14 22
16. #157 Uhan Žan DRPK 31.0 3:05 24.0 2:03 5:08 20
17. #162 Čelhar Tai ŠD Proteus 26.0+ 2:30 24.0 4:00 6:30 18
18. #111 Stevanovič Luka PK Žirovnica 30.0 4:00 21.0+ 3:30 7:30 16
19. #114 Faćić Aleks DRPK 30.0+ 1:41 20.0+ 0:59 2:40 14
20. #107 Košir Filip PK Kamnik 30.0 3:40 21.0 2:33 6:13 12
21. #163 Kelbl Lovro PK Žirovnica 26.0 3:34 20.0 2:57 6:31 10
22. #158 Cvetko Luka ŠPO Domžale 20.0 2:00 20.0 2:54 4:54 9
#113 Dujc Anže ŠD Proteus 0
Po smereh
smer1a (višina 41) višina čas
1. #112 Blasutig Leonardo DEŠ 41.0 1:49
1. #108 Čreslovnik Nejc ŠD Balvanija 41.0 2:21
1. #155 Kokalj Rene ŠPO Jesenice 41.0 3:43
4. #106 Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 39.0 1:50
4. #115 Janžekovič Erazem PK Kamnik 39.0 2:06
4. #105 Makuc Maj Pš Peter Mrak 39.0 2:30
7. #161 Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 38.0+ 2:41
8. #164 Benedik Vid AO Kranj 38.0 2:43
9. #109 Kokošar Maks ŠD Proteus 35.0+ 1:54
9. #159 Žmavc Andre AO Kranj 35.0+ 2:13
9. #154 Kete Luka AO Vipava 35.0+ 2:28
12. #160 Oblak Maks ŠPD Korenjak 35.0 4:00
13. #110 Pecman Luka ŠD Proteus 34.0 2:30
14. #156 Peternelj Matic ŠD Proteus 33.0 2:17
15. #104 Stubelj Ars Oskar Pš Peter Mrak 31.0+ 1:59
16. #157 Uhan Žan DRPK 31.0 3:05
17. #114 Faćić Aleks DRPK 30.0+ 1:41
18. #107 Košir Filip PK Kamnik 30.0 3:40
18. #111 Stevanovič Luka PK Žirovnica 30.0 4:00
20. #162 Čelhar Tai ŠD Proteus 26.0+ 2:30
21. #163 Kelbl Lovro PK Žirovnica 26.0 3:34
22. #158 Cvetko Luka ŠPO Domžale 20.0 2:00
 
smer3a (višina 44) višina čas
1. #112 Blasutig Leonardo DEŠ 42.0+ 1:42
2. #108 Čreslovnik Nejc ŠD Balvanija 42.0 2:32
2. #155 Kokalj Rene ŠPO Jesenice 42.0 3:35
4. #106 Čepeljnik Žiga Plezalno društvo Grif 36.0 1:58
4. #161 Stanovnik Martin ŠPD Korenjak 36.0 2:09
6. #115 Janžekovič Erazem PK Kamnik 35.0 1:40
6. #109 Kokošar Maks ŠD Proteus 35.0 2:38
6. #105 Makuc Maj Pš Peter Mrak 35.0 2:42
9. #159 Žmavc Andre AO Kranj 34.0+ 2:32
9. #160 Oblak Maks ŠPD Korenjak 34.0+ 3:05
11. #164 Benedik Vid AO Kranj 34.0 2:34
12. #154 Kete Luka AO Vipava 32.0 2:53
13. #156 Peternelj Matic ŠD Proteus 28.0 2:48
14. #104 Stubelj Ars Oskar Pš Peter Mrak 25.0 3:15
15. #157 Uhan Žan DRPK 24.0 2:03
15. #110 Pecman Luka ŠD Proteus 24.0 2:36
15. #162 Čelhar Tai ŠD Proteus 24.0 4:00
18. #111 Stevanovič Luka PK Žirovnica 21.0+ 3:30
19. #107 Košir Filip PK Kamnik 21.0 2:33
20. #114 Faćić Aleks DRPK 20.0+ 0:59
21. #158 Cvetko Luka ŠPO Domžale 20.0 2:54
21. #163 Kelbl Lovro PK Žirovnica 20.0 2:57
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub smer2a smer4a Skupni čas Točk
1. #260 Isak Naja ŠD Balvanija 42.0 1:54 38.0 2:02 3:56 100
2. #205 Čepon Laura DRPK 42.0 2:16 38.0 2:24 4:40 80
3. #254 Bobnar Teja GŠD Bricalp 42.0 2:37 38.0 2:26 5:03 65
4. #204 Podobnik Maruša ŠPK Andrej Kokalj 42.0 3:49 38.0 2:24 6:13 55
5. #256 Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 41.0+ 2:51 38.0 2:09 5:00 51
6. #209 Božič Sara ŠPO Jesenice 38.0 2:42 38.0 3:07 5:49 47
7. #219 Izda Živa GŠD Bricalp 31.0+ 2:13 38.0 2:30 4:43 43
8. #215 Belingar Tina DEŠ 31.0 4:00 38.0 2:58 6:58 40
9. #210 Potočnik Kaja PK Škofja Loka 38.0+ 3:54 32.0+ 2:35 6:29 37
10. #255 Miler Jera ŠD Proteus 38.0+ 2:23 31.0+ 1:52 4:15 34
11. #216 Furlan Ela AO Vipava 35.0+ 3:49 34.0+ 3:55 7:44 31
12. #212 Sosič Ela Plezalno društvo Grif 35.0 2:44 34.0+ 2:20 5:04 28
13. #206 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 24.0 1:32 37.0+ 3:33 5:05 26
14. #207 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 31.0+ 2:35 28.0+ 2:13 4:48 24
15. #264 Ahec Maša ŠPO Jesenice 31.0+ 2:35 28.0 2:01 4:36 22
16. #217 Keržič Nika PD Kamnik 31.0+ 3:14 28.0 2:17 5:31 20
17. #221 Jeseničnik Pia DEŠ 31.0 2:40 28.0+ 2:06 4:46 18
18. #208 Bukovec Eva PK Žirovnica 28.0+ 2:04 28.0 1:47 3:51 16
20. #262 Kotnik Eva ŠPO Komenda 23.0+ 1:26 27.0 1:57 3:23 12
21. #258 Sluga Lucija PD Kamnik 22.0+ 1:19 26.0+ 1:43 3:02 10
22. #214 Peternelj Tara PK Škofja Loka 23.0 1:09 25.0 1:09 2:18 9
23. #263 Košir Zala PD Kamnik 26.0+ 2:31 23.0 1:41 4:12 8
24. #265 Sajovic Alja PK Škofja Loka 23.0+ 3:08 23.0 1:28 4:36 7
25. #269 Pintar Mihajlovič Iva ŠPO Rašica 14.0+ 1:16 27.0 1:24 2:40 6
26. #266 Žvan Alja ŠD Proteus 22.0 2:18 23.0 1:57 4:15 5
27. #211 Švab Ula ŠPO Tržič 16.0+ 0:51 23.0 1:58 2:49 4
28. #259 Nagode Neža AO Vipava 16.0 1:18 23.0 1:57 3:15 3
29. #257 Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 15.0+ 2:11 23.0 2:19 4:30 2
30. #270 Jesenko Zarja ŠPO Radovljica 15.0 1:29 23.0 2:19 3:48 1
31. #220 Lavrič Snežna ŠD Proteus 13.0+ 1:46 23.0 1:51 3:37 0
32. #268 Kočar Katjuša DRPK 13.0 0:57 23.0 1:36 2:33 0
33. #267 Drobnič Maša PK Žirovnica 13.0 1:44 23.0 3:46 5:30 0
34. #203 Zelnik Nara AO Kranj 15.0 1:07 9.0 0:19 1:26 0
35. #261 Drofenik Stella GŠD Bricalp 14.0+ 0:56 16.0 1:26 2:22 0
36. #271 Mlekuž Maša DRPK 14.0 0:46 16.0+ 1:12 1:58 0
37. #218 Ahačič Nika ŠPO Tržič 13.0 0:45 12.0+ 0:43 1:28 0
Po smereh
smer2a (višina 42) višina čas
1. #260 Isak Naja ŠD Balvanija 42.0 1:54
1. #205 Čepon Laura DRPK 42.0 2:16
1. #254 Bobnar Teja GŠD Bricalp 42.0 2:37
1. #204 Podobnik Maruša ŠPK Andrej Kokalj 42.0 3:49
5. #256 Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 41.0+ 2:51
6. #255 Miler Jera ŠD Proteus 38.0+ 2:23
6. #210 Potočnik Kaja PK Škofja Loka 38.0+ 3:54
8. #209 Božič Sara ŠPO Jesenice 38.0 2:42
9. #216 Furlan Ela AO Vipava 35.0+ 3:49
10. #212 Sosič Ela Plezalno društvo Grif 35.0 2:44
11. #219 Izda Živa GŠD Bricalp 31.0+ 2:13
11. #207 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 31.0+ 2:35
11. #264 Ahec Maša ŠPO Jesenice 31.0+ 2:35
11. #217 Keržič Nika PD Kamnik 31.0+ 3:14
15. #221 Jeseničnik Pia DEŠ 31.0 2:40
15. #215 Belingar Tina DEŠ 31.0 4:00
17. #208 Bukovec Eva PK Žirovnica 28.0+ 2:04
19. #263 Košir Zala PD Kamnik 26.0+ 2:31
20. #206 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 24.0 1:32
21. #262 Kotnik Eva ŠPO Komenda 23.0+ 1:26
21. #265 Sajovic Alja PK Škofja Loka 23.0+ 3:08
23. #214 Peternelj Tara PK Škofja Loka 23.0 1:09
24. #258 Sluga Lucija PD Kamnik 22.0+ 1:19
25. #266 Žvan Alja ŠD Proteus 22.0 2:18
26. #211 Švab Ula ŠPO Tržič 16.0+ 0:51
27. #259 Nagode Neža AO Vipava 16.0 1:18
28. #257 Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 15.0+ 2:11
29. #203 Zelnik Nara AO Kranj 15.0 1:07
29. #270 Jesenko Zarja ŠPO Radovljica 15.0 1:29
31. #261 Drofenik Stella GŠD Bricalp 14.0+ 0:56
31. #269 Pintar Mihajlovič Iva ŠPO Rašica 14.0+ 1:16
33. #271 Mlekuž Maša DRPK 14.0 0:46
34. #220 Lavrič Snežna ŠD Proteus 13.0+ 1:46
35. #218 Ahačič Nika ŠPO Tržič 13.0 0:45
35. #268 Kočar Katjuša DRPK 13.0 0:57
35. #267 Drobnič Maša PK Žirovnica 13.0 1:44
 
smer4a (višina 38) višina čas
1. #260 Isak Naja ŠD Balvanija 38.0 2:02
1. #256 Tišler Močnik Maksa ŠPO Radovljica 38.0 2:09
1. #205 Čepon Laura DRPK 38.0 2:24
1. #204 Podobnik Maruša ŠPK Andrej Kokalj 38.0 2:24
1. #254 Bobnar Teja GŠD Bricalp 38.0 2:26
1. #219 Izda Živa GŠD Bricalp 38.0 2:30
1. #215 Belingar Tina DEŠ 38.0 2:58
1. #209 Božič Sara ŠPO Jesenice 38.0 3:07
9. #206 Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 37.0+ 3:33
10. #212 Sosič Ela Plezalno društvo Grif 34.0+ 2:20
10. #216 Furlan Ela AO Vipava 34.0+ 3:55
12. #210 Potočnik Kaja PK Škofja Loka 32.0+ 2:35
13. #255 Miler Jera ŠD Proteus 31.0+ 1:52
14. #221 Jeseničnik Pia DEŠ 28.0+ 2:06
14. #207 Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 28.0+ 2:13
16. #208 Bukovec Eva PK Žirovnica 28.0 1:47
16. #264 Ahec Maša ŠPO Jesenice 28.0 2:01
16. #217 Keržič Nika PD Kamnik 28.0 2:17
20. #269 Pintar Mihajlovič Iva ŠPO Rašica 27.0 1:24
20. #262 Kotnik Eva ŠPO Komenda 27.0 1:57
22. #258 Sluga Lucija PD Kamnik 26.0+ 1:43
23. #214 Peternelj Tara PK Škofja Loka 25.0 1:09
24. #265 Sajovic Alja PK Škofja Loka 23.0 1:28
24. #268 Kočar Katjuša DRPK 23.0 1:36
24. #263 Košir Zala PD Kamnik 23.0 1:41
24. #220 Lavrič Snežna ŠD Proteus 23.0 1:51
24. #266 Žvan Alja ŠD Proteus 23.0 1:57
24. #259 Nagode Neža AO Vipava 23.0 1:57
24. #211 Švab Ula ŠPO Tržič 23.0 1:58
24. #257 Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 23.0 2:19
24. #270 Jesenko Zarja ŠPO Radovljica 23.0 2:19
24. #267 Drobnič Maša PK Žirovnica 23.0 3:46
34. #271 Mlekuž Maša DRPK 16.0+ 1:12
35. #261 Drofenik Stella GŠD Bricalp 16.0 1:26
36. #218 Ahačič Nika ŠPO Tržič 12.0+ 0:43
37. #203 Zelnik Nara AO Kranj 9.0 0:19
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub smer2 smer4 Skupni čas Točk
1. #305 Čreslovnik Lan ŠD Balvanija 42.0 2:15 38.0 1:59 4:14 100
2. #354 Baloh Elija PK Kamnik 40.0+ 3:19 38.0 2:15 5:34 80
3. #304 Reš Jaka PK Žirovnica 38.0+ 1:59 38.0 2:01 4:00 65
5. #359 Malenšek Brin ŠD Balvanija 40.0+ 3:34 37.0+ 3:32 7:06 51
6. #318 Tominšek Urban Egon DRPK 28.0 1:12 38.0 1:54 3:06 47
7. #316 Peršin Šantej Svit DEŠ 27.0 1:56 38.0 2:25 4:21 43
8. #317 Pengov Pavel Gal DRPK 26.0 0:59 38.0 1:36 2:35 40
9. #306 Cigale Jakob ŠD Proteus 31.0 2:58 37.0+ 2:55 5:53 37
10. #355 Černuta Nik DEŠ 36.0+ 2:43 28.0+ 1:55 4:38 34
11. #313 Šuštar Filip Pš Peter Mrak 26.0+ 1:57 28.0+ 2:22 4:19 31
12. #319 Grilc Ian Plezalno društvo Grif 25.0+ 2:35 28.0+ 3:20 5:55 28
13. #311 Kete Jakob AO Vipava 16.0+ 0:58 34.0+ 2:37 3:35 26
14. #308 Peklaj Vid PK Kamnik 16.0+ 1:02 28.0 2:12 3:14 24
15. #370 Lipanje Marko ŠPK Plus 16.0 1:00 28.0+ 1:54 2:54 22
16. #314 Pogačnik Ažbe ŠPK Andrej Kokalj 16.0+ 1:36 25.0+ 1:39 3:15 20
17. #320 Oblak Miha ŠD Proteus 25.0 1:37 23.0 1:49 3:26 18
18. #369 Jureš Črt ŠD Proteus 23.0 1:45 23.0 1:42 3:27 16
19. #303 Burnik Lovro GŠD Bricalp 15.0+ 0:01 26.0 1:51 1:52 14
20. #352 Premrl Matic ŠPO Tržič 16.0 0:58 23.0+ 1:04 2:02 12
21. #365 Jenko Martin ŠD Balvanija 16.0 1:08 23.0+ 1:53 3:01 10
22. #315 Maček Tibor ŠPK Andrej Kokalj 23.0 0:55 20.0+ 0:53 1:48 9
23. #368 Jaklič Lenart DRPK 16.0+ 1:02 23.0 1:29 2:31 8
24. #307 Stoilov Mark ŠPO Tržič 16.0+ 1:04 23.0 1:53 2:57 7
25. #357 Štefančič Šavs Jakob ŠD Balvanija 15.0 1:45 25.0 2:05 3:50 6
26. #363 Logar Lin PK Žirovnica 16.0 0:44 23.0 1:41 2:25 5
27. #358 Holzbauer Til AO Kranj 15.0+ 2:18 23.0 3:10 5:28 4
28. #312 Ulčar Ažbe AO Kranj 16.0 1:10 22.0+ 1:45 2:55 3
29. #362 Lukežič Jaša ŠPO Domžale 13.0 1:14 23.0 1:30 2:44 2
30. #366 Zupan Jakob ŠPO Tržič 13.0 1:05 23.0 2:40 3:45 1
31. #367 Jugovic David Aleksej GŠD Bricalp 13.0 1:32 23.0 3:41 5:13 0
32. #310 Skube Jan ŠPO Domžale 13.0 1:14 16.0+ 1:26 2:40 0
33. #309 Skube Žan ŠPO Domžale 13.0 1:36 16.0+ 2:19 3:55 0
34. #364 Logar Drejc AO Kranj 13.0 1:29 16.0+ 2:33 4:02 0
35. #353 Peternelj Gaber ŠPO Tržič 12.0+ 1:01 11.0+ 0:53 1:54 0
#361 Debeljak Enej ŠPO Komenda 0
Po smereh
smer2 (višina 42) višina čas
1. #305 Čreslovnik Lan ŠD Balvanija 42.0 2:15
2. #354 Baloh Elija PK Kamnik 40.0+ 3:19
2. #359 Malenšek Brin ŠD Balvanija 40.0+ 3:34
4. #304 Reš Jaka PK Žirovnica 38.0+ 1:59
6. #355 Černuta Nik DEŠ 36.0+ 2:43
7. #306 Cigale Jakob ŠD Proteus 31.0 2:58
8. #318 Tominšek Urban Egon DRPK 28.0 1:12
9. #316 Peršin Šantej Svit DEŠ 27.0 1:56
10. #313 Šuštar Filip Pš Peter Mrak 26.0+ 1:57
11. #317 Pengov Pavel Gal DRPK 26.0 0:59
12. #319 Grilc Ian Plezalno društvo Grif 25.0+ 2:35
13. #320 Oblak Miha ŠD Proteus 25.0 1:37
14. #315 Maček Tibor ŠPK Andrej Kokalj 23.0 0:55
14. #369 Jureš Črt ŠD Proteus 23.0 1:45
16. #311 Kete Jakob AO Vipava 16.0+ 0:58
16. #368 Jaklič Lenart DRPK 16.0+ 1:02
16. #308 Peklaj Vid PK Kamnik 16.0+ 1:02
16. #307 Stoilov Mark ŠPO Tržič 16.0+ 1:04
16. #314 Pogačnik Ažbe ŠPK Andrej Kokalj 16.0+ 1:36
21. #363 Logar Lin PK Žirovnica 16.0 0:44
21. #352 Premrl Matic ŠPO Tržič 16.0 0:58
21. #370 Lipanje Marko ŠPK Plus 16.0 1:00
21. #365 Jenko Martin ŠD Balvanija 16.0 1:08
21. #312 Ulčar Ažbe AO Kranj 16.0 1:10
26. #303 Burnik Lovro GŠD Bricalp 15.0+ 0:01
26. #358 Holzbauer Til AO Kranj 15.0+ 2:18
28. #357 Štefančič Šavs Jakob ŠD Balvanija 15.0 1:45
29. #366 Zupan Jakob ŠPO Tržič 13.0 1:05
29. #362 Lukežič Jaša ŠPO Domžale 13.0 1:14
29. #310 Skube Jan ŠPO Domžale 13.0 1:14
29. #364 Logar Drejc AO Kranj 13.0 1:29
29. #367 Jugovic David Aleksej GŠD Bricalp 13.0 1:32
29. #309 Skube Žan ŠPO Domžale 13.0 1:36
35. #353 Peternelj Gaber ŠPO Tržič 12.0+ 1:01
 
smer4 (višina 38) višina čas
1. #317 Pengov Pavel Gal DRPK 38.0 1:36
1. #318 Tominšek Urban Egon DRPK 38.0 1:54
1. #305 Čreslovnik Lan ŠD Balvanija 38.0 1:59
1. #304 Reš Jaka PK Žirovnica 38.0 2:01
1. #354 Baloh Elija PK Kamnik 38.0 2:15
1. #316 Peršin Šantej Svit DEŠ 38.0 2:25
8. #306 Cigale Jakob ŠD Proteus 37.0+ 2:55
8. #359 Malenšek Brin ŠD Balvanija 37.0+ 3:32
10. #311 Kete Jakob AO Vipava 34.0+ 2:37
11. #370 Lipanje Marko ŠPK Plus 28.0+ 1:54
11. #355 Černuta Nik DEŠ 28.0+ 1:55
11. #313 Šuštar Filip Pš Peter Mrak 28.0+ 2:22
11. #319 Grilc Ian Plezalno društvo Grif 28.0+ 3:20
15. #308 Peklaj Vid PK Kamnik 28.0 2:12
16. #303 Burnik Lovro GŠD Bricalp 26.0 1:51
17. #314 Pogačnik Ažbe ŠPK Andrej Kokalj 25.0+ 1:39
18. #357 Štefančič Šavs Jakob ŠD Balvanija 25.0 2:05
19. #352 Premrl Matic ŠPO Tržič 23.0+ 1:04
19. #365 Jenko Martin ŠD Balvanija 23.0+ 1:53
21. #368 Jaklič Lenart DRPK 23.0 1:29
21. #362 Lukežič Jaša ŠPO Domžale 23.0 1:30
21. #363 Logar Lin PK Žirovnica 23.0 1:41
21. #369 Jureš Črt ŠD Proteus 23.0 1:42
21. #320 Oblak Miha ŠD Proteus 23.0 1:49
21. #307 Stoilov Mark ŠPO Tržič 23.0 1:53
21. #366 Zupan Jakob ŠPO Tržič 23.0 2:40
21. #358 Holzbauer Til AO Kranj 23.0 3:10
21. #367 Jugovic David Aleksej GŠD Bricalp 23.0 3:41
30. #312 Ulčar Ažbe AO Kranj 22.0+ 1:45
31. #315 Maček Tibor ŠPK Andrej Kokalj 20.0+ 0:53
32. #310 Skube Jan ŠPO Domžale 16.0+ 1:26
32. #309 Skube Žan ŠPO Domžale 16.0+ 2:19
32. #364 Logar Drejc AO Kranj 16.0+ 2:33
35. #353 Peternelj Gaber ŠPO Tržič 11.0+ 0:53
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub smer5a smer7a Skupni čas Točk
1. #424 Mlakar Starič Zala PK FA 38.0 1:45 40.0 1:53 3:38 100
2. #404 Funa Lina ŠPK Plus 37.0+ 2:11 39.0+ 2:44 4:55 80
3. #406 Laharnar Lina ŠPO Radovljica 36.0+ 1:58 39.0 2:27 4:25 65
4. #456 Habjan Lana PK Stena 34.0+ 1:29 37.0+ 1:52 3:21 55
5. #455 Rakar Tinka ŠPO Jesenice 34.0+ 1:47 36.0+ 2:04 3:51 51
6. #475 Koselj Ana PK Žirovnica 31.0+ 1:42 38.0+ 2:09 3:51 47
7. #454 Peklaj Zala ŠPK Andrej Kokalj 34.0 1:39 36.0+ 2:26 4:05 43
8. #471 Likar Julija DRPK 31.0+ 1:27 36.0+ 2:03 3:30 40
9. #476 Anžur Ema PK Stena 34.0+ 1:47 29.0 1:53 3:40 37
10. #403 Glavač Ela ŠPO Radovljica 31.0+ 2:06 34.0+ 3:14 5:20 34
11. #477 Prvinšek Tina PK Kamnik 31.0+ 1:52 32.0+ 1:55 3:47 31
12. #407 Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 31.0 2:16 33.0 2:37 4:53 28
13. #421 Vehovar Eva PK Kamnik 31.0+ 2:07 29.0 2:40 4:47 26
14. #422 Dacar Vita PK Kamnik 30.0+ 1:42 33.0 1:59 3:41 24
15. #419 Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 31.0+ 1:49 26.0 2:23 4:12 22
16. #423 Trunk Nina PK Kamnik 29.0+ 2:35 34.0 3:20 5:55 20
17. #405 Miklavčič Zala PK Stena 29.0 1:25 34.0+ 2:17 3:42 18
18. #429 Ramuš Lara PK Žirovnica 30.0+ 1:14 32.0+ 1:42 2:56 16
19. #461 Zupan Maša PK Žirovnica 31.0+ 1:35 23.0 1:13 2:48 14
20. #460 Mavec Eva PK Kamnik 29.0+ 1:52 32.0+ 2:37 4:29 12
21. #470 Kecman Kordež Ivana ŠPO Jesenice 31.0+ 1:48 22.0+ 1:50 3:38 10
22. #420 Čulav Iva ŠPK Plus 30.0 1:48 29.0 2:40 4:28 9
23. #425 Jerman Eva ŠPO Tržič 29.0 1:41 32.0 3:26 5:07 8
24. #453 Dolžan Tinkara ŠPO Tržič 30.0 1:29 24.0 1:13 2:42 7
25. #452 Ravnič Živa AO Kranj 30.0 2:20 23.0 1:44 4:04 6
26. #409 Božič Ajda DRPK 29.0 1:50 26.0 2:03 3:53 5
27. #426 Pevc Carrera Odalys DRPK 28.0 2:03 25.0+ 1:51 3:54 4
28. #463 Žumer Katjuša AO Kranj 26.0+ 2:22 24.0 1:50 4:12 3
29. #482 Popovič Neja AO Vipava 29.0+ 1:28 16.0+ 0:34 2:02 2
30. #468 Uršič Ana ŠPK Plus 29.0 2:04 22.0 1:43 3:47 1
31. #459 Ogrinc Hana Plezalno društvo Grif 24.0+ 1:42 24.0 1:22 3:04 0
32. #418 Rebršak Zala ŠPO Radovljica 28.0+ 1:37 22.0+ 0:56 2:33 0
33. #431 Babnik Brina PK Kamnik 28.0+ 2:50 22.0 1:47 4:37 0
34. #416 Reš Lara PK Žirovnica 28.0+ 1:28 16.0+ 1:02 2:30 0
35. #432 Rebec Neža ŠPK Plus 28.0+ 1:31 16.0+ 1:00 2:31 0
36. #413 Novak Zarja ŠPO Rašica 23.0 2:25 22.0+ 1:29 3:54 0
37. #474 Čop Sara ŠPO Domžale 23.0 2:58 22.0+ 2:09 5:07 0
38. #415 Oblak Nika PK Kamnik 20.0+ 1:07 22.0+ 1:33 2:40 0
39. #467 Pestotnik Katja ŠPO Rašica 29.0 2:08 14.0+ 1:42 3:50 0
40. #457 Mali Jera PK Kamnik 27.0+ 1:21 16.0+ 0:46 2:07 0
41. #428 Raztresen Pia ŠPO Tržič 24.0+ 1:38 16.0+ 1:12 2:50 0
42. #402 Kariž Erika PK Stena 24.0 2:00 16.0+ 1:20 3:20 0
43. #430 Pančur Špela PK Kamnik 26.0+ 4:00 16.0 1:44 5:44 0
44. #478 Urbas Katarina DRPK 19.0+ 0:49 16.0+ 0:43 1:32 0
45. #465 Kovačič Anja ŠPO Radovljica 19.0+ 1:09 16.0+ 1:05 2:14 0
46. #481 Gruden Zarja ŠPO Domžale 16.0+ 1:00 16.0+ 1:06 2:06 0
47. #464 Čadež Rebeka AO Žiri 24.0 2:43 14.0+ 1:25 4:08 0
48. #417 Jesenko Danaja ŠPO Radovljica 19.0+ 1:18 16.0 0:59 2:17 0
49. #458 Gregorc Julija PK Kamnik 19.0+ 1:32 16.0 1:37 3:09 0
50. #473 Osredkar Tia ŠPO Komenda 15.0 0:56 16.0 1:01 1:57 0
51. #469 Janežič Dolinšek Sergeja ŠPO Radovljica 16.0 1:13 14.0+ 1:17 2:30 0
52. #410 Parkelj Zala ŠPO Domžale 13.0 1:07 15.0 1:10 2:17 0
53. #411 Accetto Vranac Lili ŠPO Domžale 16.0+ 0:44 13.0+ 0:53 1:37 0
54. #480 Ribič Barbara ŠPO Tržič 15.0+ 2:03 13.0 1:43 3:46 0
55. #466 Zaman Veronika ŠPO Tržič 10.0 0:18 13.0+ 1:06 1:24 0
#408 Gunde Zala AO Kranj 0
#412 Šifrer Barbara AO Kranj 0
#414 Sladič Dora PK Kamnik 0
#427 Miklič Manca PK Kamnik 0
#462 Melihen Lara DRPK 0
#472 Zidar Tara ŠPO Radovljica 0
#479 Učakar Alina PD Kamnik 0
Po smereh
smer5a (višina 38) višina čas
1. #424 Mlakar Starič Zala PK FA 38.0 1:45
2. #404 Funa Lina ŠPK Plus 37.0+ 2:11
3. #406 Laharnar Lina ŠPO Radovljica 36.0+ 1:58
4. #456 Habjan Lana PK Stena 34.0+ 1:29
4. #455 Rakar Tinka ŠPO Jesenice 34.0+ 1:47
4. #476 Anžur Ema PK Stena 34.0+ 1:47
7. #454 Peklaj Zala ŠPK Andrej Kokalj 34.0 1:39
8. #471 Likar Julija DRPK 31.0+ 1:27
8. #461 Zupan Maša PK Žirovnica 31.0+ 1:35
8. #475 Koselj Ana PK Žirovnica 31.0+ 1:42
8. #470 Kecman Kordež Ivana ŠPO Jesenice 31.0+ 1:48
8. #419 Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 31.0+ 1:49
8. #477 Prvinšek Tina PK Kamnik 31.0+ 1:52
8. #403 Glavač Ela ŠPO Radovljica 31.0+ 2:06
8. #421 Vehovar Eva PK Kamnik 31.0+ 2:07
16. #407 Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 31.0 2:16
17. #429 Ramuš Lara PK Žirovnica 30.0+ 1:14
17. #422 Dacar Vita PK Kamnik 30.0+ 1:42
19. #453 Dolžan Tinkara ŠPO Tržič 30.0 1:29
19. #420 Čulav Iva ŠPK Plus 30.0 1:48
19. #452 Ravnič Živa AO Kranj 30.0 2:20
22. #482 Popovič Neja AO Vipava 29.0+ 1:28
22. #460 Mavec Eva PK Kamnik 29.0+ 1:52
22. #423 Trunk Nina PK Kamnik 29.0+ 2:35
25. #405 Miklavčič Zala PK Stena 29.0 1:25
25. #425 Jerman Eva ŠPO Tržič 29.0 1:41
25. #409 Božič Ajda DRPK 29.0 1:50
25. #468 Uršič Ana ŠPK Plus 29.0 2:04
25. #467 Pestotnik Katja ŠPO Rašica 29.0 2:08
30. #416 Reš Lara PK Žirovnica 28.0+ 1:28
30. #432 Rebec Neža ŠPK Plus 28.0+ 1:31
30. #418 Rebršak Zala ŠPO Radovljica 28.0+ 1:37
30. #431 Babnik Brina PK Kamnik 28.0+ 2:50
34. #426 Pevc Carrera Odalys DRPK 28.0 2:03
35. #457 Mali Jera PK Kamnik 27.0+ 1:21
36. #463 Žumer Katjuša AO Kranj 26.0+ 2:22
36. #430 Pančur Špela PK Kamnik 26.0+ 4:00
38. #428 Raztresen Pia ŠPO Tržič 24.0+ 1:38
38. #459 Ogrinc Hana Plezalno društvo Grif 24.0+ 1:42
40. #402 Kariž Erika PK Stena 24.0 2:00
40. #464 Čadež Rebeka AO Žiri 24.0 2:43
42. #413 Novak Zarja ŠPO Rašica 23.0 2:25
42. #474 Čop Sara ŠPO Domžale 23.0 2:58
44. #415 Oblak Nika PK Kamnik 20.0+ 1:07
45. #478 Urbas Katarina DRPK 19.0+ 0:49
45. #465 Kovačič Anja ŠPO Radovljica 19.0+ 1:09
45. #417 Jesenko Danaja ŠPO Radovljica 19.0+ 1:18
45. #458 Gregorc Julija PK Kamnik 19.0+ 1:32
49. #411 Accetto Vranac Lili ŠPO Domžale 16.0+ 0:44
49. #481 Gruden Zarja ŠPO Domžale 16.0+ 1:00
51. #469 Janežič Dolinšek Sergeja ŠPO Radovljica 16.0 1:13
52. #480 Ribič Barbara ŠPO Tržič 15.0+ 2:03
53. #473 Osredkar Tia ŠPO Komenda 15.0 0:56
54. #410 Parkelj Zala ŠPO Domžale 13.0 1:07
55. #466 Zaman Veronika ŠPO Tržič 10.0 0:18
 
smer7a (višina 40) višina čas
1. #424 Mlakar Starič Zala PK FA 40.0 1:53
2. #404 Funa Lina ŠPK Plus 39.0+ 2:44
3. #406 Laharnar Lina ŠPO Radovljica 39.0 2:27
4. #475 Koselj Ana PK Žirovnica 38.0+ 2:09
5. #456 Habjan Lana PK Stena 37.0+ 1:52
6. #471 Likar Julija DRPK 36.0+ 2:03
6. #455 Rakar Tinka ŠPO Jesenice 36.0+ 2:04
6. #454 Peklaj Zala ŠPK Andrej Kokalj 36.0+ 2:26
9. #405 Miklavčič Zala PK Stena 34.0+ 2:17
9. #403 Glavač Ela ŠPO Radovljica 34.0+ 3:14
11. #423 Trunk Nina PK Kamnik 34.0 3:20
12. #422 Dacar Vita PK Kamnik 33.0 1:59
12. #407 Pirc Katarina ŠPK Andrej Kokalj 33.0 2:37
14. #429 Ramuš Lara PK Žirovnica 32.0+ 1:42
14. #477 Prvinšek Tina PK Kamnik 32.0+ 1:55
14. #460 Mavec Eva PK Kamnik 32.0+ 2:37
17. #425 Jerman Eva ŠPO Tržič 32.0 3:26
18. #476 Anžur Ema PK Stena 29.0 1:53
18. #420 Čulav Iva ŠPK Plus 29.0 2:40
18. #421 Vehovar Eva PK Kamnik 29.0 2:40
21. #409 Božič Ajda DRPK 26.0 2:03
21. #419 Hribar Lori ŠPK Andrej Kokalj 26.0 2:23
23. #426 Pevc Carrera Odalys DRPK 25.0+ 1:51
24. #453 Dolžan Tinkara ŠPO Tržič 24.0 1:13
24. #459 Ogrinc Hana Plezalno društvo Grif 24.0 1:22
24. #463 Žumer Katjuša AO Kranj 24.0 1:50
27. #461 Zupan Maša PK Žirovnica 23.0 1:13
27. #452 Ravnič Živa AO Kranj 23.0 1:44
29. #418 Rebršak Zala ŠPO Radovljica 22.0+ 0:56
29. #413 Novak Zarja ŠPO Rašica 22.0+ 1:29
29. #415 Oblak Nika PK Kamnik 22.0+ 1:33
29. #470 Kecman Kordež Ivana ŠPO Jesenice 22.0+ 1:50
29. #474 Čop Sara ŠPO Domžale 22.0+ 2:09
34. #468 Uršič Ana ŠPK Plus 22.0 1:43
34. #431 Babnik Brina PK Kamnik 22.0 1:47
36. #482 Popovič Neja AO Vipava 16.0+ 0:34
36. #478 Urbas Katarina DRPK 16.0+ 0:43
36. #457 Mali Jera PK Kamnik 16.0+ 0:46
36. #432 Rebec Neža ŠPK Plus 16.0+ 1:00
36. #416 Reš Lara PK Žirovnica 16.0+ 1:02
36. #465 Kovačič Anja ŠPO Radovljica 16.0+ 1:05
36. #481 Gruden Zarja ŠPO Domžale 16.0+ 1:06
36. #428 Raztresen Pia ŠPO Tržič 16.0+ 1:12
36. #402 Kariž Erika PK Stena 16.0+ 1:20
45. #417 Jesenko Danaja ŠPO Radovljica 16.0 0:59
45. #473 Osredkar Tia ŠPO Komenda 16.0 1:01
45. #458 Gregorc Julija PK Kamnik 16.0 1:37
45. #430 Pančur Špela PK Kamnik 16.0 1:44
49. #410 Parkelj Zala ŠPO Domžale 15.0 1:10
50. #469 Janežič Dolinšek Sergeja ŠPO Radovljica 14.0+ 1:17
50. #464 Čadež Rebeka AO Žiri 14.0+ 1:25
50. #467 Pestotnik Katja ŠPO Rašica 14.0+ 1:42
53. #411 Accetto Vranac Lili ŠPO Domžale 13.0+ 0:53
53. #466 Zaman Veronika ŠPO Tržič 13.0+ 1:06
55. #480 Ribič Barbara ŠPO Tržič 13.0 1:43
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub smer5 smer7 Skupni čas Točk
1. #506 Žigon Amadej PK Stena 40.0 1:42 38.0 1:33 3:15 100
2. #553 Jurekovič Gorazd ŠPO Radovljica 40.0 1:49 38.0 1:35 3:24 80
3. #504 Margon Matevž ŠPD Korenjak 39.0+ 2:28 36.0 2:02 4:30 65
4. #558 Jeran Pirih Nejc ŠPO Radovljica 39.0+ 2:36 34.0+ 1:40 4:16 55
5. #512 Krepfl Anej DRPK 39.0 2:53 34.0+ 1:57 4:50 51
6. #555 Lužnik Robba Jaka Pš Peter Mrak 38.0+ 2:47 35.0 1:55 4:42 47
7. #554 Savorgnani Maj ŠPO Jesenice 32.0+ 1:38 36.0 1:28 3:06 43
8. #508 Bohorč Bor PK Kamnik 28.0+ 1:34 35.0+ 1:35 3:09 40
9. #560 Grilc Matjaž ŠPO Radovljica 38.0 2:25 33.0 1:54 4:19 37
10. #510 Šeliga Svit PK Stena 39.0 2:37 24.0+ 1:21 3:58 34
11. #515 Žagar Alen Plezalno društvo Grif 36.0 3:04 32.0 1:50 4:54 31
12. #552 Požek Nejc PK FA 36.0+ 2:42 30.0 1:35 4:17 28
13. #505 Elikan Longo Lev DRPK 27.0+ 1:28 33.0+ 1:12 2:40 26
14. #509 Debevec Brin ŠD Balvanija 33.0 3:19 29.0 2:18 5:37 24
15. #565 Kosmač Ahčan Tit DRPK 26.0+ 1:18 32.0+ 1:34 2:52 22
16. #564 Ambrožič Luka PK Škofja Loka 32.0 1:44 30.0 1:34 3:18 20
17. #557 Berne Aljaž ŠD Proteus 34.0+ 2:21 17.0 1:00 3:21 18
18. #503 Bratina Gašper DRPK 22.0+ 1:31 29.0+ 1:34 3:05 16
19. #511 Kordiš Žiga ŠD Balvanija 32.0+ 2:19 17.0 0:33 2:52 14
20. #563 Ahlin Matevž AO Kranj 23.0+ 1:36 27.0 1:58 3:34 12
21. #507 Lipanje Jernej ŠPK Plus 16.0+ 0:51 28.0 2:13 3:04 10
22. #514 Petek Domen PK Kamnik 16.0+ 0:41 19.0+ 0:48 1:29 9
23. #561 Podobnik Tim ŠPK Andrej Kokalj 16.0+ 1:28 19.0 1:24 2:52 8
24. #559 Zazvonil Patrik AO Kranj 16.0+ 0:38 17.0+ 0:40 1:18 7
25. #562 Čarman Žiga AO Kranj 13.0 1:33 16.0 1:54 3:27 6
#513 Bat Zupan Jakob AO Vipava 0
#556 Kalan Lukas PK Žirovnica 0
Po smereh
smer5 (višina 40) višina čas
1. #506 Žigon Amadej PK Stena 40.0 1:42
1. #553 Jurekovič Gorazd ŠPO Radovljica 40.0 1:49
3. #504 Margon Matevž ŠPD Korenjak 39.0+ 2:28
3. #558 Jeran Pirih Nejc ŠPO Radovljica 39.0+ 2:36
5. #510 Šeliga Svit PK Stena 39.0 2:37
5. #512 Krepfl Anej DRPK 39.0 2:53
7. #555 Lužnik Robba Jaka Pš Peter Mrak 38.0+ 2:47
8. #560 Grilc Matjaž ŠPO Radovljica 38.0 2:25
9. #552 Požek Nejc PK FA 36.0+ 2:42
10. #515 Žagar Alen Plezalno društvo Grif 36.0 3:04
11. #557 Berne Aljaž ŠD Proteus 34.0+ 2:21
12. #509 Debevec Brin ŠD Balvanija 33.0 3:19
13. #554 Savorgnani Maj ŠPO Jesenice 32.0+ 1:38
13. #511 Kordiš Žiga ŠD Balvanija 32.0+ 2:19
15. #564 Ambrožič Luka PK Škofja Loka 32.0 1:44
16. #508 Bohorč Bor PK Kamnik 28.0+ 1:34
17. #505 Elikan Longo Lev DRPK 27.0+ 1:28
18. #565 Kosmač Ahčan Tit DRPK 26.0+ 1:18
19. #563 Ahlin Matevž AO Kranj 23.0+ 1:36
20. #503 Bratina Gašper DRPK 22.0+ 1:31
21. #559 Zazvonil Patrik AO Kranj 16.0+ 0:38
21. #514 Petek Domen PK Kamnik 16.0+ 0:41
21. #507 Lipanje Jernej ŠPK Plus 16.0+ 0:51
21. #561 Podobnik Tim ŠPK Andrej Kokalj 16.0+ 1:28
25. #562 Čarman Žiga AO Kranj 13.0 1:33
 
smer7 (višina 38) višina čas
1. #506 Žigon Amadej PK Stena 38.0 1:33
1. #553 Jurekovič Gorazd ŠPO Radovljica 38.0 1:35
3. #554 Savorgnani Maj ŠPO Jesenice 36.0 1:28
3. #504 Margon Matevž ŠPD Korenjak 36.0 2:02
5. #508 Bohorč Bor PK Kamnik 35.0+ 1:35
6. #555 Lužnik Robba Jaka Pš Peter Mrak 35.0 1:55
7. #558 Jeran Pirih Nejc ŠPO Radovljica 34.0+ 1:40
7. #512 Krepfl Anej DRPK 34.0+ 1:57
9. #505 Elikan Longo Lev DRPK 33.0+ 1:12
10. #560 Grilc Matjaž ŠPO Radovljica 33.0 1:54
11. #565 Kosmač Ahčan Tit DRPK 32.0+ 1:34
12. #515 Žagar Alen Plezalno društvo Grif 32.0 1:50
13. #564 Ambrožič Luka PK Škofja Loka 30.0 1:34
13. #552 Požek Nejc PK FA 30.0 1:35
15. #503 Bratina Gašper DRPK 29.0+ 1:34
16. #509 Debevec Brin ŠD Balvanija 29.0 2:18
17. #507 Lipanje Jernej ŠPK Plus 28.0 2:13
18. #563 Ahlin Matevž AO Kranj 27.0 1:58
19. #510 Šeliga Svit PK Stena 24.0+ 1:21
20. #514 Petek Domen PK Kamnik 19.0+ 0:48
21. #561 Podobnik Tim ŠPK Andrej Kokalj 19.0 1:24
22. #559 Zazvonil Patrik AO Kranj 17.0+ 0:40
23. #511 Kordiš Žiga ŠD Balvanija 17.0 0:33
23. #557 Berne Aljaž ŠD Proteus 17.0 1:00
25. #562 Čarman Žiga AO Kranj 16.0 1:54
 
Mesto Številka Priimek Ime Klub smer6 smer8 Skupni čas Točk
1. #604 Mavec Pia PK Kamnik 28.0 1:48 32.0 1:40 3:28 100
2. #613 Pintar Mihajlovič Tamara ŠPO Rašica 28.0 2:03 31.0+ 1:48 3:51 80
3. #664 Škutelj Klara ŠPO Radovljica 28.0 1:51 31.0 1:46 3:37 65
4. #606 Rekar Rosa ŠPO Jesenice 28.0 2:07 31.0 1:34 3:41 55
5. #655 Šimnic Mija ŠPO Jesenice 28.0 1:46 30.0+ 1:38 3:24 51
6. #605 Arnež Maja ŠPO Radovljica 23.0+ 1:30 31.0 2:01 3:31 47
7. #654 Beber Boštjančič Nara ŠPD Korenjak 28.0 2:03 29.0+ 2:02 4:05 43
8. #656 Breznik Ula DRPK 28.0 1:59 28.0+ 1:26 3:25 40
9. #603 Žnider Ana DRPK 17.0+ 1:09 31.0 2:12 3:21 37
10. #657 Kralj Nina DRPK 23.0+ 1:45 30.0+ 1:32 3:17 34
11. #663 Likar Zoja DRPK 23.0+ 1:37 30.0+ 2:18 3:55 31
12. #611 Pajič Kiara DRPK 22.0+ 1:10 30.0+ 1:50 3:00 28
13. #660 Babič Neža ŠPO Jesenice 21.0+ 1:22 30.0+ 1:45 3:07 26
14. #610 Dolinar Katja GŠD Bricalp