Zahodna liga

Sezona 2024





Skupna lestvica

V skupnem seštevku se upošteva najboljših 6 posameznih rezultatov.

ZL Šenčur, mlajše kategorije (težavnost) ZL Škofja Loka, sobota (balvani) ZL Kranj, sobota (težavnost) ZL Radovljica, sobota (balvani) ZL Kamnik, sobota (balvani) Skupaj
1. Luzar Laura Diana DRPK 100 100 100 100 100 500
2. Pintar Julija PD za Seliško dolino Železniki 65 65 65 65 80 340
3. Ribičič Ana DRPK 47 80 80 80 51 338
4. Kelvišar Enja ŠPO Jesenice 80 55 40 51 65 291
5. Anžič Cilka PK Škofja Loka 51 51 43 40 40 225
6. Mordej Zala ŠPO Radovljica 28 47 51 34 47 207
7. Vrhunec Kaja ŠPO Rašica 55 47 47 36 185
8. Kolšek Ela ŠD Balvanija 37 28 18 37 55 175
9. Prezelj Brina PD za Seliško dolino Železniki 31 43 34 31 28 167
10. Lavtar Mikanovič Iva ŠPO Radovljica 43 31 55 31 160
11. Markoč Iza PK Kinezis 26 26 55 28 25 160
12. Mrak Marija Pš Peter Mrak 14 33 7 20 36 110
13. Hlebanja Laura ŠPO Jesenice 34 28 24 17 103
14. Kovač Taja AO Kranj 40 0 16 43 99
15. Dolžan Lena PK Žirovnica 22 15 22 18 21 98
16. Pirc Vita ŠPO Domžale 24 33 9 10 14 90
17. Šolar Anika ŠPO Radovljica 9 20 26 12 21 88
18. Štokelj Ana Marija Pš Peter Mrak 40 3 22 17 82
19. Kolenko Mija PD Kamnik 24 43 8 75
20. Hauptman Neca PK Kinezis 16 18 5 14 12 65
21. Šolar Neža ŠPO Radovljica 18 15 14 9 9 65
22. Rozman Viva AO Bohinj 7 37 16 60
23. Zupanc Zara Plezalno društvo Grif 37 12 10 59
24. Hribernik Zoja ŠPO Domžale 1 22 26 7 56
25. Nuk Aneja Pš Peter Mrak 6 24 0 25 55
26. Frelih Lori PK Žirovnica 0 12 20 0 32
27. Osolnik Loti PK Kamnik 20 4 24
28. Završnik Klara AO Kranj 12 6 6 24
29. Dolenc Iza ŠPK Andrej Kokalj 5 9 0 14
30. Podobnik Tamara PK Kinezis 4 5 1 4 0 14
31. Gubenšek Sofija DRPK 8 5 13
32. Kolman Lena ŠPO Radovljica 7 6 13
33. Jerič Ema ŠPD Plezarna 10 10
33. Karanovič Mezinec Vita PK Divača 10 10
33. Oblak Estera ŠPO Radovljica 10 10
36. Jerman Ana PK Divača 6 4 10
37. Grilc Ajda ŠPO Radovljica 9 9
38. Dolenc Noemi PK Divača 2 4 1 2 9
39. Jazbec Pogačnik Julija ŠPO Radovljica 8 8
39. Jakofčič Mija ŠPK Andrej Kokalj 8 8
41. White Mia DRPK 0 7 7
42. Volčič Manca ŠPD Plezarna 3 0 4 7
43. Švigelj Zara PK Kamnik 4 4
44. Jesenko Elina AO Žiri 3 3
44. Cvetek Lidija AO Bohinj 3 3
46. kosirnik hajdi PK Kamnik 0 2 0 1 3
47. Plecity Papler Ema ŠPO Radovljica 1 1
47. Lazar Iza ŠPO Radovljica 1 1
47. Piškur Sara AO Bohinj 1 1
ZL Šenčur, mlajše kategorije (težavnost) ZL Škofja Loka, sobota (balvani) ZL Kranj, sobota (težavnost) ZL Radovljica, sobota (balvani) ZL Kamnik, sobota (balvani) Skupaj
1. Oblak Arne PK Škofja Loka 100 100 80 100 100 480
2. Fonda Jakob ŠPO Radovljica 80 40 65 80 65 330
3. Jevšnik Tristan DRPK 65 55 55 51 80 306
4. Mansutti David PK Kinezis 55 43 100 37 45 280
5. Pisk Anže PK Kinezis 40 80 37 43 51 251
6. Epih Lev PK Škofja Loka 51 65 0 65 33 214
7. Stubelj Lev ŠPO Rašica 43 51 34 47 33 208
8. Bolčič Tavčar Tristan Plezalno društvo Grif 31 22 47 31 55 186
9. Peternel Matic PK Škofja Loka 47 26 40 40 33 186
10. Zupan Ožbej ŠPO Radovljica 37 37 51 26 151
11. Kokalj Aljaž ŠPO Komenda 22 47 20 45 134
12. Mohorč Staš ŠPD Plezarna 18 18 31 34 33 134
13. Mikolavčič Natan ŠPK Plus 31 55 40 126
14. Gerbec Filip DRPK 20 34 22 28 20 124
15. Zupanc Ožbej AO Bohinj 12 14 43 20 89
16. Štefančič Žan Plezalno društvo Grif 24 28 23 75
17. Muznik Noe AO Vipava 16 24 26 66
18. Breznik Erik ŠPO Jesenice 9 24 26 59
19. Paternost Bor PK Kamnik 34 23 57
20. Šter Klemen ŠPO Komenda 6 9 28 0 14 57
21. Kos Ian ŠPO Radovljica 26 20 46
22. Globokar Val DRPK 5 22 18 45
23. Plevnik Peternelj Svit ŠPD Korenjak 14 12 14 40
24. Tavčar Žak ŠPO Radovljica 16 16 32
25. Novak Valentin ŠPO Domžale 28 28
26. Cerar Bine ŠPO Komenda 2 7 10 0 8 27
27. Juvančič Klemen DRPK 8 6 12 26
28. Lužan Maks PK Kinezis 24 0 24
29. Bajc Nace Pš Peter Mrak 10 10 20
30. Jekovec Izak ŠPO Radovljica 18 18
30. Pančur Luka ŠPD Plezarna 18 18
32. Zorman Nace PK Kamnik 12 6 18
33. Fujs Žiga PD za Seliško dolino Železniki 16 16
33. Zarnik Maks AO Kranj 16 16
35. Balič Nik Pš Peter Mrak 7 8 15
36. Jurkić Jure ŠPD Plezarna 14 14
37. Babačič Luka PK Kamnik 12 12
38. Babinski Gabrijel ŠPD Plezarna 10 10
39. Lorbek Ažbe PK Kamnik 9 9
40. Benedik Jakob AO Kranj 7 7
41. Baškovec Ridian PK Žirovnica 4 4
42. Bradaškja-Cizelj Aljaž ŠPO Jesenice 3 3
ZL Šenčur, mlajše kategorije (težavnost) ZL Škofja Loka, sobota (balvani) ZL Kranj, sobota (težavnost) ZL Radovljica, sobota (balvani) ZL Kamnik, sobota (balvani) Skupaj
1. Jamnikar Nia PK Scena 80 75 80 100 100 435
2. Slokar Sofija PK Scena 100 75 40 80 55 350
3. Krivec Tara DRPK 65 75 65 80 285
4. Pečenko Lili DRPK 37 43 51 43 47 221
5. Šeruga Naja AO Kranj 55 75 47 28 14 219
6. Zupančič Sara PK Kamnik 34 37 55 40 31 197
7. Tomažin Mina ŠPO Radovljica 43 100 8 43 194
8. Michieli Kaja DRPK 10 51 65 65 191
9. Bonetti Oki PK Scena 16 31 28 55 51 181
10. Rodman Nina ŠPO Radovljica 47 24 51 40 162
11. Kovačič Gaja ŠPO Radovljica 40 24 6 34 37 141
12. vošnjak ula PK Kamnik 31 4 43 22 28 128
13. Turnšek Tinkara PK Scena 26 26 47 20 119
14. Manfreda Pika ŠPO Radovljica 26 34 34 9 4 107
15. Arh Jera ŠPO Radovljica 51 9 37 9 106
16. Globočnik Lili Mailin ŠPO Komenda 5 16 37 16 26 100
17. Mehle Omahen Maša DRPK 18 40 0 26 0 84
18. Pegan Mija ŠD Balvanija 9 11 14 20 18 72
19. Vehovar Zaia PK Scena 31 34 65
20. Strojan Ana PK Škofja Loka 28 22 0 14 0 64
21. Igumanović Kristina ŠPO Jesenice 0 11 5 24 22 62
22. Vidic Taja ŠPO Jesenice 24 0 0 18 8 50
23. Kocijančič Ema PK Kinezis 47 0 0 0 0 47
24. Vraničar Neža ŠD Balvanija 14 20 2 5 41
25. Tratnik Tjaša ŠPO Komenda 7 0 31 0 0 38
26. Pogačar Zala ŠPO Komenda 0 8 0 1 24 33
27. kopše ema DRPK 22 7 0 0 29
28. Rutar Valentinčič Neja DEŠ 28 28
29. Fajdiga Mia ŠD Balvanija 0 0 0 12 16 28
29. Frelih Klanšček Mina PK Škofja Loka 12 0 16 28
31. Čičić Minea PK Kinezis 4 0 22 0 0 26
32. Osolnikar Bračič Živa PK Škofja Loka 20 4 0 24
33. Ahčin Živa ŠPO Jesenice 3 14 0 6 0 23
34. Šorli Megi AO Vipava 0 1 4 8 10 23
35. Grgić Ema PK Kinezis 0 9 8 0 5 22
36. Lenarčič Nina DRPK 1 6 12 2 0 21
37. Salecl Zoja ŠPD Korenjak 20 0 0 0 0 20
38. Kikelj Ela PK Žirovnica 2 18 20
39. Vrhunc Martina PD za Seliško dolino Železniki 0 18 18
40. Šalamon Nika ŠPO Rašica 10 7 17
41. Bonin Lara ŠPK Plus 12 12
42. Kobetič Zara PK Kamnik 0 10 0 10
43. Jurkovič Laura AO Vipava 8 0 0 0 0 8
44. Binder Sara ŠPO Rašica 0 0 0 7 7
44. Donkov Kočevar Zala PK Scena 7 0 7
46. Korošec Neli ŠPO Domžale 6 6
47. Pajek Laura ŠD Balvanija 0 1 0 4 0 5
48. Dobrilovič Zoja AO Vipava 0 4 0 4
48. Virijant Jerca PK Kamnik 0 4 0 0 0 4
50. Peternel Neli ŠPO Jesenice 0 3 3
50. Petrič Ela AO Vipava 3 0 0 3
52. Kuhar Ajša PK Kamnik 0 0 1 2 3
53. Jesenko Mija AO Žiri 1 0 0 1 2
ZL Šenčur, mlajše kategorije (težavnost) ZL Škofja Loka, sobota (balvani) ZL Kranj, sobota (težavnost) ZL Radovljica, sobota (balvani) ZL Kamnik, sobota (balvani) Skupaj
1. Pibernik Tine ŠPO Komenda 100 90 100 80 65 435
2. Žurman Maks ŠPO Jesenice 80 90 55 100 80 405
3. Sivec Luka PK Kamnik 51 51 43 55 100 300
4. Bevk Velikanje Matevž PK Idrija 65 80 47 55 247
5. Mrak Ambrož Pš Peter Mrak 31 28 65 65 47 236
6. Jerkič Filip ŠPO Ajdovščina 47 55 47 28 43 220
7. Butala Matic DRPK 65 43 51 40 199
8. Dolinar Max Felix ŠPD Korenjak 55 47 26 51 0 179
9. Fedoriv Daniel PK Kamnik 40 37 28 31 22 158
10. furlan erazem ŠPD Plezarna 28 26 40 24 26 144
11. Kapitan Lenart AO Vipava 14 31 43 34 122
12. Knez Luka DRPK 4 40 24 51 119
13. Žargi Bor PK Kinezis 34 24 18 0 37 113
14. Karun Dobravc Lovro ŠD Balvanija 12 37 26 19 94
15. Krošelj Lan PK Scena 22 40 28 90
16. Moškon Nal ŠPK Plus 26 12 8 34 6 86
17. Drole Bine PK Kinezis 22 14 12 22 0 70
18. Zelič Benjamin ŠPD Vizija 24 37 61
19. Popovič Erik PK Divača 43 7 9 0 59
20. Golob Rituper Jaka ŠPO Komenda 5 8 15 31 59
21. Peternelj Jaša PK Kinezis 9 0 34 12 3 58
22. Rejc Matic PK Kinezis 3 20 15 16 54
23. Franko Ian AO Kranj 0 31 10 9 50
24. Guglielmino Luka ŠPK Plus 7 0 20 9 14 50
25. Zupanc Matija AO Bohinj 16 18 4 1 8 47
26. Grom Nace ŠD SCT 22 24 46
27. Lonić Rok ŠPK Plus 6 10 5 19 40
28. Marjetič Jan ŠPD Korenjak 18 5 16 39
29. Petrica Vasja ŠPO Rašica 37 1 38
30. Prašnikar Anže ŠPO Domžale 34 34
31. Šapla Nik ŠPO Ajdovščina 20 6 0 5 0 31
32. Kapitan Matevž AO Vipava 0 0 20 10 30
33. Bremec Matevž ŠPO Jesenice 0 18 6 24
34. Franjič Matej AO Bohinj 2 6 12 20
35. Grašič Stare Filip AO Kranj 10 7 0 17
36. Saulnier Učakar Abel ŠPO Rašica 16 16
37. Pagon Maj AO Žiri 14 14
38. Fišer David ŠPO Ajdovščina 0 0 8 6 14
39. Renčelj Filip PK Divača 10 10
40. Potočar Tim AO Žiri 9 9
41. Ravnikar Filip ŠPK Plus 8 8
42. Iveković Svit ŠPD Korenjak 2 6 0 8
43. Uršič Bor AO Kranj 7 7
44. Jeram Bevk Mitja AO Vipava 0 3 0 4 0 7
45. Salobir Mars PK Kamnik 0 0 6 6
46. Primožič Urh AO Bohinj 0 3 3 6
47. Pišot Jakob ŠPK Plus 0 4 0 0 0 4
48. Zore rok PD Kamnik 0 3 3
49. Divjak Jakob PK Kamnik 0 1 0 2 3
50. Ribič Erik PK Kinezis 0 2 0 0 0 2
51. Plevnik Peternelj Vitan ŠPD Korenjak 1 0 1 2
52. Šeruga Dominik PK Kamnik 0 1 1
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) ZL Škofja Loka, nedelja (balvani) ZL Kranj, nedelja (težavnost) ZL Radovljica, nedelja (balvani) ZL Kamnik, nedelja (balvani) Skupaj
1. Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 100 100 100 80 80 460
2. Bavdek Sara PK FA 65 80 55 65 65 330
3. Štremfelj Lara ŠPO Radovljica 55 47 26 55 51 234
4. Vrhunc Grgič Brina PK FA 51 55 20 100 226
5. Oblak Lana PK Škofja Loka 43 65 65 47 220
6. Sivec Maša PK Scena 43 47 51 55 196
7. Marjetič Zala ŠPD Korenjak 80 100 180
8. Rant Klara PK Kinezis 47 34 34 34 24 173
9. Gričar Zoya Decent PK Scena 80 40 9 0 12 141
10. Žvan Pika DRPK 28 43 26 43 140
11. Nemec Karolina DEŠ 40 0 51 37 6 134
12. Jereb Mina ŠPD Plezarna 6 24 40 18 37 125
13. Mahne Taša PK Kamnik 0 26 43 40 109
14. Lesar Kaja ŠPO Komenda 0 31 12 28 28 99
15. Vodopivec Zala PK Kinezis 0 1 40 47 88
16. Smolnikar Doroteja ŠPD Korenjak 34 0 14 24 7 79
17. Budkovič Mina ŠPO Radovljica 37 37 74
18. Novak Neža ŠPD Korenjak 8 22 0 10 26 66
19. Slaviček Neja DRPK 31 3 16 10 0 60
20. Podlipnik Neža PK Škofja Loka 16 20 3 20 59
21. Juvan Ula ŠPD Vizija 28 14 16 58
22. Radšel Živa PK Kinezis 0 18 0 34 52
23. Brnot Mrak Lana ŠD Balvanija 51 51
24. Pertot Viki ŠPK Plus 18 24 1 8 51
25. Horvat Nika PK Kinezis 0 6 37 0 6 49
26. Maček Uršula ŠPK Andrej Kokalj 0 0 31 18 49
27. Šulin Lana AO Vipava 0 0 31 7 10 48
28. Potočnik Nina PK Škofja Loka 14 0 0 20 6 40
29. Kos Zala PK FA 0 2 0 5 31 38
30. Pogačnik Ana PK Škofja Loka 3 0 10 0 22 35
31. Rakun Manca DRPK 0 16 0 2 16 34
32. Plevnjak Klara ŠPD Korenjak 1 4 28 0 33
33. Runovc Ula PK Scena 20 5 8 0 0 33
34. Isak Maša ŠD Balvanija 26 6 32
35. Zidar Matijevec Brina ŠPD Vizija 9 0 22 31
36. Mesojednik Kaja ŠPD Korenjak 0 12 4 14 0 30
37. Ćetojević Tija ŠPD Korenjak 12 9 5 0 0 26
38. Fajs Alja ŠD Balvanija 2 6 8 9 25
39. Bergant Eva Anastazija PK Škofja Loka 24 0 24
40. Perne Katja PD Kamnik 22 0 0 0 22
40. Debevec Ronja DRPK 0 22 22
42. Dagarin Manca AO Kranj 0 8 0 0 14 22
43. Troha Tija PK Kamnik 18 0 0 0 18
44. Polanc Golob Neža DEŠ 10 2 12
45. Feltrin Zala ŠPO Radovljica 1 10 11
46. Albreht Neja AO Žiri 10 0 0 10
47. Hašić Zoja ŠPO Rašica 0 0 0 4 6 10
48. Vrhunc Petra PD za Seliško dolino Železniki 7 0 7
48. Bole Neža ŠPD Plezarna 0 7 0 0 0 7
48. Laharnar Tinkara ŠD SCT 0 7 0 0 7
51. Pretnar Naja ŠPO Radovljica 0 0 6 6
51. Berlec Rubi PD Kamnik 0 0 0 0 6 6
51. Rebolj Ana ŠPO Jesenice 0 0 0 6 6
54. Šifrer Sara PK Kinezis 5 0 0 0 0 5
55. Urbančnik Sara ŠPD Korenjak 4 0 0 4
56. Sekač Zala PD Kamnik 0 0 0 3 0 3
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) ZL Škofja Loka, sobota (balvani) ZL Kranj, sobota (težavnost) ZL Radovljica, sobota (balvani) ZL Kamnik, sobota (balvani) Skupaj
1. Mohar Tibor ŠPO Radovljica 100 80 43 80 65 368
2. Travnik Maj ŠPO Jesenice 65 100 100 51 51 367
3. Oblak Maks ŠPD Korenjak 51 65 80 65 51 312
4. Žmavc Andre PK FA 55 55 9 100 80 299
5. Ržen Nejc PK Škofja Loka 40 51 40 47 100 278
6. Pibernik Jošt ŠPO Komenda 47 43 65 43 34 232
7. Uhan Žan DRPK 37 47 37 43 164
8. Košir Bor PK Kamnik 20 28 47 28 31 154
9. Berlec Andraž PK Kamnik 31 40 21 51 143
10. Stevanović Luka PK Žirovnica 80 55 135
11. Staut Jaka ŠPK Plus 12 37 34 18 14 115
12. Jelenc Kristjan ŠPD Plezarna 18 10 31 31 22 112
13. Pogačar Jaka ŠPO Komenda 28 31 8 14 28 109
14. cvet lijan val DRPK 34 34 20 16 104
15. Širaiy Njegoš PK Scena 24 5 55 7 0 91
16. Milanič Julij PK Scena 43 0 0 37 80
17. Tehovnik Martin PK Kinezis 0 10 40 26 76
18. Volkov Arsenii PK Scena 14 26 34 74
19. Velikanja Lovro ŠPD Plezarna 0 24 16 6 24 70
20. Bilas Ian ŠPK Plus 26 40 66
21. Mazi Vitja ŠPK Plus 0 4 51 55
22. Militarov Nejc PK Škofja Loka 0 8 28 16 0 52
23. Poljanec Blaž AO Žiri 10 2 26 3 10 51
24. Globočnik Timo ŠPO Komenda 6 18 1 2 18 45
25. Škrjanec Maks Plezalno društvo Grif 22 0 14 8 44
26. Stegel Leon ŠPK Plus 8 7 24 4 43
27. Kovačec Matevž PK Kamnik 7 16 0 20 43
28. Muznik Deni AO Vipava 3 37 1 41
29. Ostanek Patrick ŠPD Vizija 5 12 24 41
30. Müller Izak ŠPO Radovljica 22 4 9 35
31. Privšek Žemva Lovro DRPK 14 7 0 12 33
32. Pucer Martin ŠPD Vizija 0 20 12 32
33. Justin Gal ŠPO Radovljica 18 9 5 32
34. Džafič Dian Smajo ŠPD Korenjak 4 3 0 21 28
35. Volarič Van AO Vipava 16 0 12 0 0 28
36. Tomazin David PD Kamnik 26 0 26
37. Likar Ris DRPK 0 0 22 0 22
38. Vidic Nikola ŠPD Korenjak 0 9 3 5 0 17
39. Jerebica Blaž ŠPK Plus 9 6 15
40. Praznik Svit ŠD Balvanija 0 1 5 0 9 15
41. Bremec Anže ŠPD Plezarna 0 0 6 0 6 12
42. Abe Aljaž ŠPO Domžale 1 10 11
43. Zupančič Ožbej Plezalno društvo Grif 0 0 0 0 7 7
44. Rovere Dominik ŠPO Rašica 2 0 4 6
45. Rajčević Vitan ŠPK Andrej Kokalj 0 4 4
46. Stanič Timon DRPK 0 0 0 2 2
46. Pečelin Drejc AO Žiri