Zahodna liga

Sezona 2024





Skupna lestvica

V skupnem seštevku se upošteva najboljših 6 posameznih rezultatov.

ZL Šenčur, mlajše kategorije (težavnost) ZL Škofja Loka, sobota (balvani) Skupaj
1. Luzar Laura Diana DRPK 100 100 200
2. Kelvišar Enja ŠPO Jesenice 80 55 135
3. Pintar Julija PD za Seliško dolino Železniki 65 65 130
4. Ribičič Ana DRPK 47 80 127
5. Anžič Cilka PK Škofja Loka 51 51 102
6. Mordej Zala ŠPO Radovljica 28 47 75
7. Prezelj Brina PD za Seliško dolino Železniki 31 43 74
8. Kolšek Ela ŠD Balvanija 37 28 65
9. Pirc Vita ŠPO Domžale 24 33 57
10. Vrhunec Kaja ŠPO Rašica 55 55
11. Markoč Iza PK Kinezis 26 26 52
12. Mrak Marija Pš Peter Mrak 14 33 47
13. Mikanovič Iva ŠPO Radovljica 43 43
14. Štokelj Ana Marija Pš Peter Mrak 40 40
14. Kovač Taja AO Kranj 40 0 40
16. Zupanc Zara Plezalno društvo Grif 37 37
17. Dolžan Lena PK Žirovnica 22 15 37
18. Hlebanja Laura ŠPO Jesenice 34 34
19. Hauptman Neca PK Kinezis 16 18 34
20. Šolar Neža ŠPO Radovljica 18 15 33
21. Nuk Aneja Pš Peter Mrak 6 24 30
22. Šolar Anika ŠPO Radovljica 9 20 29
23. Hribernik Zoja ŠPO Domžale 1 22 23
24. Osolnik Loti PK Kamnik 20 20
25. Završnik Klara AO Kranj 12 6 18
26. Dolenc Iza ŠPK Andrej Kokalj 5 9 14
27. Frelih Lori PK Žirovnica 0 12 12
28. Oblak Estera ŠPO Radovljica 10 10
28. Karanovič Mezinec Vita PK Divača 10 10
30. Podobnik Tamara PK Kinezis 4 5 9
31. Jakofčič Mija ŠPK Andrej Kokalj 8 8
31. Jazbec Pogačnik Julija ŠPO Radovljica 8 8
33. White Mia DRPK 0 7 7
33. Rozman Viva AO Bohinj 7 7
35. Dolenc Noemi PK Divača 2 4 6
36. Volčič Manca ŠPD Plezarna 3 0 3
36. Jesenko Elina AO Žiri 3 3
ZL Šenčur, mlajše kategorije (težavnost) ZL Škofja Loka, sobota (balvani) Skupaj
1. Oblak Arne PK Škofja Loka 100 100 200
2. Fonda Jakob ŠPO Radovljica 80 40 120
2. Pisk Anže PK Kinezis 40 80 120
4. Jevšnik Tristan DRPK 65 55 120
5. Epih Lev PK Škofja Loka 51 65 116
6. Mansutti David PK Kinezis 55 43 98
7. Stubelj Lev ŠPO Rašica 43 51 94
8. Zupan Ožbej ŠPO Radovljica 37 37 74
9. Peternel Matic PK Škofja Loka 47 26 73
10. Kokalj Aljaž ŠPO Komenda 22 47 69
11. Gerbec Filip DRPK 20 34 54
12. Bolčič Tavčar Tristan Plezalno društvo Grif 31 22 53
13. Štefančič Žan Plezalno društvo Grif 24 28 52
14. Kos Ian ŠPO Radovljica 26 20 46
15. Mohorč Staš ŠPD Plezarna 18 18 36
16. Paternost Bor PK Kamnik 34 34
17. Breznik Erik ŠPO Jesenice 9 24 33
18. Mikolavčič Natan ŠPK Plus 31 31
19. Novak Valentin ŠPO Domžale 28 28
20. Plevnik Peternelj Svit ŠPD Korenjak 14 12 26
20. Zupanc Ožbej AO Bohinj 12 14 26
22. Bajc Nace Pš Peter Mrak 10 10 20
23. Muznik Noe AO Vipava 16 16
23. Fujs Žiga PD za Seliško dolino Železniki 16 16
25. Šter Klemen ŠPO Komenda 6 9 15
26. Balič Nik Pš Peter Mrak 7 8 15
27. Juvančič Klemen DRPK 8 6 14
28. Cerar Bine ŠPO Komenda 2 7 9
29. Globokar Val DRPK 5 5
30. Baškovec Ridian PK Žirovnica 4 4
31. Bradaškja-Cizelj Aljaž ŠPO Jesenice 3 3
ZL Šenčur, mlajše kategorije (težavnost) ZL Škofja Loka, sobota (balvani) Skupaj
1. Slokar Sofija PK Scena 100 75 175
2. Jamnikar Nia PK Scena 80 75 155
3. Krivec Tara DRPK 65 75 140
4. Šeruga Naja AO Kranj 55 75 130
5. Pečenko Lili DRPK 37 43 80
6. Zupančič Sara PK Kamnik 34 37 71
7. Kovačič Gaja ŠPO Radovljica 40 24 64
8. Michieli Kaja DRPK 10 51 61
9. Manfreda Pika ŠPO Radovljica 26 34 60
10. Mehle Omahen Maša DRPK 18 40 58
11. Arh Jera ŠPO Radovljica 51 51
12. Strojan Ana PK Škofja Loka 28 22 50
13. Kocijančič Ema PK Kinezis 47 0 47
13. Rodman Nina ŠPO Radovljica 47 47
15. Bonetti Oki PK Scena 16 31 47
16. Tomažin Mina ŠPO Radovljica 43 43
17. vošnjak ula PK Kamnik 31 4 35
18. Vraničar Neža ŠD Balvanija 14 20 34
19. Rutar Valentinčič Neja DEŠ 28 28
20. Turnšek Tinkara PK Scena 26 26
21. Vidic Taja ŠPO Jesenice 24 0 24
22. kopše ema DRPK 22 22
23. Globočnik Lili Mailin ŠPO Komenda 5 16 21
24. Salecl Zoja ŠPD Korenjak 20 0 20
25. Kikelj Ela PK Žirovnica 2 18 20
26. Pegan Mija ŠD Balvanija 9 11 20
27. Ahčin Živa ŠPO Jesenice 3 14 17
28. Frelih Klanšček Mina PK Škofja Loka 12 0 12
29. Igumanović Kristina ŠPO Jesenice 0 11 11
30. Grgić Ema PK Kinezis 0 9 9
31. Jurkovič Laura AO Vipava 8 0 8
31. Pogačar Zala ŠPO Komenda 0 8 8
33. Tratnik Tjaša ŠPO Komenda 7 0 7
33. Donkov Kočevar Zala PK Scena 7 7
35. Lenarčič Nina DRPK 1 6 7
36. Korošec Neli ŠPO Domžale 6 6
37. Virijant Jerca PK Kamnik 0 4 4
37. Čičić Minea PK Kinezis 4 0 4
37. Dobrilovič Zoja AO Vipava 0 4 4
40. Pajek Laura ŠD Balvanija 0 1 1
40. Jesenko Mija AO Žiri 1 1
40. Šorli Megi AO Vipava 0 1 1
ZL Šenčur, mlajše kategorije (težavnost) ZL Škofja Loka, sobota (balvani) Skupaj
1. Pibernik Tine ŠPO Komenda 100 90 190
2. Žurman Maks ŠPO Jesenice 80 90 170
3. Butala Matic DRPK 65 43 108
4. Dolinar Max Felix ŠPD Korenjak 55 47 102
4. Jerkič Filip ŠPO Ajdovščina 47 55 102
6. Sivec Luka PK Kamnik 51 51 102
7. Fedoriv Daniel PK Kamnik 40 37 77
8. Bevk Velikanje Matevž PK Idrija 65 65
9. Mrak Ambrož Pš Peter Mrak 31 28 59
10. Žargi Bor PK Kinezis 34 24 58
11. furlan erazem ŠPD Plezarna 28 26 54
12. Popovič Erik PK Divača 43 7 50
13. Knez Luka DRPK 4 40 44
14. Moškon Nal ŠPK Plus 26 12 38
15. Petrica Vasja ŠPO Rašica 37 37
16. Drole Bine PK Kinezis 22 14 36
17. Prašnikar Anže ŠPO Domžale 34 34
18. Zupanc Matija AO Bohinj 16 18 34
19. Franko Ian AO Kranj 0 31 31
20. Šapla Nik ŠPO Ajdovščina 20 6 26
21. Zelič Benjamin ŠPD Vizija 24 24
22. Rejc Matic PK Kinezis 3 20 23
23. Marjetič Jan ŠPD Korenjak 18 5 23
24. Grom Nace ŠD SCT 22 22
25. Saulnier Učakar Abel ŠPO Rašica 16 16
26. Lonić Rok ŠPK Plus 6 10 16
27. Kapitan Lenart AO Vipava 14 14
28. Golob Rituper Jaka ŠPO Komenda 5 8 13
29. Karun Dobravc Lovro ŠD Balvanija 12 12
30. Renčelj Filip PK Divača 10 10
31. Potočar Tim AO Žiri 9 9
31. Peternelj Jaša PK Kinezis 9 0 9
33. Ravnikar Filip ŠPK Plus 8 8
34. Guglielmino Luka ŠPK Plus 7 0 7
35. Pišot Jakob ŠPK Plus 0 4 4
36. Jeram Bevk Mitja AO Vipava 0 3 3
37. Iveković Svit ŠPD Korenjak 2 2
37. Ribič Erik PK Kinezis 0 2 2
39. Plevnik Peternelj Vitan ŠPD Korenjak 1 0 1
39. Divjak Jakob PK Kamnik 0 1 1
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) ZL Škofja Loka, nedelja (balvani) Skupaj
1. Skukan Mlačnik Ajda ŠPO Tržič 100 100 200
2. Bavdek Sara PK FA 65 80 145
3. Gričar Zoya Decent PK Scena 80 40 120
4. Oblak Lana PK Škofja Loka 43 65 108
5. Vrhunc Grgič Brina PK FA 51 55 106
6. Štremfelj Lara ŠPO Radovljica 55 47 102
7. Rant Klara PK Kinezis 47 34 81
8. Budkovič Mina ŠPO Radovljica 37 37 74
9. Brnot Mrak Lana ŠD Balvanija 51 51
10. Sivec Maša PK Scena 43 43
11. Juvan Ula ŠPD Vizija 28 14 42
12. Nemec Karolina DEŠ 40 0 40
13. Podlipnik Neža PK Škofja Loka 16 20 36
14. Smolnikar Doroteja ŠPD Korenjak 34 0 34
15. Slaviček Neja DRPK 31 3 34
16. Lesar Kaja ŠPO Komenda 0 31 31
17. Jereb Mina ŠPD Plezarna 6 24 30
18. Novak Neža ŠPD Korenjak 8 22 30
19. Žvan Pika DRPK 28 28
20. Isak Maša ŠD Balvanija 26 26
20. Mahne Taša PK Kamnik 0 26 26
22. Runovc Ula PK Scena 20 5 25
23. Bergant Eva Anastazija PK Škofja Loka 24 0 24
24. Perne Katja PD Kamnik 22 22
25. Ćetojević Tija ŠPD Korenjak 12 9 21
26. Troha Tija PK Kamnik 18 0 18
26. Pertot Viki ŠPK Plus 18 18
28. Rakun Manca DRPK 0 16 16
29. Potočnik Nina PK Škofja Loka 14 0 14
30. Mesojednik Kaja ŠPD Korenjak 0 12 12
31. Albreht Neja AO Žiri 10 0 10
31. Polanc Golob Neža DEŠ 10 10
33. Zidar Matijevec Brina ŠPD Vizija 9 0 9
34. Dagarin Manca AO Kranj 0 8 8
35. Vrhunc Petra PD za Seliško dolino Železniki 7 7
35. Bole Neža ŠPD Plezarna 0 7 7
37. Horvat Nika PK Kinezis 0 6 6
38. Šifrer Sara PK Kinezis 5 0 5
39. Plevnjak Klara ŠPD Korenjak 1 4 5
40. Urbančnik Sara ŠPD Korenjak 4 0 4
41. Pogačnik Ana PK Škofja Loka 3 0 3
42. Kos Zala PK FA 0 2 2
42. Fajs Alja ŠD Balvanija 2 2
44. Feltrin Zala ŠPO Radovljica 1 1
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) ZL Škofja Loka, sobota (balvani) Skupaj
1. Mohar Tibor ŠPO Radovljica 100 80 180
2. Travnik Maj ŠPO Jesenice 65 100 165
3. Oblak Maks ŠPD Korenjak 51 65 116
4. Žmavc Andre PK FA 55 55 110
5. Ržen Nejc PK Škofja Loka 40 51 91
6. Pibernik Jošt ŠPO Komenda 47 43 90
7. Uhan Žan DRPK 37 47 84
8. Stevanović Luka PK Žirovnica 80 80
9. Berlec Andraž PK Kamnik 31 40 71
10. cvet lijan val DRPK 34 34 68
11. Pogačar Jaka ŠPO Komenda 28 31 59
12. Staut Jaka ŠPK Plus 12 37 49
13. Košir Bor PK Kamnik 20 28 48
14. Milanič Julij PK Scena 43 0 43
15. Volkov Arsenii PK Scena 14 26 40
16. Širaiy Njegoš PK Scena 24 5 29
17. Jelenc Kristjan ŠPD Plezarna 18 10 28
18. Tomazin David PD Kamnik 26 0 26
19. Velikanja Lovro ŠPD Plezarna 0 24 24
20. Globočnik Timo ŠPO Komenda 6 18 24
21. Kovačec Matevž PK Kamnik 7 16 23
22. Škrjanec Maks Plezalno društvo Grif 22 0 22
22. Müller Izak ŠPO Radovljica 22 22
24. Pucer Martin ŠPD Vizija 0 20 20
25. Ostanek Patrick ŠPD Vizija 5 12 17
26. Volarič Van AO Vipava 16 0 16
27. Jerebica Blaž ŠPK Plus 9 6 15
28. Stegel Leon ŠPK Plus 8 7 15
29. Privšek Žemva Lovro DRPK 14 14
30. Poljanec Blaž AO Žiri 10 2 12
31. Vidic Nikola ŠPD Korenjak 0 9 9
32. Militarov Nejc PK Škofja Loka 0 8 8
33. Džafič Dian Smajo ŠPD Korenjak 4 3 7
34. Mazi Vitja ŠPK Plus 0 4 4
35. Muznik Deni AO Vipava 3 3
36. Rovere Dominik ŠPO Rašica 2 0 2
37. Praznik Svit ŠD Balvanija 0 1 1
37. Abe Aljaž ŠPO Domžale 1 1
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) ZL Škofja Loka, nedelja (balvani) Skupaj
1. Brulec Julija ŠPD Vizija 80 100 180
2. Babič Liza ŠPO Jesenice 100 51 151
3. Ahec Maša ŠPO Jesenice 47 65 112
4. Pogačnik Ajda PK Škofja Loka 55 34 89
5. Kikelj Julija PK Žirovnica 31 55 86
6. Primc Živa DRPK 80 80
7. Bergant Nika PK Škofja Loka 51 28 79
8. Mrak Tinkara Pš Peter Mrak 22 47 69
9. Fliser Špela ŠPO Jesenice 28 40 68
10. Bukovec Eva PK Žirovnica 65 0 65
11. Sedžek Tinkara ŠPO Jesenice 37 22 59
12. Zalaznik Ema PK Škofja Loka 24 31 55
13. Kranjc Eva AO Vipava 40 10 50
14. Juvanec Remskar Tisa ŠD Balvanija 4 43 47
15. Kuder Naja ŠPO Rašica 7 37 44
16. Marolt Ana DRPK 43 0 43
17. Skale Demšar Petra PK Škofja Loka 26 16 42
18. Jeran Pirih Iza ŠPO Radovljica 16 24 40
19. Ponikvar Marija ŠPO Radovljica 18 18 36
20. Rakovec Sergeja PK Škofja Loka 9 26 35
21. Peternel Tara PK Škofja Loka 34 0 34
22. Zupan Eva ŠPO Radovljica 14 20 34
23. Markizeti Iris ŠPO Jesenice 20 20
24. Božiček Ela ŠPO Komenda 0 14 14
25. Pajk Nika AO Kranj 12 12
25. Kotnik Eva ŠPO Komenda 12 12
27. Kumer Pia PK Kinezis 10 0 10
28. Brnot Neli PK Kamnik 9 9
29. Kern Mija ŠPD Plezarna 8 8
29. PERNIĆ Eiji ŠPK Plus 8 8
31. Ipavec Tia PK Žirovnica 6 2 8
32. Petrovič Tajda ŠPO Komenda 0 7 7
33. Novak Vita ŠPD Korenjak 0 6 6
34. Pahor Valentina ŠPK Plus 0 5 5
34. Rak Ema PK Kamnik 5 5
36. Lesar Lana ŠPO Komenda 4 4
37. Lajevec Zala DRPK 3 3
37. Geržina Julija PK Divača 0 3 3
39. Jakofčič Ula ŠPK Andrej Kokalj 2 0 2
40. Tehovnik Manca PK Kinezis 1 1
40. Beguš Neja AO Kranj 1 0 1
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) ZL Škofja Loka, nedelja (balvani) Skupaj
1. Krnec David PK Scena 65 100 165
2. Janžekovič Erazem PK Kamnik 100 43 143
3. Muznik Filip AO Vipava 80 37 117
4. Sodnik Nejc ŠPD Plezarna 28 80 108
5. Miklavčič Andraž ŠPD Plezarna 37 65 102
6. Skube Jan PK Kamnik 51 47 98
7. Kocjančič Jakob ŠPK Plus 31 55 86
8. Hiti Ožbej ŠPD Plezarna 55 28 83
9. Kenig Luka PK Škofja Loka 18 51 69
10. Zupanc Matevž AO Bohinj 45 24 69
11. Maček Tibor ŠPK Andrej Kokalj 40 26 66
12. Kokošar Maks PK Kamnik 34 22 56
12. Mansutti Amadej PK Kinezis 22 34 56
14. Sodja Ožbej AO Bohinj 45 10 55
15. Pečnik Lev ŠPO Rašica 24 31 55
16. Požar Anže PK Divača 26 20 46
17. Maler David ŠPO Radovljica 0 40 40
18. Fišer Matija ŠPO Ajdovščina 20 18 38
19. Brumen Jaka ŠPD Korenjak 10 14 24
20. Jurjevič Svit ŠPD Vizija 16 5 21
21. Sotlar Vid ŠPD Plezarna 12 6 18
22. Rot David ŠD Balvanija 8 9 17
23. Pražnikar Lev ŠPK Plus 16 16
24. Alič Tevž AO Bohinj 3 12 15
25. Lužan Taj PK Kinezis 14 0 14
26. Trnovšek Nejc PK Divača 5 8 13
27. Kebe Tar ŠD Balvanija 6 4 10
28. Jež Lev Tit PK Scena 9 9
29. Matić Polh Žan PK Divača 2 7 9
30. Vrhunc Matevž PD za Seliško dolino Železniki 7 7
31. Vidergar Žiga PD Kamnik 4 4
32. Yeroshin Šuster Artyom ŠPD Korenjak 0 3 3
33. Kramar Cverle Niko PK Divača 2 2
34. Hočevar Jakob Plezalno društvo Grif 1 1
34. Janžekovič Anže PD za Seliško dolino Železniki 1 1
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) Skupaj
1. Potočnik Kaja PK Škofja Loka 100 100
2. Cerar Iva ŠPD Korenjak 80 80
3. Sikur Fiona ŠPK Plus 65 65
4. Ravnič Živa AO Kranj 55 55
5. Reš Lara PK Žirovnica 51 51
6. Čop Sara ŠPO Domžale 47 47
7. Golob Lana ŠPO Rašica 43 43
8. Čulav Iva ŠPK Plus 40 40
9. Keržič Nika ŠPO Komenda 37 37
10. Kočar Taja PK Kamnik 34 34
11. Kariž Erika PK Scena 31 31
12. Marolt Khermayer Tira ŠPO Rašica 28 28
13. Košir Zala ŠPO Komenda 26 26
14. Geržina Urška PK Divača 24 24
15. Božič Sara ŠPO Jesenice 22 22
16. Kovačič Anja PK FA 20 20
17. Kreže Hana ŠPK Andrej Kokalj 18 18
18. Oblak Naja ŠPO Komenda 16 16
19. Kordič Kaja AO Kranj 14 14
20. Repac Hana ŠPK Andrej Kokalj 12 12
21. Ferbar Ula PK Škofja Loka 10 10
22. Logar Ana AO Kranj 9 9
23. Gale Zala PD Kamnik 8 8
24. Kočar Katjuša DRPK 7 7
25. Tomše Nina AO Kranj 6 6
26. Orlenko Tatyana DRPK 5 5
ZL Šenčur, starejše kategorije (težavnost) Skupaj
1. Kalan Lukas PK Žirovnica 100 100
2. Mavko Lovro ŠPO Domžale 80 80
3. Kordiš Žiga PK Scena 65 65
4. Zorč Luc AO Kranj 55 55
5. Kastelec Klemen ŠPO Rašica 51 51
6. Černjak Nik Sol PK Scena 47 47
7. Lipanje Marko ŠPK Plus 43 43
8. Perko Tjuš ŠPO Komenda 40 40
9. Tomšič Erazem ŠPO Jesenice 37 37
10. Šušteršič Matic ŠPO Rašica 34 34
11. češnovar Jure ŠPK Andrej Kokalj 31 31
12. Bordjan Lan PK Kamnik 28 28
13. Stele Žiga ŠPO Komenda 26 26
14. Gantar Jon ŠPD Korenjak 24 24
15. Kiršner Luka PK Kamnik 22 22


Arhiv rezultatov prejšnjih sezon: 2022/2023   2021/2022   2020/2021   2019/2020   2018/2019